• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
¨zlobidlo:termin mame nekdy kolem konce zari....tak nejak...ale uz se tesim...jen mam takovy divny pocity porad..mam strach
22. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
holky chtěla jsem se zeptat byla jste některá na tom screningu na poliklinice ve Zlíne jmenuje se to PREDIKO na vysetreni v prvnim trimestru??
22. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
a co čekáte?a co jména dashav?vítám tě tady :wink:
22. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
honzi:jeste nevime jsem teprve 12+5 tak to jeste nevim..zitra jdu na ten screning se bojim
jmena?me se hrozne libi Terezka a manzelovi taky a kluk?to necham na nem
22. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Zlobi, když bude Adeliče spinkat :wink:
22. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahojky už jsem tady :grinning:
22. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
ja taky
22. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
dashav: jsem ráda že tady někdo je :wink: (myslím tebe) :grinning:
22. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahojte holky, my noc dobré, ale i blbé. Malý spal do 5h do rána bez probuzení, ale celou noc chrčel měl plný nos, tak jsem ho poslouchala chudáčka:frowning2: Ráno měl 37,5. Dneska byl u tchánů a já jela hrát badminton, super, holky teda mě bolí prdel, jsem se párkát proběhla a hned jsem ji cítila. Jinak mě teda "kámoš" pěkně honil po kurtu. Pak jsme dali čajík v pizzerce, dobře pokecali... zval mě do kina, ale kvůli Matesovi jsem nemohla, protože ho měl tatík dovést a bála jsem se toho jak je nemocný. No dojel s 38,2teplotou, rýmou jak trám a teda šílené hleny:frowning2: hned dostal nurofen a vysála jsem mu sopel. Po večerníčku šel hned chrnět, ale teda usnul až teď:frowning2:

ahoj dashav: vítám tě tady. Neboj určitě dopadne vše dobře.

Honzi: to držím pěsti s tou prací

adeli: ve středu asi pojedu do UH a budu mít hlídání, tka bych se ozvala:slight_smile:

deli: omluva, mělo to být fakt com místo cz. Jinak ještě jsem natrefila: www.elzal.blogspot.com a www.imikimi.com

Ined: to jsi toho zvádla hodně.

Janista: já používám taky krémy na ruce z avonu a nemůžu si je vynachválit. Je dobrá i neutrogena.

Mony: Mates stálě piští, je to děs, přijde mi, že je snad čím dál tím víc nedobrý:frowning2: To je mi mišky líto, my máme rýmu taky. Už stříkám taky vincentku
22. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
delikates:jj napodobne..koukam u toho na novu a posloucham protivnyho manzela..obcas si striknu vincentku do nosu fujj
22. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
uffff,už spíme,konečně,od půl osmé marně uspávám,v osm asistovaně kakal,já utírám,matýnek kaká,naštěstí pak do pěti minutek vytuhnul :slight_smile: .

ahojky dashav :slight_smile: ...moc gratuluji k těhu :grinning: ,tak to ji otěhotněla podobně jako já,termín jsem měla 27.září,akorát matýnek se narodil o trošku dříve,9.9. :grinning: .na prediko jsem nebyla,jezdil jsem se vším do porodnice,i ten screnning ve 12 tt mi dělali tam,takže bohužel neporadím :frowning2: .ty chodíš na gyndu k nějakému dr.ve zlíně?a moc tě tady vítám :slight_smile: .
22. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
ined: vydím, že ti Matýnek dal zabrat s usínáním i já jsem byla ráda,když Mates vytuhl, snad až zase do rána:slight_smile: Už se připravuješ na spinning? já tam snad nazkolabuji na kole, neb mě bolí prdel a zítra se přidá více částí těla.
22. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
ihned77:no dekujiiii neee ja chodim k nam k mudr je to i muj soused...ale ordinuje i nekde ve zline Švach se jmenuje...hele ja nemam zadny bolesti nic....do ted jsem mela ranni nevolnosti a ted nemam nic...je to normalni?
22. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
dashav: neboj to je normální. Já třeba za celé těhu neměla bolesti, nezvracela, prostě jak kdybych nebyla těhotná, až pak na to kopání a lezení váhy nahoru. Moje kámoška první 3měsíce krize a pak naráz když utne, tak prostě nic, bylo ji dobře a vyloženě si těhu užívala
22. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
pán buh zaplat za Jirku, toho vola mít doma :angry: ale drhý je skvělý :slight_smile: :wink:
22. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
murin:dekuji ja jen mam strach sbnad bude zitra lepsi...kdyz uvidim mimi...a kdy zacne rust brisko?ja jsem byla celou sobotu na zimnim stadionu ale byla jsem poradne oblecena tak snad jsem neco nezanedbala :confounded:
22. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
honzi: o čem nebo o kom to mluvíš? jakého vola?
bříško jak komu roste, mě třeba začalo být vidět až jsem byla v 6měsíce, do té doby jsem nosila své normální rifle a až pak jsem si kupovala těhu. Někomu jde vidět už ve3měs, je to fakt individuální
22. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
o výměně manželek :wink:
22. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
honzi?souhlasim s tebou...je to magor..sleduju to a pekne nadavam
22. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
mur ahojky :slight_smile: ...prosím tě už nesportuj,jasné,za prvé budeš mít přede mnou veliký náskok :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za druhé budeš hotová :grinning: .to je mi líto s matýskem,matýnek má taky rýmu jako brno,ale naštěstí je bez teploty :frowning2: .jsem ráda,že jsi si to dnes užila,alespoň dle možností,ale kino neuteče,ostatně co hráli :sweat_smile: ?určitě nějakou blbost,příště to bude lepší :grinning: .na spinning se připravuju tak,že jsem se rozhodla,že všechno stihnu udělat v pondělí :confused: ,ale už se moc těším.manža,když jsem mu řekla,že doufám,že budu moct druhý den chodit jen suše prohlásil-musíš :grinning: ,to je podpora :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

dashav :slight_smile: ...mě taky nic nebolelo,ani jsem nijak extra nezvracela,spíš jsem měla občas jen pocit na zvracení,akorát mi teda některé věci začali strašně smrdět :grinning: .švacha znám jen fotbalistu a to jistě není doktor-to jen tak vtipkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .a že ti není zle to buď jen ráda,nechci strašit,ale klidně to ještě může přijít.pěkně si to užívej,kdyby jsi chtěla kontakt na těhu plavání a cvičení na balonech ve zlíně-můžu vřele doporučit,pošlu ti tel.číslo :slight_smile: .a hlavně se příliš zbytečně nestresuj,to neprospívá tobě a ani mimískovi :slight_smile: .všechno bude v pohodě,uvidíš,každopádně držím palečky :slight_smile: .nevím jak na prediku,ale v porodnici jsme dostali výsledky screeningu ještě ten den,čekalo se na to.sice čekání katastrofální,ale zase lepší než čekat několik dnů.snad je to na prediku stejné :wink: .zkus se mrknout sem www.mojetehotenstvi.cz-muj tehotensky denicek,jsem tam pořád ještě zaregistrovaná a hodně se tam dozvíš,pokecáš a tak,já jsem tam byla od 12tt a pěkně mi tam to těhu utíkalo :wink: .
22. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
oprava: www.mojetehotenstvi.cz :slight_smile:

ten chlap ve výměně je opravdu jedlý :confused: ,toho bych chtěla mít doma,asi tak minutu a vystřelila bych ho na mars :angry: :sunglasses: .
22. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
neboj, teď už jen ten spinning, badminton opět až v neděli:slight_smile: a hotová budu, to už jsem pomalu teď. Jsem byla na hřišti jak veterán:slight_smile: dávali jakýsi ČR film, název si nepamatuji, ale prý mi to povykládá, šel beze mě. Já dala s Matesem doma večerníček:slight_smile: takže to mám povykládat zase já jemu :grinning: no příště kino, to už příště bude za hóóódně dlouho. O víkendu bude mít doma nasáčkovanou sestru se 4měs. holčičkou,takže kino nee a pak frrr na druhou stranu zeměkoule:frowning2:
No to budeš muset chodit,kdo by se staral o Matýnka, chlapi to na celý den nezvládnou, teda jak kteří.
škoda že nemám tv tady, karta v pc mi nefunguje, no spíš jen obraz nefunguje, nemám stále zapojenou anténu:frowning2:
22. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak jsem si to pustila do sluchátek. Holky který je ten debil? ať jsem v obraze? teď je tu ten v tom řecku
22. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
ihned77:dekuji moc jsi hodna..urcite se tam podivam...taky koukam na novu a je mi hrozne...ja bych ho asi zabiula...sice muj mi ted taky pekne zere nervy...asi ho zastrelim..je nachlazenej tak je protivnej zazitek
22. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jirka taky říká debil, ale že by se chtěl mít jako on :grinning: :grinning: můj sice kouří, ale doma by si NIKDY nezapáli a když tam jsou děti...humus :fearful:
22. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
v řecku je bůh a v praze magor
22. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
tak je mi jasné po chvilce, že myslíte magora s tou cigaretou, stačilo mi pár vět a už bych ho vyliskala. Radši být bez chlapa!!!:slight_smile:
dashav: nemocný chlap je na zabití, oni jsou totiž chudáčci vždy na umření:frowning2:
22. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
i Jirka byl ted nemocný, ale nebyla jsem doma a uvařil si čaj i mně....taky zoho umí dost, jen že žehlit :slight_smile: takového chlapa bych vyliskala
22. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
teda ale v tom řecku bych chtít byla:slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
holky víte jak se řekne smrt pro chlapa na sedm?
22. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.