• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
no vidíš,ona tě kousla,tys ji plácla o ona kousla ještě dvakrát :grinning: :grinning: :grinning: ,nic si nezapamatovala :grinning: :grinning: :grinning:
to je jen sranda :wink: a nerozčiluj se,nebo se tě budu potom bát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: .
13. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
holky tak se přidám, miška dostává přes ruku když šahá na kabel a pak na něj šáhne znova..tak nevím jestli to funguje :confounded: ale když k němu jde a já říkám nene nesmíš tak zbystří..
jako určitě to něco chce, a určitě to chce vychovávat od malinka.
ale story z opačné strany, párkrát se stalo že mi kousla do prsa a v tu chvílí já vyjekla plácla jí, ona dostala hysterák a přestala pít a ještě asi hodinu když viděla prso se rozbrečela. očividně vůbecnepochopila co udělala, nicméně miška je cíťa nesnáší křik a můlj zvýšený hlas obecně to hysterčí hned...
13. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
jo a normálně, nějakou chvíli už mišce ukazuju jak dělají zvířátka, nějak jí to nebere, ale když dělám koně tak to jí zaujme a ted normálně když děláme koníčka, tak otvírá pusu a snaží se o to íhaa a u toho nějak zavírá očka a úplně se snaží to ze sebe dostat to je prča!! :slight_smile:
13. bře 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
teda a ted zmizíte když sem sednu :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
Já tu jsem, musím si s manžou psát přes Skype, protože nemám teď tel. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jsme se domluvaly, že se staví v obchodě a já že mu pořád neberu tel. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já taky sem tam plácnu, ale myslím, že zatím to žádný ekekt nemá, spíše opačný, myslí si, že si s ní hraju, tak se ještě směje. Ale taky u nás docela působí to "nesmíš"! ale jen když chce, jinak to udělá naschvál, ale je sranda ji pozorovat, hlavně tu jejich"vyčůranost" :grinning:
Tak nás knížky, zvířátka a zvuky moc baví, už umíme pejska, čiči, žábu, no taky trénuje co se dá :sweat_smile: ...je to fakt sranda, když to můžeme pozorovat, jak se snaží :fearful: :slight_smile:
13. bře 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
haah ti vibroval gauč co? :slight_smile:
s tím nesmíš je to přesné, víc co se po ní chce a někdy to bere v potaz někdy ne...
nás knížky moc neba právě, jen ten kůn ji zaujal...nevím proč :slight_smile:) je to fakt prča s něma...:slight_smile: to jste šikovné co už teda umí! :slight_smile:
13. bře 2009 v 15:27  • Odpověz
Honzi a co se přihodilo s těma maminama jak jste včera byly s Murin? Jsi něco nakousla....měly nevychovaná dítka, nebo ony byly divné? A jak vůbec bylo včera, dobré? A fotila jen Murin, ty nemáš žádné foto?
13. bře 2009 v 15:28  • Odpověz
No tak nějak :wink: ....ten kůň má totiž moc zajímavý zvuk :grinning: , my máme doma toho houpacího(co má i Murin) a teda když na něm Nikča řádí, je to fakt o hubu, vždycky mám strach, že sletí, už to fakt ovládá bezvadně, jen já mám kolikrát srdce až v krku :frowning2: :grinning:
13. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
ty jo maminko ta ti dává :slight_smile:
miška dělá to že si stoupá na toho tygra aby dosáhla dál a výš a to mě taky omývají :slight_smile:
13. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
No teď už to asi lepší ani nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....taky je zajímavý vynálezce ta Miška :wink: , to aby jsme nevyšly ze cviku a aby jsme se nenudily :grinning: :sunglasses:
My už zase chrníme :slight_smile: , byly jsme jen chvilku na zahradě, ale počasí se hned zkazilo, úplný apríl :unamused:
Já se chystám dělat ty korpusy na dort, ať si to můžu pak večer všechno nazdobit. Kdoví, jak budu ztíhat zítra.
13. bře 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
koukám, že máme podobný režim taky chrní miška...dospává noc :frowning2: ale ted ji nechávám jak je nemocná až bude zdravá tak se to budeme snažit nějak upravit, ale nevím nevím...
korpusy? kolik dortů budeš dělat? a jaké? :slight_smile:
13. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
Jenom jeden, ale dělám to na 2 korpusy a ty pak rozkrojím :wink: bude ořechový ...Dělám jen obyč. v kulaté formě, minule jsem mu dělala mega velkou formu (takovou jakoby sklenici-zkusím někde pohledat foto) a to bylo poprvé a naposled :grinning: , 2 formy letěly do koše a pak teprve se to podařilo, no byl to boj, navíc jsem jednu formu dělala asi z 12 vajec, tak to byla i velká spotřeba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Letos bude obyč., něco podobného, co dělala moje mamka Nikči.
13. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
Toto je ta forma http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2511591&vReferer= tohle ale dělala loni mamka ségře, já jsem dělala mažovi loni nahoře s jahody a žélé, foto mám v noťasu, tak vám dám večer pro inpiraci :wink:
Ale forma je opravdu zbytečně moc velká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
ty jo je to pěkné ale fkt asi veliké a to má jako mamka takovou formu, to se kupuje někdě? já zkoušela radkovi péct dort, medovník...a stejně má nejdradši ten nepečený piškotový a nebo cheescake
13. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
malý ted spal a vytuhla jsem s ním :slight_smile: Jak tady čtu ,tak to jste tady samé dobré kuchařky, dort bych fakt nezvládla možná nějaký jednoduchý :slight_smile:
13. bře 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
deli to jsou jednoduché dorty (to co dělám já :slight_smile: akorát medovník je pracný) a ten nepečený je ultrajednoduchý a moooc dobrý
tak to je paráda se prospat s dítkem co? :slight_smile:
13. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
No pospat si to je super,byla jsem jakási znavená.Míša je u babičky ve Zlíně,když má ty prázdniny :slight_smile:
13. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
Formu mám od tchýně, normálně se to prodává...myslím, že v domácích potřebách a tak.
Já taky nejsem žádná dobrá kuchařka, z dortů jsem měla strach, ale nic na to není, jen upečeš korpusy(to je jako buchta obyč.)a pak už si nazbobíš jak chceš :wink:
Já mám taky moc ráda ty nepečené, ty dělá naše mamka děckám zase na svátky :grinning: ...je to mňamka :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2113483&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F to je ten, jak jsme ho seškrabovali z koberce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
ahojky teda vy jset kecalky..
ja jsem ted dojela od kamosky a tady se snad certi zeni..blika me elektrika tak snad me to nevyhodi pc a pracku :grinning:

petrik taky dostava po ruce kdyz si zaslouzi :angry: je nedobrej jak cert
13. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahojky,
jsem si jen odběhala do školy :grinning:
klárka má teď 70 cm a 8200g.... byla pořád hubeňour a pak od neuroložky dostala pyridoxin a hezky po něm přibrala :sweat_smile:
Jinak já určo Klárku neplácnu ani po zadečku ani přes ručičku, dokud z toh nebude mít rozum. Můj názor je ten, že neví za co to je a narušuje to vztah a důvěru :wink:
Jo a jestli chcete, tak mám recept na super lehkýýýýýýý medovník, který je hotový za cca 20 min :wink:
13. bře 2009 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz
bobul..tak petan ma skoro 15mes.a urco rozum ma..dr.me rikala uz v porodnici ze jsou ty deti vycurane uz od narozeni :grinning: :grinning: :grinning:

petan uz lezi a posloucha pohadku,snad bude brzo spat a ja si dam ulici, kafco a babovku :grinning:
13. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
adeli:to jsi mě udělala chutě,taky si dám něco sladkého a pustím si ulici,malý zase udělal neskutečný binec ,budu to muset uklidit.Jak jste se bavily o tom bití,tak na malého stačí zvýšit hlas a poslechne :slight_smile:
13. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
ahojk holky, dočtu vás později. Ve čtvrtek na ušním dobré, mám dojít jen kdyby něco, takže uff a hurá na potápění v bazénu:slight_smile: Jinak s Honzi v herně super, akorát tam byly 2 maminy s dítkama a ty byly fakt na odstřel!!!
Jinak dnes jsem byla a nebyla v Alpách na Hochkaru. Nevím jestli mi něco nebo někdo nepřeje a nebo to bylo tím pátkem 13. Fakt nevím. Jsem si zalyžovala jak nikdy:frowning2: Vstáváme ve 3h ráno a jedeme, v rakousku dobré, dojedeme pod Alpy a déšť, pak najednou mlha a sníh s deštěm, fučák jak nevím co... Dojedeme pod hochkar,že jdeme koupit ski pasy i v tom blbém počasí a oni, že jede jen jedna lanovka,že ostatní jsou kvůli větru...zavřené a že uvažují,že zavřou i tu poslední. Teda my mysleli, že nás omyjou. Ale v tom by se stejně lyžovat nedalo(sice někteří tam jeli) tak jsme to otočili a jeli dom. Takže tak dopadla má první lyžovačka v Alpách. Se na to vy... teď uspávám malého.
13. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
teda vás dočíst mě dalo pěkně zabrat. Hóóódně jste toho tady nakecaly, ale tak to má být. Ty maminy v té herně fakt řeknu KRÁVY s velkým K. Od jedné holčička kousla do ruky tu druhou, ta hned řvala jak pardál a ta na ni jen to nesmíš, a za chvíli zase. My se s Honzi jen po sobě dívaly a ona že ji za celou dobu nedali ani jednou na zadek...že ji nikdy nezbili. Teda fakt musím říct, že ty obě holky byly rozmazlené nedobré jak nevím co. Ta jedna žduchla do Matese jen, že šel tam kam ona a nebo dělala šílené scény, že leze za ní do domečku, že oa tam bude sama a když si vzal hračku, která byla vedle ní tak to byl děs. Na všechny děti byly takové, prostě jak kdyby jim to tam patřilo a maminy v klidu pily kafíčko... holky teda říkám fakt strašné. Já teda malému po zadku nebo po ruce dávám. Dítko by se mělo vychovávat, protože malému děcku nevysvětlíš slovy to nesmíš, protože tomu nerozumí, ale jak parkrát dostane(neříkám zmlátit) jen prostě plácnout a zvýš se hlas, tak přece jen už ví, že to nesmí. Buď to zkusí nachvál a nebo to neudělá. Já třebá dávám malému na zadek i za to, že kouše. On prostě z nčeho nic dojde a hryzne do ramane a to fakt bolí. Nedělá to jen měl, ale i jiným, takže za to opravdu dostává, když to udělá.
Co se týče plenek, tak pampers mají teď v Bille to mega balení za 345kč. Jinak huggies mi protékají skoro pořád, takže já je doberu a už opravdu ne. Jinak jsem spokojená ještě z DM s babylove, ty jsou taky super a maj pásky jak ty pampers a stojí míň.
Já jídla a přesnídávky od hamánka nekupuji, nemám k nim důvěru. Nejvíc mi sedí jídla od Hami. Teď zkouším hipp a nic moc teda.Jinak doma vařím, ale když někam jdu, tak beru skleničku a ve sklěničkách kupuji jehněčí, telecí, králičí-ty doma nedělám.
Holky dodám super recept na řez a ten je vynikající a všem móóc chutná, je slavnostnější.
My měli v roce 79cm a 9,97kg. Po Adélce vedeme s mírama:slight_smile:
13. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
jinak všem dítkám a maminkám přeji ať jste co nejdříve zdraví!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
deli..ja ho nebiju len placnu :grinning:
mur..to je pech..kamoska taky byla v alpach a prej super ze tam bylo 4,5m snihu a nekde se nejezdilo ze to museli odstrelovat..tolik snihu :confused:

tak ja jdu zehlit a kukat na kamenak,at mam k mamce vse nachystane..jedu sice az v nedeli ale zitra me dojde kadernice delat melir a tak to bude zase na dlouho pac budem vic kecat jak delat a konecne budu vypadat jak clovek :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
pozdravuje vás Ined má nemocného malého,nemá čas tady být :slight_smile:
13. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
holky a to dodávám, že ty holčičky od těch krav měly 2 a 3 roky a ta 3letá byl fakt děs!
13. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
adeli ty s emáš, taky chci novou hlavu, přemýšlím o krátkém mikádu a nebo jsem našla střih nakrátko, dám vámho na schválení až bude srazík:slight_smile: To já budu dnes asi jen u pc a dávat dohromady fotky a pak chrnět. Zítra chci jet s Matesem do jablka na ty dinosaury a koupit mu tříkolku, ve VaV už je mají.Jo a ještě vybírám krosničku a skluzavku na zahradu:slight_smile:
Adeli tam byly 4m sněhu, ale co naplat, počasí hnus:frowning2: mám já to ale v životě štěstí:frowning2:
Deli: pozdravuj ined.
13. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
Murin:některé děti jsou fakt hrozné nejspíš to bude výchovou a že si můžou dělat co chtějí,Inedku budu pozdravovat.Taky plánuju návštěvu kadeřnice už ty vlasy potřebuju zkulturnit :slight_smile:
13. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.