• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
balonkem si hazeme, posílat neumí ale házet to jo. notebook už jí zajímá jak kdy už si na něj zvykla.
a hračky vykramaří za 3sekundy a metelí jinam ta fakt na jednom místě neposedí :slight_smile: ted jí baví když jí vozím v lavoru po bytě :slight_smile:
11. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
tak to zítra zkusím taky...nás zajímá šuplík s DVD, to je fakt zlo... :angry: Tak Mony, já pádím do hajan...taky jdi, at si odpočineš. Dobrou noc a krásné sny... :pensive:
11. bře 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
dobré ráno
tak to vypadá že se lepšíme vstávala jsem k ní jen 6x kojení jen 2 a kadění po 14dnech není zelené :slight_smile:) tak snad je ostatním marodům taky lépe!:slight_smile:
12. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
bre ranko..u nas noc taky nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mon..6x??to uz jsi na tom podobre jak ja ja mam i 15x :grinning: :angry:
12. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky...my noc dobrá, 2kojení a malá řádila už od 6hod,ale vydržela pak až do 7.30hod. Venku je nádherně...jaro :slight_smile:
12. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
jojo adel taky to beru jako úspěch :slight_smile:)
honzi to usnula už v 7.30 a ještě spí?
12. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
ne, vydržela mě nechat spát do 7.30hod...ted spinka, usnula, jak čertila, zatím spí 15min...
12. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
to je super že spala až do '7.30 :slight_smile: miška před chvílí taky usnula tak začínám pracovat...
12. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
my jsme spali jen 15min... :frowning2:
12. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
no mně doma taky spávala chvíli, venku spí dýl tak když jsme doma tak jedině na balkoně at se vyspí :slight_smile:)
12. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
v kočárku mi včera spala na chodbě hodinku a půl, ale v postýlce nechce :frowning2:
12. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
jj klasika...tak ji dávej do kočárku...mně v postýlce přes den nespí už skoro půl roku asi...:slight_smile:
12. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,tak u nás noc opět děs,plus to,že jsem byla do půl dvanácté se zlobidlem na icq,taky nepridalo :grinning: .jinak matýnek teď spinká a doufám,že aspoń hodinku bude,protože má teplotku :cry: ,zatím 37,8,nic moc,já vím,nechci plašit,ale i tak,k dr. jsme dnes nešli,protože tam byla jen od 7.45-9.00,dnes má od desíti poradnu v tlumačově.tak půjdeme zítra,snad se to moc nezhorší :frowning2: .opět se mi dnes pročůral :confused: ,já fakt nevím,že by ty hugisky byly tak špatné?nebo je to jen náhoda?přes den je to v pohodě,ano se neprokakl,ale tohle je už přes noc počtvrté :unamused: .a co děťátka?doufám,že marodům je o mnoho líp a zdravé jsou pořád zdravé :grinning: .maty se vzbudil,tak ho jdu zkusit uspat znovu,ach jo,je to trápení s nemocným mimiškem :frowning2: .tak ztím páááá :slight_smile: ,ps:opravdu se tam pomaličku jaří,jen aby to vydrželo :slight_smile: ,už by to chtělo.
12. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
já měla Huggies jednou a nechtěla bych je znovu...Pampers jsou lepší... :wink:
12. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
ined..me se petan procura skoro kazdou noc..porad jsem jen prala prosteradla a povleceni..on procura vsechny plenky :angry:
12. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
ted ined, to bylo jen do 23.15 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja jsem mela huggies i pampers než jsem začala s látkovkama, a pak jako jistotní a na cesty do ph, a byly ok oboje. ted mám ty eko tak už nevím. ale je fakt, že asi v pampers vydržela o něco dýl než v huggies. ale prokadila cokoliv to jí proteklo zády všema...
a držím palečky matýnkovi at je mu co nejdřív líp! :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
jj,pampersky jsou každopádně nej :wink: ,ikdyž taky je maty dokázal prokakat jak nohavičkama,tak až na zádíčka :grinning: .my jsem ty hugisky kupovali v akci ještě než byl mlýnasvětě,do zásoby,naštěstí jen jeden balík :wink: .tak matýnek je už definitivnš vzhůru,tak se mu jdu věnovat,později pááááá :slight_smile: .
moni...moc děkujeme :slight_smile: ,doufám,že tobě i mišce už bude taky dobře :slight_smile: .
12. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
holky,omlouvám se za chyby :wink: ,dnes to mám samou krpu :grinning: .
12. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
to teda ined nevím, jestli ti to odpustíme, sem si nemůžeš jako psát jak chceš, chce to trochu zodpovědnosti! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
toz to ja abych ani nepsala co tam mam chyb..jo hold cestina me nesla :angry: :frowning2:
12. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoky
u nás noc zase nic moc... malá hrosně kašle a já už jsem to chyltla taky... :frowning2:
Ined, taky se mi Klárka Hugiskama dost často pročurala a Pamperskama nee, tak už kupuju jen pampersky... zkoušeli jsme i fialové pleny z Tesca, hodně lidí je chválí, ale taky nám nevyhovovali...
Holky dneska na netu asi moc nebudu, bo je mi zle, Klárka je taky tuleň a navíc se musím učit, bo zítra píšu test... :rolling_eyes:
12. bře 2009 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz
autor
adel v pohodě, to snad nikdo neřeší tady :slight_smile:
bobul to je mi líto :frowning2: at jste holky brzo zdraavé!!
no ty nemocná miminka jsou tuleni hrozní co? :slight_smile: jé co studuješ?
12. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahojte marodi...
no mě teď Kájoš nedovolí být na PC, jak se k němu příblížím, tak mám mega záchvat...okamžitě chce na klín a lupkat se mnou...teď spí a Filda šel na chvilku k babičce za Verčou, odpoledne mu už odjíždí, tak se šel rozloučit.
Já jsem si včera konečně zašla na tu tetanovku, MUDr. říkala, že to bylo na posl. chvíli, jinak by mi musela dát 3 dávky...pak jsme jeli do Otrok. na pasové zapsat dítě do pasu...no nezapomněla jsem si RL doma :angry: , pak jsme chtěli do té speciálky na jarní botky, tam cedule, že mají týden zavřeno, tak jsme skočili na návštěvu za Hankou a tam na mě začala nějak působit ta tetanovka, že mě Hanča muselá dát Ibuprofen, abych byla schopná alespoň dojet pro mojeho do práce a ten nás pak hodil dom....teda nějak jsem to fakt včera nezvládla...chudák drobci, ti musí vydržet hexu a mě skolí i blbá tetanovka :frowning2:
Jinak pro příznivce Pampers :grinning: ...teď je budou mít v akci v Kaufu za 299Kč, já jak jsem nedávno byla kupovat v Lídlu zábranu na postel, tak jsem tam objevila nějaké plínky Toujour za 179Kč....jsou stejné jak Pampers s pružnými boky, tak si je tam zase vezmu za tu cenu...
Bobull, jestli se můžu zeptat...co se učíš...teda Klárinka můsí být zlato, když tě nechá...já jen co otevřu nějakou knížku, už je u mě Kája s pastelkou a chce si črtat....teď hrozně ráda maluje, zvláště po plochoučce :sweat_smile:...tak jinak držím pěsti na ten test :slight_smile:
12. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mony a co vy...nejsi už z toho na palici, jak jste pořád zavření doma s těma nemocema? :frowning2:
12. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
teda jani kájoš válí, matýskovi vadí pejsek, kájošovi pc :slight_smile:) a to už maluje? to je šikula :slight_smile:
a copak ti bylo po té tetanovce?
já už jen látkovky a eko papírovky :slight_smile:
jo a hrabe..ale chce se z toho pořádně dostat...pak dvakrát někam jdeme a zae nemocní chjo...
co kájoš ten byl taky furt zasoplěný už je ok?
12. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Zlobi, jj, tuleni k potulení... bych ji nejraději utulila :dizzy_face: ... jenom aby ji nebylo už špatně... :pensive:
Janista, díky za tip na ty plenky... taky je zkusím koupit :slight_smile:
Holky, dodělávám učiliště u koupaliště (jak říká Mirek - můj partner)... čili UTB :wink: ... dělám pedagogiku, 4. roč. kombinovaně ... a teď dělám druhý jazyk... ruštinu a píšeme každý blok průběžný test :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak se učím hlavně po nocích, bo jinak bych to nedala. Klárka je sice moooc hodná a vyhraje si i sama, ale to jsem ráda že stihnu udělat něco doma... :wink:
Zlobi a jak jsem taky vytušila, vy asi marodíte často, co? :pensive:
Adelinko, já když si po sobě občas přečtu příspěvky, tak se stydím... těch překlepů a hrubek... no hamba :angry:
12. bře 2009 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz
Janista, máš pravdu... chuďatka děti s tím očkováním... tři dny na světě a hned TBC, pak Hexa a příp. prevenar atd. atd. .... očkování je pro ně určitě náročné... a po naší zkušenosti bych ho nejraději posunula... a možná nás to i čeka skrze ty naše neurolog. problémy... :frowning2: ... nejvíc s bojím toho očkování v 15. měsíci... :pensive:
12. bře 2009 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz
autor
bobul to je vždy úžasný se mazlit s něma co?
jé UUK tomu říká i můj :slight_smile:)
to je asi záhul ted co?
no miška měla 2x zánět ucha, rýmu už asi po 4 či 5 a ted ten zánět průdušek - má druhé atb :frowning2: jsem z toho špatná ale co nadělám...jako chodíme cvičit a zpívat takže mezi děti, plavání jsem zrušila, ale doma bysme se zbláznili :frowning2: snad to bude na jaře lepší. no a já to vždy chytnu taky, já chytnu vždy vše mám slabou imunitu. už jsem měla dvakrát atb - jednou zánět prsu a jednou zánět nosohltanu a ted prostě smrkám kašlu trochu teplota...ale snad se nám to lepší a ted už bude jaro a klid. jsem rozhodla :slight_smile:)
12. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
janis..a uz neni ta akce na tu zabranu??sakra ze jsem to nevidela ju taky potrebuju pro petana :rolling_eyes:
12. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
Zlobi, no UuK je prý starý název ještě když to bylo VUT... jestli naši taťkové nakonec nestudovali spolu :grinning: ... a zatím se to dá, ale je to fakt na úkor spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to si fakt užíváte :confounded: .... no je teď i naprd počasí, ale co naděláme... hlavně aby to nějak nenarušilo imunitu :frowning2:
12. bře 2009 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.