• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
adeli: budu v UH, tak si dávám sraz s honzi,že někam zajdeme, přidej se.
No právě je jak chicco a má navíc otočné rukojeti, což s emi moc líbilo a je o něco levnější.
11. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
mur..pekne fotecky :grinning:
11. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
hlavně at vam to na usnim dobře dopadne. holky to byl boj atb a odsávání :frowning2: jen nechápu kde se v ní to množství hlenů bere achjo
adel to jsou ty typy podobné :slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
a má větší kolečka a prý odpružení a není to chicco:slight_smile: akorát je těžší a uvidím jak velké má lůžko a jak se bude vozit:slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahojky tak už jsem tady :slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
no já doufám, že ten tlak už bude dobrý jinakmě picne. Do uší nekapu, protože mě to přišlo horší. Jen se modlím, aby to bylo v poho a my mohli konečně normálně plavčit, koupat se a nemít strach, že si tam nacáká...
Mony: tak to my atb měli rádi, Mates se po tom vyloženě dychtil, jak viděl tu skleničku tak už otvíral pusenu-všežravec :grinning:
11. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
adeli: přidáš se zítra? a nebo někdo další, že by dojel do UH?
11. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
no ona ty první co měla na uši taky dlabala a bečela když t snědla ale ted nějak ne...
ny jsme zavřené doma v izolaci:frowning2: :slight_smile:
jak je to dlouhio od zánětu? nám se tlak spravil za 2měs
11. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
u nás vyloženě zánět nebyl a je to od té první prohlídky měsíc a půl. Jenže mám strach, že to nebude dobré, protože vždy se mu tam voda při koupání dostala. Sem tam si tam pichá prstík.
Snad vám ty atb rzy zaberou, abychom udělaly mega srazík:slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
11. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
mur..a kdy kde co??
11. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
tak jak se máte :slight_smile: malý je protiva a má pořád rýmu :unamused:
11. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
no ale ona voda vadí jen když je to píchlé po pár dnech to už neva...to bude dobré a my navíc měly dva za sebou...no to teda ale to bude v otrokách co?abysme si zamluvili hernu jen pro nás :slight_smile:)
11. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ciaobaby je teda hrozný fakt děsný na to se nedá dívat :unamused: :rolling_eyes:
11. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
adeli: tak čas něco kolem oběda, teda Honzi se nevyjádřila ohledně toho času a asi zajdeme do herny a nebo jen někde posedět. Já jedu na ušní s malým, tak budu právě v UH. Přidáš se?
Mony no doufám, že to nevadí, ale Dr. mi říkala, že mám dávat pozor, aby se mu tam neodstala voda a nečistoty. No uvidíme.
11. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
ty vo.e to snad ani nemuze jezdit :rolling_eyes: :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
deli: já se mám super, malý chrní, takže nádhera, já si čistím poštu v mailu a dělámještě fotky u toho:slight_smile:
snad bude taky Lukášek brzy fit.
Mony to je jedno kde bude srazík i my Otrokovjanky dojedeme do ZL:slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
mur..dam vedet zitra jo??ale je fakt ze tam taky otrebuji
11. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
no já bych teda dítko do takového neposadila ani omylem. výrobce asi nezná žulové kostky, křivé chodíky....
11. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
adeli klíďo, já tam budu od rána jak vstaneme pojíme tak vyrážíme.
11. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: !!!
Mur,já tě chápu,ale chlap,kterého zajímají v první řadě prsa je evidentní blb a od takového ruce pryč.Já jsem zase byla nešťastná naopak,už v těhu se mi prsa zvětšily o dvě čísla,z b na d :confused: a po porodu jsem byla jako doly buster :frowning2: a co jsem měla kojící podprdy,tak mi byly malé :confounded: .Teď už bohužel nekojím a mám to zase zpátky,ale já jsem stejně se svým poprsím nebyla spokojená nikdy.Ale víš co,plastiku chápu ze dvou důvodů,buď ten co máš ty,anebo zmenšení kvůli bolesti třeba zad :wink: .Je fakt,že nemít žádné,jak ty říkáš,ženě na sebevědomí nepřidá,ikdyž já fakt nevím,jak na tom jsi,na prsa jsem se ti nedívala :grinning: .Jen je to hodně pěněz,možná bych do toho šla taky,protože jestlij sem měla někdy mindrák ze své postavy,byly to hlavně prsa,no teď už mám ze všeho,ale to je jiná kapitola :grinning: :grinning: :grinning: .A když jste u těch kočárků,tak se vás taky zeptám na zkušenosti,podle čeho vybírat sporťák?Chtěla bych aby vydržel tak do těch dvou let,pak golfky.Autem moc nejezdíme,ikdyž...člověk nikdy neví,zkrátka abych nekoupila nějaký střep,který se třeba za rok rozpadne :grinning: ,ale zase ne kočárek za deset tisíc proboha :angry: :astonished: :grinning: .
11. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
ten kočár se musí s tim dítkem ulomit zajimalo by mě do kolik kilo to vydrží :unamused:
11. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahoj Ined: napsala jsi to pěkně. Jj sebevědomí u mě děs. Jak jsem v plavkách tak šílené, sice v tom plavání s dětmi to už tak neřeším, ale jak budu chodit na koupák, to bude šílené. A co tak vidím chlapy, tak všichni čumí na výstřih a nebo na prdel. Tu už mám menší, tka mě to nežere, si říkám, že po dítěti je to dobré. ALe ten hrudník fakt děs. Podprda mi drží už jen jedna a to tak tak. Už jsem se dívala i na ceny, nejlevnější 50tis, většinou kolem 70-80tis. TO je jak ojeté auto:frowning2:
s kočárkem moc neporadím. Ono je to spíš jak těžký ho chceš, do jakého terénu ho chceš a v jaké cenové relaci. Já si vybírala co nejlehčí, s větími koly a levný.
11. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
klidně murin kdykoliv, fo VaV zajdu s Tebou...kde je ušní, v nemocnici?
11. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
co jsou hezké fotky tak co jsem se dívala malý velký zázrak 2. :wink: malý spí to je ale rychlovka :grinning: asi ho ty nákupy utahali :wink: kupovali jsme malému oblečení tak jsem proto tady nebyla !!! :slight_smile: :angry: v tescu)
autor
ty kočáry děs...blééé budu blinkat :slight_smile:
miška je v postýlce a ozývá se povídání :slight_smile:) tak uvidíme co z toho vyleze
ined ty hlavně specifikuj na co ten kočár chceš - na procházky po městě a obchodech, nebo do terénu, radši bytelný nebo radši skladný a lehký...? :slight_smile:
honzi ušní je v nemocnici, budu parkovat u nemocnice.
11. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
já jsem viděla kočarek na bruslení ale fakt děsné kolečka ale je to proto aby byl stabilní :grinning: jinak je to na http://www.kočárky Daniela.cz :wink:
11. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
ined..tak ja ma ten opacny duvod chci je nechat zmesit pac ja mam F a neco kousek k tomu a silene me boli zada uz nekolik let..v tehu jsem myslela ze umru s nemohla jsem ani dychat..tak nevim co je lepsi..

mur..tolik penez??zmenseni je levnejsi ne??kde jsi to hledala dik :grinning:
11. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
murin krásné fotky...už se na vás moc těším zítra...dlouho jsme se neviděly...a hlavně na matesa, jak bude řádit :slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.