• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
ježiš marky chudák :frowning2:
taky se mi miška zezačátku smála ale už nějak ne
honzi na nástěnku dopis at neperou po 22h že je to hluk...já tady dala na nástěnku když tu sundavali kolejnice na kočárek
19. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
Honzi, zabili... ale já občas taky peru do 11 :grinning: , ale bydlíme v půldomku a soused je hluchý :wink:
Marky, tak to znám... taky mi ta přísnost moc nejde :sweat_smile:
D1 je mazec... hlavně aby přijel domů v pořádku ....
Holky taťka mě žene do sprchy a spat... tak se loučím a dobrouuuuuu
19. bře 2009 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
autor
v 18.30 5 nákladních a 6osobních aut...slibují puštění ve 22h :frowning2:
19. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
No to snad jo, prý už má ale hrozný hláááád :frowning2: ...tak snad už brzy pustí.
Mě moc ta přísnost nejde a ta nevinnost dětí je úplně odzbrojující :dizzy_face:
Dobrou Bobull, dobrou holky.......já už taky pomalu mizím do sprchy, zase jsem vyžehlila prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jako vždy s váma :grinning:
19. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
Tak to je mazec...a co dělá marky vlastně Tvůj? No dám to na nástěnku, s výtahem jsem taky byla akční jen já. Ted to tady rachotí, no děs.
Já jdu taky nakutě, jsem unavená :pensive:
19. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
já dodělávám nové fotky na naše stránky a pak taky jdu tak dobrou všici a at dobře dojede marky, radka to čeká zítra :frowning2:
19. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
Tak dobrou a sladkou noc :slight_smile:
19. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
ahojte holky,včera u nás spala ségra, tak jsem na net nešla. Noc super, akorát malý vstává v 5.30h to se nají, ale už nechce spát, protože vidí hračky. Nadávám na světlo ráno, protože už fakt nevytuhne. Ale tak vyspaná jsem krásně.
Jinak AHA se ještě dnes dá někde sehnat,volala mi mamka,že si ho teta dnes koupili, ale bude to opravdu jen náhoda.
Já budu chodit do cvičení od září tady na to sluníčko jak jsme byli. Je to tam dobré a levné :grinning: Včera jsem se o tom bavila s kámoškou, ta tam chodií se svojí dcerou a nemůže si to vynachválit, hlavně cenu prý 400kč na čtvrt roku,což je super!!!!Naštěstí tam mám kámošku, co tam dělá,tak nebudu mít problém se tam dostat. Je o to velký zájem.
Co tu píšete o tom oblékání, tka já mlčím, kdo nás zná, tak ví že u nás je to děs obléct už od mala a teď ho naháním pocelém baráku než ho obleču a plínka? to je kalamita!!! Chtěla bych malé mimuško, co lež a nehýbe se u toho :grinning:

honzi: chtěla jsem se zeptat jak moc pracná je ta kokosová láska a jak dlouho se to peče. Ptala se mě na to kámoška, dala jsem ji recept a chtěla by to dnes dělat.
20. bře 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ráno my budíček v šest.Jinak noc pohoda jen jednou vzhůru. :slight_smile:
20. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
ahojte
miška usnula před 21 a vstávala před 7
fut si tleská (na "povel" jak je šikovná miška" :slight_smile:), vykládá, naučila se jak dělá koníček, a ukazovat dudlíka když se zeptám kde je a pak si zatleská jak je šikovná. a to děláme furt dokola.
to je fajn to sluníčko. mě to zatím nejvíc baví v yamaze a berušce a to jsou jiné ceny ale co holt...
jak ti je murin?
20. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
mě je dobře. Akorát teda šílím z Matese, šíleně pořád piští, rozčiluje se, vzteká se.... nevím kde se to naučil, ale teda je to děs, když to poslouchám už několik dní. I ségra z něj včera šílela, jsem říkala, že ho zavřu asi do sklepa, abych měla chvíli klid.
V tom sluníčko je to prý moc dobré a ta cena se mi taky líbí a ještě to mám kousíček, takže super pro nás :grinning: Beruška je taky dobrá, kámoška tam chodí s malým taky, ale už do větších.
20. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
Tak u nás noc v poho po očkování. Žádná reakce neproběhla.ˇVstáváme v 6hod, ale teď už zas spinká, aspoň na chvilku:slight_smile: U nás oblékání zatím v poho, vždyť ještě leží, tak jí nemusím jak vy někde nahánět....zatím:slight_smile: Vzteká se jen u čepice:slight_smile:

marka: tak to chceš říct, že i já budu tak dlouho usínat s prsem venku :grinning: sama nezabere, jak si k ní lehnu, hned má hlavu u prsa a hledá :grinning: Doufám, že ti tatínek přijel v poho.

zlobi: Miška je šikulka, teď budete mít doma veselo:slight_smile: Já vím, že ten obchod je ve Zlíně, ale bohužel tam není vše a je to tam také dražší. Zkusím se s něma domluvit, zda by mně dovezli na prodejnu i to, co tam nemají. Porovnám ceny a objednám. Zatím, toho moc nemáme. Ale už pěkně udrží hrkávky v ruce, tak ať má i změnu:slight_smile:

murin: také jsem slyšela chválu na to sluníčko, jak píšeš je to kousek a je to tam fajn, tak proč ne:slight_smile:
20. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
peti to je fajn že bez reakce :slight_smile:
s tím obchodem aha tak jestli je to levnější tak to jo :slight_smile:
no zrovna ukazovali v tv jak ta nehoda byla ošklivá chudák Roman.
já už příští rok nebudu chodit do nekky ale jen yamaha, beruška a doufám, že nám vyjde plavání už.
20. bře 2009 v 08:16  • Odpověz
zlobi: to je hrozné, jaký je rozdíl cen:frowning2: např. jedno autíčko od sassy jsem kupovala v obchodě 205kč a na netu je 153kč. Taková přirážka:frowning2:
Určitě i vy budete chodit plavat, ještě bude Miška vodník:slight_smile:
20. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
marka: teď jsem se ti dívala do alba ta fotka s karbičkou od čaje je úžasná :grinning:
20. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
bre ranko..u nas noc 3x hore tak se to dalo ale i tak jsem unavena..tak ja padim mam to na 9h..paaaaaaaaaa
20. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
peti miška je vodní ta vodu miluje a řádí ve vaně ale tak zdraví je jen jedno...ale snad v létě začneme a pak to bude dobré už :slight_smile:
to je děs teda s těma cenama, já ani neznám tu značku :slight_smile:
20. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
ahojky adélko...........těším se na další fotečky:slight_smile:
20. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
zlobi: jak píšeš zdarví je jen jedno, určitě bude vše v pořádku a v létě budete řádit v bazéně:slight_smile:
20. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
tak holky chrníme. Už jsem to fakt nezvládla, protože Mates jen řval, piště, vztekal se, tak jsem ho dala chrnět a normálně hned usnul a to jsem teď zjistila, že by měl jest. to asi bylo hlady:slight_smile: ale tak chní to je hlavní a já mám klid na lepení fotek do alba. Mám jich 280ks:frowning2:
Jinak jak píšete o tom uspávání tak malý jedině v postýlce. Já ho dávám spát jen do postýlky,protože nechci,aby byl zvyklý na postel,takže holt musí v postýlce usnout. Sice si tam vždy několikrát sedne, stoupne, ale prostě spí tam. N posteli se mnou u prsa jen když byl malé mimi, ale od půl roku prostě jen postýlka. Vyjímečně když je nemocný tak jde se mnou do postele, ale jinak ne.

Mony na tom prioru mají vše opravdu s pořádnou přirážkou. Jinak kámoška co vychvalovala to sluníčko v Otr. tak chodila i do té yamahy a říkala jak ty děti jsou větší tak už to dělají vše s instruktorkou samy a je to lepší, říkala že je to fakt super. Akorát než z té naší skupiny budou všichni chodit tak to teda potrvá:frowning2:
20. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
teda mur to jeh opištění je šílené mně šla hlava kolem jen včera z yamahy...:frowning2:
no třeba se pak rozdělí děcka nějak nebo někdo nebude chodit..uvidíme...
my taky v postýlce sama, někdy hladíme (když je nemocná či přetažená) ale jinak sama někdy tam jdeme 10 někdy (včera :slight_smile:) ani jednou :slight_smile:
20. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
tak v té yamaze skoro nepištěl, to by jsi musela vidět co předvádí doma. Je to fakt šílené. Nechápu, ale kde k tomu došel. Dnes jsem to už opravdu nezvládla, protože do toho řval, jak mu něco nešlo tak hned řev. Už teď ráno jsem ho měla plné zuby. Naštěstí chrní,tak mám chvíli klidu. Jsem říkala být učitelka a mít takových dětí víc, tak si to jdu hodit :grinning: Peti fakt obdiv:slight_smile:
20. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
no nepištěl často ale když tak to fakt rvalo uši :frowning2: jako fakt ti to nezávidím :
20. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
schválně ho pak nahraji a nebo dojdeme na návštěvu:slight_smile:
20. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
radši teda nahrát :slight_smile:) ještě pak začne miška pištět taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
už jsme vzhůru, dal si 45min a teď už opět řádí:slight_smile: zatím teda nepiští :grinning: Kočárek se mi už posílá novým majitelům, děda mi ho jel teď zavést na poštu.
20. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
a co kdyby se takový flákačí jako ined konečně k nám taky dostali a něco napsali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my ted usnuly :slight_smile:
mur jako mates je fakt čertidlo :slight_smile:
20. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
ahoj holky, já dopoledne uklízala a vařila a zachvíli jdu nakoupit a do města :wink:
20. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahojky..tak ja uz jsem doma ..mela jsem dneska 2holky
peti http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2540995&vReferer=
tak valim za petanem
20. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
adeli: opět dobrá práce,ten kurz zvládneš na výbornou :slight_smile:
20. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.