• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Dobrou Murin a vypoť bacila !!! :sweat_smile:
15. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
dík za odpověd marky já jsem se dozvěděla že ty plenkové plavky stojí jako normální plenky :grinning: ale vyplatí se to když jedeš jen někdy
15. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
holky ještě jsem nešla. Deli já plavací kruhy mám 2 pro malou, ale josu to normální kruhy pro děti. Používám je od 5měsíce, malý se na nich vozil a nebo různě na nich plaval-mám to jak jsem chodila do vaniček s ním. ALe chci si koupit takový ten pěnovkový pás, je super, dnes jsme s ním plavali, tak že jsem malého držela jen za paty a jinak se držel sám na vodě. Jinak já používala do bazénu plenky do vody, protože když se ti dítko vykadí,tak ony to udrží, ty plavky moc ne(vlastní zkušenost) Plavky mám, ale používám je jen, když vím, že se Mates vykadil. Akorát teď je to risk protože mi kadí i 8x za den(rostou zuby) takže záleží na tobě.
Honzi tak zkus fakt cvičit a třeba ti to pomůže a nebo jak píše Marka, tak choď s Adelinkou.
holky tka už teda fakt mizím. pá
15. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
murin dobrou at to nic není
deli my chodili v plavkách, pak jsme museli přestat takže nc nemáme teď, v září chceme někam k moři tak něco budeme pořizovat ale ještě nevím co
honzi chce to nějaký akční sport - squash, spinning, tam to půjde dolů prášky neprášky :slight_smile:
15. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Murin: ten pěnový pás je dobrý muže se naučit plavat!!!!!!!!! a je tu někdo?? kdo tu je at se ozve :sweat_smile:
15. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
já mezi uspáváním :slight_smile:
15. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
Moni můžeš s Miškou plavat i jenom sní a nebo ten kruh,nebo pěnový pás :wink:
15. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
Murin, pak dej tip na ten pěnovkový pás, to zní dobře, já jsem to viděla jen na plavání, že to tam měly děti....My teda "nehodu" v bazénu zatím neměly, nejsme zase takoví "kadílci" :grinning: , ale na to budou určo lepší fakt ty pleny.
Del, chystáte se někam teď do lázní, nebo až na léto?
15. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
zatím vůbec nemůžu kvůli uším, ale snad v létě to už půjde a pak se uvidí:slight_smile:
15. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
no Moni malý nic pořád je vzhuru :angry: doufám že bude už spát :wink: tak do 6 .hod Míša jde zítra do školy tak má stoho hrůzu :unamused: nemá ráda pětiminutovky má stoho přímo stres :frowning2:
15. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
a dítě prostě spát nebude a nebude leží zkoumá monitor dechu a vykládá si.
15. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
malý pořád sem a tam utíká :frowning2: :angry:
15. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
Moni, ona už má asi nastavený ten režim na usínání po 22hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...tak ji "maminko" nenuťte dříve! :grinning:
15. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
Marky na léto by sem se vydala s někým ale nevím s kym :frowning2: :wink:
15. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
Teda zlobi, ta Miška je číslo. My spíme už 2hod skoro. No já půjdu taky spát, za měsíc už snad budu mít kolo ready a budeme jezdit a jezdit a taky v létě plavat, tak snad něco shodím...spinning mě nebaví, squas je super, hrála jsem ho na VŠ a aerobic jsem cvičila 2roky a i powerjogu.
Jdu taky nakutě...tak se mějte hezky, zatím papa
15. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
Del, myslím, že Miška s váma půjde ráda :wink: , ne?
15. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
jo a za chvíli se posune čas a bude to ve 23 prdlajs :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako aby spala od 22-6 do toho 2 kojení my jsme fakt hotoví :frowning2:
deli s manžou nejedete na dovču?
15. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
no to by bylo dobré :wink: kdyby jsme se setkaly ve Zlíně :slight_smile: :wink:
15. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
Zlobi nejedem ale mohli by zme v létě když budeš mít čas někam zajít :wink:
15. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
j jto bysme mohli, myslím, že i všechna naše 3 cvičení nepojedou přes prázdniny tak budeme mít volněji :slight_smile: a se někdo přidá ne?
honzi dobrou
15. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jj, určitě uděláme v létě nějaký hromadný Mega srazík na koupáku :sunglasses: ....ať mají chlapi nějakou podívanou a ženské se pokochají a odreagují od těch pokaděných plín :grinning: ...No nezní to krásně :sunglasses: :sweat_smile:
15. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
Honzi dobrou, taky už se chystám do hajan...dneska jsem měla 2 "frťánky", tak už se mi klíží očka :pensive:
15. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
No to zní dobře,už si to představuju :slight_smile: :grinning:
15. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak všem dobrou noc a krásné sny :slight_smile:
15. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ta Miška je dobré číslo :grinning:
15. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
dobrou miška usnula tak jdeme za ní :slight_smile: dala jsem foto jak usnula...
:grinning: ... vysílena po boji a nerušit !! taky to znám :sweat_smile:
autor
no děs :slight_smile: ještě s hlavou pod peřinou...a my padneme za ní
tak všem dobrou noc...snad ta naše nebude jen do 6 :slight_smile:
15. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dobrou už jdu taky...papa holky :wink:
15. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.