• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
deli..me vytaci denne :frowning2:
21. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
adeli:malý zkouší co vydržíme kolikrát mě bolí s něho hlava :angry: jak střep pořad otravuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi zkouší aby si s něma hrála :frowning2: já kolikrát vařím a on mě otravuje tak ho strčím do židličky :wink: a nebo do postýlky i když řve :angry:
21. bře 2009 v 16:36  • Odpověz
ahojky..u nas je to podobne.. :angry: :angry: je to desne
21. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
ted leží v postýlce :slight_smile: :wink: tak to je dobrý
21. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak matýnek ještě usnul,ale vidím to tak na půl hodinky,ale aspoň něco :wink: .byli jsme dnes s deli odpolko na prochajdě a co zas ten náš matýnek vyváděl,to je fakt neuvěřitelné,vztekal se v kočárku a řval a řval :frowning2: ,opravdu pohodová procházka :confounded: .pak teda naštěstí usnul,ale i tak :unamused: ...doma už byl docela v pohodě,napapkal se,já na stojáka taky :grinning: a zvládla jsem za jeho asistence umýt nádobí a převléknout postele :astonished: ,je to šikula.zabavila ho totiž nová hračka-pet láhev :grinning: ,jenže pak mu samozřejmě začala padat na zem z lehátka a pokaždé začal zase ječet :unamused: .tak jsme chvilku zablbnuli a on se unavil a tak bucká :slight_smile: ,to jsem vždycky nejšťastnější maminka :grinning: .holky nestrašte mě :grinning:,já si pořád říkám,že čím bude matýnek starší tím to bude lepší a začínám se obávat,že se nejspíš těžce pletu :sweat_smile:.

mur :slight_smile: ..super,už se těším,ještě se musím mrknout,co všechno sebou mám vzít :wink: .čísílko jsem ti poslala a na kočárkování se určitě domluvíme,to bude fajn :grinning: .chtěla jsem se zapsat i na pátek,ale nechtělo mě to pustit,že mám prý nízký kredit či co?no to je jedno :wink: .takže jestli je to plné,tak marka s námi jít nemůže :frowning2: .musíme se příště domluvit a zarezervovat najednou.mur s tím hlídáním,no já nevím jestli bych si matesa troufla hlídat,on je to divočák a šídlo :grinning: ,ale teoreticky by to šlo,mám přece taky nějaké mateřské vlohy :grinning: .

no chtěla jem dnes dožehlit zbytek ze včerejška,ale nemám sil
:sweat_smile: ,ale co,to my neuteče,že jo :wink: .
21. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
ted jím nakari kdo tohle jídlo zná klidně dám recept :grinning:
21. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
deli..co je to nakari???
tak petan je okupkany a uz spinka :pensive: :pensive: :pensive: huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mam klid
21. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
Adeli:jmenuje se to kuřecí na kari,kuřecí řízky pokrájíš na kostky posolíš,posypeš kari kořením osmahneš podle potřeby přidáš kari,přidáš scezený steril. hrášek a ster.žampiony podleješ vodou a necháš dusit do měkka pak dáš smetanu na šlehání a jíšku.Dělám k tomu těstoviny.Je to moc dobré. :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
je tu někdo?????????? :frowning2:
21. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
ja jsem tady..vypada to dobre ale nemam rada ani hrasek ani zampiony
21. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
já čekám až matýnek konečně usne :pensive: ,takže tu jsem a nejsem :wink: ,zatím v postýlce kopká a brumlá :sweat_smile: ,tak nevím :unamused: .

adeli :slight_smile: ...ty se máš,já chci taky :wink: ,jsem dneska nějaká znavená :pensive: a už bych si aspoň na chvilku sedla.snad matýnek brzy usne :sweat_smile: .nemáš receptík na spaní? :grinning:
21. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
adelinko:místo hrášku tam můžeš dát kukuřici a místo žampionů nevím ale můžeš to i poměnit jde tam dát prý i tvaroh :wink: u nás se nespí :unamused:
21. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
ined: receptík na spaní posílám ti skřítka usínáčka,my doma používáme :wink: čaj na spaní toho celkem uspí :wink: :slight_smile: a nebo jsme měli kaši banánovou na uspání
21. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
ne spletla jsem se prý tam jde dat místo tvarohu sýr :wink:
21. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...máš moc krásné fotečky v albu,kde se dají najít prosím ty rámečky :sweat_smile: ?petřík je moc hezounký klučík :slight_smile:.

deli :slight_smile: ...děkujeme :grinning: za skřítka.
21. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahojte holky, taky chrníme, já už mám po koupelně...ale teda děs. Malému teče z nosu, odsávala jsem dnes skoro co 45min pokud nespal a před spaním jsem ho měřila a měl 37,9teplotu:frowning2: tak jsem dala nurofen radši zavčasu,aby to nebylo horší. Ale smál se jak kdyby mu nic nebylo,takže to bude určitě v poho. Po odpoledním spánku jsme byli opět venku, Mates skončil u sousedů, protože byl venku i jejich 3letý syn a ještě jejich kočka, tak prostě zabrousil k nim na zahradu:slight_smile: Mates si hrál u nich na písku, teda to bylo poprvní co byl na písku a byl z toho hotový, pořád se v něm hrabkal, vyhazoval z pískoviště bábovky...no sranda. Sice pak byl jak čuňátko, ale neva. Normálně pak nechtěl vůbec dom, vztekal se, nechtěl prostě jít... jsem ho musela domů dovléct násilím:slight_smile: Takže celý den strávil venku.

deli: receptík neznám, vypadá to dobře, to někdy zkusím. Žampiony a smetanu s masem miluji,takže to bude pro mě mňamka :grinning:

Adeli: to pištění je děs, já nadávám na to, protože to není možné, že tak celý den piští. No vidím, že nejsem sama, co je hotová z dítka.

Ined: to píše i mě,že mám nízký kredit, to si ho musíme tam pak nabít, aby to šlo. Ono to jde napoprvní jen jednou rezervovat. Jinak třeba bude Matýnek hodnější jak bude větší, ale u mě to teda neplatilo, já měla strašně hodné mimi,když byl malý a jak začal lozit, tak to je takový drak,že to ani není možné.
21. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
ined: na mě to taky zapusobilo už spí :slight_smile: muri:jsem ráda že to vypada lákavě :wink: co máš stoho že málý nechtěl ze zahrady pryč my když se někde dostanem tak taky nechce když ho dáš pryč tak začne brečet a jde tam z novu :stuck_out_tongue_closed_eyes: adeli: na tebe se nezlobím také každému cutná něco jiného. :grinning:
21. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
holčinky tak spíme,huráááá :sweat_smile: ,nastává ovšem otázka na jak dlouho :frowning2: .

mur :slight_smile: ...ahojky...tak s tím soplíkem to máme podobné :frowning2: ,matýnek dneska pásl na dece koníčky a když jsem ho přetočila na zádíčka,bo to ještě sám neumí,tak měl chudáček zasoplený celý obličejíček :sweat_smile: .to on se pokouší pořád lézt takovou zvláštní technikou a je z toho chudák vždycky celý hotový :slight_smile:,je to holt dřina.nemají to ti mimísci vůbec jednoduché,tolik se toho naučit za tak krátkou dobu :wink:.neříkej mi,že matýsek byl hodné miminko,tomu se snad ani nedá věřit :grinning:.a tu telotku má třeba,že byl celý den na čerstvém vzdoušku,tak je pěkně vyvětraný :wink: ,no aspoň doufám,žádnou nemoc už žádné děťátko mít nemůže nebo my se prostě nesejdeme.švagrová mi psala,že 9.nebo 10.4.je zase volná herna ve sluníčku,můžu to ještě zjistit přesněji,ona si nebyla jistá.ikdyž já s matýnkem nevím...hrozně nerada bych,aby zase něco chytil :frowning2: .
no hlavně ať je matýsek zdravý a ta teplotka neznačí žádnou nemoc :frowning2: .

deli :slight_smile: ...zní to dobře,taky můžu smetanové masenko :grinning: ,mňáám.zítra budu mít na oběd špagety se smetanou-carbonara,už se těším.musím se ještě nacpat před tím spinningem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pak už budu na sebe přísná :unamused: .
21. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
mur :slight_smile: ...v to úterý,dáme si sraz na zastávce nebo až tam,nebo pojedeš autem?ještě si písnem sms,mě to jen teď tak napadlo :wink: .já si musím koupit na to nějaké tenisky a taky asi trička,protože na takový sport nejsem vybavená :sweat_smile: .ty si vezmeš co na sebe?ať tam nenastoupím v nějakých kaliopkách jak buran z vidlákova :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
ined tak teď jsem se zasmála tomu buranovi:slight_smile: Já půjdu ve 3/4 kalhotách, triku do pasu a v teniskách co mám z roku 123:slight_smile: chodila jsem v nich ještě na střední, ale stále jsou super! Ještě se domluvíme, ale asi bych napoprvní jela autem,abych vůbec došla dom. Protože nevímjestli po tom budu moct chodit. Takže to bych tě vyzvedla.
Jinak na to sluníčko se poptej, to bych šla tam ráda. Doufám, že to bude v pohodě ta teplota, neboť zítra bude na celý den u táty:frowning2: a já jdu na badminton a rande:slight_smile: to jsem se dozvěděla zrovna teď. Tak už teď jsem nervní jak sáňky v létě:slight_smile:
21. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
a jejda,tak to je krásná zprávička,tak doufám,že matýsek bude jako rybička ať si to řádně užiješ :slight_smile: .
tak to by bylo fajn,kdyby jsi jela autem a vzala mě,pak se domluvíme a já ti samozřejmě přispěju na benzín nebo naftu,podle toho na co jezdíš,aha,ještě je plyn :grinning: ,tak prostě na něco ti přispěju :wink: .
tak tepláky 3/4 mám taky a docela zánovní,akorát jsem v nich jako béča,no neva,snad tam bude někdo podobně obézní :grinning: a na tenisky skočím k čičmancům,to bude bohatě stačit.a ještě to triko,ale snad něco vhodného najdu.na sluníčko se poptám a dám vědět a stím nechozením prosím tě nestraš,já prostě MUSÍM chodit :astonished: :grinning: .držím palečky s tou teplotou,ale to bude dobré,uvidíš,hlavně klid a ne aby jsi se na tom badmintonu nějak zranila :wink: !!! :slight_smile:
21. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
ted jsem se dívala na albumy tak jsem tu nebyla :wink: ale ted tu budu :grinning:
21. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
ined..ja jsem ted jeste do patku u rodicu ale jak dojede tak poslu ti odkaz pac ja nevim jaka je adresa tech ramecku..jo???

mur..no at jste zdravi..jinak petan jeci celej den a vzteka se az se bojim ze mu snad neco praskne v hlave..vzdy mu naskoci zile na hlave :confused:
21. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...jj,moc děkuju,ono to nijak nespěchá :wink: .ale vypadají ty fotečky vážně moc krásně,je to zase jiné :slight_smile: .

holky,pro dnešek končím,kdo ví jaká zase bude noc :frowning2: ,tak půjdu zalehnout co nejdřív.
dobrou noc a klidné sny a užijte si krásnou neděli,hlavně ty mur :grinning: !!!
páááááááááápi :slight_smile:
21. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak já napíšu dlouhou zprávu a ono se mi to vymaže :angry: :angry: :angry:
na jednu stranu je to dobrá zpráva, ale na druhou ne, za 14dní odjíždí na 5měsíců do zahraničí:frowning2: no uvidíme....
jezdím na beznín, mám takové mini prdítko:slight_smile: ale při první jízdě mi nebudeš přispívat. Jinak si myslím, že botasky u čičmonů stačí, já jsem dosud chodila v nich od nich a musím říct, byly fakt super a měla jsem je 3roky. Jedině,že by jsi chtěla do bot investovat, ale na kolo stačí opravdu obyč.

deli: ty se nechceš přidat na spinning někdy?

Adeli to já zase mívám strach, že když se vzteká, že se nenadechne, protože někdy je to fakt děs.
21. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
www.loonapix.com-to jsou ty rámečky a ještě mám napsanou jednu adresu, ale nemůžu si vzpomenout, až budu zítra u pc, tak dodám.
přeji dobrou noc...
21. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
no nic, taky končím,musím se vyspat do růžova a bůh ví jaká bude noc, když je Mates marod. A určitě bude vstávat opět brzy, aby mu neutekly hračky...
takže všem přeji klidnou a dobrou noc...
21. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: tak dobrou a klidnou noc
21. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
ined..jj to co poslala murin to je ono :grinning:
tak dobrou holky :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
21. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
bré ranko :wink: holky jak jste se vyspali malý mi zas spal jenom do 6 :angry: tak jsem se nevyspala ale ted načerpám energii :grinning:
22. bře 2009 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.