• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Mony, nevíš teda co je ten soubor CSS zač :grinning:
3. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
jaký css?
dobrou holky :slight_smile:
3. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
...o str. napřed jsem se ptala...možná to bude vědět Radek ..."vlastní editace grafiky přes CSS soubor" ..v čem spočívá? díky :slight_smile:
3. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
aha už jsem si to našla v historii jsem tento příspěvek přehlídla...jani můžeš mi kdyžtak zavolat a můj ti nebo tvému to vysvětlí cosi tu začal žbleptat... :slight_smile: ale prý tomu musí aspon trochu rozumnět aby to pochopil :slight_smile:
3. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jo klidně...nebude se tvůj zlobit, že tak pozdě?
3. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
no mému ne ... :grinning: :grinning:
3. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
Já bych mojeho normálně nakopla...ješte mi za to nadá, že volám....stydlín jeden :sweat_smile: ...a to mě celý týden otravuje, ať se vás zeptám
3. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
no a zvládne to nebo to mám teda napsat sem? :slight_smile:
3. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
jinak teda díky za ochotu :slight_smile: ...já bych si to nechala vysvětlit, ale vůbec nevím vo co go...
3. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
no já taky ne, ti to můžu poslat do mailu nebo do ip...? nehodlá s mojím teda mluvit jo?:slight_smile:
3. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
Mony, zase se to na dlouho odpojilo....jak chceš, jestli se to bude chtít Radkovi vypisovat, jestli ne tak neva...jste moc hodní :slight_smile: ....nevím, co to mojeho zase popadlo :unamused:
Já jdu už konečně spát, tak papaaa
3. led 2009 ve 22:31  • Odpověz
ahojky dobre ranko..noc dobra :wink:
holky moje pekne se tady mejte a v nedeli pa paäaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ranko,
tak supr. Včera večer Petr ještě zajel do lékarny. Okoupali jsme, namazali olejíčkem. Ráno to bylo již rozlepené. HOLKY, MOOOOOOOC DÍKY ZA RADU.
4. led 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
ahoj peti
jsem rááááááda že to pomohlo!!! :slight_smile: super
holky my nejhorší noc, řvala hodinu a pak jsme jí dali napít...
tak uvidíme jeswtli to ten náš ďáblík zvládne, asi ne...:frowning2:
adel, hezkou dovču!!!! :slight_smile:
4. led 2009 v 08:40  • Odpověz
Tak u nás zas byla noc lepší. Terezku jsem kojila ve 23hod, 2hod, 7hod. To už se dlouho nestalo. Dopoledne vyrážíme k našim. Mamka byde chvilku hlídat, potřebuji si zajet do drogerie. Už ani nevím, co to je jít mezi lidi:slight_smile: Ale s Terezkou ještě chvilku nepůjdeme, všude samé nachlazení.

kolečkové brusle: tak to budu chodit také, teda pokud jsem to za loňské těhu léto nezapomněla. Proto jsem si také pořizovala kočárek s brzdou

adeli: relaxuj, relaxuj!!!
4. led 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
tak super peti, hlavně že je terka hodná a mamka pohlídá :slight_smile: já když šla poprvé bez mišky tak jsem se cítila hodně divně :slight_smile:
já teda nemám kočár s brzdou páč jsem začala jezdit až teď ale jezdila jsem jen po rovince u dřevky ve zlíně...
4. led 2009 v 08:54  • Odpověz
to nevadí, je spoustu i rovnýho terénu, kde brzdu nepotřebuješ:slight_smile: na to se moctěším
4. led 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
takže budeme chodit bruslit? :slight_smile: my jsme byli párkrát s radkem a párkrát sama, koupila jsem si je ke konci léta až.
4. led 2009 v 09:21  • Odpověz
tak to určitě:slight_smile: s Petrem jsme byli předloni bruslit i ve Vídni, byla to paráda. 3dny jen bruslení a bruslení, to bolely nožičky:slight_smile: letos s malou chceme jet zas. Musíme ale Terezce udělat pas. Máte ho některá? Jaká je platnost pasu u dětí?
4. led 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
My noc klasika, nad ránem se vzbudila a měla zas vykládací náladu, vydržela jsem to do půl 8, ale pak ji předala tatínkovi a na hoďku si šla schrupnout, po obědě se chystáme trošku vyvětrat, půjdem se podívat na ty závody.
Zítra nebo po zítřku se chystáme s mamkou na Slovensko....utratit poslední SK...tak aspoň pokoupím ty botičky a poohlédnu se i Fildovi po lyžákách
To bruslení s kočárkem bych každopádně chtěla zkusit :slight_smile:
Peti, já mám Fildu zapsaného v pase, stálo to jen 50Kč, pak ale chvilku byly i ty dětské pasy, ale teď už jsou tuším zrušené, pokud ale vyrážíte někam v rámci EU, pas podle mě nepotřebuje, protože kontroly na hranicích jsou zrušené, my už jsme byli s malou bez pasu na Slovensku a nikdo po nás žádný doklad teda nechtěl.
4. led 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojky holky, tady se kecá až hrůza...manžel vaří oběd a od zítřka to čeká zase mě :confounded: Ale zítra asi ne, mám narozeninky, tak žádné vaření a asi budu řešit tu novou práci...malá dnes byla taky v noci nejaká nevrlá, ale neplakala, jen kecala...a ted spí na chodbě v kočárku...chystáme se ven, už se těším, je tam krásně zima a chumelí strašně mooooooooooooc...u vás taky holky?
4. led 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj Jani, ...taky trochu, odpoledne už doufám vemem sáňky a konečně vyrazíme na sáňkách :slight_smile:
4. led 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
ahojte
tak tady chumelilo ráno, byli jsme na těch bruslích a bylo to moooc fajn. pořídím si svoje brusle :slight_smile: moc se nám to líbilo. dodám fotky :slight_smile:
pas - peti já mám mišku jen v OP ale ješště jsme nikde nebyli
honzi začínáš už zítra?a s malou ti bude někdo pomáhat?
4. led 2009 ve 12:25  • Odpověz
nemá kdo pomáhat, tatínek je v práci a babičky daleko a taky v práci...bodla by paní na hlídání, ale já se pokusím to zvládnout...malá je vyřízená z tatínka, nevím, co bude dělat, až odejde zítra do práce po 14dnech...pořád chce jen k němu...
4. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
no honzi to teĎ taky znám teď ji hodně měl radek tak chce taky k němu doleze si do pracovny když není v obýváku a hledá ho , bude to náročné než si zvykneme zase...
tak to jsem fakt zvědavá jak ti to půjde, já mám leckdy problém oddělat 2hodiny a to mi hlídá babička. když je malá vzhůru tak dělat nemůžu, adelka vydrží sama si hrát?
už ukládám fotky...
4. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
tak jsou tam - v miška III :slight_smile:
4. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
Adélka vydrží si tak hodinku hrát, pak hodinku pospí a ty 2hod snad nějak zvládnu s ní...no nebude to lehké, ale chci to zkusit asi na ty 2hod denně...prostě jak to stihnu, tak to stihnu..
4. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
jé hodinku si hrát sama, tiše závidím! :slight_smile:) budu držet palce, vím jak je to náročné. na to znakování budeš chodit?
4. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahojte holky, mám jen chvilku. My noc dnes děs. malý se vzbudil ve 3h a nemohl zabrat, tak jsem zkusila čaj, ale jen viděl flašku, tak řev, do půl 4nic nezabíralo, tak jsem mu dala mléko a dobré, hned vytuhl. Je pravda, že měl asi hlad, jedl v 18.30h. Pak spal do 7h, ale pořád se vrtěl, tak jsem nespala já. Dopoledne jsem ho dala spát do postýlky, usínání 15min, pak se zvednu, že jdu pryč a řev, jak slyšel vrznout postel hrůza. Musela jsem ho obléct a dát do kočáru na vzduch a dobré, ale spal jen 30min. Po obědě rajtuji s kočárkem 45min a on spí jen 15min. No děs. Pak dojela k nám ségra a dovezla malému sáňky, tak jsme jezdili po zahradě. Malý byl unešený. Akorát na nich není ohrádka, tak jsem ho ze zadu musela držet. Ale super, večer dodám foto. Teď s ním rajtuje ségra s kočárem venku a já konečně dodělala tu fotoknihu. Vypadá to pěkně, ale ještě to dám všem na schválení než ji pošlu.
Jinak co se týče hraní, tak malý sám nevydrží ani omylem. Dřív jo, ale poslední 2měsíce si sám nevyhraje, no vyhraje, ale musím sedět poblíž, aby mě viděl a stejně se chvílama po mě sápe...

zlobi: krásné fotečky. Miška je už opravdu šikulka. Já malého taky nikde napsaného nemám, ale mám to brzy v plánu.

Peti: tak to je super, že je to s malou v pořádku.

janista: jak dopadly závody? Líbilo se to Fildovi?
4. led 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
tak to máme stejně murin, musím být poblíž = sedět na zemi a neustále se po mně sápe. dneska zase hodně, teď sedím na židlia stojí mi u nohou a žužlá tkaničku od teplátků a nadává bůhví na co :slight_smile:
doufám, že knihu pak ukážeš :slight_smile:
4. led 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.