• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Dobrou a co nejdelší noc, holky :wink: :slight_smile:
15. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahojky..tak ja jen nakukuji uz valim do postele pac rano valim na ten kurz uz se moooc tesim
mon..teda ta ma polohy podobne jak nas petan :grinning: dneska zase v sedu usnul :grinning:

mur..no to je super to plavani..sikula ja bych tam strasne rada chodila ale proste s moji postavou se citim trapne :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja bych urco utekla :unamused:

tak pa pa a dobrou :pensive: :pensive: snad noc lepsi bude
15. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
No to i já se cítím trapně Adelí...ach jo :frowning2: Už fakt valím papa
15. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
honzi dobrou ja uz taky valim..pa zitra pisnu co a jak
ja jsem taky jak balon :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
aojte holky, přeji dobré ránko. my noc dobrá, malý dal o sobě vedět v 5h, najedl se a chrněl do 6.30h. Teď už kramuje vše možné. Rychle jsem zapla pc a nahrávám foto do fotografie-chci konečně poslat fotky přes net a mám jich zase móóóc,tak ať se mi to přes dopoledne stačí načíst.

Adeli a Honzi, oc já chodím do plavání tak tam nejsou jen chudé baby, jsou tam i silnější. A když je ten kurz tak tam je tak 10 mamin a třeba pár diváků co se na mimi přišli podívat a jsou každý týden stejn, takže si myslím že se není proč stydět. Já už si tam připadám jak doma a se všema se znám, protože jsme tam opravdu pořád stejné tváře. Jinak ta Klárka taky není nějaká štíhlá a dělá instruktorku a nevadí jí to. Takže holky toto neřešit. A děláte to pro své dítka!!!

deli: já klidně s tebou budu chodit plavčit. Už jsme se domlouvala s Peťkou tady na koupák v létě-vyhřívaná vodička, to bude bájo.
jinak ten pás je opravdu dobrý, pokud nebude moc drahý tak ho pořídím, jinak budu mít ty klasické kruhy.

Mony a taky mě napadlo, proč třeba nechodíš jen sama s Miškou plavat bez potápění, dělat prostě jen kraviny? já tak chodila s Matesem, co měl ty uši, chodili jsme plavčit, jen jsem ho nepotápěla.
16. bře 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ránko!Muri:na to plavání se už těším ,malý miluje vodu i Míša.Budu si muset pořídit plavky vcelku.V těch dvojdílných bych se už necítila v pohodě.Už se těším až začne být teplo a vytáhnu brusle,začínám mít špekaté břicho.Míša už dnes šla do školy a vůbec se jí po těch prázdninách nechtělo. :unamused:
16. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
tak to já mám dvojdílné, tam jsou aspoň vypodložené trošinku košíčky. Ale je to nepraktické, neboť malý miluje tahání, takže mi chytne za šňůrky a jsem bez nich:frowning2:
Na brusle se taky už těším, sobota mě navnadila a teď je opět škaredě:frowning2:
Mišce se nedivím, že se jí nechce do školy, mě by se taky nechtělo :grinning: Říkám zlatá mateřská!!! :grinning:
16. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
16. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
ahojte
my noc lepší vstávala v 7, ale to usínání včera :frowning2:

na plavčo se těším pak si uděláme výlet někam do aquaparku ne?
mur v tom plavání nešlo o vodu v uchu ale o to, že tam je chladnější voda a přechody z tepla do zimy a děti a že by mohla nastydnout a to by se jí vrazilo do uší. voda v uchu vadí jen když má perforovaný bubínek jinak vůbec neva. protot čekáme na jaro léto až bude tepleji a i ona starší.

ty kočárky jsem viděla ale něčím nám nevyhovovali, patron mala kolecka a tak...to vypadá že jen kritizuju ale já to docela prošla :slight_smile: ale chci se podávat do nebíčka na ten tvůj ten vypadá až na váhu super :slight_smile:) díky:slight_smile:

a holky prdte na to, děláte to pro děti - já mišce taky zpívám i v yamaze a to absolutně neumím:slight_smile:
16. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
Ajojky, my noc supr, 2krát vzhůru, ted čekám kamarádku. Venku opět april.
Murin, Klárka je krev a mlíko, jí to baví a chce to dělat i po mateřské a já plavat určitě chodit chci...
Jdu kukat na golfky...
16. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
dobré ránko holčinky :slight_smile: ,

tak matýnek už zase chrní,bo ten náš ďáblík si dal pěkně mezi spinkáním pauzu od 2-3,od půl dvanácté mu asi čtyřikrát vypadl dudlík :frowning2: ,tak bylo eeeeeeeeee a v šest ráno už byl vyspinkaňoučkaný do růžova-dítko k zulíbání :grinning: .ale už je lepší,tak dnes jedeme na kontrolu na neurologii,jsem zvědavá co nám dr. řekne :unamused: .no vojtovku budeme muset cvičit dál,to si iluze nedělám,ale jsem docela jinak v klidu,matýnek se opravdu zlepšil,tak jen doufám,že tam nebude ležet jak mouchy snězte si mě,ale předvede,jaký je z něj artista :grinning: .zítra jsme měli mít poradnu,alenkonec jdem dopoledne na kontrolu a pordnu,že nám udělá přijednom :wink: .akorát tu hexu dostaneme asi až v roce :grinning: .ach jo :frowning2: .akorát nás teda dnes čeká první cesta do zlína trajflem,tak nevím co na to řekne matýnek,můj tip je,že cestu zpět prořve,ráda bych se mýlila,ale už teď z toho mám docela nervy :grinning:,ale co...no tak by to nebylo první ani poslední dítko,které si v mhd pěkně od plic zakřičí :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
mur :slight_smile: ...hele,jako já bych ráda na ten spinning chodila a snad bych i to hlídání zvládla zařídit,ale mohla bych jen tehdy,kdy je manža doma a to zase bohužel není tak často a bývá to jen odpoledne :unamused: .ale musím prostě se sebou něco začít dělat,jinak prostě léto odchodím v teplácích a na koupaliště se budu chodit jenom dívat :grinning: .ale to bych asi nevydržela,špeky nešpeky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .a ještě jsem si vzpoměla...volala jsi té zubařce a jak jsi dopadla???
moni :slight_smile: ...a co máš s paprčkou(ruka :grinning: ),že jdeš k doktorovi?
to je moc super,že už miška tak rajzuje,za chvilku bude lítat jako ďáblík a ty za ní :grinning: .jsem zvědavá,která z váš bude rychlejší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: .
adeli :slight_smile:...jsem moc zvědavá na ten kurz,pak hned písni,co a jak...třeba bych se zapojila dálkově :grinning:.
tak...matýnek je už zase vzhůru :frowning2: ,takže se loučím,ale myslím,že se sem snad dnes ještě dostanu,každopádně večer,manža je v robotě,dítko jistě předpisově zalehne brzy :grinning: ,tak se mamka trošku odreaguje :wink: .
16. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
honzi chystáš se plavat s adelkou? to jsem zvědavá jak se jí to bude líbit, miška to milovala...a mates taky i nikča tak to bude další plaváček :slight_smile:)
16. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
No chci chodit s ní plavat, jen se bojím těch ekzemů, aby se to nezhoršilo. Jen nevím, kam budeme chodit, když nám zavřou bazén :frowning2:
16. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
a jo ty vaše ekzemy :frowning2:
a jaktože zavřou bazén?
tak pak leda ještě ten se slanou vodou co tu otevřeli u nás na JS
16. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
No ale to je dojíždění. U nás bude zavřený 3roky, budou dělat aquapark :sweat_smile:
16. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
ined to vypadá že tě tu ignoruju :slight_smile: jak si píšeme na icq tak pak moc nereaguju. ruku ti pak řeknu, ted mi usnula Miška tak se jdu chystat k dr a ještě musím dát pračku předtím :slight_smile:
mur :slight_smile: ...kam chodíte s matýskem plavat,do nekky?prý je nějaké plavání i v tečovicích?máš nějakou zkušenost?
autor
aha no jo no,ale tak co bysme pro dítka neudělaly :slight_smile: a ta slaná by vám mohla i pomoct a máš to busem asi jako já do otrokovic, je to opruz ale jednou týdně se dá :slight_smile:
16. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
No to jo...navíc ted budeme pořád samy, tatínek bude v práci. Ted skončil a jede domů a v 16hod se musí vrátit a asi tam bude i nocovat, hoří jim termín na mašinu :frowning2: \
16. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
no vidíš..tak bys mohla s adel chodit i na nějaké cvičení nebo tak ne? to by vás taky zabavilo, nás to teda aspon obě baví, chodíme 3x týdně :slight_smile:
16. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
No já ted chystám kolo a kolo a taky chci brusle :wink:
16. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
vy jste kecaleny, já musela dát v 10h malého spát, byl totálně k.o. jen brečel mnul si očička a to spal v noci dlouho a krásně. Ale má rýmečku,tak možná proto. Mě se až v 10h přehrály fotky přes mail, ale některé se mi tam nahrály několkrát tak jsem nadávala a jen jsem to procházela pořád dokola a vymazávala, děs.
Mony to jsem poslala golfky na které jsem se dívala já. Protože nepotřebuji žáídné do terénu..mám sporťák i hluboký,takže to bych kupovala jen na nákupy. Malý už chodí všude sám, tak¨že proto jsem se dívala na opravdu lehučké.
Honzi vidíš Klára chodí plavčit a nevadí ji kila navíc, takže na to taky kašli. Je tam víc silnějších maminek a neřeší to, plavání dělají kvůli dětem. Jo a plave se i na Synotu.to je taky to plavání kam chodím, je to tam sice dražší, ale je tam max 6dětí,takže tam obecenstvo nebude. Mrkni na www.babyclubkatka.ic.cz
a Musím říct, že malému to na ekzém nic nedělá. Sice on už je teď musím zaklepat má v pohodě, jen sem tam na ručičce se mu udělá.

Ined: do Tečovic jezdila Marka, ale já tam chci začít chodit taky, dnes chci volat té paní jestli by nás vzali.
16. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
ined já jezdím plavčit do UH,nekky je drahé. Ale ty Tečovice vypadají dobře: www.delfinek.webz.cz a www.vodnicek.com to bych asi do toho vodníčka.
16. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojte holky :wink: ....zrovna jsem tu chtěla Káju pochválit, jak dnes krásně spinkala...nechali jsme ji spát s bráškou v pokojíčku a můj ji šel jen jednou v noci podat sunar, pak to hned zalomila a vydržela do 8hod!!! :slight_smile: ...mno ale pochvala se nekoná :unamused: ...chtěla jsem vás chvilku dočíst...Kája mě milostivě nechala v klidu...za minutu rána z kuchyně...objevila mrknový džus ve skle a mrskla s ním o zem....3x jsem musela vytírat kuchyň a střepy byly až na chodbě...takže teď dočítám jen letmo...
Holky, chystáte se někdo do toho Brna?...my to máme naplánované na pátek...mrkněte na program
http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-pdite.nsf/WWWAllPDocsID/IEXP-7PBD43?OpenDocument&LANG=CZ&NAV=1&ID=0
...super je to modelové městečko...minule to byl ještě jako samost. veletrh, teď je jako součást dopr. programu, tak doufám, že to nějak moc neomezili, protože to bylo fakt boží :grinning: ...my jsme u toho vždycky vydrželi celý den...
Všem hubnoucím držím pěsti, ať se podaří dát do léta nějaké to kg dolů...holky úplně s vama soucítím...mě teď jdou kila hrozně nahoru...měla jsem špatné výsledky na štítnou žlázu, tak mám nasazenou silnou hormonální léčbu...vždycky při ní přiběru i 15kg...to je pak MUDR. velmi spokojen...já už teda míň :rolling_eyes: , ale co už...zase mě strašil další operací...
Jinak ve středu se chystáme do místního MC, tak kdyby jste se chtěly někdo přidat, je to na 9:30-11:30...chceme se tam podívat, prý se tam vždycky hraje i maňáskové divadlo, jinak cvičení, tanečky, písničky apod....a není to omezené věkem....
Honzi, brusle chystám koupit, Filda už má, tak ať můžem rajzovat...ještě jsem teda zapomněla koupit chrániče a rukavice...s kolem mi nedělej chutě...já jezdila na kole do 8.m...jenže Filda ještě neumí sám jezdit, doufám že to na jaro dožene...
Murin, já jsem posílala fotky včera do Schlekru, nechala jsem si udělat i pár zvětšenin na A4, mají teď akci za 19,90Kč, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat, chci si to nechat zarámovat, jestli se to povede...
Holky, ať vám to dnes u doktorů dopadne dobře :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
janista: já radši vždy posílám do fotografie foto.Ale do toho chleckru se mrknu, protože si chci nechat 3 zvětšit na maximum a když mají akci tak se to vyplatí.
A kde to u vás je to MC.

ined: já ten spinning taky až odpoledne nebo na večer, protože dopol. nemám hlídání.
16. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
Murin, je to v husitském kostele, vede to totiž farářova žena, ale je to mladá holka v našich letech, má 3 a 4leté holky...s vírou to nemá nic společného, protože to MC platí obec....my k ní právě chodíme i na tu anglinu a jsem max. spokojená, Barča, co to vede má vystudovanou psychologii a fakt do s těma děckama moc umí...však se dojeďte podívat a uvidíš a kdyby jsi chtěla, tak se můžem mrknout i k nám na domek, ať vidíš jak tu žijem :slight_smile: ....tady je článek o tom centrum...na fotce je to ta v červeném triku a červených brýlích...a na té druhé fotce je její muž (farář)...
http://www.kvasice.cz/noviny/20082.pdf
Já jdu Káji ohřát oběd a valíme pro Fildu do šk.
16. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
janista: přes co posíláš do schleckeru ty fotky? mě to nijak nejde, nemůžu se tam dostat, cosi mi to hlásí:frowning2:
Já se ti ohledně té středy ještě ozvu nevím jestli nepojedu do Zlína za holkama do práce.
16. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
už jsem se tam konečně dostala:slight_smile:
16. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
já mám nainstalovaného toho off-line clienta, tak normálně přes to ....
16. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
ahojte
jsem zpátky teda děs všude lidí jak ..:frowning2:
honzi já nemyslela že já cvičím, já myslela s adelkou na nějaké cvičení pro mimi :slight_smile: já nechodí nikam chci squash ale čekám co s tou rukou, jdu tam zítra k dr.
jani teda ..no prostě kája :slight_smile:
s tím pá nevím jestli by mi tam miška vydržela a nemám ted auto :frowning2:
mur s těma golfkama tak to jo to ti stačí lehké :slight_smile:
já zatím moc asi nikam nepůjdu, zítra začíná cvičení v beruše tam chci a ve čt yamaha, středeční nekky asi vynechám at jí hned netahám všude. jinak radek začíná hnusně kašlat :frowning2:
16. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.