• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky..tak ja jsem doma z kurzu..je to narocnejsi nez jsem si myslela ale dobre..tento tyden delam jedny testy a dalsi tyden jeste jedny..snad za 9000 nepropadnu :grinning: :grinning: :grinning:

docitat cas nebudu neni casek
16. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
holky, jak jsem mojemu přečetla co tam v pátek je, tak říkal, že by jel. Jel před chvílí zase do práce, bude tam asi zachvíli i nocovat :unamused:
16. bře 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
ahojte,

tak já do brna rozhodně ne, protože nechci mišku tahat hned mezi tolik lidí po nemoci. a za druhé ani nemám čím, protože radek je nemocný a zítr je ještě doma ajede do prahy až ve středu takže do pátku, takže nebude auto a naše soukromé je nepojízdné :frowning2: a beztak se bojím že by tam miška nevydržela.

adel to už děláš ty nehty? a jak tě to baví?

ted mi víc lidí řeklo, že děti začínají znakovat od 10-12 měs. teprve tak o tom zase uvažuji. honzi vy jste nakonec nechodili že? a ještě mě napadlo že třeba cvičení u radmily pro maminky s dětmi byl záhul i pro maminky. tak byste mohli chodit na něco takového? chodíš někam s adelkou vlastně?

jsi říkala že tam dneska bude přes noc co? nojo no...co se dá dělat :frowning2:
16. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
ahojky...tak kontrola na neuro dopadla dobře,vojtovku sice máme cvičit dál,ale dr.byla spokojená a matýnka pochválila :slight_smile: .první cesta do zlína trolejbusem byla poměrně poklidná,nejdřív malého pořád budila ženská co hlásí zastávky a ten bzučák,ale pak to nějak vypustil a spinkal :slight_smile: .zpátky to zprvu vypadalo,že pojedeme s křikem,ale dopadlo to dobře a spinkal jako dudeček :pensive: .holky,já kdž jsem viděla zlíňanku,tak jsem měla sto chutí vystoupit a jít to tam vymlsat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...naštěstí?manža se musel vrátit co nejdřív do práce,takže se jelo pěkně do otrok. :frowning2: ,bez zmrzky :confounded: .
mur :slight_smile: ...tak to nakonec vypadá,že by ten spinning mohl klapnout :grinning: ,jéééé,já bych byla opravdu ráda.a už jsi to někdy zkoušela?já ještě ne,tak ani nevím co si vzít za oblečení a tak,říkala jsem si,že bych se tam stavila se mrknout a poptat :wink: .už jsem to jakoby oznámila manžílkovi,že teda nastal čas,ať se připraví :grinning: .nevypadal,že by mu to nějak vadilo,zatím :wink: .tak kdy začneme,ty už máš náskok,sportovkyně,ten badminton musel být super,jako děcka jsme to hrávali pořád :slight_smile: .ale to už je léta páně :grinning: .
jani :slight_smile: ...prosím tě,víš o nějakém cvičení v otr.,kam bych mohla chodit s matýskem?prý máš dobrý přehled,jsem slyšela :wink: .do zlína je to bez auta na houby,tak bych potřebovala něco tady.matýnkovi bylo šest měsíců :slight_smile:(jen pro info :slight_smile:).
adeli :slight_smile:...neboj,ty to určitě zvládneš :wink:.
16. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
...já se teď vrátila z angličtiny...dnes nebyla, dostavily jsme se jen 2, škoda...jinak Janči to by bylo super, kdyby jste jeli, uvidíš Adélka bude s těch modílků unešená....jsou tam lodě, dobravní stroje i skutečný vetroň, jinak letadýlek mega :slight_smile: ...tak snad se tam potkáme....ještě jedou asi známí, ale ti se chystají na rybářský a to mě zas tak nebere...
Mony...to chápu, jinak my bysme vás vzali, ale je nás moc do auta :confused:
Jo Adel, pak napiš něco o tom kurzu...teda ale je to palba za to, kam to jezdíš dělat a na jak dlouho to máš?
16. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
ined tak jste to zvládli :slight_smile:
jinak na spinnin jsemchodila - potřebuješ oblečení které propotíš totálně, pak pití a ručník :slight_smile:) je to super.
jani - já si myslím,že takhlé malé děti ty modýlky ani bavit nebudou ještě se bojím :frowning2: a vpohodě, stejně po té nemoci jít takhle mezi moc lidí by enbylo ono ...
16. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahoj Ined, nějaké cvičení v Otrok. bude určitě v Dominu na Trávníkách, jinak teda to Sluníčko, ale jak paní říkala, tak až od 15m., ještě něco bývá na Mánesce, ale myslím spíš pro větší, ještě teda popřemýšlím, ale jak už tam nebydlím, tak ztrácím přehled, jinak my začnem chodit zase do Sokola na cvičení matky s dětmi u nás, nejdříve se říkají básničky, pak se vytáhne všechno nářadí a už se jen řádí, trambolína samo vede...není to moc organizované, ale to nám zase vyhovuje :grinning:
Mony, my jezdíváme do Brna už několik let a Filu to teda bavilo od začátku....uprostřed haly je velký bazén a jezdí na něm ty velké modely no super, na hlavama zase lítají letadýlka, no člověk neví na co se dřív dívat....
16. bře 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
to máte dobré s tím sokolem. nicméně si myslím, že by mišku modýlky fakt nezajímaly ještě :slight_smile:
16. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
Holky, teď se dívám na to Domino a 24.3. mají jarní focení, tak kdyby jste někdo chtěly, určitě to bude i Kloboučku a v Malenovících je to 10. a 13. 3. a 27.3. je tam bazárek
http://www.mcmzlin.com/
http://www.domino-zlin.cz/?page=materske-centrum-otrokovice
Jinak Ined vy byste mohli jezdit cvičit i do Malenovic, máto to kousek z Trávníků...
16. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahojky,
holky nechodili jste někdo do plavání do Delfínka v Tečovicích? Příp. jaké máte zkušenosti?
16. bře 2009 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz
Nechodily, protože to začalo až ted a my jsme se stěhovali a neměla jsem čas to řešti. Ono v tom Dominu, kam jsme chodili je hrozný chaos. z těch lekcí za které jsem dala 550Kč jsme měli masáže 2krát a víc jsme tam jen kecali, přišlo mi to líto...
No já vím, Maruška říkala, že záhul to civčení, musím něco vymyslet, ale uvažuji o tom plavání, jdu se na to podívat, kdy to začíná a šla bych do toho...kašlu na kila.
16. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
aha to je blbé s tou organizací. a ve zbytku hodin jste nemasírovali? a jak se vůbec adélce íbí masáže?
je dobré že tady toho je hodně.
to víš že jo kašli na to a jděte plavčit uvidíš že je to moc fajn.
bobull my chodili sem do kenny takže ti s tečovicemi neporadím. jak je klárce?
16. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
prostě tam chodily co se znaly, pak přestala chodit kamarádka, měli zápal plic a chodila tam se mnou i Štěpánka, kterou tímto zdravím a taky přestala chodit, takže jsme chodily dvě a to jsou rodina, tak kecaly a já si tam připadala divně...škoda peněz.
Proto jsem tam už nezačala chodit do dalších a s tou zankovkou to bylo stejné...mělo to být v lednu a napsala mi v půl unoru, že od 5.3. to myslím začalo...tak na to kašlu.
16. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
ty jo to se ti to teda nevydařilo :frowning2:
to jsem ráda za zlín tady toho je hodně, a hlavně ta yamaha:slight_smile:
16. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
ahojte holky my chrníme.Malý mi spal od 10 do 12.20h, takže byl krásně vyspaný:slight_smile: tak jsem s ním po obědě šla na prochajdu a jen jsem mávala na Peťku, šla s kámoškou. Já jsem šla s Matesem na ovečky. Byli sice dál, za nama nechtěly:frowning2: ale i tak byl Mates unešen. Pak jsme doma řádili,takže hned po jídle vytuhl jak andílek:slight_smile: Na mě něco asi leze, mám rýmu, tak jsem se nadopovala ovocem,tak snad nelehnu. Mimochodem mě bolí prdel jak nevím co, už cítím i lýtka a když se protáhnu tak břišáky a trošku předloktí. No holt veterán:slight_smile:

Ined já byla na spinningu jen 2x před těhu a teda musím říct, že tak mokrá jsem snad ještě nikdy nebyla, fakt je to makačka, a kalorie jen letí:slight_smile: Já můžu začít kdykoliv. A kam budeme chodit, je něco i na Středu nebo Trávníkách? já vím jen o Spoláku, že je.
Jinak cvičení je prý jakési v kloboučku na středu a prý na sokolovně, ale od kolikati let to je to opravdu nevím, jen jsem to zaslechla. Na sluníčku je to až od 15měs, na to jsem se ptala. V Malenovicích bývá ve čtvrtek dopol. kolo kolo mlýnské. Je to dobré, chodí tam kámoška, ale věk je tam neomezen, takže jsou tam malé děti mez většíma, to nevím jestli by s Matýnkem teď bylo to pravé ořechové.

bobul: do delfínka chodila Marky tady a byla spokojená. Je tam ještě vodníček a do toho chodí moje kámoška s 9měs.chlapečkem a je opravdu spokojená. Já se taky rozhoduji, že tam budu chodit, ale nevím kam jestli delfín nebo vodník:slight_smile: ale zítra to zkusím do obou a uvidím jestli nás vezmou.

janista: já do Brna ne. Auto sice mám, ale teď nemůžu utrácet, začínám sportovat,takže budou prachy potřeba i na to. A Mates má tolik věcí, že nevím co s tím:slight_smile:

honzi: a kam teda budeš chodit plavčit, do toho UH jak já tam jak je Klárka a nebo do staráku, to je to samé a vede to p.Konečná? ještě to plavčo tam dělá p.Slivečková.
16. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
ted mur zase teda nabitý den :slight_smile:

já chodila na spin pravidelně asi půl roku a musím říct že fyzička báječná z toho :slight_smile: můžu vřele doporučit,akorát já mám zničená kolena z gymnastiky a nedělalo mi to pak dobře :frowning2:

mates už spinká co? :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
Murin, dneska jsem to zrovna řešila :slight_smile: Paní z Delfínka se mi neozvala a nebrala mi telefon, tak jsem si zkusila zavolat do toho Vodníčka a holčina co to vede pracuju i v tom Delfínku. A má volno. Ale pak se mi ozvala ta paní z Delfínka že s náma počítají (mame to domluvené už do prosince). Ani nevím jaké ceny kde jsou, ale bude to asi stejné :wink:
Zlobi, Klárka už snad lepší... pořád vykašlává a soplí, ale náladu má už dobrou a vymýšlí lumpárny... :wink: Co vy???
16. bře 2009 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz
aha tak to bude jedno kde zavolám, když ta jedna pracuje tam i tam. To ty ceny fakt budou stejné. No zítra zkusím zavolat co a jak a jestli nás vezmou. Zatím mám ještě 5 lekcí v UH, ale chci zavčasu volat ať to mám jisté, jinak bych pokračovala stále v UH, kdyby nás nevzali.
To je dobře, že je Klárce líp

Mony: jj Mates chrní. Je to fakt zlatíčko, přes den pořádně řádí a pak spinká jak andílek:slight_smile: S těma kolenama mi ani nemluv, mám je tak zničené, tak uvidím jak dlouho mi to vydrží. Ale snad do léta určitě a pak přijdou na řadu brusle a kolo. Co Radek? statečně bojujete s Miškou?
16. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
ahojky holky tak ted malý usína :slight_smile:
16. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
Mury, ty jsi z Otrok., že? A nemáš to z ruky dojíždět až do UH? :confused:
A omouvám se za překlepy... když si to po sobě pak čtu, tak se stydím :pensive:
16. bře 2009 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj deli, tak snad brzy usne ať máš taky klid!!! a co Miška, ta už chrní nebo chodí později?
16. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Muri: malý zase vyvádí tak tak to byl planý poplach dívá se na Bebe tv,Miška nespí chodí spát tak kolem 9 večer a když má prázdninytak chodí tak v deset :wink: :zipper_mouth:
16. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahojky..tak u nas petan zlobi a nespinka :angry: noc zase des..hledala jsem zuby a nic :confounded:
mon..jj na ty nehty :grinning: je to super
16. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
zlatý Mates!!! :grinning: :grinning: :grinning: já mám aspoň večer klid pro sebe. Jen vyjímečně večer zlobí.
Adeli zuby vylazou později, taky pořád hledám, protože jen a jen kadí, slintá, pořád tam má něco vraženého a zatím nic. Zítra budu konečně obvolávat zubaře.
16. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
a co vám v tom kurzu ukazovali? a z čeho test? jak namíchat to na ten nehet?
16. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
adeli: nám taky pořád zlobí ani Bebe mu nepomáhá (program) zítra jdem na vážení a měření tak jsem zvědavá kolik bude vážit, adeli jak chodíte na ten kurz máš dietu a nebo jídelníček změněný :wink:
16. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ...uf.tak i u nás se už spinká,docela jsem se teď bála,jak bude usínat sám po těch dvou nocích v mé posteli,ale nebylo to tak hrozné,ikdyž bylo vidět,že čeká,jestli náhodou ho nevezmu :grinning: .

mur :slight_smile: ...já vím jen o spoláku,ty to máš kousek a já vlastně busem taky :wink: .no už se těším,potřebuju si dát do těla a shodit ty poporodní špeky,vypadám strašně :frowning2: .takže čím dřív začneme,tím líp :slight_smile: ,jenom nevím ,asi se to musí nějak rezervovat nebo tak,nevíš?nebo mám se tam stavit a zjistit co a jak?já jsem se o tom spinningu dozvěděla nějak těsně před těhu a už jsem to nestihla vyzkoušet,ale myslím,že by mě to fakt bavilo,protože třeba posilovna mě fakt neláká a tohle je makačka,ještě s hudbou a kolo mám ráda,sice příroda je příroda,ale těžko můžu vyrazit někam na kole s matýnkem v batohu :grinning:.
s tím cvičením pro matýnka,no já bych raději aby to bylo pro podobně staré děti,už kvůli nemocem a tak.
jak jsem poznala matýska,tak ten na těch ovečkách chce rovnou jezdit,ne :slight_smile: ?jak vy to děláte,že máte pořád tak nabitý program,to my proti vám jsme peciválové :grinning: ,ikdyž až bude matýnek větší,taky bych toho s ním ráda hodně dělala a vlastně i teď,aspoň to cvičko nějaké :wink: ,tak snad na něco natrefíme.

jani :slight_smile: ...v těch malenovicích je to tam prosím tě kde?nemáš na to nějaký odkaz :wink: ?a kdyby tě ještě něco napadlo,tak mi dej prosím určitě vědět,ať si z matýnkem zpestříme život :grinning: .a klidně to může být dřina i pro mě,mě to vůbec neuškodí :grinning:.

to plavání holky je fakt super,jenže je to docela drahé i v těch tečovicích a my jsme totálně bez auta :frowning2: ,tak nevím,snad na jaro bych mohla jezdit mhd a do těch tečovic jít třeba pěšky :slight_smile: ?zas mě to láká,protože je to pro děťátko super pohyb a nám by plavání pomohlo skončit třeba dřív s tou vojtovkou :slight_smile: .dokonce mi kdosi říkal,že vzp něco na plavání miminek přispívá?

bobuli :slight_smile: ...známá tam jezdí-do tečovic a říkala,že super a je to od zlína levnější asi o dvě nebo tři stovky,už přesně nevím :wink: .

já jenom nechápu s tím plavčem,jak to ty mamči pak dělají,sprchnou sebe i s tím dítkem nebo jak?musí to být docela záhul,myslím :grinning: .

zlobi :slight_smile: ...jakou gymnastiku ji dělala,sportovní nebo moderní,ikdyž podle zničených kolen tipuju sportovní :wink: a jak dlouho?
tak radek nějak škaredě kašle jo? no potěš pánbůh,jen aby vás to neposkákalo s miškou znovu :frowning2: .do té yamahy zítra zavolám a jen tak orientačně se zeptám,ale ve čtvrtek bych tam s matýnkem určitě ještě nejela,je to moc brzy a on ještě zdaleka není fit :frowning2: .a snad kdyby to nevyšlo teď bychom mohli začít další semestr,nebo budete jakoby postupovat dál?
16. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
deli..ja ted delam kurz na manikuru a nehtovou modelaz
dietka me zacina 7dubna :grinning: to budu jezdit do zlina
16. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
deli :slight_smile: ...ahojky...jak to že jsi na icq offline?krutibrko :grinning: .co takhle vycházka ve středu dopolko :wink: ?na našem místě v obvyklý čas :sunglasses: .
16. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahojky ined :wink: jak se máš? :grinning: a jak Matýnek papá
16. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.