• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
mon..no on byl ve svem pokoji a v postylce..ale ja tam mam pc tak jsem ho budila tak je v loznici..ale v dubnu uz bude sam zase :grinning:

jo a kuknite na na novu na zpravy..jen pro bio matky..ja nic bio nedavam..uz je to "po nekolikate" ze jsou ty sklenicky hamanek a podobne zavadne
12. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
JJ Adel, to už jsem četla včera, děs :angry: ...my taky nejíme nic bio, ale je to děs :angry:
12. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
radek dojel a má tam sport, co tam je? zkusím to najít na tn.cz
zase závadná sklínka? nemám hamánka ráda a určitě je nesmysl zanevřít na bio kvůli špatné sklínce. já způlky vařím způlky kupuju sklínky a to se objevují průběžně szprávy že jsou špatné všechny sklínky nejen bio
12. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
Normálně jsme se teď s mojím pobili o poslední kousek pizzi :angry: :grinning: ...Můj ji dělá vždycky výbornou a normálně mě sebral můj poslední kousek přímo od "huby" :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
To byl BIO s brokolicí a jen nějaká šarže vadná, či co :unamused:
12. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
Měl větší počet dusičnanů.Ale říkali, že při jedné skleničce neva, to by jich mimi muselo sníst víc...a tak. Je fakt, že teď se dost často někde něco najde, to by se nesmělo jíst vůbec nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
no právě tohle nemá nic společného s bio nebo nebio. na všechny sklínky se vždy něco najde :frowning2: je to teda šílený ale je to tak :frowning2:
teda marky vy se pobijete o jídlo. a jaké dělá těsto?
12. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
Je to normálně z kuchařky, nějaká "americká" mouka, droždí, olej, sůl, mléko, nechá se chvíli vykynout, je to rychlovka a můj to dělá rád :slight_smile:
12. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
Teda jako "americká pizza" , ne mouka :grinning: aby bylo jasno :sweat_smile:
12. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
jak dlouho to kyne? tak dej recept :slight_smile:
12. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
400g hladké mouky, 15g droždí (dáváme víc-celý balíček :wink: ), 3 lžíce oleje, sůl, vlažné mléko podle pořeby, kynout nech než to trošku povyskočí, záleží jak máte teplo, my necháváme tak tu 1hod. :slight_smile: ...těsto je tak na dvě pizzy, navrch už si dáš, co dům dal :grinning: podle chuti, my dnes měli salám, anglickou, kukuřici, česnek, oregáno, sýr atd... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
ty jo to je o dost víc droždí toho je 40g vím to , bo jsem ted delala vánočku a povedla se mi :slight_smile:)
miluju s ananasem pizzu a smetanou a sunkou :slight_smile:
díky :slight_smile:
12. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahojky tu pizzu dělám stejně, je výborná a dělám ji v kulaté troubě od mamči, je v tom jak z pece...
kukala jsem, já Hamánka tohoto ještě nedala. No já myslela, že to jsou golfky, kukaly jsme s murin na golfky a líbily se mi jedny a tady ten mi říkala, že má Adelinka, líbíla se mi ta přehazovací rukojhet
12. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
já dělám z nějakého kupovaného těsta a je dobrá tuto zkusím :slight_smile:
je to pěkný kočár, ale je neskladný skládá se na placku ne jak golfky je ho plný kufr :frowning2:
12. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Teda tak s ananasem jsem pizzu ještě nezkoušela, zní to zajímavě :slight_smile:
Schválně jsem se dívala na balíček droždí a my měli 25g :confused: , tak to dej radši půlku toho vašeho ať to pak není jako "hrnečku vař" :grinning:
12. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
Honzi, my máme taky pizza pánev a nějak ta pizza v ní není ono :unamused: já v to většinou dělám čínu a tak, ale pizzu raději normálně v troubě, máme takové ty děrované plechy přímo na to, ještě z restauračky.
12. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
děrované plechy? taky neznám :slight_smile: to je hawai - rajče, šunka, ananas, sýr a já si na to dávám smetanu a mnam, mnam :slight_smile:
jdu se věnovat muži přijel tak papa holky zítra a krásné a klidné noci :slight_smile:
12. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jasnačka Zlob. :wink: :sunglasses: ...pozdravuj :slight_smile: Pa Pa
12. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
12. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
co ot je za psa?????????????????????????????????
12. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
ZASE JSOU VŠECI PRYČ :frowning2:
12. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Honzi, myslím že to bude pitbull :wink: to ale není důležitý... spíše mě zaujala ta jeho povaha "mouchy snězte si mě" :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky holky už jsem tady,ten pitbull mi přišel v emailech a je fakt nějak moc klidný :slight_smile:
12. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj Del :slight_smile: ...tak už ti to všechno spinká?
Honzi, pěkné fotečky, jako vždy :slight_smile: , je vidět, že Adel má stejný vkus jak Nikča s tím skákadlem :wink: , my měly ve Sluníčku oblíbeného zase oslíka :grinning:
12. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
no my s ní doma musíme pořád hopy hopy na balonu, to miluje...stoupne si k němu a neodejde, dokud s ní neposkočíme...a Marky, co si kupuješ za kočárek? Já myslela, že schováš GT3 na druhé, když plánujete brzy? A už jsi ho prodala?
12. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
No ještě ne :wink: Míša je ve Zlíně u babičky, můj je v práci na noční,takže jsme sami s Lukáškem :slight_smile:
12. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
No původně jsem to tak chtěla,ale nakonec vím,že za 1-2roky se mi bude líbit zase něco jiného a navíc podle dřívějších zkušeností vím, že když jsem na mimi moc připravená(se vším všudy počítám), tak to zrovna nejde.
Tak jsem ho vyměnila za stejnou značku, ale lehčí, nám to teď už bude stačit :slight_smile:
Mám tento http://www.detskyruzek.cz/kocarky/sportovni/peg-perego/peg-perego-centro-completo.asp a pokud by se podařilo mimi, určitě mi zase padne do oka něco z těch novějších, mám rada změnu :wink:
12. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
Tak ten je nádherný...já jsem si ho chtěla nechat, ale asi ho taky prodám...a už jsi ho prodala? A máš jakou barvu? A prodala jsi vše, i korbičku, že? A můžu se zeptat za kolik? Viděla jsem právě ojeté GT3 za 11tis jen ten sporták :sweat_smile:
12. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
Korbičku jsem prodala hned jak jsme z ní vyrůstly, tak mi zůstal jen sporták a autosedačka(tu jsem teď půjčovala švagrové, každou chvílí čekají mimi :slight_smile: ). Prodala jsem ho za 9500,-Kč, ono teď se pohybují ceny nových kolem 12 tis., tak dle mého je cena 11 tis.za ojetý neprodejná :unamused: , no nevím.
12. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jo barvu mám tu stříbrno šedou, já ty barevné moc nemusím :slight_smile:
12. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.