• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Honzi, tak to u nás naštěstí neee, ale zase normálně sklopí hlavu, brble si a po očku mě pozoruje, jestli se na ni dívám, no sranda :confused: :slight_smile: .... když si nevšímám, za chvíli to přestane dělat :slight_smile:
Jsou to "koumáčci" :dizzy_face:
19. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
honzi: jmenuji se Iva
19. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
no my jsme vzteklina děsná. hlavně máme ted hysteráky u oblíkání :frowning2:
dneska jsem se bavila s jednou maminou z yamahy a abudou s námi chodit do berušky. já jsem tak ráda za to cvičení by mě doma mrsklo a první tři měsíce jsem netrpělivě čekala až něco začne :slight_smile:
19. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Zlobi: dívala jsem se na tu tvoji webovou adresu moc hezké :slight_smile: :grinning:
19. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
díky :slight_smile: ještě tam dodám fotky mišky jsou tam naposledy v lednu jsem ostuda - musím udělat popisky k nim
19. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
zlobi: mi taky máme hysteráky u oblíkání malý si ted vlezl do kýbla a seděl tam :grinning:
19. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jj, to věřím Zlob. já se do té Berušky taky chystám, švagrová si to tam pochvalovala, tak snad budeme taky :slight_smile: ...škoda, že už nebudeme spolu v kurzu :unamused:
19. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
my ted usnuly :slight_smile: je fakt že spala jen jednou dnes od 11.30 - 13.30 :slight_smile:
19. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
to ne no tady jsou fakt děti jen duben květen, zase je to fajn, že jsou na stejné úrovni. v kenny je rozdíl i 5 měsíců a to se blbě vymýšlí aktivity pro ně :frowning2:
19. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
malý ještě nespí dělá samé krávovinky předtim donesl polštáře jak každý jiný den :grinning: ale nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
19. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
Zlobi, my měli taky chvíli takové období s tím oblékáním, ale přešlo a teď už je to lepší ... :slight_smile:
19. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
možná je to proto že se narodil v 9:48 hodin večer :frowning2:
19. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
to donese polštáře že chce spát? :slight_smile: a usíná sám?
marky to jsi mě utěšila teda, jí položím na přebalovák a řev jako hrůza:slight_smile:
19. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
ne já hlava díravá - narodil se v 10:48 :unamused: :grinning:
19. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
né zlobi u malého se musí ležet jinak dělá krávovinky :unamused: když ho dáš do jeho postýlky tak řve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
taky jsme měli období že jsme ji museli v postýlce držet a hladit ale už ne naštěstí :slight_smile:
19. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Já oblíkám zásadně v sedě :sweat_smile: ....na přebalováku neexistuje, takže co můžu navleču na ni v sedě, zbytek ji honím tak různě po bytě :grinning:
19. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
to já nevím jestli ty polštáře donese na spaní (ale většinou to nese Míše) :grinning:
19. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
no ale plínku musím vleže to jako jinak nejde, a kombinézu taky...jinak vsedě, vstoje..:slight_smile:
aha :slight_smile:
19. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
malý na přebalováku nevydrží spustí pláč ale když byl malý tak tam vydržel :wink: zas nese hromdu polštářů sMíšou někdy hrají polštářovou válku :angry: :grinning: je stoho pěkný binec :angry:
19. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
no když malý je pokakaný :slight_smile: nebo počůraný tak mi nebo např.manželovi,Míše donese plinku :grinning:
19. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
Njn, vysvětluj jim to :grinning:
19. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
my oblékáme na přebalováku v sedě a děláme kraviny u toho, aby nebyl hysteák, to se pak vzpříčí a nejde ji obléct...my máme nerváka....naše sklopí hlavu, ale začne mlátit rukama kolem a nebo vyleze ke gauči a začne nás bít nebo mlátit do gauče, dostane na prdel a je řev a pak se chodí tulit, teda udělali jsme to tak 2krát...a je klid, je se vztekne a už nás nebije...
19. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
no oblékání vsedě jak co - pyžamko se nezapne jako overal vsedě, a plínu taky nenadám, takže ne vše jde. a zkoušela jsem plácnout, ale nechápe to nebo nezabírá, za to na ní zabírá když se na ní mračím a mluvím naštvaně :slight_smile:
19. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
na nás zabere víc okřiknutí, to ví, že nesmí, ale jak se vztekne, tak bud si jí nevšímáme a nebo ji malilinko plácneme a ona ví, že to se nedělá už, pak je hodná...i když dostane přes prstíky, jak tahá květi, tak už k ní pak dlouuuuuho nejde
19. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahojky holky,
Zlobi, moc hezké webovky :dizzy_face: ... hledala jsem vás na netu ale nemůžu to Aha jako noviny najít... nevíte někdo jestli to někde je ? :wink:
Dnesla jsme měli zase babinec s holkama ... byl až večer a byly jsme tam 4 maminky na 6 dětí.... ještě teď mi hučí v hlavě :sweat_smile: :grinning: ....
19. bře 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a jak tu píšete o tom okřiknutí, tak Klárka jak se teď už všude doplazí, tak mi jde po kytkách... tak jsem na ni zkoušela přísné ne ne ne .... a ona se zarazila..... a pak dostala hrozný záchvat smíchu.... :sweat_smile: .... to je mi teda autorita :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz
autor
miška zase vše zkouší a zkouší a furt se dívá na nás jestli jí to jako tentokrát projde :slight_smile:
aha netuším boblu kde je já siho koupila :slight_smile:
to věrím to musel být hukot :slight_smile:)
19. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
To je taky dobré číslo ta Kláriska :slight_smile: Holky, mě berou mory, ustavičně někdo pere v baráku v 22hod a včera v 23.40hod jsem slyšela, jak to ždímá, no nezabily byste je????
19. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
Bobull to mívám občas i já, když se snažím udělat přísný výraz :grinning: ...chudák Nikča je tak vyvalená a čučí na mě a pak se stejně začnu smát, holt ještě se musíme hodně učit :sunglasses: :grinning:
Normálně můj už stojí 3,5 hod na dálnici za Prahou, prý zase nějaká hromadná nehoda, nebo co :frowning2:
19. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.