• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
honzi F je velikost podprsenky..kosicky F :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
AHA, tak to já mám B, C jen výjmečně :confounded:
11. bře 2009 v 15:51  • Odpověz
Adelinko, já mám teď E... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a po kojení budu mít dlouhé D :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zlobi já moc neodsávám.... nic neodsaju a je hrozný řev... klárka jak je na bříšku tak to s ní teče samo :frowning2: , tak jen utírám... ale v noci se budí... dnes jme byli v noci 3x vzůru... normálne jsme jen jednou...
11. bře 2009 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz
autor
aha to já pdsaju mám tu na vysavač a aj musím už měla dva záněty ucha tak musíme opatrně. 3x vzhůru? to zní jako pohádka!:slight_smile:ale asi jste zvyklé na něco jiného:slight_smile:
11. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
no ted me usnul petan na zemi pri piti caje...ohromneeeeeeeeeee
je po ockovani protivka a taky dneska nespal..treba mu to vydrzi do rana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu jen nakuknout a pozdravit vás všechny :slight_smile: .....hlavně marody :cry:ať už je brzy lépe :slight_smile:
Manžílek má dnes narozeniny a už tu měl odpoledne první gratulanty, tak trochu slavíme, jinak oslavy budou až víkendu :sweat_smile:
Bobull, já budu mít v červenci 29 :wink: , tak jsme na tom skoro stejně :slight_smile:
Snad večer nakuknu a zbytek podočítám :slight_smile:
11. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahojky všichni :slight_smile: !!!
Tak dnes podruhé,poprvé jsem si příspěvek před odesláním zdatně smázla :cry: .Zrovinka jsem dožehlila :slight_smile: ,uf,jsem ráda,že jsem to zvládla,inak bych to musela udělat až v pátek,až bude manžílek doma a to bych potřebovala zajet do Tesca na pyžamka Matýnkovi,nějak rychle roste :slight_smile: .Dnes mi ovšem radost kazí malého kašlík a taky asi rýma,pomalinku začíná i kýchat.V úterý máme poradnu a už konečně by měl dostat první hexu,ale s nachlazením dostane houbelec.Ikdyž po zážitku Bobulky z toho začínám mít i strach :frowning2: .
Včera jsem nebyla,bo byl rodinný večer,bylo mi nenápadně naznačeno že jsem vdaná s mužem,ne s MK anebo ICQ :grinning: .Tak se omlouvám :wink: ,nějak to nechce pochopit,nebo kýhovýra :angry: .Vás ale dočíst,to abych si sehnala nějaké hlídání,kecaleny :grinning: .Takže to shrnu:kočárky za x-desítek tisíc neuznávám,je to zbytečnost,ale je to každého věc.Každopádně je to byznys jako prase :grinning: .Plastiku bych potřebovala taky,ale museli by začít rovnou z druhé strany :wink: .Co se týče nocí,to bych spíš mohla počítat odespané minuty,než probuzení,je to stále stejné,bohužel :frowning2: .Co jste to tady ještě řešily :slight_smile: ?Odsávání,taky jsme si zažili s tím štrapáce,Matýnek měl asi tři týdny zadní rýmu a nechtěla se mrcha nechat odehnat,ale naštěstí to Maty kupodivu snášel docela dobře,myslím to odsávání,jako brečel,to je jasné,ale žádné hysteráčky,ikdyž byl docela ještě malinký.U většího děťátka je to jasně větší problém,udržet ho :frowning2: .Počasí mi leze krkem,o tom žádná :angry: .Procházky v dešti mě opravdu neberou,ale co se dá dělat,větrat se musíme :wink: .Jejda,mám hlavu děravou :confused: .Tak už nic,tak tedy večer pááááá :slight_smile: .
PS:Mur :slight_smile: ,děkuji za fotečky a ten tvůj Matýsek je super kouzelný ďáblík,to se jen tak nevidí :grinning: :grinning: :grinning: .
11. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahojky holky já jsem byla na nákupech neměla jsem čas ale slibuji že dnes tu budu :wink: i kdyby jsem byla unavená :slight_smile: taky budu s váma zítra :wink: :grinning:
11. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
murin platí ten zítřek?V kolik a kde?Zajdeme do herničky?Vemu Ti ty věci, večer budu obkreslovat...
11. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
Ined, neboj... u vás bude určitě očkování ok... u nás je to spíš asi spojeno s těma neurologickýma obtížema :wink:
11. bře 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz
bobul..dneska jak maleho ockovala hned jsem si vzpomela na tebe :cry:
11. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
ahojte holky, já šla po obědě ke kámošce, aby si naše dítka pohrály. Teda mazec co bylo. Ona má 11měs chlapečka a mají psa - Russel terier. Já myslela, že se ho Mates bojí, pokaždé jak jsem tam byla tak byl paf z něj. Dnes předváděl hysterický řev, jsem myslela, že budeme muset dom. ALe to nebyl bojácný řev, ale žárlicí :grinning: S kámoškou jsme vypozorovaly, že když je mates kus ode mě i pes, tak je v pohodě a že pes mu líže ucho, tka to se chláme, ale jak pes dojde ke mě, nedej bože mi dá hlavu na kolena nebo si ho hladím tak řev jak kdyby ho na nože brali...zkoušela jsem to pak několikrát třeba házet psovi balón a Mates fakt hysterčil, že jsem se psem a hraji si s ním. No mazec:slight_smile: ale že chovám cizí dítě to mu nevadí, ale teda na toho psa žárlil jak nevím co. Sranda. Dítka si pohrály a ještě jsme šly kočárkovat. Normálně na štěrkáci u rybářů mají ovečky a dokonce 4 jehňátka, takže jsme se kukaly a krmily. Děcka vyjevené co to jako je a dělá to bééé :grinning:
Malý byl k.o.tak hned po jídle vytuhl.
Jinak holky já už nemám ani A, fakt děs. Měla jsem vždy malé, ale po tom kojení nejsou vůbec žádné. Jen kde vzít na to tolik peněz:frowning2:

bobule mě se S4 líbí. jen se mi nelíbí ten quinny co jsi poslala.

Mony to je tady tento kočárek, jestli půjdu do golfek tak do něj, má stejně velké a tlusté kolečka jak chicco ne-li větší. Ta rukojeť je opravdu dobrá, že se dá otočit. http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&id=2019

honzi: já se ti ještě zítra dopol.ozvu co a jak. Ségra chtějí jet plavat a to je jediný den, kdy má volno, pak už bude makat. Ráno napíšu. ALe jinak bychom do herny mohly.
Adeli co ty, dojela bys?
11. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
ahojte
teda murin ten mates je, řárlit na psa :slight_smile: u kámošky jsem viděla že její žárlí na mimi jiné ale na psa? ten je ftipnej zase :slight_smile:
ovešky no super...škoda že tak daleko :frowning2:

pěkný kočárek - jak otáčecí rukojet? kolečka jsou větší než u multiwaye to máš pravdu akorát se mi zdá že má nižší záda, ale chtělo by ho ho vidět vypadá fakt hezky nevíš kde ho mají na zkouknutí?

kašlete na plastiky holky !:slight_smile:
11. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
kašlete na plastiky, mně by museli udělat plastiku všeho...
dobrá, ozvi se a určitě se Adelí k nám přidej, už nabíjím baterky do fotáku...Adelí lozí jak čert, tak at se vyblbne...
vzala bych Ti i ty věcicčky...v kolik jdeš k tomu zubaři?
11. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
no mOny taky jsem se divila. Protože normálně jak si chovám Terezku tak nežárlí ani jak držím jiné dítě, ale teda jak byl u mě pes, tak fakt děs. No mazec. My se s kámoškou opravdu smály.
Jestli bude srazík v Otr. tak na ovečky někdy můžeme zajít a nebo jak pojedete k tchýni tak se tam stavte, Radek bude vědět kde. Fakt jsou super a jehňátka opravdu nemají chybu.
Jak jsou ty ručky na držení, tak se dají otočit jinak, že je nemusíš mít pořád nahoře, dáš si je třeba do boku a máš to jak kdyby kousek rukojeti jak máš normálně u kočárku. Malý není. Mají ho v Otr. v nebíčku několik barev, jinde jsem se zatím nedívala. Ale možná v tom VaV ho budou mít, zkus to tam.
No jo, ale kdo by chtěl babu plochou a s dítětem? nikdo :frowning2:
11. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
JÁ BYCH BRALA BÝT CHLAP TEBE :wink: Máš supr povahu, jsi hodná, to se cení a ne prsa...lepší malé a pevné, než velké a mít přes ně gumičku od tepláků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
no jo honzi, ale já už tam nemám opravdu nic, jsem říkala, škoda nosit podprdu, protože i 12ti leté tam toho mají víc jak já. Takže fakt silně uvažuji o plastice. Protože chlapi chtějí jen velké...
11. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
mur to fakt není o velikosti prsou a jsou chlapi co mají rádi baculky a jiní co mají rádi hubené drobné :slight_smile:
no to se tam na něj budeme muset jet podívat ve VaV ho nemají byli jsme tam. mají nějaký esprit ale PRávě s kolečkama 15 malýma
dítko je protivné a to nás čekají atb a odsávačka chjo...
11. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
fakt murin nechtěji všichni jen velké a ty bys stejně mohla mít A nebo B protože k tvé drobné postavě by jiné vypadaly blbě. a vztah není o prsou, vím že to ted zní prázdně ale neboj se...!
11. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
toto je kočárek espiro, takže to je něco jiného než jsi viděla v tom VaV.Však jak někdy pojedete do Otr. tak se tam stav.
No jo, ale co znám, tak chtějí velké. S jedním jsem se seznámila a hned mi to vpálil do ksichtu, takže jsem hned sklopila uši....No zatím stejně na operaci¨nemám, takže zatím nic.
Jinak jsem si koupila AHA a opět tam nic není:frowning2:
11. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
no tak to byl idiot a tečka tím se neřiĎ!
aha no je zajímavý sice těžký ale chce ho to vidět vypadá dobře..:slight_smile:
asi už tam nebudeme
11. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
jo mur jak jde položit?
11. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
Murin, tak to je hezké že si Tě malý tak hlídá :dizzy_face:
Já mám prsa zase velké a bojím co bude po kojení :rolling_eyes: ... to budu pak rulovat do podprdy :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz
zkoušela jsem ho a připadal mi lehký, ale teda položit jsem ho nezkoušela. Ale píšou že jde do lehu,takže to bude jak ten chicco.
11. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Mur já bych raději brala malá a pevná prsa... je to pohodlnější a teď i moderní :wink: ... a můj chlap je třeba na malé prsa a má mě... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz
autor
no vidíš mur :slight_smile:
no má 11,5kg chicco 8,5 ale záleží jak se ovládá
jdu na protifku ale budu za chvíli! :slight_smile: to budou boje :frowning2:
11. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
jak já bych brala malá prsa :frowning2:
11. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
kuk na foto:slight_smile:
honzi pěkné fotečky, vozítko vypadá dobře. To je Beátka, že? :slight_smile:

já kdybych měla malé tak si pískám, nemám žádné. Jak jsem kojila tak jsem si lebedila, že konečně tam něco mám a teď mi to zmizelo. Kdybyste tam taky nic neměly, taky ¨byste chtěli větší.No zatím počkám, ale časem to asi začnu řešit.
No já byla úplně hotová z toho řevu malého, ot b y mě ve snu nenapadlo, že bude žárlit na psa:slight_smile:
11. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
Honzi: tak zítřek platí, zajdeme do herničky nebo kam budeš chtít? Psala jsem si se ségrou a říkala, že plavčit asi nepojedou ať jsme odpočinutí na cestu na lyže. Tka v kolik si dáme sraz a kde? já pojedu hned ráno na ušní, tam to bývá na dlouho a pak se chci stavit na pas a ve VaV mrknout a pak můžu, počítám kolem oběda-po něm.
11. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
honzi,murin..kam se mam pridat??
mur..ten kocarek je skoro jak muj golfac
11. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.