• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
murin..delat to budu doma..zatim kamoskam a pak ZL.a uz mam aj garanta tak dobre :grinning:
tak ja uz jsem namalovana a oblecena tak valim paaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:pac v UH rano zaparkovat je desne :angry:
19. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
Tak už jsme i po snídani, ještě mě čeká úklid kuchyně :sweat_smile:
Murin, ten kočárek nemusíš posílat v krabici, stačí nějaký pytel (třeba na plasty atd.), omotat páskou a je to :wink: ...kámoška taky tak posílala kočár, dokonce i s hlubokou korbou, poštovné bylo cca kolem 200,-tuším, ale to bylo loni, nevím jak teď.
Honzi, pěkné fotečky, vypadáte už pěkně "jarně" :slight_smile: ... tady bylo včera taky moc pěkně, ale teda venku dost foukalo :unamused:
Zlobi, no včera měla zase svůj den, už skoro spala a dojel tatínek, takže vzpruha ... a pak ne a ne usnout, jenom řádila, blbinky :angry: :grinning: :sweat_smile: ...tak jsme se aspoň všichni vyspali, když jsme šli s ní :grinning:
19. bře 2009 v 08:15  • Odpověz
no jo, ale pokud neseženu krabici tak ho nemám jak poslat:frowning2: Praha je přece jen z ruky:frowning2: To mi ještě psala několikrát baba jestli ho nechci darovat do dětského domova, tak jsem začala přemýšlet, že jo a chvíli na to telefon, že ho chtějí koupit,tak jsem řekla, že jo, jen musím nějak tu poštu pořešit.

Adeli: děláš gelové nebo akrylové? já nosila rok akryl. Granta na co? Pěkný den přeji.

Jani: pěkné fotečky. Moc pěkná čepička, to máte od té samé jak Marka?

No nic, jdu krmit a pomalu vyrážíme. Musím se stavit pro fotky, pak nakoupit v DM a pak yamaha:slight_smile:
19. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
marky díky za typ na poslání
19. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
Murin, ta ženská psala i mě :slight_smile: ...ale tak darovat kočár za 9 500,- :confused:
19. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
murin tak jestli ho vezmeš tak jo, ale není nutné jak chceš :slight_smile:
miška mi udělala takový hysterák u oblíkání jí to nějak vadí poslední dobou co s tím? :frowning2:
19. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
holky tak mě napadlo, dr. nám doporučila solnou jeskyni. ale asi by návštěvníkům vadilo děcko :slight_smile: nezamlouvíme si nějakou všichni dohromady, at si tam děcka můžou řádit? :slight_smile: kdo by do toho šel?
19. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahojky,
holky co za dětský domov vám psalo že chtějí darovat kočár????????? V DD nejsou děti co jezdí v kočárcích a hlavně mají tolik sponzorů že se nepotřebují dožadovat po jetých kočárech. Tchyně a nejlepší kamarádka pracují v DD.... :confused:
19. bře 2009 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz
no bobule má pravdu
moje maminka dostala pernamentku od nas na solnou jeskyni a chci tam jít s malou :wink:
19. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
honzi to znamená že se chceš přidat nebo ne? to jsem nějak nepochopila :slight_smile:
19. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
a kdy chcete jít?
19. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
no to nevím to se tu musíme domluvit - jestli nás bude tolik abychom si to zamluvili pro sebe a pak kdy :slight_smile:
19. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Tak už jsme zase vytuhly, asi dospává ten včerejší večer :slight_smile:
Bobull, e-mail měla monikazadrobilkova@seznam.cz , prý že dělá sbírky pro dětský, kojenecký a azyl. dům, tak nevím, ale asi tedy píše více lidem.
Zlobi, já bych se přidala do jeskyně, jen jestli se tam děti nebudou nudit :confused: Kde to vůbec je ve Zlíně?
19. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
já mám pocit, že je i v otr? musíme to pozjistovat, no si právě říkám, že když nás půjde víc, vezmeme hračky tak si tam pohrají spolu a s hračkama :slight_smile:
19. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
Jo tak to jo :wink: ...pak dejte vědět, ale půjdu ráda, aspoň to vyzkoušíme :slight_smile: ...A co ten bazén se slanou vodou na JS? už to funguje?
19. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
Marky, tak pro azylový dům pro matky s dětmi by ho shánět mohli... ale divné je že nepíše z mailu neziskovky, ale z anonimního seznamu... před mateřskou jsem dělala v neziskovce, tak vím jak žádosti o sponzorský dar probíhají... tohle se mi moc nezdá :unamused:
19. bře 2009 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz
autor
bazén se slanou vodou na JS funguje, ale zatím tam můžou nejmín dvouleté děti, čekají na povolení od hygieny pro mladší :frowning2:
19. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
Holky, my povalíme ven, když je tam tak hezky, doma mě to fakt nebaví...běžte se taky vyluftovat :wink:
19. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
No nevím, každopádně myslím, že tak drahý kočár snad ani nepotřebují, nebo spíše postačí jim třeba i levnější :confused: ...já už jsem ho stejně předtím prodala, takže to už ani něřeším, jen jak tu psala Murin, jsem zvědavá, jestli byla ta samá paní.
Zlobi, tak to pro nás bohužel zatím není :confounded: ...snad příští rok tedy :slight_smile:
No nic, jdu něco dělat dokud spíme, venku je krásně, tak odpoledne vyrazíme někam ven :slight_smile:
Zatím Pa :wink:
19. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
honzi my se nejdeme luftovat ale zpívat, a luftovat mišku těžko ta prostě nevydrží ..
19. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
bobul, měla bych prosbičku, za kolik háčkuješ čepičky?Moc se mi ty od Tebe líbí, stejně jako fotky :wink: :wink: :wink:
19. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
Holky, normálně u nás právě sněží :astonished: :rolling_eyes:
19. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojte holky,
Kájoš teď vytuhl, ráno jsem skoro hodinu pozorovaly kocoura, co nám vyskočil na okno, no Kája byla mimo z toho...
Jani, jedete zítra do toho Brna?
Mony, my jsme měly objednanou před 14 dny solnou jezkyni v Otrok na poliklinice
http://sys.solvipotrokovice.cz/
i jsem se tu ptala jestli se někdo nechcete přidat, nakonec jsem to musela zrušit protože se Fil nachladil a Adámek onemocněl...
Jestli někdo půjdete, tak my se přidáme, potřebujem to jak sůl :grinning: ....oba jsou věčně usoplení...na posl. poradně mi doktorka říkala, že Kája bude muset jít taky vytrhnout nosní madle, ale teda až bude větší.
Marky, tak to je úlet :grinning: ...holt aprílové počásko už :grinning:
19. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
Marky, u nás už sněží taky :confused: a to před 5min. svítilo ještě slunko :sweat_smile:
19. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
coooooooooooože?????????sněěěěěěěžííííííííííííííííííí??Neeee, u nás je krásně :sunglasses:
19. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
tak my si zpívali o jaru a za oknem chumelenice...ale už to přešlo
já vím jani že jste o té solné jeskyni mluvili ale to jsme nějak byli nemocní tak to zkusíme znova :slight_smile:
19. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
a už tu zase chumelí
19. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
u nás byla taky vánice, ale už zase vykukuje sluni :dizzy_face:
Dneska jsem dělala Klrce pořádek v oblečkách a zase z takové hromady už vyrostla... :frowning2: ... to nestíháme ani vynosit...
Holky co děláte s věcma co vám už nejsou? Schováváte pro druhé, nebo to prodávate...? Já jsem něco popučovala, ale 2 bedny už mám zase plné :sweat_smile:
Honzi IP :wink:
Ta solná jeskyně pomáhá na rýmy? :confused:
19. bře 2009 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz
autor
holky a jsme dnes v AHA máme tam velkou fotku společnou hned pod Ilonou Csákovou :slight_smile:
něco půjčuju, ale víceméně schovávám, i když asi šatičky prodám na MMB
jj solná jeskyně by mohla pomoct, asi tak jako pobyt u moře :slight_smile: někomu jo někomu ne, asi letos to moře zkusíme, sice to fakt nemusím ale jestli jí to pomůže :slight_smile:
bobul zítra se chystám do města - chci do VaV pak nějaké hudebniny, pošta..nechceš se přidat? :slight_smile: i nějaké jídlo pokud by dítko dovolilo :slight_smile:
19. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
Zlobi, ráda :slight_smile: .... mamka ale se ohlásila že možná příjde, tak já to dnes zjistím a jestli to zruší, tak si můžeme dát sraz :slight_smile: Kdy by Ti to vyhovovalo? Asi dopoledne, že?
Gratuluju mediálním hvězdám :dizzy_face: ... posílali jste tam fotku?
19. bře 2009 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.