• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
jj na těsto udělá to takové nepravidelné rýhy a pak to tam chutná jak čokoláda...vynikající, jdu to dnes péct
15. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojte holky, my noc super, o malém jsem věděla až v 6h, co vstával na jídlo, ale pak už nechtěl spát. Ale neva. Byli jsme plavčit a po měsíce a 3/4 se potápěl a v pohodě, jak kdyby vůbec nevynechal. I byl hozený z výšky do bazénu a super. Už se učí skákat šipky, je to sranda:slight_smile: Příště tam beru mamku nebo ségr, aby se mrkly. Malý pak hodinu a půl chrněl v kočárku. Teď čertí jak nevím co.

Ined: ty chceš chodit na spinning? já taky, ale nikdo se mnou nechce a samotné se mi tam taky moc nechce.
Zachvíli vyrážím na lekce badmintonu, tak jsem zvědavá. Vytáhla jsem kraťasy a jsou mi docela velké, ale co naplat, jiné nemám. Asi budu muset nějak přibrat, proto¨že na nový šatník nemám a vše mi plandá:frowning2: A snad je Matýnkovi už fakt lépe. Ta šavle vím co to bylo, fakt děs vidět jak to dítko to háže. A s manžou to bude určitě dobré.

Adeli: co Petřík proboha vyvádí? tě lituji. U mamky si trošku odpočineš a Petřík snad bude hodný.

Honzi to je mi líto,že se vám stalo něco nemilého.
15. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
ahojte
tak my měli návštěvu dneska a taky radek nějak lehl takže veselo :frowning2:
jinak miška je hodně blicí od malička, teď taky blije, ne tolik, ale koberec už má hodně oranžových fleků :slight_smile:
jsem přežraná - návštěva přijela na oběd, pekla jsem tvarohové šátečky a přinesli tiramisu a dala jsem si sklínku merlotu bylo moc dobré ale silné :slight_smile:
mur to je super že mates už zase mohl do vody :slight_smile:
ahoj peti dlouho jsem tě tu neviděla :slight_smile:
matynkovi at je líp, ale to si ined povíme na icq :slight_smile:
jo miška objevila schovanou hrazdičku a chodí tu s ní po bytě - poprvé chodí dopředu :slight_smile: ale musí se přidržovat hrazda protože by s ní někde zapadla :slight_smile: ale je to prča jí vidět chodit :slight_smile:
15. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
ahoj mony, to je super, že už Miška rajzuje po bytě, zachvíli to bude bez hrazdy a bude lítat s Karlem, Matesem i Nikčou:slight_smile: Jinak tiramisu závidím, taky bych si dala, ale já taky dnes hodně mlsala:slight_smile: Radek lehl tak to je blbé, to ti moc nepomůže, hlavně aby byl brzy fit a opět vás nenakazil. Ty s Miškou jsi na tom jak?
Holky já byla na badmintonu, hrály jsme hodinu, byli jsme 4. A už teď mě bolí prdel jak nevím co, pěkně jsem se zapotila, ale bylo to super a další neděli jdeme zase. takže začínám sportovat:slight_smile: jsem zvědavá jak na tom budu zítra, jak se mi ty svaly přes noc rozleží. Ještě uvažuji zkusit squash, kámoš ho mají v centru, tak bych si to s ním domluvila, že by mi tam vše půjčil a dal lekci. Badmintom mě nadchl a moc. Asi si pořídím raketu, teď jsem měla jen půjčenou.
No já teda musím říct, že toto bylo naše první blinkání. Ale kámoščina házela šavle až do roku, to jsem říkala, že by mě trefilo.
15. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
ahoj mur, no miška i já lepší, teď se bojím at to nechytíme od radka :frowning2:
badminton je super párkrát jsem ho hrála, ale já prostě miluju squash. v úterý jdu k dr. s tím zápěstím a doufám, že pak s ním brzy začnu. mám toho trenéra :slight_smile: a na zadek a fyzičku je squash perfektní :slight_smile:
sama chodit k tomu se nemá si myslím :slight_smile: a z bačkůrek je vychlámaná furt je studuje, tahá za tkaničky až je rozváže a sundá :slight_smile: tak má je dopředu ať si zvykne na ně :slight_smile:
to blinkání je blbý ale nějak jsme si zvykli...co mates, spinká?
15. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
malý je zas otrava a chce vypínat pc ale já mu to stejně nedovilím :wink: (stahuje mi klavesnici) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
ahoj deli, to je ale Lukýnek rošťák, úplně ty děti chápu, že je ten pc bere, bere totiž i mě:slight_smile:

Mony chríme od 19h. Malý spal jen dopoledne po plavču hodinu a půl a odpoledne nechtěl vůbec(si nadespal dopoledne:slight_smile: ) Babička s ním rajtovala kočárem po venku, aby usnul a houbelec, takže pojedl a hned padl za vlast :grinning: Já půjdu brzy asi za ním, jsem totálně zmožená, ale cítím se příjemně jak jsem si protáhla tělo:slight_smile: No mě na ten zadek bude stačit i ten badminton, už teď mě bolí a to mám chvíli co jsem odešla z kurtu. No kdybych sehnala tady někoho na squash k sobě, tak bych to chtěla zkusit a chodila bych ať mám pohyb.
Neboj ona brzy přijde na to, že se dá chodit po dvou a bude zachvíli cupkat. Taky znám rozvazování bot, u nás je to hned jen co mu je zavážu, už dělám na nich suky, protože mě nebaví ty boty pořád obouvat. Tady máme jen dlažbu a plovoučku a je zima od noh,takže botky musí mít. Ale jinak už jsme severéni, po čtyřech lezem vyjímečně, chodíme už jen po 2 :grinning:
No snad to od Radka nechytíte, abychom se konečně mohli všechny sejít v herně:slight_smile:
15. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
Holky, tak děti mi šly spát. upekla jsem dnes ty margot řezy a přidala tam oříšky, no luxus. zítra k nám dorazí kamarádka s malou, tak se těším, alespon nám to uteče. Odpoledne si musím jít pro prášky-antikoncepci...díky nim nehubnu. Holky, nemáte některá zkušenost s nitroděložním tělískem? Prý to není moc dobré
15. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
to je máš pravdu Murin prostě se dítkám musíš věnovat jinak tě otravují :angry: :angry: malý je klidný leží tak to je supr malá mu ktomu pujčila panenku s panenkama si už moc nehraje spíš jí berou: knihy,časopisy,blbovinky-např.plastelína (trikolyna) malý se mazlí s panenkou a dal jí pusinky vydává zvuky a co je s váma ostatníma!!!!!! :confounded: malý zase jezdí na motorce :angry: :angry:
15. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
honzi: no mnam margot řezy :wink: taky by jsem si dala ted nevím a jak to vypadá možná to mám v receptách :wink:
15. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
honzi jaké děti? ty máš doma ještě nějaké nebo myslíš Jirku?:slight_smile: Tak zkus jinou antokoncepci, je jich při kojení hodně. Co mám kámošky, tak každá má jinou. S tělískem zkušenost nemám, ale kámoška ho měla a nestěžovala si, říkala že má klid po celou dobu. Pak ho vytáhla a měla za 4měsíce mimi:slight_smile:
deli: to je taky raubíř, ale v herničce byl hodný jak beránek:slight_smile:
15. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahojda, tak jsem tady na "kukanou" :wink:
i my měly pohodoví víkendík, oslava i dortík se vydařil, myslím, že si to všichni moc užili, ještě dneska tu byli tcháni, tak jsme ho (dortík) dorazili, byl výborný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....škoda jen, že to krásné počasí nevydrželo, včera bylo už úplně jaře, přímo do vybízelo do přírody :slight_smile:
Holky, díky za recepty, určitě brzy něco vyzkouším :wink: ...ale to už budu muset taky začít sportovat, už mi to chybí, Murin úplně závidím, mám ráda, ten pocit "krásně unaveného těla" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Adel, držím pěsti ať jsi pak s kurzem spokojená a podaří se dát nějaké to kilečko dolů :slight_smile:
A všem marodům přeji brzké uzdravení :slight_smile:
15. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
Honzi s antikoncepcí bohužel neporadím :frowning2: ...ty myslím, že když budeš brát anti. tak že pak bys mohla hubnout, nebo obráceně? Já mám spíše opačné zkušenosti...
15. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jo a švagrová už porodila, včera kolem 15.hod, 3 320g, 52 cm,jmenuje se Vojtíšek, :slight_smile: ¨....porod asi nic moc, do porodnice dorazila už v pátek, od té doby bolesti, porod měl být normální a pak nakonec musel být císař :unamused: ...No ale hlavně, že už to má za sebou a jsou oba zdraví :dizzy_face:
15. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahoj Marky, to je super, že se vše vydařilo a pořádně jste to oslavili... jj počasí včera nádherné a dnes humáč:frowning2: :angry: ale tak snad už bude líp a líp. Fakt musím říct, že ten badminton mi bodl a moc se mi to zalíbilo. Se někdy můžeš přidat. Byla jsem s Danou, jejím a jejich kámošem. Příští neděli jdou navíc další kámoši,takže jsme si zamluvili 2 kurty. Už s emoc těším. Ještě tady dokopu ined, no spíš ined musí dokopat manžela a nebo někoho na hlídání,abychom mohly na spinnig. Hodlám teď hodně sportovat, tak snad mi to vydrží:slight_smile:
15. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jj, určo bych to někdy ráda zkusila, ale musíme do toho zapojit i mou druhou polovičku, alespoň jako chůvu :grinning: ...tak snad nebude protestovat. To je přímo v Otrokách a rakety se tam dají popř. půjčit?
15. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
ne my byli ve ZL u bazénu, je tam hala a vypadá to tam dobře. Mě malého hlídala babi doma:slight_smile: A Terku zase Danina ségra doma:slight_smile:
15. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
Na kojení jsou jen dvě antikoncepce, i primářka mi to potvrdila, bohužel se po nich nehubne...
Uvažuji o tělísku, ale Jirkovi se to moc nezamlouvá...je to na 5let, což by pro mě bylo super...
15. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
A jó...to asi vím kde to je :slight_smile: ...No jo, to výhoda těch babi doma, u mě by to bylo s hlídáním složitější, ale tak zase není problém s tatínkem, tak snad se přizpůsobí :wink:
15. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
Tak to jsem nevěděla Honzi, ani jsem po tom nějak nepídila....aspoň jsi možná kápla na tu příčinu proč nejdou kila dolů :wink:
15. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
tak my řveme v posteli chjo :frowning2: spát se nebude a to vypadala unaveně
mur taky bych šla :slight_smile:
marky to jste se měli fajn :slight_smile:
honzi já mám antik. ale neslyšela jsem že by se po ní nemělo hubnout...u mě to neplatí. já myslela že máš nějaký problém s kojením a hubnutím jsi psala?
15. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
No mám problém s hubnutím a ted mi přimářka řekla, že s tou antikoncepcí při kojení to nejde moc, protože to nedovolí skrz to, aby nešlo do mlíka nic špatného, protože se hubnutím uvolnují látky, které nejsou dobré...
Takže hubnout až po kojení a já se snažím od ledna a ani gram...děs :unamused:
15. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
aha tak to jo, já teda zhubla tak nevím...tak si dej tělísko proč ho jirka nechce?
15. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
má z vás někdo kruh pro ty malé dítka :wink: my se chystáme to v létě koupit :wink: a co je lepší ty specialní plenky do vody nebo plavky pro nejmenší a nebo oboje :slight_smile: !!!!!!
15. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
honzi, tak co já vím, tak já měla cerazette, kámoška má jinou a další kámoška úplně jinou a taky kojí. Názvy jejich nevím jen jsem se ptala jaké mají, ale hned vypustila. Tak jak u koho se hubne při kojení a při práškách. Mám spoustu kámošek co kojí, jí prášky a už jsou jak laňky. Je to fakt individuální. Zkus třeba nějaké cvičení. Power joga je super.
Mony snad co nejdříve usne. Holky jdu do postele, mám pocit, že mě škrábe v krku, tak to jdu zavčasu vyležet než onemocním. Holt to byl sportovně náročný den.
Přeji všem dobrou a klidnou noc. pa
15. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
???????????
15. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
No on se bojí takovýchto věcí. Mamčina kamarádka s tím musela na operaci, horečky a tak a zarůstalo jí to, tak z toho mám taky trochu strach...
15. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
jj na power jogu jsem chodila, je super :wink: JJ já vím, že někdo je hubený, štve mě to že já ne :angry: :angry: :angry:
15. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Deli, my používáme zatím plavečky ve vodě, s plenkama nemám zkušenosti :unamused: ....O kruhy taky uvažuju, ale až na léto na koupám možná, teď plaveme úplně bez.
15. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Honzi, a ten kurz s Adelinkou by tě nelákal? zní to dobře a ve skupině to vždy půjde líp, ne?....za zkoušku nic :wink:
15. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.