• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Marky, no jsem zvědavá jak se to Klárce bude líbit :wink:
A nikolkaje šikulka jak sama baští :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno,
tak dnes jsem první.... Klárka vstává čím dál tím dřív :frowning2: ... dnes už o půl sedmé... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dobré ráno
já se musela taky věnovat manžovi včera, hráli jsme backammon zatímco miška usínala - trvalo jí to skoro hodinu ale naštěstí víceméně sama usnula, jen jsme tam asi 3x byli. takže spala od21.30-6.30 a do toho dvě kojení. mi to furt přijde že by měla v noci spát dýl takové mimčo, jen nevím jak ji "donutit" :frowning2:
mur doufám, že ti je líp.
s těmi plnými dny to znám - si řeknu zítra jen udělám to a to. a pak lítám celý den někde jak hadr na holi :slight_smile: ale jsem moc ráda, první tak 4měsíce jsem tu neskutečně trpěla - nikoho jsem neznala byla jsem tu "nová" cvičení začínalo až od 3měs všechno...no už je to dobré teď.dneska nám začíná Beruška takže máme cvičení 3x týdně :slight_smile: pak jsem někdy ráda, že jsem doma :slight_smile: dnes v 9.30 přijde ženská s Mary kay (kosmetika co používám, mi došla :slight_smile:), upéct sekanaou, pak ve 12 dr. se zápěstím, pošta, dárek pro radka koupit, pak 14-15 beruška a v 16 jednání v práci, domů dorazíme v 18...dítko vrazím tátovi a padnu. a nevrazím bo je nemocný ach jo...ale co aspon to uteče :slight_smile:

holky koupák v létě jooooo, nebudu mít žádné cvíčo asi přes léto takže budu mít i volněji a už se moooc těším :slight_smile: spinning je super, ale já ne, navíc budete chodit v otr. a já se chci věnovat squashi a myslím, že to budu stíhat jentak tak, doufám, že mi to dnes dr. dovolí!! kolo mě teda vůbec nebere, já ráda chodím, ted se díváme po krosně na mišku do kopců. a brusle stopro! jak začne být pěkně chci začít jezdit.

holky nedávno tu jani nabízela uspořádat bowling někde u nich - bych do toho šla :slight_smile:
17. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
ahoj bobul, tak já než to napsala tak jsi mě předběhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no my právě taky dnes v 6.30 a to byly doby kdy vstávala v 7.30-8 :frowning2:
17. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky!Malý taky vstává čím dál dřív dnes před šestou.Zlobi:to máš dnes teda nabitý den co?Miška už je lepší?Tvůj je nemocný taky?
17. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
ahoj deli
miška dobré, nekašle jen má ještě trochu plný nos. a radek to chytil taky nějak no :frowning2:
párkrát mi miška vstala v 6 a toje šílený :frowning2: až se uzdraví tak ji to zase začneme upravovat ten spánek...
17. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
ahojte holky, rýma už dobré. Přes noc jsem se vyležela. My jsme dnes spali opět jak 2 dřeva:slight_smile: ale teď bych Matese nejradši zastřelila :grinning: Mám tady krabici zabalených skleniček..prostě věcí do kuchyně a on si vytáhl skleničku a prostě mi ji nechce dát. už jsem mu ji několikrát sebrala a schovala,vřískot jak nevím co, ale vždy ji našel a chodí s ní.
Teda holky já asi umírám, bolí mě každý sval v těle z toho badmintonu, teda kromě levé ruky, ta je v pohodě, ale teda pravá ruka, prdel lýtka no prostě děs. Jsem netušila, že badminton mi dá tak do těla. Za 14dní jdu ještě k tomu na squash, jsem se domluvila s kámoškou, že mi dá lekci:slight_smile:
Ined to nevím jesli bude rozumné jít na spinning, když nejsme potrénované, to padneme:frowning2: Jinak to je mi líto s tím těhu. Ale neboj na dobré váze budeš zachvíli. Jinak koupák plánuji v létě i já,takže tam uděláme mateřskou školku, co?

Mony teda dneska to máš opravdu nabité. Já dnes nic, dopol.budeme doma, po oběde Mates půjde chrnět, já natáhnu nohy na stůl a jak se vzbudí,tak jdeme na prochajdu a já se vyfotit. Prostě dnes opravdu pohoda.

Marky pěkné fotečky, Nikča už papká sama? to je šikula, já to neriskuji, protože by byla celá a ještě k tomu i celá kuchyň:slight_smile:

bobul: neboj Klárce se plavčo líbit bude a sprchu taky zvládnete, nic na tom není.
17. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
ahoj mur :slight_smile: teda to spaní závidím
ty děcka už vědí co chcou a kam to ty škaredé mamky schovaly co? :slight_smile:
jj badminton i squash jsou fakt fyzicky narocne, kdyz si clovek jen tak nepinka ale snaží se hrát :slight_smile:
na ten spinning jděte, prostě si nastavíte menší zátěž, nebo nebudete šlapat s takovou vervou :slight_smile:
jj uděláme mateřskou na plováku! to bude super :slight_smile:

já to mám nějak nabité furt, ještě když tam musím najít dvě hodiny na práci denně tak fakt nevím co dřív :slight_smile:

jsem vás dočítala ale přehlídla že má markynové fotky.jsou super, nikča už zase vypadá jinak. a jaká je šikulka! :slight_smile:
17. bře 2009 v 08:48  • Odpověz
Mony ani nemluv, prostě chce ty skleničky. Jsme mu ji sebrala a schovala, řev jak nevím co, mrknu se a on jich má vytáhlých několik, si je schoval, kdyby náhodou mu je mamka zase sebrala. Tak jsem to tam vše naházela, zadělala krabicí,že se tma už nedostane, ale toho řevu... hlavně že tady má plno hraček. Hračky jsou opravdu na nic, lepší jsou normální věci.
My si opravdu nepinkali, pěkně jsem se naběhali a jde to vidět, že jsem nestála na místě, svaly cítím jak nevím co. Hlavně, když jdu po schodech a to chodím často, protože mám ložnici i pokojík nahoře a wc dole:frowning2:
Já spinning přežiji nějak, ale Ined asi bude trpět, ale snad to zmákneme bez újmy na zdraví:slight_smile:
Teda já bych pracovat už asi nezvládla,Mates by mi to nedovolil, bych musela až večer, co by šel spát, přes den mám problém si nachvíli sednout k pc.
17. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
murin mě squash strááášně baví doufám, že využiju toho trenéra co jsem dostala k narozkám :slight_smile:
jj miška si ted hraje s odsavačkou a čučí na kouzelnou školku a já se balím na celý den ven :slight_smile:
já taky dělám když spí na balkoně (ještě že s ní nemusím chodit) a nebo když jí hlídá babi jinak to taky nejde...
17. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
já trenéra na squash nemám, tak mě musí stačit kámoška, ale tak ona už to hraje straně dlouho,tak to bude taky dobré. Malého bude hlídat kámoš, když budeme hrát, takže to nevím jestli si stejně zahraji.
tak malý mi teď sebral telefon a už stačil poslat mms,naštěstí jen mamce a to svoji fotku. No nejsou ty děti šikovné?
S odsávačkou si taky rádi hrajeme, ale jak ji vidí na vysavačit, tak děs. Teď taky odsávám, protože má trošku rýmu a teče mu to, ale to je u nís boj:frowning2:
My jsme malému v sobotu koupili maňáska Frantika i Fanynku a je z toho hotový:slight_smile:
17. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
Holky Klárka mi tak do 5. měsíce spávala do 10 :dizzy_face: ... to byla nádhera...
Zlobi, ty začátky ve Zl. musely být náročné... vždycky obdivuju lidi, kteří někde začínaní od nuly... :slight_smile: ... já bych to asi nedala :frowning2:
Deli, tak ty máš se vstáváním ještě větší divočinu :sweat_smile:
17. bře 2009 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz
autor
no to bude stačit taková kámoška :slight_smile: já už to chvíli hrála předtím a chci se nějak zlepšit :slight_smile:
my byli jednou ve 4 a miška si hrála před kurtem - dva hráli a dva ji hlídali a v pohodě :slight_smile:
no u nás je to taky hrozný boj...
je ty manasci je dobrý nápad za čas - ted by ji to ještě nebralo asi..
17. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
mur, tak Matýsek si zakládá sbíru skleniček? :grinning:
17. bře 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz
tak já to ještě nikdy nehrála, proto to chci zkusit a kámoš dělá ve sport.centru a tam to je,takže toho využiji. Taky to hraje delší dobu. Akorát on asi s Matesem nevydrží a Mates s ním asi taky ne, neboť ho ještě nikdy neviděl. No uvidíme. ALe třeba se Matesovi zalíbí jak mama běhá sem a tam za míčkem.
Ti maňásci jsou dobří, vezmu je do yamahy. Koupili jsme jen malé i tak stály dost, ale Matesovi se moc líbí. Mamka mu na ně udalala i šňůrky, tka mu je přivazji ke kočárku, na krk...
bobul: to je Klárka pěkný spáč, konečně nejsem jediná o má tady spací mimi
:grinning:
17. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky holky, já včera vybírala fotky, tak jsem už nepsala. Tak už neberu antikoncepci, snad nebudeme mít druhé mimi, zkusím to, jestli zhubnu....noc v pohodě, vstávali jsme v 8hod...
17. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
no uvidíš mur, stejně to asi nevydržíš hrát celou hodinku :slight_smile:)
jj vem to budu ráda, dnes je asi ukazovali v KŠ :slight_smile:
honzi tak opatrně :slight_smile:) a co děláš pro zhubnutí? máš dietku nebo cvičíš? já se taky těším na pohyb bo mi něco přibylo ted jsem se nějak pouštěla do zákusků a sušenek jsemměla nějaké nervy a léčila to sladkým :slight_smile:)
17. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj HOnzi: no tak byste měli když tak druhé:slight_smile:
Mony jj to jsou ony co byly v té školce. Měli tam i velké, ale to stál jedne 300kč, ten jeden malý stál 119kč, docela dost na to jak je to malé, ale Mates je unešen.
Řve mi tady tak ho dám zkusit spát.
17. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
No já sladké nemám moc ráda, tedy jak co. No jím hodně zeleniny a cvičím od začátku roku a nezhubla jsem nic a psala jsem na jedno forum a tam radí MUDr a poradil mi vysadit antikoncepci, tak jsem zvědavá, zda zhubnu a chci už v dubnu vytáhnout kolo a uvidím, jak na tom budu s penězi, kdyžtak koupím brusle...
17. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahojky! byli jsme na18měsíční kontrole a malý váží 11kg. a měří 85,5cm a dostal i druhou hexu,tak doufám,že nebude protiva
17. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
a začala jsem jíst pravidelně, snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře...ale nejpozději v 17hod :wink: a cvičit a prochjady...sice mě to zklamalo, že od 1.1. se snažím a přibrala jsem 2kg :confounded:
17. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,matýnek spinká tak jdu na chvilinku za vámi na pokec :slight_smile: .dnes jsme byli na kontrole,tak atb.máme brát do čtvrtka do večera,spiropent už brát nemáme a místo hylaku jsem koupila nějaký sirup,ten se dává jen jednou denně :wink: .míry máme-7540 g a 69 cm,chlapík jako hora :grinning: .dokonce i ten šelest na srdíčku je prý o mnoho lepší,ta snad návštěva kardiologie v dubnu bude jen slušnostní :grinning: .akorát teda v čekárně děs,měli ordinovat od 10 hod.,začali o půl jedenácté,takže jsme tam s malým tvrdli od 9.45-11.15,chuďátko celé dopoledne nespal,tak byl pak protifka,no není čemu se divit :frowning2: .tak dostal obídek a za chvilku šel spinkat :pensive: .koupila jsem v lékárně mimo jiné i dvě skleničky hami,zeleninu s králičím masem a zeleninu s jehněčím,tak jsem zvědavá,jak to bude matýnkovi šmakovat.rozhodla jsem se to dělat podle některé z vás,už nevím kdo to psal,že co jde dělat doma budu dělat doma,myslím kuřecí masko a tak a králíka a jehněčí koupím občas ve skle,ikdyž na jaro bychom nějaký přísun králičího mít snad měli.jen ještě aby to matýnek chtěl papat,doma vařené mu chutná,tak uvidíme,ale aby mi pak nezačal pro změnu odmítat domácí stravu :frowning2: .ikdyž zase tak často tu kupovanou mít nebude.jo a teda první hexu nám dá dr.teda až další poradnu,14.4. :confused:,teda pokud se zase něco nevyskytne :unamused:.

zlobi :slight_smile: ...teda ty se máš mít vlastního trenéra,to je super dárek :grinning: .doufám,že dnes večer nebudeš k.o. a ještě mi pěkně všechno popovídáš na icq :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

mur :slight_smile: ...matýsek kramaří :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?no chce ti pomáhat,to je od něj přece krásné :grinning: .hele,ale ten spinning...já prostě musím začít stůj co stůj,tak jak píše zlobi :slight_smile: ...zvolíme pomalejší tempo,tak snad nám tam někdo poradí ne?no nemůžeme nasadit tempo jak na tour de france,mě se o matýnka nemá kdo postarat :grinning: ,takže druhý den potřebuji být alespoň částečně pohyblivá :sunglasses: :grinning: .já myslím,že je víc takových začátečníků,to bude v pohodě :wink: .takže říkáš že už se dělají i maňásci z kouzelné školky :astonished: ,bože můj,dej ať má matýnek nejraději krtka anebo shreka :grinning: .jo a co ta zubařka?volala jsi tam?což mi připomíná,že máme jít tento měsíc na preventivku :astonished:.

bobuli :slight_smile: ...děkuji za čísílko,hned jak se matýnek vzbudí,zavolám tam a pak ti sem hned písnu :slight_smile: .snad to vyjde,to by bylo super.včera jsem to říkala večer manžílkovi a taky říkal,že je to dobré :wink: .tak mi drž palečky,ju :slight_smile: ?

marky :slight_smile: ...jdu konečně zkouknout ty tvoje nové fotečky,nějak nestíhám :slight_smile: .

honzi :slight_smile: ...a tvé taky :slight_smile: .
17. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ined, tak snad to klapne :wink:
Je dobře že je Matýskovi líp a že i poslech srdíčka dopadl dobře... :slight_smile:
17. bře 2009 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz
bobuli ahojky :slight_smile: ...tak jsem tam teď volala a je to bohužel plné :frowning2: ,ale zapsala si nás pro případ,že by některé mimi nenastoupilo a pak by mi dala vědět,tak třeba snad...no uvidíme,ale je to škoda :frowning2: ,já už jsem se tááák těšila.ale třeba...kdo ví..třeba se na nás štěstí usměje :sweat_smile: .
17. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jé, to je škoda... :frowning2: ... no snad to klapne :wink:
17. bře 2009 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz
no bylo by to super,ale s naším štěstím... :sweat_smile: ,kdyžtak začnšmš chodit až od září :wink: .
17. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
jejda,co jsem to tam zase napsala :astonished: :grinning: ,má tam být samozřejmě začneme :wink:
17. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
JJ, chápu :wink:
17. bře 2009 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ...jdu jen nahlásit nějaké nové přidané fotečky a už zase letím,večer pááááá :grinning:
17. bře 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahojky....my jsme dneska měly pilno...byly jsme s babčou koupit Káji nové botky na jaro v Otrok a po nákupech ve ZL....
Murin...dojedete zítra nebo dáte ten odpočinkový den...já pořád přemýšlím, jestli jít bo jsem zítra bez auta a když bude lit, tak to asi necháme na příště...
Jinak Monča tu zmínila ten bowling, chci se zeptat kdo by měl všechno zájem a kdy by vám to vyhovovalo, ať vím, jestli to má cenu zamlouvat, Ď :slight_smile:
17. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.