• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ined : na icq někdy zase pujdu ve středu se mi to hodí :wink: , adeli to si od tebe nechám udělat nechty :sweat_smile: :grinning:
16. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
Pěkný večer,
tak snad už spinkáme :pensive:
Dnes jsme byly u babi, měla ještě dnes volno, tak jsme si udělaly pěkný den :slight_smile: ...byla jsem i vozit s kámoškou a domluvit se na srazík, máme ho 28.3. :wink: tak konečně někam vyrazím po dlouhé době, už se těším :slight_smile:
My jsme s Nikčou chodily do plavča v těch Tečovicích, byla jsem spokojená, bylo nás tam vždy max.9 ve skupince (většinou míň) a instruktorka bezvadná, chodily jsme k B.Mudříkové, cena byla 2250,- za 12 lekcí a jedna lekce byla 30min. (myslím, že nekky má 45min.)
Murin, čepice ani brýle jsem tam nepotřebovala :slight_smile: (neměl nikdo, jen instruktorka čepici :wink:)
A s tím sportem, já asi brzy začnu zase alespoň s fitkem :wink:....sem tam bych zašla i na spining, ale první se musím trošku dostat zase do kondice a navíc, je to možnost, jak se jí trošku odreagovat a udělat něco pro zdraví :slight_smile:
16. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahoj Ined, to je dobře že spinkáte. Já klidně na ten Spolák zajdu, mám to kousek. Mě se zdá, že se tam musí rezervovat kolo, aby se nestalo, že tam dojde víc lidí a kol bude málo. Jo příroda je příroda, ale ty s Matýnkem to ještě opravdu nedáš. No já bych mohla už, i sedačku už mám, ale nemám ještě doma kolo, to si teprve musím dovést a v takovém počasí se mi stejně teda na kole nechce, to mi stačí ty prochajdy.
ANi nevím jak to dělám,ž emám pořád nabito:slight_smile: vždy si řeknu budu mít zítra pohodový den a najednou šup a mám šrumec. Ale zítr abych měla mít klídek. AKorát se chystám jít vyfotit na novou občanku a to je snad vše. A ve středu se uvidí.
Jé ty bys chodila taky do yamahy? je to opravdu pěkné a musím říct, že Matesovi to k hudbě opravdu pomáhá, doma hraje na vše možné a zpívá si u klavíru:slight_smile:
já v plavč mám malého narukách a sprchujeme se oba a nebo ho nachvilku posadím na zem, ale je spíš na rukách. Neboj jak jdeš víckrát tak už to máš zmáklé:slight_smile:
16. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
deli,matýnek papal docela dobře,ale zase ublinknul,naštěstí nijak moc :frowning2: .mám podezření,že je to z těch kapek hylak forte,jsou neskutečně kyselé a přijde mi,že z toho má překyselený žaludeček :frowning2: .ale už nějakou dobu naštěstí spinká,ikdyž noc si nemaluju,však víš,jak to u nás bývá :unamused: .a co lukinek,pořád řádí :grinning: ?
16. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
Marky díky za echo. Tak ten vodníček to má o 200kč levnější. No uvidím, zavolám do obou a budeme chodit tam kde nás vezmou.
Já mám doma stepr, no teda půjčila jsem ho ségře, aby se na něj u mě neprášilo. Teď mi bude stačit ten badminton a ten spinning a snad už i dlouhé prochajdy po venku. Už aby bylo krásně!!! kam chceš chodit do fitka Marky
16. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ined a Marky... děkuju za info...
No já se sama autem bojím :pensive: ... tak mám v plánu taky jezdit do těch Tečovic MHD :wink: ... a s tím sprchováním nevím... budu muset zjistit :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz
holky já mizím, jdu si lehnout, neboť mi teče z nosu, tak ať to vležím a jsem fit. Přeji všem dobrou noc a těm co dítka nespí, ať brzy zalomí :grinning: :grinning: :grinning:
čauky
16. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
ined malý spínka :grinning: napadlo mě v létě by zme mohli chodit na koupaliště :wink: teda jestli máš čas
16. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
mur :slight_smile: ..tak to prosím zjisti a domluvíme se co nejdřív :wink: .máš icq?poslala bych ti svoje číslo,na domluvu je to rychlejší,nebo mail,to je šumafuk :slight_smile: .sedačku na kolo si taky pořídíme,ale asi až napřesrok,letos bychom ji ještě myslím neužili,kdoví,kdy se matýnek sám posadí a rok bude mít až v září a to na nějaké výlety na kole už nemusí být počasí,ikdyž sedačku není problém sehnat téměř ze dne na den :wink: .ta yamaha mě láká,matýnkovi zpívám už od narození,má to hrozně rád,navíc vlohy by teoreticky taky mohl mít,já jsem jako dítě hrála na klavír a flétnu a i manža je tzv,hudebně nadaný :grinning: ,tak uvidíme,každopádně mi to přijde jako taková milá a příjemná aktivita :slight_smile: .ale v tom plavču nevím,nevím,jak bych to dělala,ale určitě je o opravdu o zvyku :slight_smile: .

ahojky marko :slight_smile: ...nestraš mě s tou fyzičkou na spinning :grinning: ,já ji mám asi jako osmdesátiletá babi :grinning: .

deli :slight_smile: ...tak ve středu,ju?však si to ještě potvrdíme na icq :wink: .v kolik jdete zítra k dr.?
16. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ještě nevím, ale moc se mi to líbilo tam jak je Beruška nahoře, je to tam velké, všeh strojů dost, i na Dlouhé ve zl. (za lékárnou), klidně bych i váma dala někdy ten spinning :wink:
Já mám doma taky kolo(teď jsme ho musely převézt kvůli místu), ale samotnou mě to vůbec nebrere. Ten stepr je super.
Myslím, že to plavčo u té druhé v Teč. bude stejné, akorát, že to mívá v jiné dny. Ale zkus se přeptat :slight_smile:
Jani, díky za tipy na akce, do těch Malenovic :slight_smile: ....určitě zase půjdu, alespoň nakuknout :wink:
16. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
Dobrou Murin :slight_smile:
Ined, no asi jako já :grinning: ....nebo spíše jako každá ženská na MD :sweat_smile: , ne?
Bobull, tu sprchu s Klárkou nacvičíte, neboj, pak už budete jako profíci :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
ined:k dr. jdeme v 10:00,marky jestli máš brusle mohli bychom v létě bruslit s kočárkama :grinning:
16. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
deli,tak to je dobře,že lukinek už spinká a neřádí :slight_smile: .a v létě koupaliště,no na 10000000%,nedovedu si léto představit bez koupáku,loni jsem tam chodila i v osmém měsíci těhu,však mě tam taky všichni znají....velryba z bahňáku :grinning: :grinning: :grinning: .a navíc teď budeme chodit na ten spinning,nechám se od mur potrénovat a zanedlouho budu na svých padesáti kilečkách-holka jako proutek :grinning: .

bobuli :slight_smile: ...a kdy by jsi tak chtěla v tom plavání začít?já bych taky chtěla,tak bychom mohli spolu,teda pokud by jsi byla pro :slight_smile: .já jsem taky okázaná na mhd,ale jo....jenže ty jsi vlastně ze zlína,že jo :sweat_smile: ,takže opačný směr,no ale to neva,cestu do tečovic bychom odšlapali spolu :grinning: .

mur :slight_smile: ...dobrou a vylež to ať můžeme brzy začít :wink: .taky už půjdu,matýnek pochrapkává,no včera chrápal,že by se ani dřevorubec nemusel stydět :grinning: .a ať matýsek pěkně spinká,čertík malý :sweat_smile: .
16. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
Del, Jj brusle mám :slight_smile: ....klidně můžeme :wink:
16. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
deli...my jdeme taky na deset!!!nešla bys pak rovnou na prochajdu :slight_smile: ?
16. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
Marky, no budu trénovat doma ve vaně... se mi bude přítel smát.. ale co... trénink musí být :grinning:
Ined, já chci začít určitě teď od dubna... a věkově by nás snad mohli vzít dohromady. Ta paní z vodníčka mi říkala, že bude mít kurz 5-8 měs., ale protože jsme začátečníci, tak by nás dala s tímto kurzem... navíc Klárka je pomalejší :pensive: , tak by to bylo snad i lepší :wink: ... zatím s náma počítá ta paní z Delfínka (Mudříková)...
A bylo by to super pokud to klaplo a mohli by jsme chodit spolu :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz
marky :slight_smile: ...nenene,ty jsi oproti mě v naprosté pohodičce,věř mi :grinning: .a na brusle se také hlásím,jestli neva :wink: ,sice už jsem na tom chvilku nestála,ale to se nezapomíná :slight_smile: .manžílek mi zrovna vyhrožuje...prý mi nedovolí vrátit se na dětskou váhu :grinning: ,to už bohužel asi nehrozí :grinning: .a kdyby jsi chtěla,klidně se k nám na spinning připoj,budeme tři zničené matky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
:sweat_smile: ined: zas řádí :angry: :angry: no napíšem si sms na tu pochajdu :wink: , Marky už se těším Míša má taky brusle :sweat_smile: třeba kolem vody a také na kafčo :wink:
16. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jj, tak nějak holky, bude nás víc a líp to půjde, snad :grinning:
A kolik jsi vážila Ined před těhu, že jsi měla dětskou váhu :confused: ? dyť to máš i teď, ne? :wink:
16. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
deli..klidne ti udelam :grinning:
tak pa pa valim do postele :pensive: :pensive: rano se valim ucit
16. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
bobuli :slight_smile: ...tak to by bylo super :slight_smile: ,já jen doufám,že matýnek už bude teď po té nemoci v pohodě :frowning2: ,ale tak snad už by mohl být v dubnu fit.tak to bych tam měla asi zavolat a nějak se objednat nebo tak,ať nás taky vezmou :wink: .ale prosím tě co budeš jako trénovat :confused: ????já nemůžu,my máme jen sprchový kout a malou vaničku :cry: ,já teda nevím co,ale už teď je mi jasné,že nemám kde :grinning: .písneš mi prosím tel.číslo do těch tečovic?zítra bych tam zavolala a snad bude ještě volno :slight_smile: .
16. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
marky :slight_smile: ...no u mě je to malinko složitější,já mám totiž za sebou těhu dvě,vlastně celé :frowning2: ,ale před oběma jsem měla od 48-52 kg,takže dnes vypadám oprvdu naprosto jinak,hlavně ten zadek a ty kejty :grinning: .
16. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
My jsme taky netrénovaly ve vaně, kvůli sprcháči....a v pohodě, pro děti to bude alespoň příjemná změna, určitě je to bude bavit :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
jejda holky to je zase hodin :astonished: ....valím do sprchy a do pelechu :wink: .dobrou a klidnou noc přeji všem a na dítka posílám skřítka tvrdospaníčka a dlouhospaníčka :grinning: ,už mi hrabe,tak už opravdu dobrou a zítra pááááááá :slight_smile: .
16. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ine, to je mi líto :pensive: ....to jsem netušila, myslím, že budeš brzy zase na váze která ti bude vyhovovat :slight_smile: A ty ještě kojíš, nebo už ne?
16. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
No utíká to hrozně :frowning2: ....Ta Pa holky, já už taky mizím do sprchy, dobrou :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
tak holčiny dobrou noc a krásné sny :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
marky :slight_smile: ...tak ještě v rychlosti :slight_smile: .nic se neděje,to je holt život :frowning2: .na váhu docela kašlu,chci jen vypadat k světu a ne být jako rosol a špek :grinning: .a kojit už bohužel nekojím,utáhli jsme to do konce pátého měsíce,a i to byl docela nadlidský výkon,ale o tom až někdy ústně,je to nadlouho :wink: .tak dobrou a páááá :slight_smile: .
16. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ined, je mi líto :frowning2: ...

já budu trénovat to společné sprchování před a po plavání abych tam nebyla za tele :grinning:
Ale jinak už jsem chodila do vaniček v Nekky, tak snad se Kláruš nebude vody moc bát :wink: Číslo Ti písnu do IP :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz
Bobull, tak to se jí bude určitě líbit, jestli už byla i ve vaničkách :slight_smile: ...bude to profesionálka "vodníček" :dizzy_face:
Holky, ještě jsem šupla pár foteček "na kukanou" :wink:
...a už taky mizím Pa :wink:
16. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.