• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Adelinko, jakou zábranu chceš kupovat?
12. bře 2009 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky musím to dočíst :slight_smile:
12. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
Mony....vadit ani ne, spíš chce taky psát...ale pokaždém, když ji k tomu pustíme, něco potvůrka provede, minule něco podělala s grafikou, takže vše co se zobrazuje na monitoru bylo vzůru nohama :grinning: ....malování vidí u Fildy, tak chce taky, včera jsem přistihla Filu jak dělá graffity na chodbě....prý už mu došel papír :sweat_smile:
Očkování je fakt záhul pro ty děti, naštěstí je naše dětská doktorka hrozně opatrná....taky očkování hroně oddaluje, Filda vždy dostál pro jistotu vakcíny pro alergiky...
Mony, taky si myslím, chce to hodně slunička už!!!......pak vymyslíme nějaké výlety po okolí ne?....hlavně ať jsme pořád venku, pokud to půjde...
Káju už rýma přešla, ale vydrží to tak týden a je to zpět...ale naštěstí nemocní nebyli ani jeden tuto zimu...
Teda ruštinu bych nedala, já zkončila na VŠ u angliny, tak jsem si teď dávala znovu přihlášku, mám totiž vše splněno jen anglinu a pak státnice, ale moc si teda nefandím, jestli udělám zk. tak to bude velká haluz :sweat_smile:
Adel, tak ta akce už je pryč....zábrana byla za 499Kč...je super sklapovací...a už ji i využíváme....mají postele s Fidlou vedle sebe...ale na noc ji teda přendávám ještě do postýlky
12. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
..jo ale je to jen pro postele s roštem samo...
12. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
no myslím že ji má špatnou po mně, uvidíme jaká bude v létě kdyžtak zajdeme na nějaké vyšetření iunologii. v létě zkusíme moře - sice ho nemusíme ale kvůli mišce někdy v září asi.
můj studoval průmku u polikliniky a pak matfyz v praze
na jaro se moc těším a doufám že to mišku bude bavit venku!! a budeme si výletovat a chodit do cukrárny (takové jak kočka - zahrádka s pískovištěm :slight_smile:) a zoo a tak už aby to bylo. jen to budu muset zkloubit s tou svou prací nebudu moct na celý den...
jo co ty děti dokáží na pc mi povídej :slight_smile:
filda taky perlí koukám :slight_smile:
12. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
tak jak se máte? :wink: mi dobře dopoledne jsem musela jít od pc (nefungoval počítač) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahojky Zlobi tak co Miška lepší :wink:
12. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
Mony, strojárnu já též :grinning: ...teda jen 2 roky, pak jsem přešla, tam kam chodila Janča...a já si říkám z kama je mi povědomý, možná teda ještě ze základky, ale to jsi říkala, že chodil jen 2 roky na Trávníky...
Ahoj Del...
12. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
ahojky Jani jak se máš :wink:
12. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
...v pohodě...za chvilku valíme na dětskou angličtinu, Filda tam musí vrátit putovního dinosaura, teda pokud se nebude snažit, jinak ho máme zas doma :sweat_smile:
12. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak to jo :wink:
12. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
ahoj deli,
lepší snad obě :slight_smile:
jani a kdy jsi tam chodila? no on chodil na trávníky na 1.stupen pak už kamsi do zlína na matematickou ..
ty jo takhle na fildu na angličtině co? :slight_smile:
12. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
já se loučím tak večer ahojky :slight_smile: :frowning2:
12. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
Mony, jestli dobře počítám tak asi tak nějak v l. 94-97...jo jak jsi se ptala na tu tetanovku...tak migréna, ale ta už mě začala ráno a pak odpol jak kdyby horečku...jak jsem přišla dom, okamžitě jsem lehla a spala od 21-8hod nepřetržitě, asi Kája mě nevzbudila :grinning: ...i dneska jsem byla ještě malátná...nic my jdeme ven a pro Fildu.
12. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
...ani
12. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
tak to jste se tam asi mohli potkat :slight_smile:
v jaké třídě jsi byla at mu můžu nějak napovědět? :slight_smile: oni měli ve třídě jednu holku - Bohdanu. tak to jsi nebyla ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no fuj tak hlavně že už je líp, to jsi se pěkně vyspinkala :slight_smile:)
12. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
Zlobi, tak Mirek dělal jakousi školu v Otrok. u nádraží a VŠ VUT bakalář a ing. UTB automatizaci a informatiku.
Jani, já tu ruštinu taky moc nedávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Na Bc. jsem měla angl., ale teˇmusel být jiný jazyk :unamused:
A na co jsi si dala přihlášku?
12. bře 2009 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz
bobul..neco takoveho uz na velkou postel http://www.autosedacky-kocarky.cz/zabrana-k-posteli-na-postel-juniors-3/

janis..no to je skoda..k nam lidl nechodi..to je super cena ..na netu nejmin tak kolek 800 poradna..me je jasne ze na postel s rostem :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme dnes s murin vymetly herničku, bylo to moc fajn...
Adelí, ty prodáváš sporták? A nemáš od něj paragon, že? Dnes jsem se na něj dívala a asi si ho koupím....měli ho tam v oranžové barvě...
12. bře 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
bobul tak at se ti povede zkouška :slight_smile:
adel to vypadá dobře ta zábrana. kde vlastně spí peta?
honzi ty chceš sporták? šak máš nový ne? já myslela že až golfky
12. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
teda vás dočítat je nad lidský výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale jsem ráda, že to tu aspoň zase trošku jede, už kvůli marodům :confused: ...musít to být hrozné, ale taky věřím, že jak se zlepší počasí, hned bude líp, maminkám i mimískům :dizzy_face:
Honzi, tak vy jste měly minisrazík v Uh? :slight_smile: ...určitě to bylo fajn, Mates je pěkný dáblík :sweat_smile: , alespoň se pokocháme fotečkama :slight_smile:
Mě Nikča taky málokdy pustí k Pc, proto tu jsem většinou když spinká, nebo večer, jak uvidí, že ti sedím, okamžite si přestane hrát a chce za mnou, nebo mi to prostě vypne :angry: :grinning:
Teda co jsem to četla o těch plastikách :confused: , holky neblázněte, mě stačí jen když to vidím v TV jak se ty ženské nechají řezat, já bych asi neměla odvahu :confounded: ...myslím, že chlap, který si veme ženskou jen kvůli prsům, asi za moc stát nebude a určitě bych to ani kvůli chlapovi nedělala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Murin, myslím, že máš zase hodně jiných předností, díky kterým určitě potkáš toho pravého :slight_smile: a právě tvá prsa budou pro něho ta nej. neboj :wink:
12. bře 2009 v 18:01  • Odpověz
hozi..no ja uz jsem ho nasla ten zarucak a uz jsem ho dneska prodala no skoda..je malo skaldny v aute a jedine co se me na nem libi je tam barva..no u nahleny kup..ale petr s nim jezdil rad..ale ja mam radej ty chicco golfky

mon..no v postylce prece..ale tšd v dubnu bude mit uz svuj pokojik a velkou postel
12. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
Tak my už spinkáme :slight_smile: ...dneska docela brzy, tak jsem zvědavá, kdy bude první budíček :sweat_smile:
Adel, já už jsem taky myslela, že Peta spinká ve velké posteli :confused: když potřebuješ tu zábranu, je to dobrá věc. My snad vydržíme dlouho s postýlkou, už tam umí i sama vlézt, tak tam sem tam "zabloudí" i přes den za hračkama :slight_smile:
Tak další úspěsný prodej kočárku :wink:
12. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
adeli, tak to je škoda...asi si ho koupím.
ony, jj golfky, upsala jsem se....
12. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
jj já taky myslela adel že je ve svém pokoji a posteli
marky ty jo takhle brzo se máš :slight_smile: vlézt si do postýlky ty jo šikula a i vyleze? to máš rošt nejníž co?
tak honzi ted nerozumím golfky chceš? ale to co adeli prodala a co chceš je sporták a ne golfky?
12. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
Moni, vleze tam i vyleze :slight_smile: ...sice tak nějak "krkolomně" ale ohromně ji to baví, ale na noc tam ty 2 tyčky přece jen ještě dávám. No my už máme rošt na nejniž skoro od 6 měs. :slight_smile:
Dneska u nás byla babi, jela se stříhat, tak Nikča odpoledne nespala, tak proto už chrní :pensive:
12. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
jaké tyčky marky??
12. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
No u postýlky uprostřed, jsou tam 2 tyčky-šprušle(nevím jestli budeš rozumnět :grinning: ) a ty se dají oddělat a vznikne mezera, je to přímo už pro větší dítka dělané, ale nevím, jestli to má tak každá postýlka :confused:
12. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
to já netušila že něco jako vyndavací šprušle existuje, já myslela že tu postýlku přelízá :slight_smile:) to my nemáme vyndavací tyčky
12. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak to už bych měla asi infarkt :grinning: , kdyby ji tak přelézla sama, já jdu vždycky do kolen jen když vidím jak si k postýlce přistaví nějakou hračku a přes to se začně šplhat :angry: :grinning:
12. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.