• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky..
doctu pozdej
murin..http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2554367&vReferer=
23. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
moc pěkné :slight_smile: :grinning: daří se ti tak by jsem si šla k tobě udělat :grinning:
23. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
ahojky holčiny :slight_smile: ,
tak jsem po obědě vyrazila s matýnkem na baťov,že se stavím v domácích potřebách koupit plastové škatulky na zamražené příkrmy :wink: ,no tak mají do 28. zavřeno,do toho nám začalo krásně pršet,tak jsem usoudila,že nejlepší bude vrátit se domů busem,jenže matýnek chytil zase ten svůj hysteráček že v kočárku prostě nebude,ani slzička a řev a mě se do finále podařilo roztrhnou pláštěnku na kočárek,ach jo,den jako víno :frowning2: .ale když už jsem byla u spoláku,tak jsem aspoň v cukrárně zakoupila 4 ks zákusků,jako revanš :grinning: .matýnek teď naštěstí spinká,tak mám chvilku klidu,pak ještě musím vyluxovat,umýt nádobí a pověsit prádlo a samozřejmě obstarat matýnka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale zítra budu mít pokoj,vše udělané a hurááá na sport :grinning: .jo a ještě jsem koupila nějaký speciál časáku miminko a jmenuje se to výživa batolat-průvodce výživou od kojence k předškolákovi :slight_smile:,tak si to musím prostudovat,protože některé věci ohledně papání mimísků jsou mi trošku nejasné :grinning:.

mur :slight_smile: ...tak jsem byla zakoupit tenisky,triko a gatě :grinning: ,zítra si máznu nožky alpou a pojedu jako armstrong :grinning: .a jak se teda domluvíme?písnem si sms :slight_smile: ?doufám,že je matýsek v pohodě :slight_smile: .a pročpak mu chcete stříhat kudrliny?jen mu je pěkně nechejte ať rostou :slight_smile: .

marky :slight_smile: ...moc děkujeme :grinning: ,.matýnek zas není tk veliký má jen 7540 g a 69 cm :slight_smile: ,ale možná opravdu proti holčinkám je urostlejší :grinning: .ale tak to má být :wink: .

jani :slight_smile: ...děkujeme :slight_smile: ,máš pro nás nějakou nevěstu? :grinning:

dashav :slight_smile: ...držím moc palečky :slight_smile: a doufám,že jste si to krásně užili :slight_smile: .pohlaví se na utz pozná až tak okolo 20 tt,dříve leda z plodové vody :slight_smile:,my jsme ale měli stydlínka a pohlaví se na jisto dozvěděli až den před porodem :grinning:.

bobuli :slight_smile: ...ty jsi šikulka,krásné čepičky,ale to na chlapečka není,nebo máš i nějaký pánský model :grinning: ?
23. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
mur..jj dej vedet co a jak :grinning:
janis..mobil n me mas tak pisni kdy ti to vyhovuje a ja se nejak zridim..jo mozno jeste aj ten dalsi tyden..

tak kdo ma zajem klidne se pisnite :grinning:
23. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...opět jedním slovem náááádhera,to ani není možné,že jsi teprve začátečník :grinning: .hned bych se přihlásila,ale opravdu mi nemá matýnka kdo pohlídat :frowning2: .ale jen tak dál,určitě pak budeš mít plno zákaznic :slight_smile: ,budu tě věhlasně doporučovat :grinning: .
23. bře 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahojky,
já ostuda jsem zapomněla přivitat Dashav a jejího svištíka... :dizzy_face:
tak jsem se sem dostala Zlobi až teď :frowning2: .... já mám kdyžtak čas zítra a nebo ve čt. Ve středu mám sraz z kamarádkama a v pátek školu :wink: ... tak kdyby jsi šla do města tak písni :slight_smile:
Ined, tu čepičku co má Honzi na té fotce tu jsem nedělala, jen jsem upravovala tu fotku :wink: ... já mám čepičky co dělám některé nafocené v albu :wink:
23. bře 2009 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz
jejda ta hrubka :frowning2:
23. bře 2009 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz
ined..tak se ke me treba nekdy dostanes na nehty :grinning:
23. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
Teda holky, vy jste obě šikovné-zručné :slight_smile: ...z fleku se tím můžete živit, jsem zvědavá co bude po MD živit mě :frowning2: ...účto mě vůbec neba, ledaže by někdo potřeboval managera...to se hlásím jo :grinning:
Adel, díky, já se když tak ozvu teda, až budu mít hlídání, asi poprosím prabábi...
Jinar Murin pochopila dobře :wink: ...teď (v sobotu) bych ten bowling domluvila s kámoškou, buď aby se tam nekouřilo nebo zamluvit jen pro nás, když to půjde.....myslím teda odpol s dětičkama....ale můžem kliďo vyrazit někdy i večer, akorát ne u nás, tady chcípl pes, jedině když je tu zábava....ale teda jestli chcete zakalit a vyhodit si z kopýtka, tak někdy můžem vyrazit do víru "velkoměsta" :grinning: :sunglasses:
23. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
bobuli :slight_smile: ...tak už jsem se mrkla,no krása a je tam i klučičí verze a krásná :grinning: ,neupletla by jsi mi prosím prosím pro matýnka taky takové dvě čepičky,jednu takovou zelenou a druhou do modra :sweat_smile: ?nemyslím hned,třeba výhledově jak by jsi našla čas :wink: .kdyžtak mi prosím písni na IP jestli by to šlo,za kolik a tak ,ju :slight_smile: ?a fotečky jsou také moc nádherné a klárka jaké má dlouhé vlásky :sweat_smile: ,my jsme plešounci,ještě pořád :grinning: .

adeli :slight_smile: ...jednou určitě a ráda :slight_smile: .
23. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
ahojte holky, už chrníme, padl jak mrtvola vysílením:slight_smile: No jo dnes spal jen hodinku a celý den si to šmatlal po 2, tak byl zmožen. No nakonec ani k tetě nedošli neboť začalo pršet, tak to otočili. No samozřejmě hned došli za manou k pc a mates mi to natvrdo vypnul:frowning2:

Ined: jsem se nasmála s tou alpou:slight_smile: tu myslím budeš potřebovat až po tom, ale stejně na to asi bude slabá:slight_smile: já už si nachystala cyklobandasku, teda z roku 1 2 3, ale bohužel svoji ještě nemám dovezenou... Já bych ty kudrny nestříhala, chtěla jsem nechat trošku delší, ale všichni do mě hučí, hlavně teta(kadeřnice) že se ty první vlásky mají ostříhat, aby zhoustly a ještě byly silnější. Nám sice ty první vlásky vypadaly, toto jsou druhé, ale tak asi mu je nechám teď zastřihnout a pak to nechám hvíli růst. Teď nosí čepice, takže je to jedno, že by vypadal jak ťululum:slight_smile:

Adeli: fakt krása, jsi na to opravdu moc šikovná.

Janista: to jsem ráda, že jsem to dobře pochopila. Vy si o víkendu dobře zablbněte tam a na někdy to zamluv. Mě je osobně jedno na kdy,no vlastně teď každou neděli chodím hrát badminton, ale klidně vynechat můžu, když mi odjede trenér:frowning2:
takže holky navrhněte termín bowlingu. Jinak nejsem ani proti nějaké té noční jízdě:slight_smile:
23. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
ahojky tak už jem tady :wink:
23. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
tak u nas uz se spinka a ja asi taky brzo zalehnu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
23. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
holky jsem tuuu
23. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
dashav: tka jak to dopadlo, vše v pořádku, že jo:slight_smile: a co ukázal se pindík a nebo pipka? :grinning:
23. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
murin:no super to dopadlo...videla jsem prvni mavnuti rucicky a nozicky...jen manzel a mamka nesli se mnou sestricka na ne zapomnela v cekarne... tak me to mrzelo :-
ale jinak jsme zdravi..zadny choroby

23. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
to je škoda, že to neviděli, ale aspoň ty máš zážitek, je to něco neuvěřitelného to vidět poprvní:slight_smile:
23. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
adeli. ty se máš u nás se prostě nespí u nás se schrupne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenom hodinku a potom vzhuru 8 hodin až se unaví to snim musím chodit :frowning2: na motorku v dubnu jdeme kupovat :wink: těžší golfky :grinning: ale potom tak v červenci si koupím lehké golfky :wink: na přejíždění např. s ined do sluníčka nebo když pojedu vlakem i trolejbusem :sweat_smile: tak je to celkem výhoda :slight_smile:
23. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
dashav..kdy budete bydlet v ostrozskej??
tak ja se loucim a valim do vany a postele :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
23. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak dobrou noc Adel

Deli: ty židličky pro princeznu a prince jsou moc pěkné i ten pokojík, líbí se mi taky barevný, ale taky to u mě není kam dát:frowning2: a jaký si ten težší golfáč budeš kupovat?
23. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
ahojte
tak my se byli podívat na golfky Jané starší model se dá sehnat za stejnou cenu jako nové chicco. tak teĎ přemýšlíme který pořídíme...
miška řádí a řádí, hrozně se chláme, úplně jiné mimi než to co bylo v noci 3hod vzhůru a řvalo v postýlce...vůbec se netěším na noc :frowning2:
dashav super že jste zdraví :slight_smile:
adel dobrou
mur co mates pištěl dnes?
23. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
uf,tak už snad i u nás se spinká :pensive: ,tatínek je doma,tak to usínání byla zase liga :sweat_smile: .já nevím,že tak malý človíček má v sobě tolik energie,dopoledne spal nadvakrát,ale dohromady to dalo hodinku a půl,venku jen půl hodiny a půl hodiny zvečera :frowning2: .no pořád se vrtí,ale tak snad už zabere :wink: .kašle už naplno,teplotu má na hranici,musím to pohlídat,takže zítra nás cesta k dr. nemine,ale potřebujem nějaké léčky,toho kašle se jen tak sami nezbavíme :frowning2: .ať už je hezky a teplo a svítí sluníčko,to pak nemoci sami odezní a bude konečně pokoj.jejda,jak já se těším na jaro :sweat_smile: ,jak tak chodím všude možně s kočárkem,už je vidět,že kyti začínají rašit...tak mě to úplně hřeje na dušičce,ten konec zimy bývá nekonečný :unamused: .

deli :slight_smile: ...no jo,lukinek už je velký klučík,už se tak rychle neunaví a bude to čím dál horší :sweat_smile: .

dashav :slight_smile: ...moc moc gratuluji :slight_smile: ,vidíš,všechno je v pořádku a mimísek na tebe mává,sama si pamatuju ten nádherný okamžik,když jsem matýnka poprvé viděla,taky mával,brouček :sweat_smile: .jen je škoda,že to neviděl i manžílek s maminkou,příště se musíš ozvat,to je naprosto normální,že na utz chodí tatínek i ostatní členové rodiny :wink: .

janista :slight_smile: ...do víru velkoměsta bych vyrazila taky a ráda,nebyla jsem nikde ani nepamatuju :sweat_smile: .ale bowling s matýnkem ještě absolvovat nemůžu,je to ještě prcek :frowning2: .
23. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak už mi to tu taky spinká, tak jsem tu na chvíli s váma :wink:
Hlavně, že jsme si to vyjasnily s tím bowlingem, ale klíďo bych někdy dala i večer bez dětí :slight_smile: ...teda pokud budu mít hlídání.
Tak holky zítra si užijte ten spinn, mě to bohužel zítra asi nevyjde, manža jede na SK a to netuší ani on kdy se bude vracet :frowning2:škoda, ale stejně jsem se koukala a zrovna zítra už je plně obsazeno, tak snad na příští se přidám :slight_smile:
23. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
mony a jaké ty golfky jane a kde jste se na ně byli mrknout?
Mates dnes moc nepištěl, ale rozčiloval se pěkně. Večer řval jak pardál, jde vidět, že není ve své kůži. Ale jinak se chláme na celé kolo a hlavně dělá pěkný nepořádek všude, vše musí být ozházené po celém baráku. Taky pomalu začíná kašlat, teplotu měl večer 37.4. Zítra ráno radši povalím k doktorce. Rýmu odsávám skoro celý den, kapu mu tam, stříkám. Ale radši zavčasu než se rozkašle moc a bojím se, aby se mu to nevrazilo do ouška.

Ined: my už máme na zahrádce krokusky, sněženky a cosi dalšího se tam klube, tak snad to jaro už konečně dojde, už se na to móóóc těším, ta zima už mi leze krkem.
23. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...dobrou noc a krásné sny :slight_smile:

zlobi :slight_smile: ...já to oslavím až nějaký kočárek opravdu vyberete a koupíte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale ne,to jsou věci,které se musí dobře promyslet,proto budu i ráda,když mi s nákupem našeho sporťáčku pomůžeš :wink: .a noc bude určitě dobrá,to byla jen vyjímka,třeba opravdu zlobí ty zoubky :frowning2: .

mur :slight_smile: ...já už jsem víceméně sbalená :grinning: ,můžeme vyrazit :slight_smile: .cyklo láhev jsem našla taky,mám skoro novou nebo spíš málo používanou,akorát byla skoro tři roky ve sklepě naplněná vodou :astonished: ,jsem se ji bála otevřít :grinning: ,no normálně tam nic,prostě voda :confused: ,tak jsem ji vydrhla a vypucovala :grinning:a už ji mám nachystanou na ten skvělý nápoj.
o těch vláscích u mimi jsem zase slyšela,že se to nemá stříhat,no názory se liší :slight_smile:,to pak člověk neví jestli to má udělat nebo ne.my tento problém nemáme a jak to tak vypadá dlouho mít nebudeme :grinning:,matýnek tam sice nějaký porost má,ale šel by stříhat leda tak manikůrníma nůžtičkama :grinning:.

tak holčinky...i já se pro dnešek rozloučím,ať nenaruším pohodu a klid u rodinného krbu :grinning: a pomalu se půjdu připravovat k spánku a na zítřejší športovy deň :grinning:.děťátkům posíláme pusenku a rodičům klidnou,dlouhou a ničím nerušenou dobrou noc :slight_smile: :pensive:.tak páááápi :grinning:
23. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
ined: tak to jsi dobrý, já mám nachystanou jen tu láhev. Mimochodem jsem s ní byla na tom tak jak ty. Byla v ní voda a ta tam musela být opravdu dlouho. Mě ji dovezl manža jak mi dovezl teď kolo a tu láhev jsem opravdu moc dlouho nepoužívala, mám novou, ale tu mi bohužel nedovezl:frowning2: :angry: já se budu chystat až ráno. A mám dvojí hlídání, ségru a babičku, se budou o malého prát.
No já právě slyšela, že se to stříhat má. Říká se akorát, že do roku ne, že to se krátí i rozum, ale po roce by se to ostříhat mělo. No vepředu nic moc nemá, ale vzadu to má pěkně dlouhé a kudrliny:slight_smile:
No nic, přeji dobrou a klidnou noc. pa zítra. Mimochodem dojedu s pidi autem modré barvy, ale však mě poznáš a určo ještě budem do té doby na netu:slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
dobrá!:slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
no já vím že jsem děsná s vybíráním, vybírám dlouho a důkkladně :slight_smile:
pani na jižnácích hi prodává použitý tak jsme se něj byli podívat
jinak miška takto prožívala první zoubky - probdělé noci.
s vlásky my taky nemáme "problém" :slight_smile:
mur hlavně at to nic není vážného :frowning2: my zase odsáli spousty :frowning2:
zítra si užite spin, ted jsme uložili mišku a až usne jdeme taky spát, dobrou
23. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
My jsme vlásky musely stříhat už i dříve, ale jen ofinku, už asi 3x, sponečka hned letí někam, tak se to muselo přistříhnout :sweat_smile:
Holky, tak hlavně ať jsou dítka zdravé, už to chce JARO jako sůl, nebo alespoň více sluníčka :wink: :sweat_smile:
Vidím, že už pomalu mizíte, tak "dobrou noc"...a zítra moc na spinn. neblbněte, ať se tu večer ve zdraví všechny sejdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Pa Pá :wink:
23. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
holk vidím, že jste všechny zmizly. Já se zabrala do icq s kámošem:slight_smile: Přeji teda dobrou noc. pa
23. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.