• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
| Ahoj holky ! Adeli: ty nehty jsou moc vydařené,malý včera dostal druhou hexu a je pěkně protivný snad to brzo přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
18. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ...opět jdu jen na skok :wink: dnes jsem jela neplánovaně odpoledne do tesca,mrknout do ca na něco na léto matýnkovi,ale pořídila jsem tam jen dvě bodýnka,měli tam pěkné riflíky,ale takové měkké s tričkem,ale stálo to 450 kč a to mi přišlo dost,ale neva,určitě na něco natrefím,já jsem si spíš představovala nějaké kraťásky :wink: .pak jsem ještě v tescu nakoupila nějaké bodýnka a chtěla jem overálky na spinkání,už jsme takoví měli,tak jsem vzala ty samé,ale větší,byli v balení po třech,no ale až doma jsem zjistila,že to jsou bodýčka :sweat_smile: ,nevadí,užijeme to,ale budu tam muset jet znova.tak už končím,kluci jdou z koupelny,tak pak to dopíšu :slight_smile: .
18. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
ahoj mur, který sporták jsi prodala?
naše dr. má napsané v ceníku aplikace nepovinného očkování za 100 ale nevybírala to
jak jsi ho prodala? přes co?
jj zítra se stavte :slight_smile:
18. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
ahojky Ined tak co? jak se máš jak čtu ty overálky na spinkání :wink: jsme taky měli ale malý je brzo prokopal :unamused: tak jsem mu to nezapínala :wink: Zlobi: ahojky já jsem měla časopis jedna( paní s dítkem ) se nechala očkovat na všechny možné nemoci chudák dítě muselo trpět :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
adeli: opravdu nádhera!! jsi šikulka!!!

zlobi: ráda bych také příště šla na vaničky. Bohužel je jen jedna lekce zkušební (to se platí jen ta lekce) a potom už musím zaplatit všech 12 zároveň (2390kč). Když pak zjistím, že se jí tam nelíbí, nevrací se to:frowning2: ano i v nekky dělají masáže
18. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
peti vlastně jo, ale zkus se s nima domluvit že si chceš zaplatit jedNu lekci že se malé ta první nelíbila. když pak jdeš na bazén a je to třeba za 5 týdnů od ukončení kursu tak si také doplatíš 5 lekcí takže to jde. normálně se jich zeptej :slight_smile:
deli chvíli jsem tu tvoji větu luštila :slight_smile: no na vše asi ne, ale něco jo, ale to jsou dohady se liší i odborníci :frowning2:
18. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
jeee holky dekuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to jsem delala modelce..mame na kazdy den jednu mit i dve kdyz to stihnem :grinning: tak jestli nekdo chcete a udelate si cas v utery po obede tak vam je zadara udelam..
ted petos konecne usnul a tak mam klid..jo zkousky jsem udelala na 1.jsem se bala bylo to celkem dobre..pristi patek me cekaji druhe zaverecne :confounded:
18. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
zlobi: tak já jsem zas nevěděla jak to napsat :slight_smile: do plavání jsem chtěla chodit ale nebyl na to čas :unamused: tak budem chodit do heren :wink: málý si tam vyhraje má rád dítka :wink: taky by jsme mohli jít někdy do nějaké herny :sweat_smile: :grinning: mohli bychom zatim pokecat a dítka zatim hrát :grinning: :wink:
18. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:
Petraovca... já jsem byla v Nekky taky na zkušebních vaničkách a jelikož jsem ty vaničky nechtěla moc obsolvovat, tak mi nabídli kompromis, že bych chodila jen na polovinu lekcí za polovinu ceny...(bez manipulace - tu jsem měla na rehabilitaci :wink: ), ale potom nám zjistili ty neurologické problémy a neuroložka mi to plavání nedoporučila, takže nakonec jsme toho nevyužili... no, chtěla jsem tím říct, že se s nima dá domluvit :wink:
Adelinko, jsi šikovná :slight_smile: ... ty jsi absolvovala nějaký kurz? :confused:
Jinak dnes jsme byly na kotrole u Dr. a Klárka je už zdravá, takže jsme hned vyrazily na návštěvu, popřát kamarádce k narozeninám a prožily jsme několik hodin s holkama a maloškama... no byl to ráj po těch dvou týdnech kdy jsme byly zavřené doma :slight_smile:... a na zpáteční cestě domů jsme ještě skočili na finančák ....
A Klárka byla z návštěvy tak unavená že mi potom doma spinkala 3!!! hodiny... no tak dlouho spinkala naposledy snad ve 2 měs. :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz
adeli: malý taky spinka :wink: tak doufám že budou spát co nejdéle :wink: ty nehty jsou fakt dobrý :grinning:
18. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ježiš ty moje hrubky :confounded: ... jsem ostuda
18. bře 2009 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz
autor
bobul no super že jste zdravé :slight_smile:
já musím taky na fin a podat danové přiznání :frowning2: fuj
18. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
Zlobi, já ho byla už jen opravovat... jsem tam měla takovou pidichybu... výpočet dobrý, ale i tak jsem tam musela jít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
autor
bléé ja to oddaluju...jak pracuju pri rodicaku a uver a zivotko...
18. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
... čím později tím větší nával tam bude... :unamused: .... já je vždycky raději vyřeším už v lednu :wink:
18. bře 2009 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak u nás se už teda asi definitivně spinká :grinning: .takže s těma pyžamkama jsem to zmršila,ale nevadí.za to jsem matýnkovi koupila takový ten šátek na hlavičku,bavlněný v celku,určitě víte co myslím a je v tom naprosto boží :grinning: .a taky jsem se stavila v mekáči a dala jsem si velikého vanilkového šejka a baconburger :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mňááám.no hřeším,hřeším,za chvilku to začne a bude utrum :grinning: .

muri :slight_smile: ,v pohodě,zas tak moc to nehoří,ale jsem vážně ráda,že se časově v pohodě shodneme,ještě aby tam měli na ten čas volno,nebo tam vůbec byli :wink: .

adeli :slight_smile: ...já bych hnedka šla,jenže manža chodí z práce až okolo půl třetí :confounded: ,škoda no.

bobuli :slight_smile: ...to je fajn,že je malá už zdravá :slight_smile: ,být dva týdny doma musí být už na hlavu :frowning2: .

deli :slight_smile: ...no já jsem ten nákup pyžamek právě zmršila,zítra ti to vylíčím na prochajdě :grinning: .dnes jsem obhlížela labutě a je tam prd,ani kačky :frowning2: .

zlobi :slight_smile: ...co můžeš udělat dnes neodkládej na zítřek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

peti :slight_smile: ...tak uvidíš,byli jste tam poprvé a třeba se to ještě poddá :slight_smile: a určitě se s nima bude dát nějak domluvit,za zkoušku nic nedáš :wink: .
18. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
a jé člověk s ní kecá na icq a ona si tu ještě prudí že ined? :slight_smile:)

kde jste jako dnes kdo? miška spala od 10-13 a pak už ne, a před 21 padla za vlast :slight_smile: jsem zvědavá kdy bude vstávat...:slight_smile:
18. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
a zlobítko pořád zlobí,ve dne v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahojte holky, přeji dobré ránko a celý den, vypadá že bude KRÁSNĚ!!! :grinning: :grinning: :grinning: my včera vytuhli ve 20h. Já jsem se rozhodovala jestli jít sedět k pc a nebo si lehnout,abych byla co nejdříve fit. No vyhrála teplučká postel:slight_smile: Chrněli jsme s Matesem do 5,30h to vstával na jídlo, ale pak viděl světlo a už teda soát nechtěl:frowning2: sice ležel, no spíš se převaloval a zkoušel všechny dudinky a fut bylo jojojojojo... ale dobré, jsem krásně vyspaná, je to super, když mě v noci nic nebudí.

adeli: já bych jela ráda,ale s hlídáním je to blbé.Tento týden by to šlo, to má děda noční,takže by ho pohlídal, ale příští týden už ne. No uvidíme. Nehtíky fakt vypadají super.

Peti: třeba se fakt jen ta první lekce Terce nelíbila, vem si že je to pro ni něco nového... zkus se tam s něma domluvit a třeba by jsi mohla zkusit ještě jednu lekci.

Holky v tom nekky je za těch 2tis a něco v ceně plavání a to cvičení nebo jen to plavčo?

bobul: to je super, že je Klárka už zdravá.

Zlobi: prodala jsem sporťák, co jsem mívala u našich abych si nemusela brávat svůj velký kočár k nim.
19. bře 2009 v 07:24  • Odpověz
bre ranko..tak noc se dala a budik v pul seste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu se pomalu chystat za hodky jedu
bobul..ja delam tyto tri tydny kurz na ty nehty :grinning:
pa pekny den :grinning:
19. bře 2009 v 07:32  • Odpověz
ahoj Adeli: to naše dítka vstávali stejně.
Kam jedeš opět na kurz? a kdo hlídá Petříka, mamka?
19. bře 2009 v 07:33  • Odpověz
mur..ten kurz je 140h.jo stridave mamka s tetou ktera ted nema praci
19. bře 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ráno,
my zase včera ne a ne usnout, tak jsme nakonec s Nikčou museli jít spát všichni. Naštěstí v noci dobré a vstávaly jsme před chvílí :slight_smile: ...zrovna jdeme snídat.
Murin, tak super, že jsi úspěšně prodala :slight_smile: ....a teď hurá do golfek?
Ta cena v nekky je jen za plavání :wink:
Co marodi, už je asi lépe, že? Holky užijte si dnešní Yamahu :slight_smile:
19. bře 2009 v 07:36  • Odpověz
Adeli, na nehtíky už jsem koukala včera, nádherné :slight_smile: ....škoda, že je to od nás docela dálka, jinak bych se určo nabídla na "modelku"....ale o to určitě nebude nouze :slight_smile:
19. bře 2009 v 07:38  • Odpověz
máš super, že máš hlídání a můžeš ho v klidu dělat. To pak budeš dělávat doma a nebo budeš jezdit po zákaznicích k nim domů?
Marky: do golfek ještě nejdu. Mám doma totiž ještě 2 kočárky, tak zkusím ještě prodat ten velký a pak uvidím. Ten sporťák mi stačí, je totiž stejně těžký jak ty golfky. V květnu jedeme do Polska, tak třeba koupím golfky tam.
Já si to s tou cenou v nekky myslela, ale radši jsem se ptala. V nekky v Kromclu je to ale levnější,kámošk ajezdí tam. No já uvidím jestli se mi ta Mudříková příští týden ozve.
19. bře 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahojky holky, my včera měli super den, bylo krásně, byly jsme celý den venku. Přihodím pár foteček...
19. bře 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
ahojte
my vstávali v 7 ale do 7.30 si hrála v postýlce ještě :slight_smile:
jj je to jen za plavání v nekky ..
adel to je super s tím kursem že ti pomůžou s petou
marky copak nikča blbne s usínáním?
mur to je suepr žes ho prodala - ten je ale pěkný ti povím, to vědět tak jsem ho možná koupila já :wink:
já jsem se fakt zamilovala do těch golfek jane se spojenou rukojetí a starší model se prodává za 4tis tak to už by aj šlo jen je někde vidět naživot. letošní model stojí 8. :frowning2:
19. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
sporťák je to pěkný i je prostorný, velký a má teplý nánožník, ale není k němu taška na kočárek a pláštěnka. No jsem ho neposlala ještě jen si ho zamluvili. Nevím kde sehnat krabici. Včera jsem se dívala na net jak pracuje DHL jestli bych to mohla poslat přes ně,ale asi nemohla:frowning2: Jestli hcceš tka ho můžu vzít dnes do yamahy a můžeš se na něj mrknout.
19. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
tak to je super, že jsi ho prodala murin, přihodila jsem fotky holky. Nehtíky super, kde to d ěláš? V Brně? Já chci být modelem, mívala jsem je víc jak rok :wink:
19. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.