• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
dobré ráno
tak my noc super, dudlík, kojení ve 3.30 v 6 a vstávání v 7 :slight_smile:
jak je ostatním marodům? mur a ined?
honzi jak bylo v práci? :slight_smile:
jo a bowling - s miškou jojo akorát máme 3x týdně nějaké cvičení tak budu asi "vybíravá" v termínu :sweat_smile:, o víkendu s radkem nebo některé soboty odpoledne bez něj když bude hrát fotbal :slight_smile: a večer já ne, jelikož musím kojit a jak chodí spát po 21 tak kojím v těch 21 a z flašky nechce takže jsem upoutaná doma...
24. bře 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahojky včera jsem jaksi odpadla byla jsem jakási utahaná.Jinak noc v pohodě a malý vstával posedmé.Tady začíná vykukovat slunko a hrozně fučí.Mějte hezký den. :slight_smile:
24. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
My už máme většinou krásné noci, jen jednou buzení na flašku :sunglasses:
Mony, ten ten bowling je každý den otevřený až po 3hod, kámoška totiž ještě chodí do práce a dělá účto doma a teprve pak valí tam, jinak za měsíc jí začíná pomáha druhá a to už by pak bylo otevřeno celý den....tak holky prosím napište, který den po 15hod můžete...jinak je tam i pěkná zahrádka s hřištěm a pískem, ale to je u nás před každou hospodou :grinning:
Ten "večerní sraz" bych nechala třeba až na léto, ne?....někde si sednout na zahrádku až bude venku teplo a i dítka už budou větší, tak se budou dát líp pohlídat taťkama, příp. babičkama :slight_smile:
24. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
ahoj
tady je taky hnusně :frowning2:
jani tak to je dobře že se uv ás srovnaly noci, taky jsi si užívala :frowning2:
po 15 můžu kromě úterka.
jo co s tou solnou jeskyní??
jani prosimtě tys měla nějakou knížku s recepty na jídla po roce že? mohla bych si ji nějak půjčit prosím?
24. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj holky
24. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
:slight_smile: Ahojky Dashav! Ty se jmenuješ Dáša? A máš nějaké jiné chutě co jsi těhotná?Jak jsem čekala dceru,tak jsem měla strašnou chut na okurky a smrdělo mi syrové maso.U malého už nic .
24. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
delikates:ahojík ano jmenuji se Dáša...no já nemám žádný chutě,.nic mě nebolí,mám super obdobi tak si to užvám...takže nevím asi to bude kluk ne?
24. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Tak to asi jo.A jaké máš vybrané jména? A co kočárek jaký se ti líbí?
24. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
ahojte
dáši těžko říct já neměla žádné chutě nevolnosti, jen jsem byla hrozně unavená. pak pohoda všichni mě typovali na klkuka podle všech příznaků a máme holčičku. nevěděli jsme to ale já si ji moc přála :slight_smile: co bys ráda ty?
24. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
zlobidlo:no jako me je to celkem jedno..bud a nebo hlavne aby bylo zdrave..ale asi spis holcicku...a jmena?
líbí se mi TEREZKA a na kluka DANIEL nebo MATYÁŠ a kočárek..moment dám ho tady..snad se mi to podaří
nebo spíš dám jen odkaz jo?
http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-gt3-completo-s-korbou-a-autosedackou-2009-darek-1/
24. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
ahojky holky, uspávám malou a jdu pracovat...
včera jsem si dávala dokupy rozhovory a dnes jedu naostro na volání, snad Adel bude hodná...práce je to zajímavá, ale stíhat budu max 2hod/denně
jinak noc otřes a děs běs, ale jupííííí, máme 2zuby venku, ale boj jak blázen to byl...s Jirkou jsme byli na dně :cry:
24. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
dashav nádherný kočárek, já mám taky GT3 a můžu jen doporučit :wink:
24. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
dáši zrovna jsem chtěla napsat že ho tu dvě mamky mají :slight_smile:
honzi a copak adeliprováděla? miška nám včera nespala v noci - takhle ona prožívá zuby. a adelka ti spí doma nebo na balkoně? já jdu taky za chvíli dělat.
24. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:
Daši kočárek je moc hezký.... :slight_smile: Nyslím že je i dost prostorný :wink:
Honzi, tak ať se první pracovní den vydaří :wink:
Já si taky přála moc holčičku a taťka zase kluka a byl zklamaný když jsme šli z velkeho UTZ :pensive: , ale jak je teď šťastný :grinning:
Dneska se jdu vrhnout na vaření... Klárka už má vyjedené bašty, tak zase ze tři druhy navařím a zamrazím :wink: ... a odpoledne ji snad stihnu udělat i ovocné přesnídávky jablko-banán a jablko-maliny :slight_smile:
Tak krásný den všem :slight_smile:
24. bře 2009 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz
autor
bobul a kde bereš maliny? :slight_smile:
taky vařím do zásoby takhle :slight_smile:
holky jinak máme nové fotky :slight_smile:
http://www.erbenovi.fbl.cz/2008/Michalka/michalka09.html
24. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
spinká v ložnici v kočárku, ale už je vzhůru :frowning2:
Práce super, ale s dítětem to nejde :unamused: ale baví mě to...taky vařím do zásob na léto :wink:
v noci strašidýlkovala jak tomu říká tatínek...nesala, chtěla k nám a kkousala nás do nosu a řvala a řvala :fearful:
24. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
no mně miška nespí doma vůbec, ale venku na balkoně v kočárku jak šípková růženka :slight_smile:
tak to máte podobné projevy u zubů jak my...
24. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
je to boj, že Mony? No já bych ráda pracovala, ale s Adelí je to děs, líbí se jí mikrofon na sluchátkách a pořád ho chce...takže jdu uklidit, aby tady mohl Jirka s kolegou dojít, jdou na pohřeb a pak k nám a my jdeme do poradny, holky jsem tak zvědavá, kolik budeme vážit...
24. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
ahojte holky, akorát jsme došli od Dr. Mates v noci chrčel a začal kašlat-suchý kašel. Teplotu měl sice jen 37,3, ale tak radši jsme zašli. MUDr. říkala, že to může být reakce po tom prevenaru, že tělo se brání. Napsala nám jakýsi sirup po 12h a 3x denně jakési kapky na kašel. Rýmu mám odsávat. Naštěstí uši jsou v pohodě, tak snad to bude brzy dobré. Jinak vypadá že mu nic není, protože pěkně řádí, akorát je teda ospalý, teď chodí spát 2x denně, ale to mi neva:slight_smile:
jinak co se týče nevolností v těhu, to nevím co je, chutě jsem nějak zvlášť teda neměla, jen na sladké, ale to jsem měla odjakživa a teď ještě víc jak v těhu, takže nic. Ale teda v těhu jsem začala jest i suchý salám a do té doby jsem ho ani vidět němohla.

Mony tu knížku od janisty mám půjčenou já. Pokud půjdeme do yamahy(uvidím jak na tom bude, ať neroznášíme bacily) tak bych ti ji vzala. Já si dnes koupila jak psala ined to vydání od miminka-výživa. To je to samé co mám od janisty.

janista: mě je to jedno který den, na žádný krom něděle plán nemívám, takže záleží na ostatních

Honzi tak to gratuluji k práci a hlavně, aby ti to Adélka povolila.
24. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
holky já než to dopsala, tak mi Mates vyházel půlku skříně, jdu to poskládat :angry:
24. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
no to znám já nemůžu dělat když je miška vzhůru, stojí u mě a chce ke mně já jedině když spí nebo ji někdo hlídá.
aha tak já si koupím to miminko..stejně z toho půlku nebudu dávat mišce :slight_smile: ale aspon něco :slight_smile:)
skřín - to je zábava :slight_smile: tak hezké uklízení.
a honzi uklízet ti miška dovolí? já ji mám furt u pr...a knourá dokud se jí nevěnuju takže s ní fakt nejde nic...
24. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
tak jsme měla napsanou dlouhou zpru a Mates mi natvrdo vypnul pc :angry: :angry: :angry:
Mony tam toho moc není, spíš je tam co obsahuje maso, ovoce...ale pár receptů na konci je, jsou tam i pro větší dítka. Je to jakýsi speciál miminka.
Do skříně se mi to skládat nechtělo, jen jsem to tam naházela, stejně mi Mates stál za zadkem a čekal, když z tama odejdu. Teď mi žužlá šňůrku od tepláků:slight_smile:
Já se taky Matesovi musím věnovat, jinak by zbořil barák a stejně je ukňouraný,když si s ním nehraji. Říkám zlatá herna, to je jediné místo kde mě nepotřebuje
24. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
co ty děti na těch snůrkách mají? miška to zbožnuje cucat :slight_smile:
aha tak si to prolistuju na stánku a kdyžtak koupím...stejně je to jen "další názor do sbírky" a bude se lišit od ostatních :frowning2:
šikulka mates, miška umí tatínkovi pc jen restartovat :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
Uklízet dovolí, sleduje mě a vysavač miluje...uklízení v pohodě, mám to tady hezké, uklízení mi nevadí, ta práce mě baví, ale štve mě, že mi spí tak málo...právě pokazila žaluzie a ráno jsem ji nechala v postýlce a šla se dát dokupy a ona po pas mezi šprušlí a čekala že se provlíkne ven...hubená je, ale mezi šprušlemi je málo místa :grinning:
24. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
to mně taky nevadí uklízení , ale s miškou to moc nejde chce "pomáhat" a že dělá mami něco jiného než se jí věnuje jí vadí...i jí vadí být v jiné místnosti i když na mě vidí - musí být v té samé.
ty jo a nebečela v těch šprušlích? kolik naspí přes den ?ted zase víc ne?
24. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
tak to mě uklízet nedovolí, no dovolí, ale uklízí se mnou, do kýbla mi strká ruky, už mi ho několikrát vylil, nedej bože umývat nádobí když on nevidí na to a já to dělám dlouho...úklid jen když spí, jinak to nejde.
ty jo jak se dostala Adélka mezi šprušle, vždyť jsou moc blízko u sebe, teda aspoň v mojí postýlce, já mám problém tam dát ruku-loket.
Tak Mates neumí restartovat on ho rovnou vypíná, už mi to udělal včera a dnes zase:frowning2:
24. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooooojky:slight_smile:
zdravím všechny:slight_smile: Opět pořád v trapu:slight_smile: Dnes mně Petr odjíždí na týden do Itálie, tak já pojedu k našim. Co sama doma. A na zahradě se jí spí lépe, než doma. V nekky jsem se domluvila s tím plavání, ještě 2x to zkusíme a uvidíme. Buď budem pokračovat, nebo ne.

murin: mates je číslo, to bude nějaký programátor:slight_smile:

zlobi: Miška má krásné fotečky, já jí snad fotečky poskládám, až bude chodit do školy a budu mít víc času. Ale už je to šikulka, pěkně víská, začíná být mamináč. Jak jí vezme někdo jíný do rukou, už mě hledá a začíná natahovat:slight_smile:

dashav: gratulace k těhotenství, všechny jména jsou krásná, když se pěkně říkají. I mně se líbí GT3

janista: to spaní v noci závidím, Terka už byla lepší, teď má dvě noci nějaké málo spavé. Pořád chce prso:frowning2: ale to se zlepší i u nás:slight_smile:
24. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
no taky je mi záhada, jak se tam dostala. já tam dám ruku v pohodě...
my budeme asi taky programátor.
peti ahoj, přihod taky nějaké fotečky...
24. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
holky kdy jste začaly něco nakupovat?mylsim do vybavičky?nebo vlastne pro miminko?
24. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj Peti, jasně proč být sama,když můžeš k rodičům. Já to taky tak dělala:slight_smile: Terka už musí být taky velká slečna, to letí už bude mít 4měs.

Mony teď jsem mrkla na fotečky Mišky, fakt pěkné a vidím, že taky umí dělat pořádek ve skříni :grinning:
24. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.