• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Jani..my chodíme jen tak kolem baráku,doktorky a domů..Nechci s ním být moc dlouho a ono jak je zima,tak moc dlouho ani nespí..
5. led 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
ahoj luci :slight_smile: jakpak se vede. To je ale chlapák už :slight_smile: koukám, že už papáte, jak mu chutná? tak to musím říct, že miška v zimě spí víc a líp :slight_smile: a ve čtvrtek přijdeš na srazík? :slight_smile:
5. led 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahojky Zlobi..

No jako doma spinká po obědě tři hodinky..takže super..ale venku dá max.hodinku..

Je to šílené..roste nám až moc rychle před očima..
5. led 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahoj,můžu se zeptat,v únoru máme naplánovaný velký utz v Uh.hradišti,jak to tam chodí?kolik nám udělají fotek a i dvd?a kolik to všechno stojí
5. led 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
ty jo luci to jsi snad první komu nesvědčí zima na spinkání :slight_smile: mně doma nespí vůbec přes den..3 hodinky to je paráda teda :slight_smile:
marti, já byla ve Zlíně, v UH asi leda honzi a adel?
5. led 2009 v 19:18  • Odpověz
Zlobi..no asi mu to nějak nesvědčí..bude po mě..v létě bude ve svím živlu,v zimě hezky doma v teple :grinning:
5. led 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
tak to já taky, ale radkovi je to jedno a zimu má i rád...dneska jsem si koupila hůlky na lyže, babi je o víkendu sama a nabídla se hlídat tak asi zajdeme na sjezdovku ve zlíně, chce se teda někdo přidat? :slight_smile:
5. led 2009 v 19:36  • Odpověz
Jéé vy se máte..no my chodíme jen bruslit.. :slight_smile:
5. led 2009 v 19:48  • Odpověz
No my v zimě spíme o hodně lip, zítra půjdeme nafotit nějaké fotky ve sněhu...už se těším ven, já miluji zimu od Lady a jaro i léto...od té doby, co jsem s Jirkou miluji všechny roční období...snad za to může LÁSKA :grinning:
5. led 2009 v 19:51  • Odpověz
Tak to se Honzi máš.. :slight_smile:
5. led 2009 v 19:56  • Odpověz
proč se mám? že půjdu fotit nebo že jsem zamilovaná??
5. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
určitě že jsi zamilovaná :sunglasses:
5. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak tak..a že právě proto máš ráda všechna období..
To na mě to tak nepůsobí :grinning:
5. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
luci na mě teda taky ne, prostě jsem teplomil a tečka :slight_smile: zimu trpím jen pro to, že je nutná k lyžování jinak bych mohla bydlet v teplých krajích :slight_smile:)
5. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky,
konečně jsem tu, manža teď nemá moc kšeftů, tak je zatím doma a nemůžu moc k PC :unamused:
Jinak já můžu taky všechna období, každé má něco hezkého.
Holky krásné fotečky máte :slight_smile: ...nám snížek vůbec nevadí, právě naopak :sweat_smile:
Zlobi, to je mi moc líto Mišky :cry: , chuděrka, co všechno musí protrpět, ale snad už bude líp.
5. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak to já mám ráda spíš tak jaro nebo hezký podzim, zimu jen když je snížek...moc mi v zimě chybí sluníčko, proto zimu raději na horách, tam se ho dočkáme spíš než tady v té inverzi :unamused: Ale zase když jsou v létě moc velká vedra, tak to taky moc nemusím...
No nic můj už se vrátil od účetním i se spícím Fildou ...tak papaaa hezký večer holky :slight_smile:
5. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem taky zasedla k pc. Dneska jsem si dala s Matesem mega prochajdu-šla jsem do pojišťovny, zd ami propplatí ten prevenar. Ale paní mi řekla, že až ho bude mít pichlí ať dojdu i s očkovacím průkazem, takže jsem tam šla zbytečně, tak jsem valila zpátky. Malý první nechtěl spát, vadilo mu jak ten kočár drncá na tom sněhu, ale pak usnul, ale stejně půlku cesty byl vzhůru, seděl a pozoroval auta a vše okolo. To bylo snad poprvní co nespal v kočáře a díval se ven, jinak v kočáře skoro pokaždé jen leží. Tak mi sníh ani nevím, na sáňkách byl, ale do sněhu jsem ho teda nedávala.

zlobi: no to je Miška opravdu chudinka. No snad bude líp. Já na to taky co by malá trpívala, pichali mi uši několikrát.

janista moc pěkné fotečky na sáňkách.

Peti: ono na čokoládu bacha, malé mimi bývají na ni dost často i alergické, tak aby se ti malá z toho dokonce i neosypala. Já se dopovala oplatkama.

Honzinecka: co to je ekzém vím moc dobře. Kam chodíš na kožní? kup si cannaderm-kosmetika z konopí a je to fakt dobré, můžu doporučit. prodává se ve zdravé výživě,je dražší, ale zabírá.
5. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
no ahoj všichni kde jste? :slight_smile:
my v noci kojili dvakrát první po 5i hod, tak to jde... spinká líp, akorát ráno tu poslední hodinku u mě. miška už je lepší ale furt je ukňouraná. říkala mi dr. že bývají ty uši i když začínají růst zoubky...tak uvidíme.
jinak do otr za petou tento týden ne, nechci s miškou do trajflu. dneska zítra budeme doma a čt srazík?
6. led 2009 v 08:33  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem uspala malého v postýlce, tak mám chvíli než se vzbudí. No vidím, že tady je mrtvo:frowning2: My noc dobré, chrněl do 4h, najedl se a chrněl do 7h pak už jen řádil a řádil. Teď ho dávám dopoledne jen do postýlky a odpoledne jsme venku. Dnes jdu vozit s kámoškou a pak já jdu s malým sáňkovat. Děda nám přišrouboval opěradlo k sáňkám, tak to bude šrumec i z kopečka:slight_smile:
Zlobi třeba fakt Mišce ty zoubky rostou. Hlavně aby to bylo dobré. Já na srazík jo a teda kde? Malenovice nebo Zlín?
6. led 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojky, my dneska chtěli jet do Otrok, ale asi to vzdám, když jsem včera viděla jak auta klouzaly po silnici...mám strach, tady u nás pořád není odklizený sníh...potřebovala bych ale pokoupit tolik věcí a zatím musíme trčet doma, tak dneska zas vezmeme sáńky, jak půjdeme pro Fildu a trošku se projdeme...
Holky díky za pochvalu fotek :slight_smile: , my teď moc nefotíme, protože na mě Ježišek zapomněl s tím foťákem, místo toho jsem dostala wok pánev :sweat_smile: Zatím fotím jen na kameru, co mám vypůjčenou od našich, ale kvalita fotek teda nic moc...
čt srazík my jo, doufám jen, že zas nebude sněhová kalamita....ale stejně už potřebuju nutně do města, tak snad se tam nějak dopravíme, i když pojedem tak rychlostí šněka :grinning:
Holky a kde to tentokrát dáme?
6. led 2009 v 09:49  • Odpověz
janista: taky bych potřebovala na nákup a ještě někam zajet... ale radši to neriskuji, jen si denně ometám auto, kdybych narychlo nutně musela někam jet. Teď chodím jen pěšo a nebo busem a za barákem na sáňky:slight_smile:
No to je teda ježíšek, zapomenout na tebe. Ale tak pánvička taky není špatná.
Mě je srazík jedno kde bude. A kdo vůbec všechno půjde?
6. led 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak změna plánu, psala mi kámoška, ať dojedem na Baťov si za bobovat, tak se alespoň stavím na náměstí koupit malé ty botky...zkusím jet na Tlumák tam to bývá dřív protažené...jenom do školky půjdem asi pěšo...kopec je tam pěkně zledovatělý...Murin nechcete přijet za nama na Baťov, já bych ti napsala, až tam někde budem, kdyby jste se chtěli přidat na sáňkování, my bere i sáňky....
6. led 2009 v 09:58  • Odpověz
Jani, všechno nejlepší k tvým včerejším narozeninám....hodně zdravíčka, štěstí i pracovních úspěchů ti přejeme :slight_smile:
6. led 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
holky já na srazík půjdu pokud teda mišce nebude nějak hůř, snad ne...
a kde to je jedno, asi bych radši zlín, abychom nemuseli jezdit, nicméně to máte všichni blíž do malenek tak to zvládneme a aspoň zajdu do tesca tam cosi potřebuju takže malenky?
6. led 2009 v 10:50  • Odpověz
Nám je to fakt jedno, takže klidně i Malenovice :slight_smile:
6. led 2009 v 10:57  • Odpověz
Jůůů, Jani, děkuji za přáníčko...moc moc jsi mě potěšila....my jsme ted došli z MEGA prochajdy, byly jsme 4hod venku, je tam krásně a doma mě to nebaví....
6. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
jé honzi ty se máš že ti vydrží tak dlouho venku...co práce? a co oslava slavili jste nějak?
6. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
Slavili jsme už v neděli...práce zatím nic, musím ted s malou řešit tu vyrážku, tak práce jde stranou...malá mi spí celou dobu...a mně to bodne taky venku, chci do léta zhubnout...
6. led 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
tak to se máš, miška spí hodinku hodinku a půl pak se vzbudí a nebaví jí to tam. no jasně dítě na prvním místě..taky jak je teĎ miška protivná a nemocná tak prostě nedělám nebo dělám jen když spí...
a taky teda mě nebaví sama chodit venku, dala jsi si včera procházku? já jak se brodila městem v tom sněhu tak jsem si celkem mákla :slight_smile:)
a co jsi dostala pěkného k narozeninám?
6. led 2009 ve 13:52  • Odpověz
My teda dneska byli venku jen dvě hodiny a stačilo, já se špatně oblékla, ani čepku si nevzala...Filda v Otrok. sáňkoval s kamarádem....pěkně se vyblbli...akorát už byl chudák celý promočený, tak jsme se jeli na chvilku zehřát k našim, už ale pojedem domů, není to sice daleko, ale cesty jsou teda ještě pořád hrozné, tak pojedem velmi pomalu...zase zabrzíme dopravu na celém Baťově, ale když člověk veze takové "poklady" :sweat_smile: , tak se nedá nic dělat :grinning:

Jani, co to vlastně budeš dělat za práci, jestli se teda můžu zeptat?
6. led 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.