• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
murin..no moment moment nejvetsi je tu petulin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky nezhnilejsi a nejpomalejsi :unamused:

ta matky bych nakopala do riti :sunglasses:
13. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
Adeli jsem psala, že to vás jsme největší. Dodala jsem foto, jen pár:slight_smile:
Deli to kdybys ty baby viděla, no děs. Nejradši bych je vyfackovala, prostě fifleny obě dvě.
13. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
No já když někoho takového vidím tak jdu do kolen :frowning2: Někdy by tu facku fakt zasloužilly :slight_smile:
13. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
tak konečně jsem si pozmenšovala foto,ještě dělám popisky, ale jsem už k.o. Půjdu chrnět, dnešní brzké vstávání a dlouá cesta autem mě dodělaly a ještě nevím co Mates v noci. Zítra se polepším:slight_smile: holky přeji dobrou noc a ten recept dodám zítra. pa
13. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak já se taky loučím dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
13. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
mur..ahaaaaaaaa ja jsem myslela ze myslis adelku od honzinky :grinning: jsem blbka
13. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
Adélka na nás nemá a na Petříka zatím vůbec:slight_smile: nene myslela jsem vás. No nic už fakt mizím. Dobrou. pa
13. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
tak ja valim taky do postele..pa a dobrou noc vsem :pensive: :pensive:
13. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz
Tak já už mám taky nepečeno, dortík už je v ledničce :slight_smile: ...ráno jenom dozdobím.
Bobull, určitě sem písni recept na medovník, ten máme moc rádi a když to bude taková rychlovka, budu ráda :wink:
Murin, no to je fakt pech! s těma horama :angry: :cry: ...asi ti fakt není přáno, nebo možná to bylo tím dnešním datumem :confounded: , kdoví, ale neboj, ještě si určitě zalyžuješ a Alp si užiješ a třeba i s malým, jak se bude učit lyžovat :wink: ....příště to určo vyjde :dizzy_face:
A k těm "maminám" : myslím, že pokud je chyba už ve výchově a v rodině, nezachrání to ani pár plácnutí po zadečku :pensive: , ty děti za to bohužel nemůžou, chyba je právě na straně rodičů :unamused: ...Určitě je dobré mít a dodržovat určitá pravidla už od mala, těžko se pak bude napravovat třeba 3 leté dítě, které doteď vše smělo.
13. bře 2009 ve 23:28  • Odpověz
No nic, taky valím do hajan :slight_smile: ....nevím, jestli se tu zítra objevím, tak přeji všem krásný víkend, počasí už se má konečně umoudřit, tak si to pořádně užijte :dizzy_face:
Pa Pa "dobrou noc" :wink: :pensive:
13. bře 2009 ve 23:31  • Odpověz
bre ranko..tak se celkem dala asi 4x hore

marky..jaky dortik,me asi neco uteklo :confused: a co se tyce tech deti..tak moje kamoska ma dceru a porad ji vsechno dovolila a ted ma 5 let a je strasne nedobra,drza a neposloucha..normalne v obchode tu moji kamosku liskla a rekla ji at jde po prdele.. :astonished: ja jsem hledela jak pero..a ona ji ani nic nerekla>.porad jen ti moji milacci..ona ji jako mala skoro umrela a tak se tak chovaji divne a ona je nevychovana
14. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobré ránko, my noc super, měli jsme návštěvu, tak malá šla spát až s námi v 22.30hod a spala až do rána...takže jsme se vyspali výborně...
14. bře 2009 v 07:38  • Odpověz
dobré ráno!Počasí u nás zatím nic moc snad se to zlepší :slight_smile:
14. bře 2009 v 07:51  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
tady je ten recept na
NEPEČENÝ MEDOVNÍK
V kauflandu kupuju perníkové medové pláty... jsou to už upečené pláty a jsou moc dobré... stojí 12 kč a kupuju na to dvoje.... je to baleno po třech plátech tak cca 20x10 cm
A krém je jedno máslo, nechám ho povolit na pokojovou teplotu a jedno slazené kondenzované mléko - Salko. Dohromady to ušlehám šlehačem.... to je vše...
No a dám dva pláty vedle sebe na to krém, zase pláty a krém. Pak poslední pláty a krém nahoru a potřít strany a jemným sítkem to posypu kakaem (neslazený prášek), ale někdo dává i granko....
Je z toho poctivých 8 velkých porcí.
Je to hrozná dobrota :sunglasses: a foto mám v albu (dělala jsem ho na vítání občánků :wink:)
Je mi hrozně zle, tak jdu do postele
Krásný víkend :wink:
14. bře 2009 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz
dobré sobotní dopoledne všem :slight_smile: ,
tak...naše noc hrůza,matýnek téměř nespinkal,budil ho kašel a asi ho to řeže na prsíčkách,protože pokaždé úplně něšťastně plakal.teplotu měl 38,3,ale řekla bych,že i chvíli víc,protože pálil jako kamínka,naštěstí se to povedlo nurofenem srazit.ale má průjem,teď už po třikrát kakal zeleně :frowning2: a má tam hleny,na t mě upozorňovala doktorka,že to můžu čekat,no a aby toho nebylo málo,přidala se dnes i rýma,takže už mám nachystanou odsávačku :frowning2: .dostat všechny ty léky do malého je opravdu nadlidský výkon.
teď jsou ještě s tatínkem venku,ale co chvilinka se vrátí.teplotu měl 37,6,tak myslím,že mi čerstvý vzduch jenom prospějě a doufám,že se prospinkal :slight_smile:
já jsem uklidila,vyprala,ještě tam mám žehlení,ale to nechám asi nejspíš na zítra a udělám to přijednom s tím dnešním prádlem :wink: .naštěstí jsem nemusela vařit,navařila za mě sýpka dvě kráááásné pizzy,už na nás čekají :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
no a to je asi tak všechno :slight_smile: .marůdci brzy se uzdravte :slight_smile: ,já doufám,že i u nás ty atb.brzy zaberou,protože jsem skoro celou noc probrečela s malým :frowning2: .
bobul...ten medovník musí být mňamka :slight_smile: ,někdy to musím vyzkoušet,akorát mám kaufland trošku z ruky,ale nákupem kdyžtak pověříme dědu :slight_smile: .
a k těm zlobivým dětem ještě...někdy je opravdu výmluvnější jedno plácnutí než tisíckrát ne,a taky daleko účinnější,ale musí to být podle mého v době,až to děťátko opravdu ví proč bylo plácnuté.je to zkrátka tak,nějaké meze být nastoleny musí :wink: ,protek se musí ohýbat dokud roste,pak už je to zbytečné :slight_smile: .
mur...ty hory mě mrzí,vím,že jsi se moc těšila,ale neboj,není všem dnům konec :slight_smile: .
a co se týče vlásků...jejda,já bych potřebovala nějakého poradce a kadeřníka jako sůl,budu s tím muset něco udělat,jen nevím kam jít :unamused: .no zatím se musím domluvit se švagrovou aspoň na to barvení,už to zase mám jako hajdalák :astonished: ...nějak mi to nepochopitelně rychle roste :unamused: ,což by mi ani tak nevadilo,jenže kdo to má furt barvit :grinning: :wink: .tak se mějte všichni moc krásně a užijte si pěkný víkend,počasí je zatím super :slight_smile: .
14. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem dneska uklidila jen kuchyn..nejak se me nechce..a taky tu byla ta kadernice a teprve mam varit ale mam takovej kopr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nas slunko taky sviti ale teplo nic moc ale venku me to proste s kocarem nebavi pac tady neni kam jit a jste je z obou stran pisek rozkopany a az do zari se tady dela cesta :angry:

no jdu delat obidek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
venku je konečně hezky ,tak půjdeme z malým na motorku ven at se utahá.Jinak všem marodům přeji at se brzo uzdraví :slight_smile:
14. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
Venku jen nádherně. Jsem teď byla s taťkou chvíli na zahradě... Klárka spinká, ale myslím že už jí je líp... už zase vyvádí hrozné lumpačiny :grinning: ...
Já jsem jako malá byla bita hodně. A Mirek taky. Rozhodně vím, že u nás bude plácnutí až jako ten poslední výchovný element. Pravidla a hranice děti rozhodně potřebují a dodávají jim pocit bezpečí, ale taky ze své vlastní zkušenosti vím, že tělesné tresty k tomu pocitu bezpečí nepřispějí... :pensive: ... Ale teď se mi to kecá... :grinning: , uvidíme až budeme mít doma malou puberťačku :grinning:
14. bře 2009 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem doma z prochajdy..je tam fakt krasne konecne :grinning:
ja jsem bita nikdy nebyla a ani nechci maleho tlouct,ale male placnuti po ruce neni biti
14. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
jo a musim se pochvalit..od 7.dubna jsem se prihlasila do diana klubu a zacinam s nima hubnout :sweat_smile: tak snad dam neco dole :grinning: uz se moc tesim..oni me sestavi jidelnicek a cviceni a jednou tydne je srazik ve zline kde se budem vazit a cvicit..atd
14. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
adeli: tak at seti podaří zhubnout kolik chceš,ve skupině to jde určitě líp :slight_smile:
14. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
ahojte vy jste kecaleny :slight_smile:
miška zase spala 22-6 (dvakrát kojení) tak jsme byli grogy a šli s ní dopoledne spát.

k tomu bití - jak honzi psala - jsou to zkušenosti - já byla taky bitá moc a mělo to spíš opačný efekt. jsem zastáncem, že teĎ třeba plácnout přes ruku když jde po kabelech protože vysvětlování teĎ nezabere, ale jak bude chápat, tak vysvětlovat, vysvětlovat, vysvětlovat a co nejmíň bití. i ted mám pocit, že když jí plácnu po ruce tak nic moc, ale když zvýším hlas a zatvářím se zle tak to má větší váhu. takže plácnout ano, pokukd to opravdu má účinek, ale jinak vysvětlovat co nejvíc a bít co nejmíň. každopádně vychovávat co nejdřív.

adel tak to je fajn, ve skupině to jde vždy líp. tak to se budeš vyskytovat ve zlíně :slight_smile:

jinak jsme byli nakoupit a koupili jsme mišce první bačkůrky, ne ještě úplně pevné botky ale ty měkčí, ať si zvyká a hlavně si začíná stoupat na špičky nějak. a taky dkyž jsme u dr. a ona chce stát tak jí v ponožkách nenchci nechat tak ať má možnost i takhle venku stát. máme Fare z Terna z té obuvi tak jsem zvědavá

jo a pak jsme před barákem viděli, jak auto přejelo kočku, chudinka...šli jsme na veterinu co máme pod barákem aby jí dali injekci na utracení, ale měli zavřeno a..pak už to nebylo potřeba :frowning2: jsem ráda, že z toho miška ještě nemá rozum bylo to dost ošklivé.

bobul jak dopadl ten test?

adel co vlásky spokojená?

dneska tu možná ještě budu, ale zítra nee máme návštěvu a slíbila jsem to radkovi :grinning:
14. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
ahojte holky, tak dneska jsme měly výletní den:slight_smile: vyvezla jsem prcka, mamku a ségru do Zlína. Jeli jsme do Vav-tam jsem omrkávala golfk Jane-3890kč, pak krosnu chicco. Z tama jsmě šly na prior a tam jsem okukovala tříkolku. Ale nekoupila. Pak jsme šly do jablka na ty dinosury,malý v sedmém nebi-no prostě úžas. Pak teda blbul na jezdících schodech a nechtěl z tama jít. vytuhl vysílením v kočárku. Pak jsme šly do hraček-koupila jsem kočárek na panenky(kámošce), pěnové puzzle pro Matese a ještě pichlavý balónek. Prostě super den. Dojely jsme dom, Mates pojedl oběd-sklenička hyp-široké nudle s rajčaty a mořskou rybou(měl poprní hipp a ještě toto) dojedl, došel do obýváku a mega šavle.-( vše z oběda venku. Cudák byl z toho vyplašený i já s mamkou. tak jsem mu dala banán,aby něco v sobě měl. Vyrazila jsem s kočárem ven a potkala Peťku s Terkou,tak jsme kočárkovaly. Maly mi pak spal v kočárku na zahradě,tak jsem si vysála auto(bylo na čase :unamused: ) a jak se Mates vzbudil tak jsme rajzovali pěšo venku. Teď už mi 20min usíná a zatím nezabral :frowning2:

Mony to musel být fakt šok vidět jak přejelo auto kočku, chudina.

bobul: ty medové pláty kupuji taky.
Ined: ty pláty mají skoro všude, akorát teda v bille a albertu nevím, ale v tescu i ternu je mají.
Jinak až malý usne, tak dodám ten karamel řez a ještě krém oc já dávám do těch plátů-mám jiný.

Malý řve, tak mizím, ale zachvíli dojdu. pa
14. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj Zlobi...
to muselo bát smutné s tou kočkou... taky věčně s nějakým nalezencem jezdíme na veterinu a nebo do útulku... :frowning2: ... a nechápu toho řidiče... on si vevšiml co se stalo a nebo to byla spáš lhostejnost?!?
No a výsledky testu budu vědět na přístím bloku, ale ten minulý jsem dala :slight_smile:
Adel, tak to držím palce ať se podaří shodit nějaké to kilečko... taky bych potřebovala, ale dokud kojím, tak na to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já už jdu spát ať to vyležím, dobrou.
14. bře 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ahojte,
mur to byl dobrý den :slight_smile: jaké golfky? já se ještě mrknu na ty co jsi říkala ty, i když teda váží 11,5kg což je moc, a jinak chicco asi

to s tou kočkou bylo smutné a řidička zastavila o kus dál šla zaparkovat a pak tu kočku naložla do auta že ji odveze někam na veterinu at ji ...nevím co :frowning2: bylo to fakt ošklivé ještě ted mi není dobře z toho

mur to mu to tak nesedlo? hipp někdy jíme a v pohodě, ted teda hodně tu Alnaturu z DM. chudátko...už spinká?

já se fakt netěším jestlimiška zase bude spát od 22-6 :frowning2:
14. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
holky dik..snad zhubnu dost pac je to hnus

mon..no mam ruzovo-blond melir :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
adel dodej foto:slight_smile: budu držet s hubnutím pěsti. A co v tom cvičení budete dělat?

Mony už chrníme, už jsem si dala i očistu v koupelně:slight_smile: a teď sedím u pc, pač v tv nic není:frowning2: jdu stáhnout foto z dneška a dodám. jinak něco jsem tam už dala. No Matesovi to opravdu nesedlo, dojedl, ušel 5m a šavle. Jsem říkala, že mít blijící mimčo tak mě trefí, já totiž nevím co je blinkání a toto byl děs:frowning2: chudák malý. Pak se sice smál, ale v první moment byl z toho vybrkaný. No je pravda, že ta ryba z té skleničky byla moc cítit, tak třeba proto,že na ni není zvyklý nevím. Na hipp už teda ne. Zlaté hami!
Mony to Miščino spaní by mě opravdu zabilo, no o Petříkovi radši ani nemluvím. Já jsem zvykla na spaní nejpozděj ve 20h a vstávání nejdřív v 5 a to poslední dobou jen na cumlík a nebo vůbec a na jídlo až v 6h. V tomto je Mates zlatý!!! :sweat_smile:

holky já jdu zítra na lekci badmintonu:slight_smile: už se těším. volala mi kámoška, že jestli nechci s něma, že to musí dochodit, takže si protáhnu tělo. První plavání s malým a odpoledne běhání za míčkem nebo jak se to nazývá u badmintonu:slight_smile:
14. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
mony normální golfky jane. Ale jsou tam menší kolečka. Byly slevněné ze 4200 na 3890kč. Malý v nich bl boží. Mamka ať si je teda vezmu jestli chci, ale říkala jsem, že musím prodat první nějaký kočár a že uvidím jestli golfky. Pak jsem se dívala i na liteway a ještě v pompu na patron golfky, ty byly taky super za 2900kč. Ale nic pro tebe nemají tak velké kolečka jak chceš. Já jsem uvažovala že jestli do nějakých půjdu, tyk opravdu jen do nějakých na nákupy,žádné dlouhé trasy s něma, prostě jen na nějaké přejití,takže mi stačí i menší kolečka. Mám sporťák a jestli neprodám ještě ten hluboký tak budu mít ještě do terénu ten, takže fakt uvidím. No teď jen budu řešit jestli krosnu nebo ne.
14. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky, tak jsem tu po delší době. Petr byl celý týden v zahraničí a tak jsem jela k našim. Super, s mámou jsme si to užily. Byli podělaní z Terky. Mamka i večer nás chodila kontrolovat, zda je vše O.K. :slight_smile:

adeli: i já držím pěstičky, určo se ti to podaří!!!

bobule: super recept, vyzkouším.

murin: procházka byla parádní:slight_smile: kde v tescu kupuješ ty pláty na medovník (v kterém oddělení)?

zlobi: tak to se bude Mišce pěkně běhat v nových bačkůrkách:slight_smile:

Musím jít uspávat, táta to nezvládá:slight_smile:
14. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
peti mají to naproti pečivu jak tam jsou ty různé bábovky, kokosky...
14. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.