• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
no mléčnou ne, nechci kravské mléko, i když po roce nějaké zkusím asi. no jako že nemá zuby :slight_smile: a ani nechci moc bílé mouky do ní cpát. sýr chci zkusit po roce teda cottage nebo lučinu. pak po roce tvaroh s ovocem. pribináček taky nebudeme dávat.
tak ona měla ted ten průjem, tak bud se jí to vrací nebo zuby...
23. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
tak teď se mi to vše vymazalo:frowning2: vařila jsem Matesovi oběd.
Tak kdyby jsi to udělala z kojen.mléka, tak to není takové jak z normálního. Sice v koj.mléce taky mléko je, ale ne tak. A vždyť Miška už má 11měsíců. To já cottage ani lučinu zatím nedávala, protože to je tvarohové. Já dávám apetito kids, ale opravdu jen vyjímečně, malý má radši suchý chleba, po něm by se mohl utlouct:slight_smile: To dítě ten chleba pocumlá i když nemá zuby, však to zkus, to máš jak ty křupky, taky je jí. Mates taky jedl chleba a to měl jen 2 zuby. A celozrnné se dětem dávat nemá, takže nevím kdy dáš Mišce pečivo.
Počkej tvaroh s ovocem jo a pribináčka ne? vždyť pribin je tvarohový? To mi pribináčka nechceme. Takže tvaroh Mates teda ještě neměl. Ale na zítra mám nachystanou tvarohovou activii, tak jsem zvědavá. Už chci konečně začít vařit normálně to co jím já, jen si to dochutím sobě až na talíři. Přece jen už je to velké dítko a musí si zvykat na vše:slight_smile: No nic Mates jde obědvat a pak chrnět, zatím pa.

holky tady vykukuje sluníčko :grinning:
23. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
holky :slight_smile: ,tak nové fotečky už v albu jsou :slight_smile: ,matýnek stále ještě spinká,ale měl to s přestávkou,takže jsem musela uspávat znova,ale už by se měl vzbudit na obídek :slight_smile: .teď jsem zapoměla co jsem chtěla komu napsat,bo je to na předešlé stránce :grinning: ,no tak nic.

deli :slight_smile: ...asi jo,mohlo by se jim to posunout a mohli by děťátka spinkat o hodinku déle :slight_smile: ,akorát u nás je to šumafuk,protože my musíme vstávat stejně s taťkou :frowning2: .
23. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
sluníčko? já chci takýý
no já chci až po roce tvarohové věci. pribinák nechci kvůli tomu, že tam je cukr. takže tvaroh a zakysanou smetanu a ochutit ovocem. já ten cukr fakt nechci dávat co nejdýl...a rohlík jí občas dávám na požužlání grahamový, celozrnné až tak od 2 let. já vím, že jsme na tu stravu asi jiní, babi zas měla proslov jak bratránkovi (necelé dva roky) chutnají párečky - ale libové kuřecí! tak to na mě jdou osypky. jako uzeniny by neměl ani dospělý natož pak takový prcek a navíc párek...
mur nebo teda všici - dáváte dítkám luštěniny - čočka fazole hrách?
23. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
zlobi: dělala jsem nedávno hrachovou polévku a malému chutnala ale mu chutná všechno v tom je po mojem ,já jsem prý byla rypalena :slight_smile:
23. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
já taky jedla špatně v roce jsem měla 7kg no miška nebude mít ani 8 no :slight_smile:)
23. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
ono vykukuje jen sem tam,takže nic moc, ale aspoň něco.
Já kromě sušenek(max 4denně) nic sladkého nedávám a nesladím Matesovi nic. Tak teda ty párečky by mě taky dostali. Moje kamarádka ve 2 letech dávala řízky, klobásky, třeba jen suchý salám, dokonce i špek malý bágroval, to jsem byla hotová z toho a to jsem v té době nebyla ještě ani těhotná. Dost jsme se kvůli tomu rafli, jsem říkala, že je fakt blbá že chudák dítě! ale jinak já párky mám ráda, ale už jsem je taky moc dlouho neměla.
Já luštěniny zatím nedávám. Jedině občas do polévky hodím fazol.lusky, ale opravdu jen pár a Matesovi chutnají. Ale udělat mu čočku, to se teda bojím. I když jsem se dívala do diskuze jídla po roce, tak jsem se nestačila divit, co některé maminy dávají a zelí a fazole je tam psané často.
23. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
holky já jdu uspávat, i když to nevypadá, že by se mu chtělo spát a to od 6.30h řádí a lítá sem a tam...tak zatím pa.
23. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
no já právě taky četla že luštěniny po roce jo.
no jjá četla před měsíce diskusi dubnových mimin že jí s rodiči...holt že je bramborová kaše malinko osolená nebo jak jim chutná ryba v trojobalu a játra!!!
no právě že v jogurtech ovocných a pribináčku je cukr takže to nedáme a po roce zkusíme zakysanou smetanu.
23. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
mony, babi vem s rezervou, u nás je Jirky máma stejná, dala malé brumíka a malá osypaná jak svina...pro párky jezdíme daleko, jsou jen z masa...luxus, jezdí na ně i Koller, je to náš rodinný řezník, ale já je nejím, výjmečně jeden
23. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
chrníme:slight_smile: jsem měla rozepsané, ale smazalo se mi to:frowning2:
malý sice na bolení bříška nikdy netrpěl, ale stejně mám z těch luštěnin strach. My jogurty bílé, ty miluje, po nich by se tloukl. Ovocný dávám opravdu jen sem tam, protože mu stejně tak moc nejedou.
Já br.kaši teda ještě nedávala a rybu jen ochutnat,když jsem si ji dělala. Jinak co měl rybu ve skleničce hipp tak to hned vyzvracel,takže s rybou já teda ještě počkám a pak stejně jedině na másle. Trojobal neuvidí ještě dlouho. A játra no comment. Sice nejsem přísná na jídlo, ale některé věci opravdu nee.
Brumíka jsem taky ještě nedala, ale začala jsem kupovat od brumíka ty lodičky a to malému jde, ale dostane za den 1 a nemá ji každý den. Honzi jak se mohla z brumíka osypat? vždyť tam nic není, nebo z té náplně? já to ještě nikdy nejedla tak nevím.
23. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahojík holky tak za chvilku vyrazim do toho zlina ted jdu do sprchy a pak prijede manza a jedemeeee
23. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
To jedeš na kontrolu a ultrazvuk?Necháte si říct coto bude? :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
dashav tak hodně štěstí, ale neboj vše bude ok. :grinning:
23. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
delikates:jdeme na ten screning v prvim trimestru...vis...no jestli to pujde videt tak ano
23. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak at je všechno jak má být a měj se :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
dasha hodně štěstí! :slight_smile:
honzi a z čeho se tak osypala? toho se taky bojím ž jí bude babi dávat co nemá...
23. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
u nás to vidět bylo již v 1š.týdnu, věděli jsme že je to holčička...
23. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravíme vás po víkendu :slight_smile: ....měly jsme se dobře, v sobotu jsme byly u babi a přespaly jsme, zašla jsem si na kafčo a poplkat ke kámošce a Nikča si aspoň udělala zácvik na příští týden, jak bude babička hlídat a já budu řádit na třídním srazu :sweat_smile:
Dneska jsme se před chvílí vrátily z procházky a NIkča ještě chupká v kočárku, nechaly jsem ji venku, ale začíná trošku pršet :confounded:
Jinak s tím jídlem, tak já už se snažím dávat skoro všechno, co jíme my (teda samozřejmě z těch zdravých-nebo alespoň zdravějších jídel :wink: ), milujeme špenát :slight_smile:, měly jsme už i hrachovou, čočkovou polívku a chutnala, já jsem ji jedla normálně i dříve a nikdy jsme s bříškem problémy neměly. Párkrát jsem koupila ve skleničce tuňáka od Hami a taky chutnal, když děláme lososa, tak jí vždycky trošku dávám ochutnat a zatím teda jí skoro všechno.Ale teda je fakt, že těď vařím skoro denně a jak dávám normální jídlo (bez ochucovadel), tak my už nechce moc jíst ty skleničky :unamused: ....a sladké nám moc nejede, zkusím dát sem tam ochutnat, ale nechce to, tak jsem i docela ráda :slight_smile:....Chleba i pečivo taky máme nejradši jen tak suché, bez sýru a bez másla.
A vítám tady novou Dashav :slight_smile: ...ať dnes vše dobře dopadne :slight_smile:
23. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahojte,my jsme se před chvilkou vrátili z venku,je tam teda pěkně sirovo brrrrr
Teda ohledně jídla s naší Kájou problémy nejsou, jediné co nemusí je ryba, zkoušela jsem toho pangasiase a nešmakuje :frowning2: ....jinak hrachovku měla zrovna dneska na oběd s vajíčkem, to jí šmakuje moc.
Murin, tu Neutrogenu zkusím koupit, až jí někde uvidím...
Adel, díky za nabídku, ty nehty bych přijela vyzkoušet, napiš kdy a kam se dostavit, akorát já jsem v tomto směru naprostý amatér, nám nehty úplně na kraťučko, abych s tím neměla žádnou práci, tak nevím, jestli je to na tu úpravu vhodné?
Co marodi, jak se vede?.....
Zdravím novou povídalku a nastávající mamču Dashu :slight_smile: ...ať Vám dneska výjde ta Terezka :wink:...nebo Terezák :grinning: ...vždyť je to jedno, hlavně ať je zdravučké :slight_smile:
23. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
ahojky holky kukněte...díky marky máme čepičku a díky Vendy(bobule) krásnou fotečku a díky Janči, která čepičky dělá to Adélce sluší :wink:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=11789
23. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
Janči, tak vy už máte od Bobull fotky nebo jen úpravu...mno krásná anděl přece :slight_smile:
23. bře 2009 v 15:23  • Odpověz
Marky, kde máte sraz?...já chci jít v sobotu kámošce na narozky, má to na tom bowlingu, tak bych to tam mohla rovnou zamluvit, když budete chtít...ale s hlídáním nevím nevím...Kája by i šla pohlídat, ale Filda nechce spávat nikde jinde než doma :confounded: ...budu muset přemluvit babču, aby přijela sem, protože můj bude chtít jít asi taky...
23. bře 2009 v 15:31  • Odpověz
Deny, mrkla jsem na fotky, teda ale je to kořeň ten Matyš :slight_smile: ...moooc hezké foto
23. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
Jani, máme sraz základky v Březolupech a je to tam u spolužáka ve sklípku :wink: ...už se moc těším, aspoň na chvíli se odreagovat :grinning:
Tak s tím bowlingem nevím, já myslela, že to bude před den a i děti s náma :confused: ...tak to budu muset asi taky najít hlídání, nebo bude hlídat můj doma a bude to "dámská jízda" :sweat_smile: ...taky možnost!
Honzi, moc pěkné, bobull i Janička K. jsou šikulky :wink: ... já jsem taky původně chtěla nechat ještě udělat nějakou jarní čepičku, ale ty loňské nám ještě jsou :sweat_smile: , tak je aspoň ještě unosíme :wink:
23. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
Teda je vidět, že jsem tu dlouho nebyla, samé nové fotkíííí :slight_smile: ....Deni, moc pěkné, je teda macík Matýnek :slight_smile: , v porovnání s těma holkama :sweat_smile:
I Deli nové Foto :slight_smile: ...moc pěkné, všem to sluší, jako vždy :wink:
23. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
Jo a zrovna v tu sobotu jsou tam prý i ARAKAIN :wink: ...tak možná ze srazíku zabrousíme po sto letech i na bigbeat :sweat_smile: :grinning:
23. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
ahojte
já jsem taky pochopila že bowl bude s dětma
mur mám pro tebe ty křupky
ježiš tady je snad vichřice či co!!!
honzi pěkná fotka, já teda na tyhle čepičky nejsem ale bobul je šikula :slight_smile:
23. bře 2009 v 16:33  • Odpověz
ahoj holky, jsem sama samotinká, to je klííídek :grinning: Matesa si vzala babička a šli na návštěvu k tetě a možná dojde ostříhan jestli se jim to povede. Teda holky on začíná být jak beránek kudrnatý, vzadu se mu to pěkně vlní, to má po mojí mamce a dědovi:slight_smile: hurááá:slight_smile:
Honzi moc pěkné foto i čepička, mě se takové čepičky líbí, na jaro si taky nechám udělat, ale od baby nebo tety:slight_smile: a nebo jednu na zkoušku od někoho.
Mony díky za křupky, ve čt.v yamaze se vyrovnáme.
Marky, to si teda budeš užívat. hned bych taky šla. Jinak na Arakainy jsem chodívala, ale teď radši ne....

bowling: já jsem to z jančiné zprávy pochopila, že to oni jdou teď na bowling a chtějí hlídání a že by to tam pak zrovna objednala pro nás, ale to bychom šly s dětma. Teda myslím si to.
23. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
www.deticky.cz moc dobré líbí se mi tam golfky tam bez stříšky za 999 a se stříškou za 799 :grinning: už jsem se rozhodla :slight_smile: koupím si 2 golfky jeden těžší a jeden lehký bez střechy a nebo se stříškou :sweat_smile: ještě nevím
23. bře 2009 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.