• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ined: co tak v tu středu 1.4. v těch 16.30h k tomu davidovi? to je tak normální čas. nebo v pondělí 30.3. 17-18h ke Kamči-začátečníci
20. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
mur...tak po nebo út 23,24,od těch 17.05,dál to nejde,protože můj si mění směny a nevychází to.možná by bylo lepší to úterý :wink: ,co ty na to?
20. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
a ještě by šel pátek 27. od 17.30,jestli bys mohla :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
tak to dáme na to pondělí k té Kamči ti začátečníci? toho 23.3. v 17h?
20. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
ale jo,tak dobře pondělí,jen doufám,že manža nebude protestovat,že je po práci :unamused: ,ale tak snad ne.
20. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
tak si to tam zamluv v to pondělí, já to tam zkusím taky odkliknout.
20. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
ahojte,
radek mi dnes dojel brzo už po 17 :slight_smile:
miška usnula před chvílí úplně sama...tak se jdu věnovat Radkovi..
adel krásné nehtíky
mur se ti nedivím že jsi na přášky :frowning2:
20. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
ještě se pro jistotu domlouvám s mojím :wink: ,tak chvilinku vydrž,ju? :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
ined, já už jsem si to tam zaregistrovala.

Mony já se sobě taky nedivím, ale dnes jsem opravdu vytekla, už se to nedalo poslouchat, k tomu byl šíleně ubrečený, u všeho jen řval... fakt dnes děs.
20. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
do pytle mur...já asi budu muset jet v pondělí do zlína,tak nvím jestli bych to stíhala :frowning2: ,já jsem na to úplně zapoměla!!!
20. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak já se můžu odhlásit. tak řekni který den.
20. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
ined tak si to promysli, domluv se s tvojim. Já jdu chrnět, užjsem ko a zmrzlá:frowning2: z pondělí jsem se odhlásila, tak se sem zítra mrknu a přihlásím se někam zítra podle tebe.
20. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
takže holky dobrou noc a klidné sny
20. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
mur...tak určitě úterý :slight_smile: ,na 100%,přihlásím se tam,tak dobrou,taky půjdu ať naspím aspoň něco,než zase začne matýnek vyvádět :frowning2: .tak páááá :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak jsem přihlášená na úterý,ne aby jsi mě vypekla mur :grinning: !!!
20. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak dobrou noc holky :slight_smile:
20. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
Dobré ránko holky,
jdu vám všem popřát krásný pohodový víkendík :dizzy_face:
my včera byly navečer ještě po nákupech, pak koupání a pak jsem vytuhla zároveň s Nikčou :sweat_smile:
Dneska se chystáme k babi, tak snad bude pěkné počasí, už se těším :slight_smile:
Adel, nehtíky se opět moooc povedly :slight_smile:
Tak holky vidím, že spinning už je jasný, ráda se přidám, jen doufám, že manža bude doma :confused: , šlo by to i nějak pak ještě v úterý popř. odhlásit?
21. bře 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahojky holky, Adélka v noci trošku strašidýlkovala, ale spala pak až do 7hod...
my dnes jedeme na výlet, Jirka nám odjel do Veselí a vrátí se na obídek, tak se pak těším na odpoledne...
Mony, Ty jsi mi volala včera?
21. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
dobré ráno!!!!!!!! holky :wink: už jsem vzhuru od 6 ale nebyla jsem na počítači dívala jsem se na telku :grinning: malý se díval na teletubes ale mě to připadá co vykládají tak se dítka naučí blbě mluvit :confounded:
21. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
matýnek zrovna usnul a asi bude dospávat noc,protože od 23-2 řádil :frowning2: ,plakal,bolelo ho bříško,už jsem byla k.o.,naštěstí se pak napápnul a spinkal aspoň do 6.15,začal zase hned kňourat,tak jsem si ho vzala k sobě,ale moc to nepomohlo,takže jsme vstávali opět v 6.45 :unamused: .ale tak snad aspoň počasí se nám na ten první jarní víkendík vydaří :slight_smile: .my jsme sice sami a nemůžeme ani k babi a dědovi,protože děda je marod :frowning2: ,tak nemáme žádný program,ale třeba mě ještě něco napadne a přinejhorším si uděláme procházkové dlouhé odpoledne :slight_smile: a doma pak budeme řádit :grinning: .

marky :slight_smile: ...ahojky,já myslím,že se tam můžeš odhlásit ještě v ten den bez problémů :wink: ,a šla by jsi teda taky,když budeš mít hlídání?kdyžtak se tam ale přihlaš,ať to není plné :slight_smile: .

deli :slight_smile:...nejdete odpolko na prochajdu :slight_smile: ?kdyžtak mi písni na icq,ju :slight_smile: ?

tak holčinky :slight_smile: ,užijte si co nejkrásnější víkend a ať vás děťátka moc nezlobí,jen tak zdravě :grinning: .já se sem zase přijdou přes den mrknout,co je tady nového :grinning: .tak zatím páááá :sunglasses:
21. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
a to jsem zapoměla... :slight_smile: ,tak mi volala naše terapeutka ke které chodíme cvičit vojtovku,že končí :unamused: a že si musíme najít jiné rehabilitace,respektive někoho kdo to cvičí dala mi odkaz na jejich stránky,jenže...ve zlíně to dělají pouze čtyři paní a z toho jsou tři na mateřské :confused: ,ta poslední mi teda moc neporadila,prý se mám domluvit z vedením,že to nejde jen tak ukončit léčbu,protože podle neuroložky máme cvičit dál a na ko jdeme až za dva měsíce :frowning2: a že ona nás v baťovce vzít nemůže,že mají totálně plno :frowning2: .takže to dopadlo tak,že jsem se domluvila s paní v hulíně,ta nás vezme :slight_smile: akorát budeme muset dojíždět vlakem,ikdyž z otrok je to blíž než do zlína a prý to ani z vlakového nádru není daleko,takže budeme mít výlety :confounded: :sweat_smile: .jen teda musím jet opět do zlína na neuro pro nový poukaz,ach jo :confounded: .ale jsem ráda,že jsme sehnali aspoň něco a jen doufám,že tu vojtovku nebudeme cvičit třeba do dvou let :confused: .
21. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojky..noc celkem dobra..
no skoda ze nikdo nemuzete ja bych vam jhe udelala
21. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
adeli :slight_smile: ....a není tam nějaký hlídač dětiček :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,já bych toho hnedka využila :wink: .je to škoda :frowning2: .
21. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
ined..no neni :frowning2: nemas ho komu doma dat?
21. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
no to teda bohužel nemám :frowning2: , u nás hlídá vyjímečně jen tatínek a ten je v práci až do půl třetí :unamused: .jiné hlídání nemáme :frowning2: .
21. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
ahojte holky, My noc super, do 5h jsem o malém nevěděla, ale teda ráno mě opět naštval, jelikož se v 5h najedl a nechtěl spát, neboť viděl hračky. Teda holky já chci ráno tmu, protože jak už je světleji, tak Mates vidí hračky a je po spánku, ony by mu asi utekly nebo já nevím. Ještě se do 5.45h převaloval mezi plyšákama tak se to dalo, ale pak už hotovo, úplně ožil. Babi s ním šla v 8.30h ven pěšo a pak ještě kočárem, tak ji v 10h vytuhl. Dal si hodinu,takže po obědě spaní v postýlce nehrozilo:frowning2: ve 13h šel opět s baby na pěší prochajdu a pak ho vzala do kočáru, aby chrněl a stále spí:slight_smile: Já si dodělala album, ale ještě mi chybí tam dát několik fotek, došly mi totiž lepítka:frowning2:
ined, takže v úterý, už jsem tam kliklá,že jdu. A jsem tam jako poslední jinak už je plno.Teda to měl Matýnek noc:frowning2: Jinak do Hulína je to opravdu kousek, se ani nenaděješ a budeš vysedat. A malému se vláček určo bude líbit. Napiš mi do IP tvůj mobil, kdyby něco ať se můžeme domluvit i po tel. taky ti písnu. Někdy s vama půjdu kočárkovat, to se domluvíme na spinningu. No já jen doufám, že budu moct po zítřejším badmintonu chodit:slight_smile:
Ined, taky bych šla na ty nechtíky k Adeli,ale taky nemám hlídání, jedině,že bychom si je pohlídali navzájem:slight_smile: No možná bych hlídání měla, zkusím se domluvit s tátou jestli bude doma.

Marky: píšou tam, že se můžeš odhlásit ten den, ale 3h dopředu. To by bylo dobré, kdyby jsi se taky přidala si protáhnout tělo:slight_smile:

pěkný víkend přeji všem.
21. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
ahojky..petan je venku tak mam klid..dneska je fakt hrozny :angry: :angry:
21. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
ahoj Adel: mě se malý teď vzbudil, tak pojí a jdeme se ptojít, opět bez kočáru. Jen ať hezky capká, ať lítá jak profík:slight_smile:
já jsem na malého nadávala včera a to fakt, to jsem myslela, že ho odstřelím na mars. Dnes dobré, ale pištění ho neopustilo.
21. bře 2009 v 15:29  • Odpověz
mur.. no petan tak pisti asi dva tydny a jeste kouse :angry:
21. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky! Dnes super počasí až na ten studený vítr,byli jsme dvakrát venku tak jsme pěkně provětraní.Mur: malý mě taky někdy pěkně vytáčí,že už nevím kolikrát co s ním :unamused:
21. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.