• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky my spali od vecera do půl čtvrté a pak až do 6.15hod,vyspala jsem se super, jedeme do Zlína na narozky :wink:
22. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
bre ranko...tak u nas se noc dala jen 3X hore budik opet pred sestou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hozi..nechces si ditka vymenit aspona na 3 noci??? :sweat_smile: :sweat_smile:
22. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
mám nové albíčko :slight_smile: :grinning:
22. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
ahojte
já byla včera celý den v otr. u r. rodičů...radši bez komentáře...
honzi volala jsem, protože jsem chtěla vědět něco z veletrhu a ty jsi psala že tam možná pojedete, ale pak jsem tady z toho co jsi psala pochopila, že jste nejeli.
mur co mates furt piští?
adel pěkné nehtíky :slight_smile:

miška má zase horší tu rýmu se z toho už vážně pos..:frowning2:
včera jsme jukli do toho nebíčka, tak ten esprit nekoupíme, bo má krátké lůžko a je fakt těžký jde to znát i na vození. našla jsem staý model jané co je podobný novému ale za poloviční cenu tak na něj chci mrknout a jinak chicco. ale v nebíčku jsme natrefili na fusak emitex ten s tím odepínacím koncem ještě se záručákem za 500. tak jsme ho koupili protože ten náš je krátký kožíškový na zímu pro mimi dobré, ale nemá díry na fusak a ten emitex zkusíme asi i jako spacák na vodě :slight_smile: a na příští zimu máme fusak.

tak já jdu vařit a prát a uklízet a...známe to že? :slight_smile:
hezkou neděli přeji!
22. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojte, naši taky vstávali po 6hod, ale naštěstí s tatínkem, tak jsem toho využila a trošku si pospala :slight_smile:

Mony, jak jsi se ptala na ten veletrh, tak prý nic moc....chlapi dojeli zklamaní....zrušili i ten modelářský veletrh a Mobitex byl už jen ve 2 halách...jinak tam bylo prý hodně stánků jen krámama, ale nic užitečného i ten dětský veletrh taky žádná sláva...hodně tradičních vystavavovatelů to prý kvůli krizi vzdala, teď se prostě šetří kde se dá :confounded:

Adel, prosím tě nemáš nějaký tip na dobrý krém na ruce...mám je totiž děs a hrůza...jak vyjdu ven a je trochu hladněji,hned mi ta kužička kolem nehtů popraská a krvácí a mám pořád hrozně suché ruce...jinak tvoje dílka moc hezké, jak dlouho to asi trvá udělat takové nehty?

Del, album dobré, Miška ti hodně pomáhá s malým, že?...to máš výhodu, že ti může povozit a tak.....
....ti naši se zatím jen pořád rvou, Filda si začne s něčím hrát a Kája se chce hned přidat, ale jak mu to začně brát, tak Fil do ní strčí a to si Kája nenechá líbi.t...předevčerem ho za to kousla do zadku, minule zase do ruky...včera si je vzala tchýně odpol, abych si mohla uklidit, no za chvilku jsem je měla zpět, že prej ji z nich už bolí hlava :sweat_smile: , první byli u ní, ale Kája tam pořád pištěla, tak je vzala na výlet do lesa, ale ani to prý nepomohlo. Teď jsou tam zase, abych mohla dodělat konečně ten úklid a navařit, tak jsem zvědavá, kdy zase dovezou :grinning:
Tak holky užijte si hezkou neděli....papaaa zatím
22. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
u nás noc vyjímečně v pohodě,byla jsem jen několikrát matýnkovi podat dudlík :wink: ,papal až o půl čtvrté,krásně u papu usnul,tak jsem si ho dala na rameno pěkně grcnout jako vždycky a ono bylo ggg a hodil menší šavličku :frowning2: .naštěstí teda poblinkal jenom mě a pohovku :grinning: ,tak jsem ho nemusela převlékat a usnul poměrně rychle,vzbudil se až 6.45!!!a do sedmi si hrál a brumlal,pak už jsem vstala taky :slight_smile: .to určitě ale nevěstí nic dobrého,dnes čekám v noci hrůzu :sweat_smile: .manža šel do práce dnes až v 9.45,tak jsem stihla vygruntovat koupelnu a očistit kočárek a dát do pucu i sebe :grinning: .a teď lelkuju :grinning: ,matýnek spinká,tk mám chviličku.odpolko ale musím stůj co stůj vyžehlit,musím naddělat práci,ať mám úterý volné na to sportování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .

mur :slight_smile: ...děkuji za odkaz na ty rámečky,musím si s tím pohrát a kdo ví jestli se s tím domluvím,musím to vyzkoušet :wink: .tak to je na houby,že hned jede pryč,ale tak zas to není bůhví jaká doba,no však uvidíš.a co matýsek a ta jeho teplotka,doufám,že je zdravoučký :slight_smile: ?!a co se týče tenisek,tak vesměs tak na to běžné chození nakupuju u vietnamců,zatím jsem měla na boty od nich docela štěstí :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...taky bych se už potřebovala pořádně vyspat :wink: .

deli :slight_smile: ...na fotečky mrknu hned jak bude chvilinka :slight_smile: .

honzi :slight_smile: ...pěkně si užijte oslavičku :slight_smile: .

zlobi :slight_smile: ...tak to jste koupili dobře,já budu potřebovat na příští zimu taky nový fusak,teď máme jen krátký s kožíškem a ten asi už stačit nebude :wink: .
22. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
jani teda ti tví ďáblíci dají zabrat koukám :slight_smile:)
já mám péči na ruce od mary kay. výýýborná, ale drahá, ale super a dlouho vydrží...tak kdybys chtěla můžeš u mě pak vyzkoušet...
jsem dnes jak praštěná, otrávená ze včera, nevyspalá, včera jsem aj promrzla venku dala si grog odpoledne a večer sklínku vína a byla jsem jak dělo :slight_smile:)
22. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
janis..zitra se zeptam na kurzu jestli me neco poradi dobreho..
jinak nova modelaz trva kolem 1,5 az 2 hodky..ja spis 2 nemam jeste cvik..jestli chces muzes dojit..
tak petana jsem dala do postylky a ja uz pujdu pojest..odpolko jedem k tete a pak za dedou do domova
22. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
ahojky jani: Míša je šikovná hodně mi pomáhá :grinning: i už ho obleče :slight_smile: jo dík za poděkování alba :grinning:,na ruce používám od Avonu planet spa je to s výtažky z Mrtvého moře :wink:,murin:dík za rámečky taky jsem to zkoušela :slight_smile: neuměla jsem to ještě jednou děkuji :slight_smile: zlobi: to je dobrý že jste koupili fusák určitě je teplý Miška má zase rýmu to je hrozné období :frowning2:
22. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
jo murin asi se spletla má to být :wink: www.loonapix.com :wink: :slight_smile:
22. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahojky,
já klasicky o víkendu nějak nestíhám :sweat_smile:
Dneska prijede tchýně a vezme si Kláruš na procházku a já se konečně vrhnu na práci na zahradě... půjdu zlikvidovat malinový záhon :slight_smile:
Hezký den všem
22. bře 2009 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky bobull :grinning:
22. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem so O schrupla s petkou a ted je venku s babickou..tady je takova pohoda ze se sem asi nastehuju
22. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
adeli: chce to někdy vypnout i přes den to máš ale hodnou babičku :wink: a nebo odejít někam třeba na nákupy.... :wink:
22. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
ahoj holky muzu mezi vas?
22. bře 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahojky dasho! Vítej mezi námi.Odkud jsi?
22. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
Já jsem ted momentalne z Brumova ale stavíme domeček v Ostrožské Nové Vsi
22. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
ahoj dashav :slight_smile:
určitě můžeš, pověz něco o sobě :slight_smile:
22. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
TAkže,jsem ted momentalne v 12+5 a bydlím v Brumově u rodiču,jsem vdaná 7.6.2009 to bude rok a jinak jsem s manželem už 6 let, stavíme si domeček v Ostrožské Nové Vsi, v červenci 2008 jsem měla samovolny potrat v 7+5 a musela jsem na revizi,momentálně mam hroznou rymu a už nevím co s tím hrozny
22. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
dnes jsem dělala k obědu palačinky s banánem a šlehačkou kdo chce tak posílám :grinning:,dasho:at je miminko zdravé a neboj se rýma trvá jenom týden :wink:
22. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
dashav..jeeeeeeeeeeee ty budes kousek od nas bydlet..ja bydlim v moravskem pisku :grinning:
22. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
dashav to budeš mít pěkné výročí za chvíli :slight_smile:
potrat mám taky za sebou je to nepříjemné :frowning2: ale už mám mimi, takže dobré :slight_smile: kdy máš tedy termín?
a rýma týden? říká se to, ale miška jí mívá měsíc :frowning2:
22. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
malý spat nebude a nebude :angry:
22. bře 2009 v 16:51  • Odpověz
ahojky holky, my jsme se měli super...Adélka dováděla...
22. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
ahoj, honzi vy se ani jinak nemíváte :slight_smile:
22. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
ale míváme...minulý týden v sobotu mi do smíchu nebylo, ale Jirka mě podržel a stál při mě...i u nás jsou dny růžové i šedé...a zítra mě nečeká taky zrovna modré pondělí, vzala jsem nakonec tu práci :sweat_smile: tak uvidíme, jak to půjde..
22. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
a co se stalo? a kolik hodin denně budeš dělat? a doma nebo někde? pověz víc o té práci :slight_smile:
22. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
Budu dělat doma a říkala jsem, jak budu stíhat, max 2hod doma...jedná se o volání do firem a nabízení školení a posílání formulářů a pomoci splnit kritéria, aby na to dostali dotace...no co se stalo, napsala jsem babi něco a ona to místo dobře vzala jinak a řvala po mě, nechci to rozpitvávat, protože mě to dost bolelo a mrzelo...měla jsem ji a ještě mám moc ráda...ale toto nezapomenu..musí se brát s rezervou, je to už stará paní...
22. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
jejda tak to jen nedorozumnění ne?? tak vysvětlilo se to pak?
aha no tak pak dávej vědět jak to budeš zvládat a bude ti někdo hlídat nebo když bude adeli spát?
22. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
Adelinka:tak to je opravdu kousek..to je superr to se muzzeme nekdy i videt..skoro nikoho tam totiz neznam :confounded:
22. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.