• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
haha my měly v 9měs 65cm a 7,05kg a vážíte kolik? ten průjem je holt k tomu :frowning2:
13. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
my v 8měsících 75cm :wink: a 7390g, jsem zvědavá, kolik bude mít na prohlídce
13. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak já právě čekám až se mi Nikča vzbudí na obídek :slight_smile:
Dnes budu dělat pro našeho tatínka dortík, tak doufám, že mi to malá dovolí a že se povede. Zítra budeme slavit :slight_smile:
Já se tedy zapojím do vaší mini ankety, my měly v 8.měs. 7520g a asi tak 70cm(to nevím přesně),my se měřily jen v roce a to měla 71,5cm :sweat_smile:
Bobull, casual S4 byl i můj první favorit a kdybych věděla, že nebudu mít velké dítko, možná bych do něho šla :sweat_smile: je moc pěkný :wink:
13. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
Holky právě tomu průjmu při ATB by měly zamezit ty probiotické kapky :wink: ...nám se to upravilo hned do 2.dne.
13. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
Bobull, tak ať ti to dobře dopadne ve škole :slight_smile: a pak honem zpátky do peřin a "kulírovat se" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
13. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
ahoj marky, tebe jsem dlouho "neviděla" :slight_smile:
jé vy furt jenom slavíte to je fajn :slight_smile:
marky my ten průjem měli už před atb z toho jak polykala hleny a jak atb zabraly na průdušky tak se spravil. ale pokud je to průjem z atb tak se na to něco dává
jo a píše mi ined, matýsek má taky zánět průdušek a taky antibiotika :frowning2:
13. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
Jj, jsme samá oslava :slight_smile: ...ale teď chvíli nebude nic, až pak v červenci :wink:
Téda, zase další "marod" :cry: ...chudák Maty, že by si zase něco dotáhl z té herničky? Je tam přece jen velké riziko :confounded: Snad budete všichni brzy v pořádku a jak už jsi psala, bude tepleji a bude líp :dizzy_face:
13. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
Normálně pořád chrníme :astonished: ...od 9,30 hod :slight_smile: vstávaly jsme nějak po šesté.
13. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
no nevím ale je vidět že je toho všude hodně ted :frowning2:
už je potřeba jaro!
my tky chrníme od 9,15 cca ale spala od 22-6 takže nic moc...aspon je klídek...u mě na práci :slight_smile:
13. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
mon..je ta miska je malicka..porad jako mimi..petrik mel ve 3 mes.vic jak vy v 9 :confused: :confused:

bobul..no naposled vazil 13kilo a mel 90 cm to je cca mesic
13. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky, tradičně nestíhám. Teď eště ke všemu se snažím psát diplomku a ve volných chvílích :slight_smile: si začínám číst literaturu ke státnicím.

Jinak my máme teďka ve čtyřech měsících a jednom týdnu 5740 g. Délku nevím, protože naše paní doktorka to neměří a čekáme až bude hexavakcína.
13. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
Pěkné míry a hlavně pěkné rozdíly jsou mezi nimi :slight_smile: :sunglasses:
My už jsme po obídku a chystáme se asi ven, jestli zase nezačne pršet, nějak se tu zatahuje :confounded:
Normálně mi Nikča právě hodila telefon za sedačku :astonished: (ta je přiražená ke stěně, takže musíme počkat asi až na tatínka :confounded: ) Zrovna jsem se dozvěla, že švagrová je právě v porodnici, takže to bude možná dnes :sweat_smile: ....jsem se dívala hned na datum a normálně je dnes PÁTEK 13. :astonished: :grinning: ...pěkné datum na porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale věřím, že to bude v pohodě, nejsem pověrčivá :wink:
13. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky malý měl v roce 9580g a 73,5cm a příští týden jdeme na18 měsíční prohlídku,tak jsem zvědavá kolik přibral a vyrostl :slight_smile:
13. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
dnes má kamarádky malý rok....13.3. se narodil v 3.33hod...ale to byl čtvrtek loni :wink:
13. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
no to jsou samé trojky je to hodně zajímavé i ten čas :slight_smile:
13. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
je, že?
no jak vidím, jsme pěkně dlouzí...no po tatínkovi :slight_smile:
13. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
no můj měří přes 180cm ajá tak 176cm tak má být po kom :slight_smile:
13. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
My oba nejsme žádní drobci, můj má taky přes 180cm, tak asi bude Nikča po babičce :grinning:
U nás prší :unamused: ...tak asi žádná prochajda nebude.
13. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
No já mám jen 168, ale můj má 186cm a jeho brácha 196 a můj 198cm, jsme všichni velcí, jen já jsem prcek
13. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek usnul bobeček a tak aspoň na chvilinku vás jdu pozdravit.jak už psalo zlobidlo,máme antibiotika,matýnek jenom chrčí a kašle :frowning2: .a je to takový tuleník,noc byla hrozná,pořád se budil,pak ho nadavovali ty hleny a po papu ve čtyři ráno se trošku poblinkal :frowning2: .v osm měl 38,tak jsem ho nakrmila a jeli jsme k dr.,jenže jako na potvoru naše má dovolenou,tak jsem byla u kopecké,ale v pohodě,vzala nás přednostně,ikdyž některé maminky se netvářily zrovna radostně,spíš naopak :unamused: .bylo tam hrůza lidí,děti všechny nachcípané,je toho všude fakt plno :confounded: .docela si to sluníčko vyčítám...ikdyž bůhví ,mohli jsme to chytnou kdekoliv :unamused: .teď se mi vzbudil a znovu jsem ho uspávala,úplně štěká chuďátko,mě to normálně rozbrečelo.budu pomalinku končit,pozdravujte své děťátka,zdravým i marodkům posíláme hudlana a ať se z toho všichni brzy co nejdříve dostaneme :slight_smile: .
holky,vy co něco studujete,klobouk dolů,já mám tak trochu v plánu udělat si řidičák,ale bojím se toho,že se nezvládnu učit a vy tu se státnicema a podobně :grinning: .
a pátek 13.raději nechte spát :wink: .
kolik měříme a vážíme vám písnu v úterý,teda pokud budeme v pohodě,máme jít do poradny.ale jsme velicí a těžcí,to vám můžu říct hned :grinning: .
tak se mějte všichni moc krásně a přejeme pěkný víkend,snad se i to počasí umoudří :slight_smile: .
13. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
My jsme až moc zdraví a živí..celý den vyplazuje jazyk a chytá ho mezi palec a ukazováček, je to kuriozní :grinning:
13. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
honzi,tak to je dobře,nemocné dítko je utrpení a bezmoc :slight_smile: .aspoň někdo je zdravý :wink: .náš maťulka začal vyplazovat celý jazýček,je to dva dny,dnes dokonce i na paní doktorku,naštěstí se neurazila.a on se u toho ještě tak potměšile kouká,je to potměluch obecný :grinning: .
13. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
dala jsem tam špatného smajlíka :confused: ,není to úsměvné :frowning2: :cry: .
13. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
To jsou šíšky ty miminka, malá mě ted kousla, tak dostala malinko n zadeček a pak začal řvát mamamamamama a kousla mě ještě 2krát tolik :angry:
13. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
dobře ti tak :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
cooooooože??? a já že budete na mojí straně :angry: :angry: :angry: :angry:
13. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
miminka se nebijou,ani malilinko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
no tak to máme každá jiný názor...když se něco nesmí, tak nesmí...kdyby jsi měla zkušenost jako já, dala by jsi naprdel...aby ti pak malý neprohryzl ruku, jako jsem měla já od brášky...a čera jsme s kamarádkou viděly, co za spratky vyrostou z dětí, které nikdy na prdelku nedostaly...
13. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
spratkem se může stát určitě i bité dítě, v tom to nebude :wink: .ale jo,zkušenost je zkušenost,se hned tak nerozčiluj,člověče,to škodí zdravíčku :slight_smile: .
13. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
já se nerozčiluji, to by vypadalo jinak...to jo, i bité může být spratek, ale včera bylo vidět, jaké zlé děti můžou být, když ví, že nedostanou za to...domluvy nepomůžou, to dítě nemá z toho rozum, jak dostane, tak si to zapamatuje, já malou nebiji surově, jen výjmečně jí plácnu, nikoliv nařežu...ví poak, že to nesmí...zkusila to i do prsa jednou, místo mléka krev a jak dostala, od té doby to nikdy neudělala....
13. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.