• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak ja jsem pekla babovku a tycky..
jdu kukat na telku na druhou sanci..

honzi..proc si kupujete tak drahe kocarky kdyz je chcete za 5 mes.prodat..??podle me jsou ty kocary predrazene jak svi.a :angry:
12. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
no to jsem viděla na netu. No já si chci Adelinko koupit Cam, má sice malá kola, ale na co mi bude s velkými koly, ty mám na GT3...chci si ho nechat ještě, třeba budeme mít miminko brzy...ne, dělám si srandu, až tak za 5let
12. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
za 5 let??
ja nikdy..nemam na to nervy.. :frowning2:
12. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
Tak já jsem s ním jezdila rok a prodala jsem ho o 2500 míň, než stál nový. A nevidím důvod, proč bych měla někde skladovat kočárky, když zatím ani druhé mimi nečekám :unamused: , dyť ty sama jsi nakonec prodala všechny kočárky, ne?
Ale já už bych to tu nějak nepitvala, drahé, levné, prostě je to každého věc :wink: ...Mě se značka osvědčila a po zkušenostech mé sestry, kdy jí nevydžel kočárek ani rok :frowning2: jsem neváhala a radši si připlatila. Taky mi říkala, jak budu mít kočárek po ní a tak...a nakonec už bohužel neudělal službu ani na zahradě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz
Adel, druhé dítko bude pravý opak :wink: , věř mi :grinning: a Petřík bude aspoň pomáhat a vše ti vynahradí :slight_smile:
12. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
o 2500 to se da :wink: ja bych drahy nemohla mit i s fin.duvodu a prijde me to moc

http://www.mimiaukce.cz/sledovane_aukce.php..ty vo.e to je cena :confused: :confused: :confused:
12. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
Marky, přesně jak píšeš, PegPérego je naprosto úžasný a kamarádka má už 3kočárek za pár korun a dala za to už to co já do jednoho a pořád není spokojená...já si koupím golfky abych mohla jezdit do Zlína busem a vešla se a taky do RBKu, nedáme do kufru už nic, jak tam je kočárek, ale jinak s ním budu jezdit po městě a všude tady...Cam má malá kolečka, ale na tu cestu do Zlína mi stačí a na nějaký ten výlet....a do přírody si vemu GT3....
12. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
No mě to taky rodina neschvalovala, ale prostě jsem si za tím šla :slight_smile: ...většinou jsem zdědila, tak aspoň něčím jsem si udělala radost.
Nic se mi v tvém odkazu neukazuje :unamused:
12. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ale koupila jsi dva a to už hodilo těch 8tis a za to by jsi měla jeden dobrý...co tam má být na MMA?
No mně maminka teda schvalovala...my jsme nepodědili nic, vše jsem si koupila, ale ted kupuje hlavně moje máma, není to značkové, ale udělá to stejnou službu i parádu a za pár korun a já jsem vděčná za vše, protože je to z lásky...
12. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
Tak to já taky nemusím mít značkové, prostě jen se mi to musí líbit a musí to udělat službu a být kvalitní, no :slight_smile:
Nic holky, já valím na kutě :wink: .....Pa Pa Dobrou noc :slight_smile: :pensive:
12. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
12. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz
Tak to není můj šálek čaje Adel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ....ale docela mazec ta cena :astonished:
12. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz
no me se to nelibi ..ja jsem byla v soku s ceny
12. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz
to je děs, to bych nekoupila děcku, vyroste z toho hned...
12. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
a co se tyce mojich kocarku..tak ja jsem mela sice 4..ale jen protoze ze se me porad libi neco jineho :confused: :confused: :grinning: :grinning: petr uz si zvykl..
1 kocarek jsem mela kombinaci ale vanicky delaj tak male ze tam petan nevlezl..pac je dlouhej..byl super i za takovou cenu
2 kocarek me koupila mamka at porad neco neprevazim ..pac jsem vecne tam a to baleni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3 kocarek jsem si koupila kdyz se petan nevlezl do prvniho :grinning: :grinning:
4 kocarek jsem si koupila za 1500 ten chicco..pc jsem si chtela koupit fusak za 1000kc a ona rekla ze me proda jestli chci kocarek aj s fusakem.. :grinning: :grinning:

a ted se me libi sportak x-lander ale zustanu uz u tech golfek pac by petra uz trefilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz
honzi..ja bych je nekoupila ani za tretinu ceny..ty lidi jsou blazni..nas petan vydrzi ve vsem chvilku jak roste

pekne fotecky..to jsou z Uh??
tak ja se loucim a valim do postele pa :pensive: :pensive: :pensive:
12. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz
myslim ty kalhoty :grinning:
12. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz
jasně, pochopila jsem Tě, já taky ne, ani za 500ne...no je to z UH, škoda, že jsi nedojela, bylo fajn, ale byly tam megery matky, povykládám pak s murin...nesítahaly jsme...dobrou jdu taky...
12. bře 2009 ve 23:00  • Odpověz
Dobré ráno,včera jsem se ani nerozloučila byla jsem jaksi unavená,venku počasí zas nic moc,ale o víkendu má být pěkně,tak si snad užijem trochu sluníčka :slight_smile:
13. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
bre ranko..tak u nas noc desna desna desna 10xhore a rano duch posranej tak uz se zase pere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
13. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
ahojte,
no miška se dnes rozhodla vstávat v 6 ráno a samo je protifná jak...:frowning2:
chjo mám náladu ...:frowning2:
hezký víkend? to zní fajn :slight_smile:)
13. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:
Tak u nás je nomoc v plném proudu a chytla jsem to i já... takže do školy jdu jen na test a pak do postele :unamused:
Jak jste tady řešili ty Hamanky... tak já taky půl vařím a půl dávám skleničky a konkrétně toho Hamánka - nějakého zeleninového, jsem dávala jednou (dostali jsme ho) a musím říct, že je divný... Klára normálně zbaští vše, ale u tohodle se šklebila a tak jsem to ochutnala a byl chuťově divný... ale člověk si nevybere.... jedna holčina z diskuse k našemu termínu porodu zase našla v Hami od Nutricie kus igelitu :unamused: :rolling_eyes:
Já mám teda kočár taky drahý, ale jsem s ním max spokojená, jezdíme i do lesa a drsného terénu a zvládá to dobře .... takže peněz nelituju. Měla jsem štěstí že jse nemusela skoro nic kupovat... tak jsem si udělala radost :wink:
Doufám že marůdkům už je líp a že žádní nový nepřibydou :slight_smile:
No nic, jdu se ještě mrknout na slovíčka a pak se chystat ....
Krásný den :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz
Zlobi, Klárka mi taky dnes vstávala v 6.... jindy tak mezi 7 - 7.30 .... :frowning2: .... a
13. bře 2009 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky, my jsme spaly s Adelí do 9hod....vzbudila se jen 2krát, ale dělá jí problém usnout....bobule, ty máš casualplay, vid? Já ho měla skoro taky..,.líbí se nám, ale je malý na nás :frowning2:
13. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
Honzi, jj, S4.... Kláruš není žádný obřík, tak je nám dobře :wink:
13. bře 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
autor
a my máme obr kočár a nejmenší mimi co znám :grinning: :grinning: :grinning:
bobul kdy máš zkoušku? to vstávání v 6 je bléééé :frowning2: a jak je ti? zabírají kristý ty atb? nám začaly až tak 3.den nějak ...
13. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
aspoň vám Zlobi dlouho vydrží... :wink:
Zlobi, kdyby to byla aspoň zkouška, ale to je jen průběžný text k zápočtu... naše ruštinářka to moc žere... :rolling_eyes: a mám ji ve 12.... :wink:
ATB nám asi už fungují... horečka je pryč, ale to kašlání je hrůza :frowning2: A Miška je už OK?
13. bře 2009 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jo tak jéjé :frowning2: a kdo bude hlídat? :slight_smile:
no miška furt hrozně kašle...ale už se v noci tolik nebudí a není taková protifka...tak snad jo. i ten průjem je lepší - měla ho z toho jak polykala hleny :frowning2: ale jako spát od 22-6 to by nestačilo leckterému dospělémuá jako s tím spaním v noci u nás děs...
13. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
tak u nas se vstava i v 5h :angry: :angry:
petan mel ve 3 mesicich 74 a korbicka 75 a jelikoz byl brezen tak nic moc..jeste ze me porad porcene nohy jinak by se tam nevlezl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak ja mam uklizeno a valim do sprchy a umyt sisku at nejsem jak marka..odpolko jedeme ke kamosce
13. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
Zlobi, naštěstí mám školu jen jednou za 14 dní pátek a sobota... takže taťka si bere po půl dnech ŘD :slight_smile:
Snad bude Miška už brzy zdravá :slight_smile:... a ten průjem máme taky.... :frowning2:
Adel, to je Petřík velký kluk... Klárka má teď v 8. měs 70 cm :sweat_smile: ... kolik vážíte?
13. bře 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.