• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
mur..no ja bych dala foto ale nemam doma fotak..snad zitra..jsem ho pujcila a nevim co se tam bude presne delat uvidim 7.4.

peti..diky :grinning:
14. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
já akorát zmenuji foto dinosaurů a pak dodám receptíky.
No snad se brzy uvidíme, abych omrkla tvou novou hlavu:slight_smile:
14. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
tak jsem zde:slight_smile: To co tátovi trvá dvě hodiny, já za :slight_smile: 10 min
murin: díky, zítra se kuknu

tak k těm fackám: sama nejsem zastánce bití, ale někdy raději pleskanec než tísíc slov. Ale je to strašně individuální. Mé zkušenosti ze školky jsou, že opravdu na každé dítě platí něco jiného. Na někoho se stačí špatně podívat a už ví a někomu by jste mohla pleskat a pleskat po prcině a nic(a to jsem kromě 1x nikdy neudělala a to bylo jen, že mně chlapeček strkal prsty do elektrické zásuvky). No uvidím, jaká bude Terka :slight_smile: Ono se dobře radí druhým, ale u vlastního je to horší:slight_smile:
14. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak ja se asi loucim pac petan uz byl 3x hore s silenym revem..to bude zase noc.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
adeli: dobrou, přeji ti, ať máš noc klidnou
14. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
ono plácnutí po zadku nebo ruce není bití. třeba facku bych nedala takovému prďolovi, to třeba až bude v pubertě a dojde mi v 15, že čeká dítě:slight_smile: ne dělám si srandu :grinning: ale teda já vychovávám, protože Mates je expert na zásuvky a káble a domluva nepomáhla, tak začal dostávat a i když mě kousne, teď stačí zvýšit hlas a je klid, ale pokud hlas nezabere, tak ho plácnu.
14. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
murin: ty jsi mě teda navnadila, zítra udělám medovník (teda pokud seženu ty pláty):slight_smile: mňam, mňam:slight_smile:
14. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
KARAMELOVÉ ŘEZY
6 vajec, 250g krystal.cukru, 200g mletých ořechů,3lžíce strouhanjy, 3 lžíce hl.mouky, 1/2 PDP,50g nahrubo posekaných ořechů,50g postrouhané čokolády, dortové oplatky obdélníkového tvaru(já je nedávám)
Náplň: 250g másla, 1 konzerva slazeného kondenzovaného mléka
Celá vejce ušleháme s cukrem, přidáme pomleté ořechy smíchané se strouhankou, moukou a práškem do pečiva.Připravenou hmotu vylijeme na plech vyložený oplatky(já vysypávám strouhankou) a upečeme. Moučník necháme na plechu vychladnout, potřeme náplní, vrch posypeme posekanými a na sucho opraženými ořechy a strouhanou čokoládou
Příprava náplně: neotevřenou konzervu s kondez.mlékem vložíme do hrnce s vodou a dvě hodiny vaříme, aby mléko zkaramelizovalo. Potom konzervu otevřeme,zkarameliované mléko vyjmeme a vychladké je umícháme se změklým máslem. Já vařím to mléko den dopředu, dlouho chládne)

Holky je to slavnostní, lehké a hlavně výborné!!!
14. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
holky krém co dávám já do těch plátů, mám ho z jiného zákusku, ale ten je pracný jak medovník,takže ty pláty jsou super a jen se naplní.
Náplň: 0,5l mléka, 1 1/2 vanil.pudinku, 300g másla, 300g mouč.cukru, 50g kakaa, 2 lžíce rumu
Z mléka pudinku uvaříme kaši. Samostatně umícháme máslo s cukrem, po částech přidáme vchladlou kaši. Dochutíme kakaem a rume, pak mícháme do hladka.
14. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
peti. taky jsem na to dosala chuť, takže to brzy udělám. babička bude mít narozky,takže půjdu nakoupit pláty:slight_smile:
14. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Murin:to jsi mi teda udělala na noc chutě,budu ten recept muset vyzkoušet :slight_smile: přeji všem dobrou a klidnou noc pa zítra
14. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
holky dobrou, také jdu spát

murin: děkuji za recept!
14. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
holky není za co, taky jdu do hajan. jsem k.o. Dobrou noc, čauky
14. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
14. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
kde to je ti dinosauri??
14. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
adeli ti dinosauři jsou ve Zlíně ve Zlatém jablku, je to tam pěkné a dítka jsou z toho paf. Takže v létě hurá do dinoparku, malému se to totiž moc líbilo, všem šahal do tlamy, očí...
podobný recept dělám, ale dávám tam bílý jogurt místo smetany.
14. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
ja jsem tam nikdy nebyla
14. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
já tam byla dnes kdžy to tak vezmu tak poprvní. Jendou jsem tam jen vletěla na sprcháč a rychle pryč, až dnes jsem si to tam prošla a dobré. Ale teda obchody mě neberou když mám prázdnou peněženku.
Tak valím už do té postele. Dobrou noc .pa
14. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
dobrou pa :pensive: ja tam mam taky prd a jeste na me nikde nic nemaji :frowning2:
14. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
bre ranko..tak u nas noc naprosro priserna :angry: :angry: :angry:
jeste ze jedeme dneska k mamce ja bych mu snad neco udelala a to co predvedl v noci no katastrofa
15. bře 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahojky holky, my včera byli na výletě s manžou, potřebovala jsem vypadnout, protože se stala taková nemilá věc, o které se mi moc mluvit nechce. Takže nakonec den se nám moc vydařil. Dnes je venku ovšem hnusně, takže nevím, co budeme dělat....
15. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky počasí zase opět o ničem :unamused:
15. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
tak petan opet zlobi..jsem ho hodila do postylky treba bude spat :confounded:

honzi..no hlavne ze jste si den uzili a na nemile veci nemyslet :wink:
teda to pocasi je desne..jdu dobalit veci k mamce :grinning:
15. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
adeli.Lukan je taky pěkně protivný taky půjde spát,počasí se snad zítra umoudří :slight_smile:
15. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
deli..no on je strasny a neda se pri nem nic delat..jen kdyz spi snad bude jinak me jebne a to pocasi hruza :unamused:
15. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
holky, to počasí humus, taky vám tady hodím recept na tu Kokosovou lásku, dnes ji budu dělat Jirkovi, zbožnuje ji...
15. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
kokosova laska??hmmmmm
15. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojky holčinky :slight_smile: !!!
téda...vy tady ale mlsáte :grinning: ,mňáááám,samá lepší dobrůtka,ale to já nemůžu,nenene :unamused: .
noc byla dnes už o mnoho lepší,matýnek už tolik nekašle,nebo ho to alespoň tolik nebolí,ale pro změnu včerejší kašičku celou vyblinkal,obloukem,to jsem fakt ještě neviděla.tak jsem mu pak dala ještě aspoň trošku mléka,ale on se mi potvůrka přetočil na posteli na bříško a opět všechno ven :astonished: .do toho manžílek nechtěně rozbil sklo na stole a ještě jsme se trošku chytli,takže večer byl naprosto boží,ach jo :frowning2: ...no a dnešek není o moc růžovější :unamused: .ale tak ,hlavně že je matýnkovi lépe,už je bez teplot,tak snad už to bude dobré :slight_smile: .

moni :slight_smile: ...to muselo být hrozné s tou čičinou :frowning2: ,to já vidět nemusím,dělá mi to hrozně zle.
mur :slight_smile: ...o tom zvracení jsem si říkala to samé,je to šílené,nedovedu si představit kdyby matýnek fakt blinkal pořád :astonished:
adeli :slight_smile: ...držím palečky v hubnutí,taky bych to potřebovala,mám v plánu chodit na spinning,ale ještě se nějak musím domluvit s manžílkem na hlídání :wink: .
deli :slight_smile: ...potřebovala bych sluníčko jako sůl,jsem bez energie :frowning2: .lukinek ať nezlobí :slight_smile: a miška je už doma?
15. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
KOKOSOVÁ LÁSKA

Těsto:
300g polohrubé mouky (já to dělám z tmavé)
1 prášek do pečiva
3vejce
150g cukru krupice
100ml oleje
200ml mléka

Pudink:
1/2l mléka
1čokoládový pudink
3lžíce cukru

Náplň:
2zakysané smetany
2vanilkové cukry
1velká Margotka

-žloutky ušlehat s cukrem, přidat olej, prdopeč, mouka, mléko a vmíchat do toho sníh z bílků opatrně, nalije se na vymazaný a vysypaný plech a uvařený pudink se nalije z vysoka nepravidelně na těsto a peče se na 200 C
- po upečení necháme vychladnout, potřeme nápní ze zakysané smetany a posypeme strouhanou Margotku

DOBROU CHUŤ :wink:
15. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
je to zni dobre honzi..na testo nalit pud.?,hm to slysim prvne..no reknu mamce at to vyzkousime zitra :grinning:
15. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.