• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
holky tak tady miška vesele obchází nábytek...
4. led 2009 v 18:24  • Odpověz
ahojte holky, já včera na pc ani nešla. Malý nechtěl spát a to za celý den naspal 1h a 15min. Vypadalo to, že v 19.30h už chrní a houby, to byla jen minuta klidu. Do 20.30 nespal, tak jsem si s ním šla lehnout, abych nemusela vedle něj sedět.. lehli jsme si spolu do mé postele a zachvíli vytuhl, tak jsem ho přendala do postýlky a šla spát taky. Akorát měl divoké sny a pořád se převracel z jedné strany na druhou, tak já nespala a když jo, tak jsem měla taky divoké sny. Ale naštěstí vstával na jídlo ve 4.30h a pak chrněl do 6.45h, ale já bych klidně ještě chrněla:slight_smile:
knihu vám pak ukážu, měla by dojít za 14dní. Jsem na to fakt zvědavá.
zlobi: Miška je opravdu šikula. Teda letí to jak blázen, však už má taky 8měsíců. Teda my tak rychle stráneme, že to ani není možné:frowning2:
5. led 2009 v 07:39  • Odpověz
autor
ahojte
tak my děs, včera usínala asi 40min byla jsem u ní asi 10X a vždy stála a řvala. v noci to samé, a to už to zkoušíme 3 noci před silvestrem pak silvestr ne, to se bála petard a teď 4 noci , takže to vzdáváme, tam psali že pokud to dítě nedá za 4 noci má se počkat....takže kojíme zase po 3hod i v noci...navíc je poslední dny protivná a ubrečená nevydrží sama ani minutu :frowning2:
asi divné období koukám murin...ne to jen děti rychle rostou, my zůstáváme pořád mladé , a krásné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 08:31  • Odpověz
no tak vidím, že to je asi blbé období. Vám třeba rostou zoubky, tak to může být tím. Ale u mě to není normální:frowning2:
jo tak to jsem chtěla slyšet, že zůstáváme mladé a krásné :grinning: :grinning: :grinning: mě tda malý řádí, celý pokoj je jak po výbuchu:frowning2:
5. led 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
mi tu neřádí ale knourá a brečí a vzteká se :frowning2: děs
5. led 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
dneska jdeme na kontrolu s uchem a dozvíme se jestli můžeme plavat nebo ne
5. led 2009 v 09:04  • Odpověz
mě tu malý už řve, tak končím, jdu ho uspat. Je jakýsi taky uřvaný. Držím pěsti, abyste konečně mohli začít plavat.
5. led 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky maminky,
tak u nás také noc hrůza. Byla jsem s Terezkou hore do 3hod, nemohla zabrat. Pak usnula na 1,5hod, kojení, přebalení a hned bylo ráno:frowning2:
Mladé a krásné? :slight_smile: Jsem úplná mrtvola, už se ani nezvládám učesat:slight_smile: A to je Terka ještě zlatíčko. Snad se brzo zajedem. Nejsem doma schopná nic udělat, má bolení a tak jí pořád tahám na rukách. Sama v postýlce jen tak nevydrží. Asi budu mít brzy svaly větší než rambo:slight_smile: A k tomu venku je ještě taková zima, že pořád musím trčet doma. Naštěstí naši jezdí huškat a já si aspoň něco málo doma stihnu. Petr už dnes šel do práce bude jezdit tak kolem 20hod domů a pak bude utahaný, tak toho už moc nepomůže. Musím pořád se cpát čokoládou, abych vydržela s energii. Už spím i s otevřenýma očima:slight_smile:
Ale ničeho nelituji, jsem ráda, že jí mám.
5. led 2009 v 11:16  • Odpověz
zlobi: doufám, že budete mít uši v pořádku

murin: těším se na foto knihu:slight_smile:
5. led 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojky holky, my jdeme ve středu na kožní s Adelí...dnes se dozvídám samé hrozné zprávy...od rána je pro mě den hrůza...a to jsem se na dnešek těšila a zatím mi nepřinesl nic dobrého :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Přeji všem krásný den...
5. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky..
Tak opět po nějaké době zdravím..

Jak se máte?
5. led 2009 v 15:02  • Odpověz
Hojas holky :slight_smile:
Dnesní výlet na Slovensko se bohužel nekonal...taky v takové kalamitě by to bylo o hubu...ale hezky jsme se zase prošli venku a zařádili na saních.
Murin...včerejší závody v pohodě.... tam bylo lidu...Filda tam ztropil scénu, že nemá blusle, no snad se mi brzo podaří nějaké sehnat, i když si za ten výstup ani moc nezaslouží :rolling_eyes:
Peti, vůbec si nedělej hlavu, myslím, že tak podobné to bylo u každé z nás, co holky :grinning: ...chvíli trvá, než najedete na nějaký rytmus.....čokádkou jsem se dopovala také :sweat_smile: , teď už si ale musím dávat bacha, když nekojím...
Jani, Adélku zase trápí ekzémy?...tak snad vám na té kožní pomůžou, my můžem teda zaklepat...kromě opruzení, zatím nic a to já jsem alergik a můj astmatik...Filda si teda s ekzémy užil víc, v 6 týdech jsme byli i n 14 v nemocnici, no ale po roce to naštěstí přešlo...
Mony, co ouška a rýma, jak to dopadlo?
Luci, jde to a co vy, jak se Davídkovi líbí snížek :slight_smile:
5. led 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahojky Jani..
No malej z něj moc nadšený není..když kouká z okna tak ano,jak mu spadne na tvář v kočárku tak zuří :grinning:

Tebe jsem dlouuho nepotkala..kam chodíte,když jdete ven?
5. led 2009 v 15:17  • Odpověz
My chodíváme trasu školka-nákup u Červa-Nová-Krajina, někdy Renta....vyjde nám to většinou tak na 2hoďky...než vytlačím kočár a Fildu k nám do kopce. Dneska to byl teda záhul...já nesu nákup, tlačím kočár a v druhé ruce ještě Fildu na sáňkách, takže posilovna hadra :grinning:
...a kama chodíváte vy?
5. led 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
ahojte
honzi a co se nedaří?
my na h... :angry: :confounded: :angry: mišce zase píchali ouško !! :frowning2: tentokrá malý zánět, ale byl :frowning2: s plaváním konec, snad v létě, ale hlavně ať není furt nemocná s tím uchem :frowning2: ach jo, máme to v rodině u manžela takže má předpoklady :frowning2:
navíc projít městem tím sněhem, jediný chodník není protažený :angry: no den....
5. led 2009 v 15:50  • Odpověz
Mony....vy už máte napichlý ten Prevenar, ten na to snad pomůže....asi proto je Miška pořád tak protivná chudinka :frowning2:
5. led 2009 v 15:54  • Odpověz
jj, malá je celá olezlá...a škrábe se...máme krásné fotky z dneška...dodám večer...
5. led 2009 v 16:01  • Odpověz
Jani, tak jí dej trošku Fenistilu, jestli máš, nebude jí to tolik svědit...my máme fotky z dnešního sáňkování, tak mrkněte :wink:
5. led 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
no máme ten prevenar snad to pomůže, asi proto byla uplakaná chůděmalé... hele vy tam taky musíte mít sněhu a sněhu :slight_smile:
5. led 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
jo akorát se od mišky nemůžu hnout na krok..jinak řev hraje si ale jednou rukou se mě drží...
5. led 2009 v 16:12  • Odpověz
Mony, ....tak třeba se Mišce už konečně uleví....sněhu máme požehnaně :slight_smile: ....mám tu teď návštěvu, tak musím za nimi...tchýni a pratchýni :sweat_smile:
5. led 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
jé jani až ted jsem si všimla fotek no božííí už se těším s miškoíu na boby nebo saně :slight_smile:
5. led 2009 v 16:47  • Odpověz
Tak teď mně odjela máma. Super, mohla jsem si poklidit byt, navařit a vyžehlit. Malá dospává večer. Doufám, že dnes to bude lepší:slight_smile: Jak tak baštím čokolády, bokím se stoupnout na váhu. Snad se nevrátím na těhu váhu.

zlobi: to mě mrzí, snad s tím Prevenarem to bude už lepší

jnaista: to máš dobrou posilovnu, pěkné fotečky

luci: ahojky, zdravím Davídka:slight_smile:

honzi: to škrabání musí být hrozné pro tak malé dítě. Když mě něco takového trápí, nevím o co bych se podrbala. A co takové dítě, jak si má poradit:frowning2:
5. led 2009 v 17:08  • Odpověz
Fenistil nezabírá...
hodila jsem tam fotku...jdeme ve středu na kožní...tak uvidíme.
5. led 2009 v 17:11  • Odpověz
Peti a nemá malá z těch čokolád větříky?
5. led 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
peti to je fajn že ti tak pomáhá :slight_smile: na tu čoko fakt pozor prý po tom mimi bolí bříška jak píše honzi.
s prevenarem by se to mělo trochu omezit, ale prostě k tomu má sklony chudáček
honzi a jak je?
5. led 2009 v 17:25  • Odpověz
holky, díky za radu. Tak to bude možné, že je to i tím. Tak čím se mám dopovat:frowning2:
5. led 2009 v 17:28  • Odpověz
honzi: Adélka je pěkný sněhuláček:slight_smile:
5. led 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
peti: no není moc čím :frowning2: spánkem a manželem :slight_smile: ale bude líp! :slight_smile:
hozni pěkná fotečka :slight_smile: miška prská když jí spadne vločka na obličej :slight_smile:
5. led 2009 v 17:38  • Odpověz
my dělme pfu, jak nám spadne vločka na nos... :slight_smile:
5. led 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.