• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
deli jak jsou ty stranky www.kocarkydaniela.cz neni nic. na brusle se dělá cruiser obyč kočárky ofiko nejsou na brusle žádný ani trojkolky s brzdou.
adel neznám, ale lituji a plastiku chápu asi i u mur jen si to neumím představit (i když mur prsa jsem ti nezkoumala :slight_smile:)
11. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
jo vidíš honzi adel už teda leze? :slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
Tak mi písni v kolik a já Tě počkám u nemocnice rovnou a můžu jít s Tebou...
11. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
adeli napsala jsem jen plasticá operace a vyjelo mi několik stránek, ale najela jsem si na diskuzi tam, co tam psaly olky,co už byly a psaly kolik to stojí. Fakt je to jak kde, ale Brno je v cenové relaci 50tis a že je dobré. Na zmenšení jsem se opravdu nedívala,ale to si myslím, že bude fakt levnější.
Mony já jsem se dívala na 3kolku xlander-speciálně na brusle, á mega kolečka a tenké. Majího v pompu.
11. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
Honzi já ti napíšu jak vylezeme od Dr. to než se pooblékáme a než dojedeme k bráně tak to bude akorát než dofrčíš a ty.
11. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
dobře, kdyžtak byste chviličku počkaly a na kolik tam jdeš?
11. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
Zlobi musíš to přes internet !!!!!!! ale je stejně hustý :wink:
11. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
jj ale to jsou spešl kočárky na brusle, jako že to nejsou klasické kočárky ...
honzi co ta adel? co už vlastně umí vypadá fakt jak velká holka, miška oproti ní vypadá jak mímo :slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
ted ti deli nerozumím...:slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
to musíš napsat přes internet :slight_smile: už to chápeš? :wink:
11. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
nevím co myslíš tím přes internet - jako internetovou adresu, nebo do vyhledávače? :slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
adeli...to tě naprosto chápu,měla jsem kámošku a měla naprosto stejný problém a operace jí fakt pomohla.
moni..kočárek na procházky hlavně asi po městě,ikdyž by to raději mohl být poloteréňák :grinning: ,tak abych nemusela chodit pouze po chodnících,ale ujede to i třeba v trávě :wink: ,aby nebyl moc rozložitý,kvůli místu v bytečku a samožřejmě extra těžký.
mur...ty ceny jsou šílené,ale kolik peněz stojí spokojenost sama se sebou :confounded: ?
iv(deli)...lukinek je nemocný :frowning2: ?matýnek má kašlík a asi začínající rýmu :frowning2: ,že by z toho sluníčka?a co jste ponakupovali?já chci jet v pátek odpoledne,potřebuji na matýnka spinkací overálky a možná něco na léto,kraťásky nebo tak ,co zrovna bude :slight_smile: .
11. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
ined: v CA v tecu mají nádherné kraťasy a tričko na léto pro kluky, já z toho byla unešená, koupila jsem ho kámošce, její malý bude mít 1.narozky. V tom CA mají moc pěkné věci. jj spokojenost je hodně drahá záležitost. Teď je mi to právě ještě víc líto ty prachy vyhodit, když mám malého, člověk nikdy neví jestli prachy nebudu potřebovat pro něj...
deli: mě to nejde přes vyhledávač, tak nevím nenapsala jsi to blbě?
Honzi já tam nejdu na čas. Jak se ráno vzbudíme,najíme, oblečeme a než tam dojedeme, tak počítám v 9h tam budeme a jak dlouho budeme čekat to opravdu nevím, většinou je to tam 1,5-2h a někdy i dýl. Záleží na tom kolik tam bude lidí.
No nic holky valím na kutě, ať jsem na zítra fit. přeji dobrou a hlavně klidnou noc.
pa :grinning: papa
11. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
Zlobi:no iternetovou adresu Denčo:malému začíná rýma a trochu kašle,nakoupili jsme bodynky a ještě vTaku měli slevu30 % a tak jme koupili dvě suprácké mikiny.A v Jysku ještě povlečení do postele pro malého :slight_smile:
11. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
tak ja mam navareno jen zitra zavarim nudle a hotovka..
tak ja se loucim pac nevim co me ceka v noci kdyz usnul v 5h.
tak pa a dobrou :pensive: :pensive:
11. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
tak to mi nefunguje deli..
mur hodně štěstí já taky jdu spát dítko usnulo a včera jsem moc nespala
já mám taky navařeno dnes jsem objednala pizzy byla tu babi a zbylo na zítra :slight_smile:
11. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz
zlobi, takže paci paci, tak jsem veliká, tak tak všelijak, baba, tata, mama, dede, kadí na nočník, stojí u všeho, posadi se, umí si hezky sednout, ham, mnam mnam, heká, jak vidí prso a sama se k němu dostává, natahuje mi tričko a říká papa a umí se super líbat, otvírá u pusinky pusu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
mur...v ca nakupuju ráda,dík za tip,něco takového jsem měla namysli :slight_smile: ,tam mají pěkné věci a docela rozumné ceny,ikdyž já jsem hodně věcí na malého nakupovala v bazárku u lenky-slovenka,určitě znáš,byla na baťově a pak se přestěhovali na polikliniku,jenže ta skončila,protože musela z rodinných důvodů zpátky na slovensko.a nebíčko jako bazárek je o ničem,škaredé věci a ještě drahé :unamused: .protože na malé mimčo kupovat vše nové je zbytečnost,i matýnek měl některé věci na sobě jen jednou,prostě se to nevynosí,vždyť to znáš.ale zase občas něco nového potřeba je :wink: a na to je ca a i tesco docela fajn.taky víceméně všechno utratím za malého,jedu si něco koupit a stejně sobě dovezu většinou prd a na malého hafo nááááádherných a neodolatelných(a někdy i zbytečných)věciček :grinning: .jenže u tebe to je jiné,to bych si tak nebrala :wink: .
ivi...tak to jste super pokoupili,matýnek dostal nové povlečení od tety k svátku,super dárek,povlečení není nikdy dost,zvlášť když bobek nějakým záhadným způsobem pročůrává plenky :grinning: .
snad se nám holčinky ty děti všem brzy uzdraví,nebo to se nesejdem ani do podzimu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: .
11. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tak dobrou noc at vám dítka spí celou noc papi :slight_smile:
11. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
tys to vzala z gruntu honzi :slight_smile:
tak to my neumime, leda sedet a sama se kojit z toho co píšeš :slight_smile:
koukám že každé dítko úúúplně jiné :slight_smile: takže se k tomu lezení nakonec dostala co? škoda že jsem ji včera neviděla ale my obě marodi..:frowning2:
11. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
no však až se uzdravíte, tak se musíme vidět, jak bych dojela do Zlína, tak bychom někam zašly, ju? Budu ted do Zlína jezdit častěji, Jirka bude v práci od nevidím do nevidím...
11. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz
Holky, já už půjdu taky nakutě, včera jsem usnula v 21hod a spala jsem do 7.45hod, malá se vzbudila 2krát, tak dobré...
11. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
budeš se jezdit "zabavovat" k mamce? a co ta práce? to by tě nezabavilo jak to vypadá?
11. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz
No já se chci věnovat ted malé, ono to s ní není jednoduché...celé dny sedím u ní a hrajeme si a jak spí, tak rychle něco udělat, vařím s ní...stojí a drží se mých tepláků a nebo kramuje, dnes mi vyházela celý odpadkový koš...fuj :confounded: Ani na net už díky ní nejdu, protože stojí u mě a hypnotizuje mě očima, at si jdu hrát...takže tady moc nejsem a je fakt, že jak jsem se jí začala věnovat, naučila se věcí a věcí...
11. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz
ne že bych se jí předtím nevěnovala, ale ted si s ní poctivě hrají i 4hod a je to super...zajímá jí víc než hračky vše kolem...ale nejoblíbenější hračka jsou puzzle dřevěné od strejdy a křesílko Fisher Price...to je za všechny peníze, není den, kdy by k němu nešla a nehrála si a už si na něj i sama sedne...
11. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz
holčinky,i já se jdu rozloučit :slight_smile: .všem přeji co nejklidnější noc a krásné sny.zítra páááápi :slight_smile: .
honzi..téda,malá je ale šikovná :slight_smile: ,holky prý jsou šikovnější než kluci a asi to bude pravda,matýnek je trošku lenoch a pohodář :grinning: ,ale o to nakonec nejde,hlavně že jsou zdravé ty naše dítka nejmilejší :wink: .tak pápi :slight_smile: .
11. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
nojá mám výhodu notebooku a wifi napsat jednu odpověd za 2 min tgo si leckdy ani nevšimne miška :slight_smile:
a zase ji i učím at si hraje sama někdy a učit mišku moc nejde jak se po ní něco chce je vzteklá a nedejbože chytit ručičky a dělat paci ...ona prostě vše sama a kdy chce a pak zničehonic přileze a udělá jak si veliká ukáže a odleze :slight_smile:) ona je po mně, na povel NIC :slight_smile: ale už uklízíme hračky do krabice už se je naučila dávat a rozdávat všem to už je paráda :slight_smile:
11. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
dobrou, taky jdu nakutě :pensive: padla na mě ted unáva....at jsem zítra fit, navařené mám, tak je to dobré, udělám si s malou pohodový den...Jirka dorazí večer a naštěstí už je zítra čtvrtek...dobrou všem i dětem :wink:
11. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz
No já mám taky notebook...taky to tak dělám, ale jak je zaplý notebook, tak tu můžou být i 4křesílka, tak notebook je střed pozornosti...my vykramujeme hračky z koše a než se tím prohrabe, tak jsou 3hod pryč...
11. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz
ještě malá umí prosím prosím, ale ona se to naučí, že kouká jak to dělám a udělám to, jak jí chytnu ruce, tak se začne vzpínat a vztekat a to je pak půl hodiny nevrlá...musí sama...sedneme si naproti sobě a posíláme si balonek, to miluje...naučil ji to Jirka...
11. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.