• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
20. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
ahojíček všichni :slight_smile: ,
nějak prostě nestíhám :grinning: .matýnek už je docela v pohodě,akorát mu teda teče soplík horem dolem.ale tak snad už to bude dobré,dokonce i v noci spal docela obstojně na jeho poměry :slight_smile: .včera jsem mu koupila vedle našeho v barborce dupajdy do pasu,nějak jsem si je oblíbila,je to super kousek oblečení,dnes jsem se byla mrknout v nebíčku jestli tam ještě nějaké nebudou mít,ale měli všechny malinkaté,ale prý dostanou,byl tam ale už ten sporťáček walker a vypadá docela dobře,výborně se s ním manipuluje,ale nemá přehazovatelnou rukojeť a to si myslím by byl s matýnkem problém,protože jak mě nevidí,okamžitě plače :unamused: .takže možná s tím sporťáčkem ještě tak do května počkáme a zatím poskládám sporťák z našeho tanku :grinning: .stejně je ještě pořád zima,bohužel :frowning2: .ptala jsem se dnes po včerejším aha,ale bezvýsledně,prý se to vrací už večer,ale zlobi mi to pak ukáže,mám to slíbené :grinning: .ani dočíst jsem vád dnes pořádně nestihla,ale večer to jistojistě napravím :grinning: .tak se zatím mějte moc krásně a doufám,že tady večer nebudu čumákovat sama. :slight_smile:
20. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
a ještě se musím pochlubit matýnkovou novou,velice příjemnou dovedností :grinning: ,chytí mě za tváře,zaryje do mě nehtíky,přitáhne si mě,otevře pusinku a dá mi hudlana :grinning: ,úchvatně mě při tom poslintá :grinning: .
20. bře 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
holky byly jste někdo v tom Brně?
20. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
tak do tady je?????? :unamused: :frowning2:
20. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
já už tady jednou nohou jsem :grinning: ,ale druhou stojím ještě u postýlky a snažím se uspat neposedu :grinning: .
20. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
tak ined u nás se spinká :grinning:
20. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
před 11 minutama usnul :wink:
20. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
mám nové fotky jestli viděla :grinning: :sweat_smile:
20. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
jejda deli,lukinek je nemocný,že tak brzy spinká? :grinning: ,na fotečky e pak mrknu,matýnek totiž začal plakat :frowning2:
20. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
ahojky tak petan konecne usnul a ja asi pujdu taky jsem unavena..
deli..na obrazku to neni nic moc ale jinak vypadaji lip :grinning:
20. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
odpoledne nespinkal ted začal kašlat tak jsem myslela že se probudí,jo a dívala ses na ty web stránky líbí se mi tam kočárek :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning: jak jsem ho viděla tak je moc hezký :wink: až na ty kolečka :angry: :frowning2:
20. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
adeli: co myslíš? :grinning:
20. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
jo ty nehty :grinning:
20. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahoj holky,my už snad taky chrníme. Deska spal 2x tak jsem myslela,že ani nebude chtít spát. Už jsem odešla z ložnice umýt flašku,že si půjdu lehnout k němu a taky chrnět a on mezitím vytuhl:slight_smile: My jsme se byli před obídkem pěšo projít, no samozřejmě jsme došli jen po sousedy a dívali se na psy asi 15min, pak dom, rychle vařit oběd a pak chrnět. V posteli ani omylem, tak jsem šla ven s kočárem a to vytuhl hned. Šla jsem na nutroš do lékárny a chtěla jsem HA3 a paní na mě, že to nemají že se to nedělá. To jsem říkala jak je možné,že nedělá, když ho pijeme a skoro všude ho mají. TO ona prý neví,že oni ho nikdy neměli... tak jsem si ho objednala. Jsem zvědavá jestli dojde, jinak zítr apojedu do tesca na něj. Malý chrněl 2,5h v kočáře. Jsem říkala, že tím prevenarem mu MUDr. píchla opět spavou přes den a ještě k tomu více čertivou. Holky já myslela dnes, že ho fakt už odstřelím na mars. TO se nedalo vydržet to ječení, pištěn, řvaní...už jsem na něj byla hodně škaredá...
20. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
adeli: nehty jsou opět moc krásné!!!!

Ined: to je Matýnek šikula, taky dáváme takové hubáky a ještě k tomu tam strčíme zuby,takže jsem i dokousaná:slight_smile: ale rozdává je všem, jen tátovi moc nechce:slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
adeli :slight_smile: ....opět moc krásné nehtíky,ty máš prostě na to talent :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!
mur :slight_smile: ...matýnek takového hubáka zatím dává jenom mě,když mu dá pusu taťka tak otočí hlavičku a tváří se jako:tati,kluci si přece pusinky nedávají :grinning: .je to komediant :stuck_out_tongue_closed_eyes: .zatím pořád nespí,nějak se tam mele :frowning2: .a jak teda s tím spinningem,já bych byla pro ty malenovice,vypadá to tam dobře,jen aby měli pro nás nějaký příznivý čas,večer za žádnou cenu nemůžu :slight_smile: .s tím matýskovým pištěním to musí být děs,na to se fakt netěším,protože to mi rve uši a nervy :grinning: ,snad bude matýnek méně uječené dítě-kéž by :slight_smile: .jo a matýnek taky ''kouše'',vůbec mu nevadí,že teda nemá zatím čím,ale má stisk jako buldoček :sweat_smile: ,tak to se mám teda na co těšit,jestli v tom míní pokračovat i se zoubkama :unamused: .ale musím ho dnes pochválit,dopolko spl 2 hodiny v kuse!!!stal se zázrak a pak jsme šli ve dvě ven a hned vytuhnul jak belina :grinning: a spinkal další 1,5 hodiny,pak ještě od 17-17.30 a šlus,ale asi proto mu to usínání dnes tak trvá,jindy už spinká.ale aspoň neplače :slight_smile: .vy máte toho prevenaru první dávku?
20. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
deli :slight_smile: ...krásné fotečky :slight_smile: ,akorát v zoo jak máš tu fotku orangutana,tak to je gorila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
ined..dik..no ja si myslim ze me to jde :grinning: :grinning: mate moznost me zkusit zadara..kazdy den od 12 az 13 na kurzu :grinning:
20. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
ined: jo prevenaru máme první dávku. Už jsem si nechala napsat recept na druhou. To jsou pálky za ty očkování, to je fakt strašné!!!:frowning2:
tak já se tam zaregistruji a dám to na nějakou hodinu mezi 16-17h, co ty na to? Najeť si tam a vybereme společně den, to podle toho jak bude dělat tvůj, jsem tam teď najetá a ve středu i v úterý je ještě volno a je to jakási základní a nebo začátečníci.
No počkej až bude mít Matýnek zoubky, bolí to teda fest. Mě Mates kouše skoro denně a vše mám okousané, hlavně knížky, je to papírožrout. No on vlastně všežrout:slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak ja se loucim jdu spinkat za petkou :pensive: :pensive:
20. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ined :dík za postřeh ty fotky tam dávala Míša,už jsemto zpravila :slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
dobrou Adeli.

deli to je Míša tak šikovná, že tam dávala fotky? no klobouk dolů:slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
No ona umí na počítači líp jak já :slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...já bych se hnedka ''obětovala''a jak ráda,ale nemám hlídání :frowning2: ,ach jo.přeji ti dobrou a klidnou noc a ať se ti hlavně nezdá o nehtíkách :grinning: .

mur :slight_smile: ...počkej,já to musím nejdřív najít :grinning: .my prevenar taky chceme dát,ale až budeme mít za sebou hexu,no zatím nemáme ještě ani jednu,tak nevím teda kolik matýnkovi bude až se k tomu dostaneme a zaráz mu to dávat nechci :wink: .óóó jééé,já jsem taky všechno okusovala,tak jestli bude maty po mě,tak potěš pánbu :grinning: .

deli :slight_smile: ...dívala jsem se na ty odkazy,no některé ty kočárky jsou jako z vesmíru :astonished: ,ale moc se mi líbil sporťák na tom taku,akorát tam nebyla napsaná váha,tak jsem poslala emailem dotaz,možná bych do něj šla,vypadá dobře,jen aby nebyl moc těžký,to se docela bojím :wink: :unamused: krásné jsou i ty x-landery,ale drahé :frowning2: .a s tou gorilou....to je po tučňácíc mé druhé nejoblíběnější zvíře na lešné,tak to jsem nemohla přehlédnout a neupozornit :grinning: .
20. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
deli tak to je opravdu šikovná, kolik Míši je?

ined: tak si tam najeť. www.spinmalenovice.cz
Já jsem taky sice hodně věcí okusovala, ale Mates to je fakt expert, on okusuje, no spíš jí papír a říká mňam mňam. Když jsem ho našla jak okusuje dřevotřísku a šmakuje si, tak to jsem šla do kolen.
20. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
Míša bude mít vdubnu deset,malý kdysi málem snědl papír a plastelínu jednou si chtěl pochutnat na propisce :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
jejda mur,nemáš to chuďátko teda vůbec jednoduché,to si s malým opravdu užiješ,ale víš co,aspoň budeš mít na co vzpomínat :grinning: .dík z odkaz,jdu tam :slight_smile: .
20. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
mur...tak jsem zaregistrovaná a co teď? :slight_smile: :grinning:
20. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
vyber nějaký den, co by se ti zamlouval a hodinu, ale první mi napiš ať se tam taky můžu do té hodiny přihlásit. Jak je tam 10/10 tak to už je plné.
20. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.