• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky milackove
co noveho??
ja jsem dojela v 5h.a zitra uz budu delat nechtiky..prej jsem sikovna..jine az v patek
jeste jsem si s holkama skakla na pizzu a nabarvit oboci a natocit rasy..uz jsem nikde nebyla cca 2 roky
17. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
adeli taky by jsem si dala pizzu :wink: chutná mě a moc
17. bře 2009 v 19:10  • Odpověz
adeli:to sis udělala skrášlovací den co? :wink: :grinning:
17. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
ja jsem nikde nebyla co jsem byla tehu..cca 2roky..bylo to super :grinning:
17. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
dobrej večír :slight_smile: ...kde je kdo???to se všechny díváte na ordinaci,či co :sunglasses: ?tak já jdu asi taky teda :frowning2: :grinning: ,ale budu to tady po očku sledovat,jestli se něco nešustne :grinning: .

jani :slight_smile: ...já bych na ten bowling šla docela ráda,ale záleželo by,na kdy by to vycházelo :unamused: ,ikdyž to teda vůbec hrát neumím,přiznávám,ale to snad až tak nevadilo :grinning: .tak počkám co holky :wink: .

adeli :slight_smile: ...to jsi fakt šikula,jak matýnek odroste,hnedka tě prubnu :grinning: ,teď bych je měla tak dvě hodiny :wink: .taky bych potřebovala vyrazit a zkulturnit,to je potřeba,zvlášť po takové době,to věřím :slight_smile: .je fajn,že sis to pěkně užila :slight_smile: .já jsem si dnes koupila aspoň barvu na vlasy,už to mám opravdu hrozné,jenom ještě teď se vlézt do programu švagrové,má toho hodně,ale tak snad se brzy zadaří,sama bych si to nedělala ráda,to by nemuselo dopadnout vůbec dobře :grinning: .

deli :slight_smile: ...o pizze ani nemluv,mě ta mlsná honí ještě pořád :slight_smile: .
17. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
Pěkný večer :slight_smile:
na ordinaci nekoukám, to moc nemusím :confounded: ...ale dneska jsme dlouho usínaly, tak snad už spíme na hotovo :sweat_smile:
Jé Adel, tak to bych chtěla takíííí, to zkrášlování...úplně závidím, jsi šikula :wink:
17. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ined, moc pěkné fotečky, nakoukla jsem k vám :slight_smile: ....Matýnek je šikulka, taky vám úplně roste před očima, co?
17. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky holky, my měli dnes super den, teda měly :slight_smile: Byly jsme s kamarádkou na Deltě si pohrát s holkama, dodám pár foteček...
17. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
pekne fotecky :grinning:
ined..klidne me prubni :grinning:
tak ja valim spat pa pa..zitra kdyz bude cas hodim me zitrejsi prvni drapky :grinning:
dobrou :pensive: :pensive: :pensive:
17. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
Honzi, pěkné fotečky :slight_smile: ...je vidět, že u vás hernička na Deltě frčí :wink: a hlavně, dětem i mamčám se tam líbí :slight_smile:
Adel, tak ať ti to dobře zítra dopadne :slight_smile: , pak dej foto ať se taky inpirujeme co frčí :sweat_smile:
Taky už valím do hajan....přeji klidnou noc všem Pa Pá :slight_smile:
17. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
Děkujeme...holky a kdy plánujete srazík a kde, že bych se přidala? Mně by vyhovovaly i Otroky tak ve středu čtvrtek příští týden...stejně tam chci jet za kamarádkou :wink:
17. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
bre ranko :grinning:
tak u nas noc celkem sla a budik v pul seste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja bych vas taky chtela videt ale ted to nejde :frowning2:
18. bře 2009 v 06:39  • Odpověz
ahojte holky, já se včera dívala na tv a máti měla problém, že jsem pořád na netu¨...tak jsem ani pc nepouštěla:frowning2: jinak rýmu mám stále, to je ze včerejší prochajdy. Jak se Mates po obědě vyspal, tak jsme šli pěšo mamce naproti do práce, takže šel pěkný kus sám a v pohodě. Akorát to trvalo, protože jsme se u všeho zastavovali a u jednoho psa zkysli 15min, Mates od něj nechtěl a pořád mu jen mávál:slight_smile: no sranda :grinning: Večer usínal hodinu, ale spinkal až do 5.5h bez probuzení, akorát pak už nechtěl chrnět, viděl hračky a hotovo. Jak už je ráno světlo a on se vzbudí tak už nevytvrdne, to by mu ty hračky asi utekly nebo co:slight_smile:

Ined: dnes jestli mi to vyjde tak se na ten spinning zajdu zeptat. JJ začnema pomalu. Ktterý den by se ti hodil, že bych to třeba zarezervovala a hodina?
Zubařce jsem se nedovolala, tak jsem zavolala Chajruševovi a bude chodit malý tam, ale k MUDr. Takže půjde ve stejný den jak já, předemnou:slight_smile: Tak to bude lepší až budu chodit do práce, že to vždy zmákneme oba v jeden den.
Je dobré, že už je Matýnkovi líp, už je to kus chlapa:slight_smile:
Já jsem včera volala do delfínka na plavání a nás teda asi vezmou. Paní říkala, že se mi příští týden ozve a chodili bychom v pátek odpoledne. Kdyby se neozvala,tak volám do vodníčka. No snad to vyjde.

Adeli: to jsi měla super den, taky bych se chtěla zkrášlit. Budu muset domluvit hlídání a někam vyrazit:slight_smile:

Janista: já jsem pro, na bowling bych ráda šla a datum a čas je mi jedno.

a srazík bychom nějaký dát mohly.

Deli: tak to mi vás s váhou asi brzy doženeme a to jste starší:slight_smile:
18. bře 2009 v 07:31  • Odpověz
dneska jdeme ve 12h pichnat prevenar,atak jsem zvědavá co bude následovat. Pak valím pro fotky a nechat se vyfotit, včera se mi nechtělo jen kvůli fotu malovat,tak jsem tam nešla.
18. bře 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
ahojte
já byla včera celý den v čudu, pak jsem vyklízsela věci a jedla, pak uspávala a taky si mě chtěl užít radek, který jel teď do prahy, takže jsem tu ani včera nebyla.

Miška byla v Berušce nadšená a řádila tam :slight_smile:

fotky zkouknu později, za chvíli jdeme do kenny na cvičení :slight_smile:

ined já mám gelové nehty protože se mi začaly hrozně lámat a třepit moje a vydrží v pohodě ty tři týdny, někomu i dýl ale mně rostou hodně rychle. a je to pohodička, stále upravené pěkné a to se máchám v plenách furt :slight_smile: akorát pravidlené placení nehtíků se nelíbí manžovi :grinning: a to jsem se včera rozšoupla s kosmetikou :confused:

murin at vám dopadne dobře prevenar, my ho zvládali dobře, byla jen mazlivější

jsem vás dočetla ale už zas vím prd, jdu si to přečíst znova :slight_smile:
18. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
ahoj holky ¨vy jste toho zas naplkaly,my budíček v šest,nevím proč stává tak brzo.Muri a kolik malý váží? :slight_smile:
18. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
ahojky holky, my valíme ven, dokud je hezky...Adélka spinkala dnes skvěle...
18. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
noc opět nestojí za řeč,asi 20x vzhůru,z toho matýnek dvakrát pásl koníčky asi ve tři ráno :astonished: ,budíček v 6.15 :confounded: ,mamka k.o :pensive: .

zlobi :slight_smile: ...já jsem nosila gelové nehty od svatby další rok a taky jsem s tím normálně dělala v hospodě,umývala nádobí a vlastně se pořád ráchala ve vodě a vydržely,jenže jsou to pořád nějaké penízky a těch teda v současné době moc nazbyt nemáme :frowning2: .ale je pravda,že to vypadá krásně a upraveně :slight_smile: .leda až bude malý větší a mě se podaří sehnat nějakou brigádu,tak snad potom :wink: .a že jsi byla jako v čudu,to jsem si teda jako všimla :angry: ,vznáším stížnost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: .

mur :slight_smile: ...to budeš hodná,když se tam zastavíš :slight_smile: .dívej,u nás je to tak:tento týden má manžílek tzv.dlouhý týden,takže pracuje po,út,(st,čt-volno)pá,so,ne.příští týden má tzv.krátký a dělá jen st a čt(zbytek volno),ale...je i ve volnu každý den v práci tak do 14.30 minimálně,takže nejdřív jsem schopná dojet tak zhruba okolo 15.30,samozřejmě ve dnech jeho volna :wink: .doufám,že jsem to napsala srozumitelně :wink: .ale třeba večer okolo osmé už musím být doma,protože malého uspávám já :wink: .okoupat a tak by ho snad sám zvládl :unamused: .ikdyž nejlepší by to bylo třeba od té 16 h. :slight_smile: .
matýsek je tak velký :astonished: ?připadá mi,že je to drobek :grinning: .
my s tím plavčem máme zatím bohužel smůlu,ale třeba se to ještě povede :wink: ,kdyžtak začneme až od září.
jo a s prevenarem držíme palečky ať to matýsek snáší dobře a bez problémů :slight_smile:.

marky :slight_smile: ...jj,ty děti vážně rostou jako z vody :grinning: ,děkujeme :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...já počkám až budeš úplný profík :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

deli :slight_smile: ...třeba si ti naši kluci hrajou na kohoutky :grinning: .
18. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojte...my už jsme z MC zpátky, Kája si usmyslela, že tam usne těsně přededveřmi, takže jsem tam letěla zbytečně...teď chrupká venku...já jsem po této noci totálně down...začalo to jak jsme se včera vrátili z Otrok. oba mi usli v autě...po probuzení řvali jak sirény, Filda si šel hned lehnout, ale od 6-9hod furt pofňukával, Kája samozřejmě nezůstavala pozadu, tak jsem to tu měla stereo...nakonec si šel za nima lehnout můj, ale když jsem ho o půl noci slyšela, jak Káji nadává, že pořád ještě nechce spát, tak jsem ho šla radši vystřídat....nakonec jsme usly o půl druhé...já teda dřív :grinning: ...ráno ovšem budíček v 5:30hod :sweat_smile:...takže to spaní dohání teď potvůrka jedna :rolling_eyes: ...já za chvilku už musím vystartovat do školky, pak dáme procházku s kámoškou a odpol příjde na kafo sousedka...
jinak holky vidím, že jste taky v jednom kole, hlavně ty s batolátky, že :grinning: ...Kája mi tu ráno stihla vyházet celou kuchyň, takže to jdu rychle dát do pucu...
Denčo, Jani, Marky hezké fotečky....teda ty holky jsou už pěkné roščandy :grinning:
18. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
ahojky jani :slight_smile: ...moc děkujeme :slight_smile: .teda,nemáš to vůbec jednoduché :frowning2: .včera jsem u doktork sledovala maminku s miminkem a asi dvou a půlletou holčičkou a musí to být záhul,mimi plakalo,maminka huškala a do toho četla starší říkanky z knížky :sweat_smile: ,pak plakala i ta starší,protože lítala a bouchla se hlavičkou a topení :frowning2: ,no prostě síla :confused: .tak to jsem opravdu na ''dovolené'' :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ikdyž matýnek někdy vydá za dvojčátka-bez problémů :grinning: .tak si užij hezký den a dětičky ať nezlobí :slight_smile: .
18. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
jo kolem dětí je pořád spoustu práce, i když ještě nechodí (nelozí), ale co už.... hlavně že jsou zdraví...horší by bylo nemocné ležící, co by nezlobilo, tak radši ať zlobí, hlavně když jsou zdraví....to si vždycky říkám, když už nevím kudy kam :slight_smile: ...taky přeji hezký den, sice je venku pěkný fičák, ale aspoň se už konečně trošku jaří :dizzy_face:
18. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
jj,svatá pravda :slight_smile:,i já na to tak myslím,když už si říkám,že mě trefí šlak :stuck_out_tongue_closed_eyes: .taky se chystáme ven,ale aspoň že neprší a trošku svítí oskárek :grinning: .snad nás vichr neodnese :grinning: .
18. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
je tu někdo????????? :sweat_smile: :cry:
18. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky holky,
teď jsem toho dost napsala a smazalo se mně to:frowning2: Tak znovu:frowning2:¨
Já jsem pořád někde v trapu. Jak se nám začalo jařit, pořád někde cárám. Petr mně jezdí až kolem 22hod domů, tak doma netrčím.

murin: děkuji ti za recept na medovník. Je výborný, i s Terkou jsem ho zvládla:slight_smile: Tak teď jak mám chvilku kafíčkuji:slight_smile:

janista: já neustále říkám, že tě obdivuji, jak to zvládáš se dvěma dětma. Na bowlling se také ráda přidám. Říkala, že se tam dá i s kočárkem.

adeli: tak to je super, že jsi si udělala takový relax den. Zasloužíš si to, vždyť jsi s Petříkem pořád sama. To člověk zapomíná i na to, že je ženská.

honzi: Adélka, to je už velká ženská. Dlouho jsem jí neviděla, kukla jsem se ti do albíčka.

janista: já jsem měla gelové nehtíky také, byla to nádhera. Před porodem jsem si je sundala. Teď mám i svoje kvalitní, ale nemám čas si je tak upravovat. asi zas začnu chodit, ruka vypadá úplně jinak. ale ty peníze:frowning2: ...........manželé to nechápou:slight_smile:

Dnes jsem byla s Terezkou na plavání ve vaničkách. Celou domu si to tam přořvala. Hned na začátku mně paní šla ukázat i velký bazen a prostory. Zrovna tam byla hodina plavání, strašný hluk. Terka se vylekala a pak už jen plakala a plakala. Tak nevím, zda budeme chodit, nebo si počáme až na ten bazén v 6měs. Kdybych to zrušila. Přihlásila bych se na ty masáže, tam je menší počet dětí, mohlo byto být fajn. Zítra jdem k Mudr. tak jsem zvědavá, jak jsme porostly. V pátek zas jdu do nekky na manipulaci. No pořád někde:slight_smile:
18. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
Holky, můžete mně doporučit nějaké masáže? Já znám jen v nekky a u Dorazilové. Chodily jste někam?
18. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
ahojte,

jsem si hrála s miškou nějak mě vyžadovala.
peti ahoj :slight_smile:
to je dobře že furt někde lítáš! :slight_smile:
uvidíš s vaničkama zkus ještě jednou, nedělej závěry z první lekce :slight_smile: bazén pak miška zvládala dobře.
já chodila na masáže k dorazilové - masáže fajn, jí moc nemusím. ale snad i nekky začalo dělat masáže, dali mi nějakou poukázku na hodinu zdarma tak ti ji kdyžtak dám já ji nbepotřebuji :slight_smile:
doufám, že napíšeš míry

jani jedeš zítra do toho brna? jak otaky si neumím ted dvě děti představit :slight_smile:

mur jak jste zvládli prevenar?
18. bře 2009 v 16:36  • Odpověz
ahojky tak ja jen na skok..den dobry..tady je me dilo..letim na prdolou..pak doctu pa http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2532647&vReferer=
18. bře 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
téda pěkné adel, šikulka :slight_smile: a petřík v pyžamku je boží :slight_smile:
18. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...jedním slovem nádhera :astonished: ,jsi šikula,fakt :grinning: .
18. bře 2009 v 18:01  • Odpověz
ahojte holky jen na skok. Malý je dnes jakýsi upištěný a to fakt. Už mě z něj bolí hlava. Děda už taky z něj šílí. Teda má hlas jak siréna a pořád přidává na intenzitě, piští když má radost a i když se rozčiluje, že mu něco nejde. Fakt dnes děs.
Jinak prevenar dobré, akorát teda, za to že to pichli si vzali 50č. Prevenar drahý jak nevím co a ještě si berou za očkování. No z Matese bude doktor:slight_smile: Malý mi pak spal 3 a 3/4h v kočárku. Já se po 2h chodila dívat jestli dýchá, dokonce i děda na něj několikrát nahlížel. Já si na 45min lehla a chvilku i spala. Snad bude malý spát vnoci, ale je mi jasné,že půjde spát později.Jinak jsem dnes prodala použitý sporťáček Pražákům:slight_smile: mají o něj zájem, akorát ho chtějí poslat,takže sháním velkou krabici do které by se vešel a musím jít na poštu pozjišťovat dodání, cenu...
Ined na tom spinningu jsem se ptát nebyla, protože Mates spal,takže bych ho nemohla vytáhnout z kočárku. Zítra jak se vzbudí odpoledne tak tam zajdu, musím si jít pro fotky. Jinak jsem to pochopila. Mě to kolem té 16h taky vyhovuje. Uvidíme jak tam budou ten spinning mít.

peti: to jsem ráda, že chutnalo. Někdy písni na prochajdu, já jsem taky pořád venku.

adeli: fakt šikula, moc pěkné. To jsou tvoje a nebo to jsi někomu dělala?

Mony: zítra se pro vás stavíme.
18. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.