• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
ne to nás tam fotila...
tak dej vědět,nevím jak se spaním možná spíš odpoledne. dopoledne bych dělala jak bude spát a na ten odpolední spánek bych vyrazila...to spává kolem 14-15 takže po 13 že bych zkusila vyrazit snad vydrží :slight_smile:
19. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Zlobi, tak jsem mamce volala a zítra má ŘD a dojde dopoledne a odpoledne máme objednanou tchýni :frowning2: ... a co příští týden...? :wink:
19. bře 2009 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz
autor
bobul tak se pak domluvíme, já každopádně zítra jdu do města :slight_smile:
19. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem dorazila konečně domů.Byla jsem s Matesem se mrknout v práci. No ten tam prochodil snad všechny kanceláře:slight_smile: povyndával ze skříněk klíčky, no sranda:slight_smile: pakuž byl zmožen, tak jsme ve 13h vyrazili domů.Hned vytruhl, tak jsem ho doma přendala do kočárku a vyrazila jsem pro fotky, co jsem si nechala dělat a pro mé foto, docela dobré. Tady taky sem tam sněží. AHA už mám koupené:slight_smile:

Marky: přesně ta baba psala i mě a to dokonce už 2x. No já o tom zvažovala, že bych ho darovala, pokud by se mi nikdo neozval, ale tak mám kupce. A pomalu začnu prodávat asi ten velký kočár.

Mony solnou jeskyni mi nabízeli naši. Chodí do Otr. a tam když jsou tak tam jsou i děti. Ale přece jen je lepší kvůli ostatním se domluvit jen my s dětma. Já bych klidně šla.

Ined: dostala jsem typ na super spinning v Malenovicích vedle kina. Dá se to objednat přes net. Moje spolupracovnice tam chodí každou středu od 16.30h a říkala, že instruktor super. Je to tam dobré a stojí to tam 80kč. Na spoláku to stojí 100kč. Tak se rozhodni kam budeme chodit, mě je to jedno. Spolák mám kousíček a do Malen to taky není daleko.
19. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
SPINNING MALENOVICE: www.spinmalenovic.cz
19. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
19. bře 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
ahoj mur
to jste si zase dali :slight_smile:
ten spinning malenovice tam chodí kolegyně a pochvaluje si to :slight_smile:
máte nějaké stránky na tu solnou v otr? pak bych tam zavolala kolik lidí na zamluvení a domluvili bysme se :slight_smile:
19. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
ahojky tak ja uz jsem doma
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2537136&vReferer=
nejde to moc pekne videt je tam olejik tak se to leskne

mur..kdyz budu chtet delat doma ta zivnostak tak musim mit garanta
19. bře 2009 v 16:09  • Odpověz
Tak jsme před chvíli dorazily z prochajdy, teda kosa pořádná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ještě na na jaro nevypadá :rolling_eyes:
Murin, zrovna jsem jela kolem toho spinn. a cestou zpátky jsem zahlédla i leták, jsem si říkala, že vám musím napsat :sweat_smile: ...vypadá to tam dobře, učitě bych do toho šla :slight_smile:
Adel, moc pěkné nehtíky, šikulka :slight_smile:
19. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
tak už jsem tady a budu tady :grinning: adeli: moc pěkné nehtíky jsi šikula :wink: je vidět že to umíš :slight_smile: ! málý ted mě zhodil myš tak jsem to musela psát znovu :angry: :angry: ( před chvíly si listoval ze starým sešitem a ted je nehodný :unamused: vymýšlí krávovinky jednou mě otevřel hlavní dveře od bytu a utekl a přistihla jsem ho :rolling_eyes: no prostě hrůza tak všechny dveře zamykám co jdou :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 16:48  • Odpověz
Marky moc pěkné fotečky :sweat_smile: :grinning: :wink: :slight_smile:
19. bře 2009 v 16:55  • Odpověz
ahoj holky,
adeli fakt moc pěkné. Jsi ŠIKULA!!!

Marky: chodila bys do těch Malen na ten spinning? mě je jedno jestli Spolák nebo Maleny. Uvidím co na to Ined. Právě moje spolupracovnice si to vychvalovaly,že je to tam pěkné a instruktoři dobří. A je dobré,že si tam člověk vybere, že je začátečník a nebo pokročilý.
Venku je opravdu zima. Holky Mates chrněl jak zabitý, jsem ho v 16.30h šla vzbudit natvrdo,jinak by večer nechtěl spát.A to stejně už spal 3h,takže mu to musí stačit. Já jdu teď skládat foto,abych ho mohla lepit do albumu. O malého se stará ségra s babičkou:slight_smile:

Deli: to si Lukášek už sám otevře, že dosáhne na kliku? toho já se moc bojím,ale Mates na kliku ještě nedosáhne, ale chybí už kousek. Jak se mu to jednou povede,tak budu muset taky zamykat, hlavně do sklepa.
19. bře 2009 v 17:06  • Odpověz
zlobi taky by jsem se přidala do solné jeskyně :grinning:
19. bře 2009 v 17:12  • Odpověz
Muri: dosáhne uplně všude na kliku fakt hrozné :angry: musím furt zanim chodit :unamused:
19. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
je dekuji ale ty vcerejsi se me zdaji lepsi..no ale co bych chtela po dvou nehtach..ale pokud nektera chcete tak vam muzu udelat pristi tyden..ale to musite do UH nejdriv na 12 nejlip na 13h.cim vic jich udelam tim lepsi budou zkousky :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
adeli já bych dojela, ale zatím nevím co hlídání, to bych ti dala přes víkend vědět. Jak bych neměla hlídání,tak bych dojet nemohla, protože jinak by to tam Mates zbořil.
19. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
tak jsem se dostala k netu:slight_smile:
Dnes jsme byly u MUDr. Terezka má 5990g a 63cm:.-) Nečekaně jsme dostaly první dávku očkování hexa. Ani to nestihla postřehnout. Je víc spavá, zatím teplotu nemá. Tak snad to bude v poho.

adeli: nehtíky fakt nádhera, jsi šikovná na ruce (dortíky,..)

bobule: tvoje čepičky se mně také moc líbí, další šikulka na ruce:slight_smile: Děláš i zájemcům, nebo jen pro sebe? Kdyby to bylo možné, byla bych ráda, kdyby jsi nám také nějakou udělala. Zaplatím!!

murin: spinnig.........já chci taky, ale to jsi počkám:slight_smile: Ty peníze v nekky já platím zvlášť plavání a pak je 630kč manipulace. Jsou to hrozné částky:frowning2:

honzi: pěkná rodinná fotečka:slight_smile:

zlobi: jak se vám vede s Miškou, jste teď obě zdravé?
19. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
zlobi: ty jsi opravdu mediální hvězda:slight_smile: TV, hned noviny:slight_smile: já se zatím nehlásím do jeskyně, Terka by tam nevydržela. Nebaví jí ležet. Ale já bych si dala říct, asi jí to nevysvětlím:slight_smile:
19. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
ahojte
mur aaž ates dosáhne na kliku to bude peklo :slight_smile:
peti ahoj, domlouvala jsi se v tom nekky nějak?
miška má trošku rýmu ale jinak ok
a v novinách je i mates :slight_smile:)
19. bře 2009 v 18:02  • Odpověz
ahojky zlobi: někdy by jsem se taky přidala do solné jeskyně. :slight_smile:
19. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
ok tak to zkusíme zamluvit - holky máte odkaz na jeskyni v otrokách, myslím, že by bylo asi fér vzhledem k vašemu počtu jít tam :slight_smile:
19. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
mur..klidne dej vedet a ja ti je udelam..musim mit prax :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
tak to by šlo mám to kousek :wink: dítka by si určítě pohráli a maminy pokecaly :wink: :grinning:
19. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
http://sys.solvipotrokovice.cz/index.php?page=kontakt
něco jsem našla

jj i Mates je v novinách, ale teda má tam škaredou bublinu:frowning2:
19. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
a mě zkuste na http://www.kočárky babylon.cz :slight_smile:
19. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
jak se potrhavají ty webové stránky???????????? :frowning2: :slight_smile: já to ještě nedělala
19. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
deli zkopiruj je z prohlicece, tak se podtrhnou samy :slight_smile:
19. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
ale myslím tu čárku co je pod webovou adresou :wink:
19. bře 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
neříká se te čárce podtrhnutí? :slight_smile:
zkusím
www.erbenovi.fbl.cz
19. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
jen napiš stránky správně = bez diakritiky a bez mezer a se to podtrhne (dá tu čárku pod to) samo :slight_smile:
19. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.