• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
no vidíš bobul, miška nevykládá, teda až ted chvíli a nedělá paci a tak...každé dítko dělá něco jiného
no tak na jídlo já jsem háklivá moc :slight_smile:
nějak dnes nemůžu spát mám nějaké...problémy...tak dobrou doufám, že prostě únavou padnu :slight_smile:
jak to že bude divoká noc?
snad nebyla - asi to čteš až ráno :grinning:
10. bře 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:
odcházím poslední přicházím první? :frowning2: :slight_smile:)
11. bře 2009 v 07:25  • Odpověz
Bré ráno :slight_smile: tak jak se máte? jsem tu 2.
11. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
ahoj holky, my noc super, malý spal jak dřevo, ale teď jsem myslala, že ho zastřelím. Dělám bábovku a nalila jsem si těsto do fromy,(jen takové jak je vroubkové dno a okraj se tam přidělá) a nechala ji na stole a šla na wc.Dojdu a malého nenapadlo nic jiného než mi to povolit, takže půlka těsta mi vytekla. Já myslela, že ho fakt zastřelím, pak mi to nešlo nasadit,no děs. Ale tak už je upečeno a vypadá dobře. Pak mi vyházel hrnce ze skříňky, takže půjdu koupit ty zarážky do dveří. Teď mu vařím polévku a pak i v dešti vyrážím běhat po úřadech.

bobule: mě tady ty golfky co jsi poslala tak taky neberou. já jsem na klasiku a ne na kosmické tvary. U mě taky vede multiway. Jinak je to děs s tou Klárkou, ale tak aspoň vás hlídají.
11. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
bre ranko..noc desna pocasi u nas jeste horsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mur..a co chces menit ja vypadat jako ty tak si piskam..ja jsem jak prasnice :angry:
a co se tyce deti..tak vase jsou moc sikovne..petan je zabrzdeny snad ve vsem..v 8mes.se posadil,v 11zacal lozit,a chodit bude tak ve dvou letech :confused: :confused:
11. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
adel miška se posadila až v 9nebo snad 10 :slight_smile:)
a počasí fuuuj hnus...půjdu spát dopoledne s ní..
mur teda mates zase řádí :slight_smile:) cos to dělala za bábovku?
11. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj,
tak jak jsem předpokládala, tak u nás špatná noc... Klárka má furt teplotu a hrozivě chrble... tak půjdeme dnes k Dr.... :frowning2:
A počasí je hrůůůůůůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jeje bobul to je mi líto :frowning2:
jakou máte dr.? počasí hnuuus fialový :slight_smile:
11. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
malý začal lozit v 7. měsících a sedět taky 7. měsících :wink: a chodil v 11.měsících :wink: a začal pasat koníky ve 3.měsících :slight_smile: každé dítko to dělá jinak a v jiném měsíci! :wink: .Jinak Multiway u nás zatim vede :wink: mě připadá že vede u všech,i Cam je hezký ale je moc lehký tak že nevím.a počasí mě štve :unamused: !!!!!!!!! Adeli: nemusíš být z toho špatná každé dítě je jiné ! :slight_smile: jinak ten golfáč mě taky nebere :wink:
11. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
no to tefa je fialový Zlobi :frowning2:
11. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
kdybys fakt bobul chtěla vyměnit dr...tak můžu doporučit...:slight_smile:
11. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
jsem zde:slight_smile: ráno jsem musela končit neboť můj miláček začal mlátit do klávesnice na notebooku a něco tam tak pomačkal, že mi to píše samé kliky háky a nešlo se s tím domluvit. Zkuoušela jsem to předělat na českou klávesnici, ale pořád to píše a já nevím co s tím. Tak jsem to vypla a jeli jsme trajdat po úřadech. Pojišťovna vyřízena, pak jsem šla na občanky, že měním trv. bydliště, ale neměla jsem žádný papír ohledně baráku, tak jsem měla smůlu. Pak jsem šla zapsat malého do pasu, ale že jsem neměla ještě změněné trv.bydliště, tak mi to nechtěli udělat. Takže nic. Pak jsem šla do Nebíčka se mrknout. Uvažovala jsem bundičce na jaro, ale nakonec nevzala. A jinak já jestli si budu kupovat golfky tak espiro, jsou stejné jak chicco a mají navíc otočné rukojeti, což je lepší, protože tak to nemusíš držet jen nahoře a můžeš si to otočit jinak. A stály tam 3200kč se vším. Takže já se pak v létě rozhodnu jestli je nepořídím.
Malý mi vytuhl kousek od baráku,tak jsem ho vzbudila dala najest a už chrní v postýlce :grinning: Akorát dojeli naši, tak půjdu za něma. Asi je to nebavilo kdžy jim na horách pršeloJak malý vstane tak jdeme ke kámošce na návštěvu.

adeli: no postava dobré, až na ty prsa, uvažuji o plastice! ale chtěla bych změnu hlavy, aby mě někdo vzal pod nůžky a prostě mě zkulturnil, abych vypadala dobře. Normální holičky ti tady neporadí, vždy se ptají jak to chcete a žádná rada. A ten šatník bych taky potřebovala vyměnit, ale kde na to vzít!!!
11. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
no s těma úřadama pruda teda :frowning2:
jsem htěla říct že jsou doma nějak brzo..
ty jo plastika...bych se asi bála
které ty golfky mur? mám pocit, že jsem nějaký viděla, ale měl na nás malá kolečka..
11. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím se až ted...Mony, moc děkuji za sedačku, doufám, že vše v pořádku maminka vrátila. Včera jsem obešla všechny hrůzy úřady a dnes jsme byly s Adelí u kamarádky si pohrát s její malou, tak pak dodám fotky. Murin, platí ten zítřek?
11. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
Holky, tak je ze mě slavěná vdova...opět celé dny sama, Jirka je v práci do noci a bude bývat asi už pořád.... :frowning2:
11. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
Bobulku vítám mezi námi a mám na ni dotaz, už dávno jsem si dívala do Tvého albíčka a moc se mi líbí umělecké fotečky, to si fotíš sama? nebo kde Ti Klarisku fotili? Taky bych chtěla něco hezkého....
11. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
neměla jsem ted čas :frowning2: tak jsem tu nebyla vařila jsem oběd :wink:
11. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky,
tak máme antibiotika a znět průdušek :frowning2:
Zlobi chodím k Bačové a Přecechtělove :wink:
Tak to se vám holky asi nebude líbit ani náš sporťák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Honzi :slight_smile:
děkuju za pochvalu fotek... dělám si je sama :wink:
11. bře 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz
Honzi, ty jsi mi tuším radila den před porodem s homeopatikama... že jo :wink:
11. bře 2009 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz
autor
bobul myslíš tento? ten je v pohodě ještě :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2162381&vReferer=%2Fphotos%2Fbobulle
honzi vpohodě :slight_smile: vrátili to vzorně :slight_smile:
ted jsem vděčná za to že radek je sice pryč 3 dny ale pak je 4 dny doma...
bobul jéé to mě mrzí to má to samé co miška..že by to chytla přes MK? :slight_smile: co má klacid? chuďátka malé to je děs...
11. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tak Adélka mi vymazala celý vzkaz, ach jo:frowning2:
Je to možné Bobulko, já jsem se snažila poradit všem, kdo o to stál, protože jsem měla jak porod, tak šestinedělí v pohodě. Máš je překrásné a nechtěla by jsi mi vyxfotit Adélku?Máš i ateliér?Dokážeš vystihnout moc heky okamžik a to nedokáže ani leckterý fotograf...zaplatila bych ti...na Letné znám pár lidí :wink:
Mony, až budeš OK,musíme uspořádat sraz všichni i s novými maminkami :wink:
11. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
Zlobi, to je jen autosedačka :wink: tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21257514&tab=2
Klárka dostala Ospamox :frowning2:
11. bře 2009 ve 14:17  •  1 dítě  • Odpověz
autor
bobul to je furt v pohodě kočárek, holky tu mají podobný :slight_smile:
aha to neznám je to sirup? miška se u toho takbrání...ale ten kašel to je o nervy co? :frowning2: mi puká srdce u toho, jak to klárka zvládá?
11. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
zlobi, zamíchej jí to do štávy z jablíček...tam to nepozná...
11. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
JJ, je to roztok a Klárka ho baští docela ochotně :slight_smile:
Ten kašel je hrozný... do toho rýma... :confounded: Klárka je spavější ale myslím že ji nic nebolí... jen je teď takový tuleň :pensive:
11. bře 2009 ve 14:42  •  1 dítě  • Odpověz
autor
honzi ale miška mi nic než prso nepije víš?
bobul my taky odsáváme furt hrozně moc...a v noci se tím budí co? my co chvila...
11. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem doma,ted jsem byla jeste nakouopit pac nemam doma nic
tak petan pichanec dostal,nemel zadny nalez tak dobre a za 2 tydny jdeme na prevenar
pak vas doctu,jdu hodit pracku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
mur..ja taky uvazuji o plastice ale z jineho duvodu nez ty bo ja mam F :angry:
vyborna kadernice je ve uh.smer na jarosov asi salon andela ted nevim presne..takova mlada holcina
11. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
co je F Adelinko?
11. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.