• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
neeeeeeee, jak?práce?To je jen na5 :sweat_smile:
22. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
r.ý.m.e.č.k.a.
22. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
dashav: teď jsem se opravdu zasmála,nemá to chybu a je to PRAVDA!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
murin:jj presne tak...ja to doma ted zazivam :grinning:
22. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
mur :slight_smile: ..ten český film bylo určitě...líbáš jako bůh ne?a tak ať vezme neteřinku a půjdete kočárkovat ne :slight_smile: ?aspoň,no tak co,lepší než nic :wink: .o matýnka se budu muset postarat stůj co stůj,bo manžílek je v práci až do noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jejda,já budu chuděrka :grinning: .bože ten chlap v té výměně je takový,ale táááákoooovýýýý debííííííl,pomooooc :astonished: .
22. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
holky to je magorrrrr sledujete to?a nove?
22. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
dashav :slight_smile: ...svatá pravda :grinning: :grinning: :grinning: ,ikdyž na obhajobu třeba svého muže musím říct,že u nás to tak horké nebývá :slight_smile: ,on je spíš typ,který si nepostěžuje :pensive: ale zase opečovávat se nechá rád :grinning: ,ale zase kdo ne,že jo :wink: .
22. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
ihned:no on si nestezuje jen je protivnej a to je na moje nervyyyy
22. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
holky loučím se pro dnešek a lezu do duchen :slight_smile: ,matýnek zatím pěkně chrupká :pensive: ,ikdyž to chudáčkovi chrčí v nosíku :frowning2: ,tak snad ho ta rýma nebude moc budit :frowning2: ,včerejší poklidnější noc mě rozmazlila,jejda kéž by byla alespoň stejná i ta dnešní :sweat_smile: .krásně se vyspinkejte,děťátkům posílám pohlazení,i těm co jsou ještě v bříšku a zítra pááááápi :slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
to ne, byl to název na K a jedno slovo, fakt jsem hlava děravá. No snad ještě něco kromě toho badmintonu stihneme....
no já taky budu sama na starání. No možná mi někdo pomůže pokud budou babička doma. Mají kamsi jít,takže Mates bude přes spinning asi u mé ségry.
No jestli se ten chlap fakt změnil tak dobré, jinak bych ho hned vyhodila.
22. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
dashav...tak mu dělej malá,malá a ho to přejde,potřebuje přece chápající a milující ženu v tak hrozné životní situaci jako je vážná nemoc :grinning: .pááááá ať se manžílek pěkně vypotí ať je s ním řeč :wink: .
22. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahoj Ined. Já se taky pomalu loučím, jdu se natáhnout, ať se svaly zregenerují. Taky doufám, že noc bude dobrá,ale bojím bojím.
Holky dobrou a klidnou noc. Marodům ať jsou co nejdřív zdraví!!!
22. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
takové náhlé změně nevěřím ani omylem a tím míň jemu,se na něj podívej,to je debil od pohledu :angry: .jedno slovo na k mě taky napadá,ale to není ani omylem název filmu :grinning: .starání o děťátka zvládneme s přehledem,jsme už profíci,ty větší já menší,ale už to máme v malíčku :wink: .no ale už fakt mizím.....takže opravdu opravdu naposled pááááápi :slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
:slight_smile: holky jdu nakutě...dobrou noc
22. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak holky dobrou a klidnou noc :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak ja jsem kukala taky na vymenu a dneska dobre..jeeeeeeeeeeeee recko..

mur..no super budu stebou pocitat :grinning:

dashav..a kde tam stavite??a uz tam nekde bydlite??

tak pa a dobrou ja dodelam obj.avonu a lehnu pac zitra zase rano valim :grinning:
22. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
bre rano..tak u nas noc katastrofa..asi 10x hore a to od dvou do tri asi 7x jsem myslela ze ho zabiju,budil v pul seste :angry: :angry: :angry:
23. bře 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahojky Adeli nevím co s těma děckama je náš malý byl vzhůru taky o půl šesté no děs běs :angry:
23. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko,
tak u nás noc taky bléééé....
A to počasí venku.... hrůůůůůza.... :frowning2:
23. bře 2009 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ahojte
my noc taky děs, usnula před 22 vzbudila se v 0 a byla vzhůru do 3 pak usnula u mě do 6 a pak se převalovala do 8 ale to už jsem podávala dudlík hladila škrabkala...takže mám za sebou 4 h spánku paráda a ted jeuknourana jak...
co se to děje???
výměnu jsem neviděla asi juknunanetu když tak dočítám :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
bobul dnes musím na ochodnák do sůněte pro separačky a chci dolů do té zdravé výživy. nechceš se přidat? někdy cca 13?
23. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
krásné dobré ranko preji vsem
23. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
ahojte holky,my noc docela dobrá, akorát malý v noci chrčel jak nemohl dýchat nosem, ale spal. Vzbudil se ve 4h ráno, tak jsem dala mléko, aby hned chrněl a dobré, vstával v 6.30h, takže dobré. Dala jsem si ho k sobě, aby si hrál a já ještě polehávala. po snídani jsem s ním šla ven do lékárny objednat si novou dávku prevenaru a do fotografie(tam měli až od 10h a já tam byla v 9:frowning2: ) pěkně jsem zmokla, deštník jsem sice měla, ale byl k nepoužití:frowning2: takže jsem došla jak vodník. Teď si chvíli pohrajeme a jdu mu vařit. Teplotu má zatím jen 37,3 takže se to dá, ale soplík má teda pořádný, spíš vyloženě hleny a odsávačku už nemůže ani vidět.
Nebyl dnes úplněk, že všechny děti nemohly spát?

Adeli: dám ti ještě vědět co a jak, protože nevím jestli to hlídání bude 100%, to podle toho jestli táta pohlídá. Děláš třeba jen na některé a některé necháváš přírodní? já mám totiž některé pěkné:slight_smile:

Mony prosím tě jestli jdeš do zdravé výživy, koupila by si mi pohankové křupky prosím? tady nikde zdravá výživa není a Mates je už chvíli neměl.
23. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
ahoj mur
koukám do kalendáře úplněk je ve čt?
jj koupím, ale myslím že to jsou pohankovo kukuřičné jestli nevadí?
23. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

to máme dnes zase krásně hnusně,co :frowning2: ?mě už to počasí táák nebaví,ať už je hezky :sweat_smile: .holčinky,tak u nás se stal zázrak,protože dnešní noc jsem k matýnkovi do 4 h.vstávala jen jednou podat dudlík :confused: ,jenže pak se napapkal a zase se poblinkal :frowning2: ,tentokrát mě do výstřihu pyžama(asi budu muset nějaké přikoupit,bo dnes v noci asi budu muset spát v manžílkově :grinning: ).zase začíná kašlat plus ta rýma,tak je chuďátko celý zahleněný.pak jsem ho dala do postýlky a šla si lehnut,v pohodě usínal,najednou začal kašlat a to už jsem byla u něj no a opět mu ty hleny uvázly v krčku a opět si ublinknul,sice už míň,ale musela jsem ho převlíknout a postýlku taky :frowning2: .takže lehnout jsme si šli všichni v 5 a malý se vzbudil jako vždy 6.45,my ho máme místo budíku :grinning: .
dnes jsem chtěla jet do zlína na neurologii pro nový poukaz na rehabky,měli jsme se sejít se zlobidlem,ale je dnes nějaký divný den a v tom počasí někam cestovat to se mi teda nechtělo ani omylem :confounded: .a stejně budu matýnka raději držet v teple,jen po obědě pokud nebude mít teplotku tak ho na chvilku vezmu ven jen tak zdravotně se provětrat :wink: .a zítra nejspíš budeme muset k dr.aspoň ať ho poslechne a řekne co na to koupit za lék :frowning2: ,a to už jsem byla ráda,že se uzdravuje.teď spinušká,tak přidám nějaké fotečky do alba :slight_smile: .

adelinko :slight_smile: ..jj,já to dobře znám,ale u nás je to převážně tím,že matýnka bolí bříško :frowning2: .

deli :slight_smile: ...tak i lukinek je nespavec :frowning2: ?

zlobi :slight_smile: ...tak jen doufám,že miška nebude opět nemocná,chuděrka malinká :frowning2: .

bobuli :slight_smile: ...když se všude spí,tak u nás nee a naopak,je to divné :sweat_smile: a počasí je fujtajbl ve spolek i u nás :frowning2: .
23. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
ne to nevadí. Ať má zase změnu a nejí jen polistyren a nebo samotné kukuřičné. Teď jsem koupila v DM špaldové sušenky bio a jsou výborné!!! Malému s něma pomáhám :grinning:
23. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
ahoj Ined: chudák Matýnek:frowning2: Snad to bude brzy ok. Provětrání venku mu určitě prospěje, já chodím i když má teplotky, čerstvý vzduch je dobrý na tu rýmu, pěkně se jim dýchá. Taky jsem uvažovala o Dr. ale počkám do zítra a uvidím. Malý je ale jak kdyby mu nic nebylo, řádí o 106, už tu mám totální bordel z hraček, všechny musí být vyházené-rozházené po celém baráku:frowning2:
23. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
jj koupím, chci se tam podívat taky po něčem pro mišku. začínáme zase normálně jíst. včera teda zase kadila 6x ale snad se to konečně lepší...a snad ta noc byly jen zuby. přemýšlím co mišce přidat za jídlo. jogurt jí nechutná kaše taky nemusí..a pečivo nemá moc jak jíst :slight_smile:
23. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
mony a zkoušela jsi mléčnou rýži? já jsem dala jednou Matesovi kupovanou, ale to mu moc nejelo, ale teď jsem mu udělala v týdnu rýžový nákyp s jablky a mohl se po něm utlouct. Rýži jsem vařila v koj.mléce, dala do zapék.misky 1/2 na to nastr.jablka a pak rýži a dala zapéct a teda snědl toho hafu:slight_smile: Jaknemá jíst pěčivo? to Mates by se po rohlíku nebo chlebu utlokl, ale po suchém, se sýrem to moc nechce.
To budou určitě zuby jak ti kadila 6x. Teda spoň u nás to tak je, jak rostou zuby, tak kadí a kadí...
23. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
Denčo Lukynek snad spí jen venku v¨kočárku,asi se už připravují na změnu času.Co už by se mohlo změnit je to počasí,mám z toho už pěknou depku :angry:
23. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.