• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
honzi: snad něco o víkendu přihodím, nebo projdu PC u našicha, jak bude chvilka určitě aktualizuji:slight_smile:

dashav: já jsem začala nakupivat až 3měsíce před porodem. Dívat jsem se chodila už dřív, ale nakupování jsem nechala až jsem nechodila do práce (právě ty 3 měsíce před). Byla to pohodka, užila jsem si to. Hodně věcí jsem vybrala na netu a pak už jsem jen konkrétně šla nakupovat.
24. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
dashav: já jsem si první věc koupila v 19týdnu a to mikinu, nemohla jsem odolat:slight_smile: ale pak jsem čekala na ultrazvuk ve 20týdnu. Nakupovat jsem začala po něm až jsem věděla, že je vše ok. Pak jsem postupně vše nakupovala abych do 38t měla vše nachstané. Jsem si říkala, co kdyby náhodou přišlo dřív. Jinak moje kamarádka pořád měla čas a říkala, že až bude z práce doma, tak začne nakupvoat. Pak z ničeho nic rodila o měsíc a půl dřív a neměla nic, kočárek jel kupovat její manžel s maminkou.
24. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
ahoj peti
no jo terka už ej velká holka už přes 3 měs toto letí..
super že jste se tam domluvily!
no jo co bys dělala doma užij si to u maminky :slight_smile:
daši - já taky potratila a tak jsem začala až pozdě - resp. tak, že jak jsem měsíc předčasně porodila tak jsem toho moc neměla ani :slight_smile: ale my měli dost věcí po sourozencích a kočárek v den porodu a vaničku apod. až manža sám když jsem byla v porodnici :slight_smile:)
24. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
jo, jo, letí to, vždyť nedávno jsem rodila:frowning2: No nic, Terka se vzbudila, pobalím a pojedem. Mamka bude pomáhat, tak budu mít chvilku jít na chat:slight_smile:
24. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
ja jsem prave neco malo koupila uz ted..ale to jen dve veci...ostatni si rikam ze mam jeste casek
vubec nevim co budu potrebovat nic :frowning2:
24. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
tak si to peti užij:slight_smile:
Mony: to je Radek dobrý! to já bych to na svojem nechat nemohla ani omylem. Já to měla radši dopředu. ale tak asi by taky manžel musel, když by to bylo dřív. No spíš bych asi vyslala ségru a nebo mamku :grinning:
24. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
jako radek koupil vaničkku, přebalovací pult, pak všechny ty věci po sourozencích vypral (telefonát do porodnice - a můžu toto prát s tím, a kolik toho mám dát do pračky a kam prášek a jaký program :slight_smile:)
švagrová něco vyžehlila a pak hlavně já neměla nabaleno do porodnice! takže radek kupoval porodnické vložky, jednorázové kalhotky atd...chudák :slight_smile:)ale co když musíš tak musíš :slight_smile:
24. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak u nás Jirka taky koupil pár věcí sám, je šikovný...
i vložky mi dovezl, vypral prádlo špinavé a dovezl.... :wink:
24. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
Zlobi... jsem objevila tajné zásoby malin v mražáku z léta... :grinning:
Tak hlásím že mám už udělané skleničky: fenykl-brambor-mrkev, pastyňák-brambor, a fenykl-mrkev jen samtná na těstoviny. A teď se jdu vrhnout na brokolici-brambory. :wink:
24. bře 2009 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz
Daši, já jsem první věc koupila na zač. prosince, takže jsem byla ve 2. měsíci :grinning: ... ale pak jsem taky čekala do 20 tt. Jednak kvůli pohlaví a pak jsem nechtěla nic zakřiknout... :pensive: Ale moc věcí jsem kupovat nemusela... skoro vše jsem podědila. Taže jsem kupovala jen přebalovací podložku, kočárek a nějaké hadříky, ale jen co se mi líbilo. Ale já jsem chtěla mít vše nachstané včas protože jsem 14 dní před termínem porodu dělala státnice a bála jsem se, abych z toho stresu neporodila dřív... takže do 35 tt. jsem měla i koupený kočárek :wink:
Zlobi fotečky máte krááásné... taky bych chtěla udělat pořádek ve fotkách, ale fakt nemám kdy :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
bobull, mam hotovo, kukni do alba :wink:
24. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
ahojky holčinky :slight_smile: ,
téda vy jste ale kecalenky :grinning: ,u nás noc jakžtakž,nad ránem se neblinkalo,ale až po snídani :frowning2: .tak jsem pak matýnka oblékla a šupajdili jsme k dr.,byli jsme tam od 9.45 a domů jsme přišli 12.15 :frowning2: ,matýnek chudáček hladový a unavený.no a paní dr. nás poslala ještě na krev a na rtg,pro jistotu,jestli nemá něco na plících,to naštěstí bylo v pořádku i krev,takže závěr zní opět bronchitida :frowning2: ,ouška má naštěstí v pořádku,takže máme brát opět spiropent a nějaké kapky na kašel 3x denně,tentokrát jsme atb nedostali,ale ještě se uvidí,v pátek máme kontrolu.
ve sluníčku je zase otevřená herna 10.4.tuším od 10-16 h.do 16 určitě,jen si nejsem úplně jistá tou desátou,ale myslím,že to tak je,viděla jsem u dr.plakátek :slight_smile: .my se teda tentokrát určitě
nezúčastníme,protože zprvu kdo ví,jak na tom matýnek bude a za druhé máme 14. poradnu a už konečně by měl dostat první hexu,pokud ovšem do toho opět něco nevleze :unamused:.

zlobi :slight_smile:...krásné fotečky :grinning:.miška je fakt ještě miminečko,mě pořád připadá,že by měla ještě jako ležet a ne tak lítat,ale je opravdu nádherná :sweat_smile:.a před radkem smekám klobouk :confused: ,protože kuba je sice šikovný a zvládne spoustu věcí,ale myslím,že vyprat a připravit věci pro mimi by asi nezvládl,leda za pomoci tchýně nebo švagrové.

dáši :slight_smile:...já jsem začala nakupovat jko mur po tom 20tt,respektive ten den,co jsem jela z velkého utz jsem zajela do tesca a koupila první soupravičku :grinning: a pak už to jelo a myslím,že v tom 32tt už mi zbývalo jen povléct postýlku a nachystat nebesa :grinning:.a co se týče chutí,tak je pravda,že mi hodně začali chutnat buchty,čokoládka,koblížky a jééééé,ani si už na všechno nevzpomenu :sweat_smile: .taky jsem přibrala poctivých 20 kilo :astonished: i přes cvičení a plavání :fearful:.nicméně mi moc chutnalo a s následky se chystám zatočit,začínám dnes :grinning:.

mur :slight_smile:...s těma vláskama máš pravdu,já jsem si neuvědomila,že matýsek už má přes rok,už je to véééééliký klučina :grinning: kudrnáč.na dnešek jsem už psychicky i fyzicky nachystaná,ikdyž po tom lítání po doktorech jsem hin už teď :grinning: .bavila jsem se o spinningu se sestřičkou,tak prý to chce hodně podrobně popsat ten následující den :sweat_smile:.autíčko myslím poznám a snad i tebe :grinning:-legrace :wink: .

janista :slight_smile:..tak v létě to roztočíme :grinning:,jejda to bude bolehlav :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

bobuli :slight_smile:...taky musím dodělat zásobičku,ale dnes už to nestihnu,tak to zkusím zítra za asistence matýnka,jsem zvědvá kolik toho s ním udělám :grinning: .akorát nesmím v jeho přítomnosti zapínat mixér,hrozně se toho zvuku bojí a pak plače :frowning2:.a ten fenykl prosím tě děláš jak?a chutná to klárce?ani ten pastiňák jsem zatím nezkoušela,ale půjdu toho,už to matýnkovi myslím můžu dát ne?papká už mrkev,brambor,brokolici,kedlubnu a cuketu.z ovoce měl zatím jen jablíčko a banán :slight_smile: .

peti :slight_smile:...pěkně si to užij a spočni :slight_smile:.takymi to letí jako blázen,někdy mi přijde,že je to chvilinka co jsme si matýnka přivezli domů,ale někdy mi to připadá jako celá věčnost :wink:.
24. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
tak už jsem tu ale za chvilu jdeme do obchodu. :wink: :frowning2:
24. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
tak co s vama já jdu do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: když tu někdo není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
24. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
ahojky tak ja uz jsem doma..dneska super ale zapomela jsem fotak :frowning2:

dashav..ja jsem 80 proc.dostala od kamosky teda pujcila a u nas je krasny anglicky sekac a tak jsem mela hrozne tam koupene pac to ma moje kamoska a taky jsem dost dostala..

mur..ty napis jestli stebou mam zitra pocitat :grinning:
24. bře 2009 v 15:17  • Odpověz
holky, tak máme 8020g a 78cm :wink:
24. bře 2009 v 15:18  • Odpověz
tak ve psaní jste se tady moc nerozjeli my jsme přišli tak před hodinou byli jsme na motorce :grinning: :sweat_smile: tak se unavil a ted je z něho spáč tak dobrý a co vaše dítka :wink: spí. :sweat_smile: murin s ined jsou už asi na spiningu :wink: :grinning: tak at si to :grinning: užijou
24. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj holky,
tak si jdu zase chvíli mezi vás počíst :slight_smile:
Muri, Ine jak je? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Honzi, pěkné míry máte, myslím, že výškou už jste nás předběhly :sweat_smile:
Ahoj Selu, čepička je moc krásná, Lucinka bude kočka :wink: ...jsi šikovná na tyhle práce, to já bohužel nee a jsem ráda, že jsem ti aspoň dala tip :wink: ....a Bobull pomohla :slight_smile:
24. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
Teda Lucinka :grinning: ....samo, že jsem myslela Míšu :wink:
24. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
Selu, šikulka... :dizzy_face: ... a moc hezká barevná kombinace :slight_smile:
Ined, Klárce fenykl moc chutná i když mě teda smrdí (voní moc aromaticky, ale když se uvaří tak je to lepší :wink: )... já ho uvařím společně s mrkví a pak rozmixuju s bramborem + oliv. olej a přidám do toho kuřecí masíčko, nebo žloutek a nebo taky nic... a pastyňák si myslím že můžete :wink: .... já jsem dnes udělala 14 porci z 5 druhů, ale bylo to na celý den, protže Kláruš dnes furt fňukala, tak jsem se jí musela pořád věnovat... :sweat_smile:
Marky, já jsem se učila háčkovat taky podle internetu :grinning: ..předtím jsem to vůbec neuměla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ahojte holky
honzi pěkné míry
ahoj selu, něco mi uniklo nebo tě neznám? :slight_smile:
bobul to jsi si dneska dala, kde kupuješ fenykl? zamrazuješ brambory? mně přišlo že pak nejdou rozmrazit, teda že změní konzistenci a jsou divné..?
pastiňák rozhodně jo, ten doporučují už hodně malým dětem :slight_smile:
to je hustý s tou vládou ...:frowning2:
24. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
ahojte holky, hlásím příchod i spaní Matesa:slight_smile: My jsme byli po obědě u kámošky, aby si dítka pohrály, pak jsem vyzvedla ségru, předala mlého, nastartovala auto a jela pro Ined:slight_smile: Spinning SUPER, teda byl to záhul, ale obě jsme to zvládly na jedničku. Jsem zvědavá co bude zítra, neboť jsem si dala pěkně do těla. Byla jsme zpocená i na prdeli:slight_smile: jinak teda jsem měla tangáče a to už pro příště rozhodně nee. Zatím jsme se neobjednaly,musíme to probrat. Kdo se přidá další?
Holky v čem dáváte ty jídla do mražáku? mě to přijde načuchlé mražákem ať to dám do čehokoliv. Já teda nazamražuji, ani já zamražené jídla z mražáku nejím, smrdí mi to:frowning2:

Honzi: pěkné míry. Ale teda nepřijde mi Adélka tak dlouhá. Mates měl v roce 79cm a Adélka byla o dost menší, když jsme byly v herně.

Adeli: zachvíli písnu co s tím zítřkem, ale asi to padá, manžel nechce hlídat:frowning2:
24. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
Bobull, no já jsem právě na ty ruční práce docela kopyto :frowning2:
Zlobi, no koukám na tu TV, to zase bude :unamused:
Jinak se SELU se známe z jiné diskuze, máme stejné stará dítka a dříve chodívala i sem na Zlín, ale to jsi tu ještě nebyla ty :wink:
Co vy? Jak se máte, Miška už je zdravá?
24. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
holky co je s vládou? já jsem si teď dala k pc tv, dělala jsem stěhování, protože v ložnici si ji stejně nepouštím, když tam Mates spí a jsem spíš na pc. Mám sice tv kartu, ale nemám nastavenou anténu, takže jsem radši donesla tv:slight_smile:
já taky na ty ruční práce nejsem, ale toto se mi moc líbí. Si říkám, že někdy začnu, ale nějak nemám na to čas. Možná o vík. to zkusím, dám malého babičce a uvidíme:slight_smile:
24. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj Murin, tak super že jste to zvládly :wink: ...no příště to snad klapne i mě, dneska chybělo 30min, manža dojel 17,30 tak jsem si na vás vzpoměla, ale stejně jsem koukala na net a bylo tam už plno :confounded:
Já zamražuju, teda ne moc, ale jo, mám od avetu takové zamrazovací kelímky a teda nejde cítit nic.
Co Mates? četla jsem, že jste taky nějací nachlazení :confounded: ...no dneska teda foukalo fest, dopoledne jsem nechala Nikču spát venku a musela jsem ji dát hned dovnitř, úplně to lomcovalo s kočárkem :confused:
24. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
Vláda dnes padla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
teda mur to jste si dali :slight_smile:
a mates usnul i bez tebe??
tanga na spin fakt nejsou dobrý nápad. já nemůžu, chci chodit na squash a víc mi kolena nedovolí (oni protestují i s tím squashem)
aha tak ahoj selu :slight_smile: koukám další míša :slight_smile:
miška - teče jí z nosu zase dva dny víc :frowning2:
ted se mnou vyklízela myčku = ráchala se ve zbytcích vody :slight_smile: a chodí po bytě s tím hracím stolkem a i za ruce už docela dost :slight_smile: (teda jen je má vodorovně netahám jí je nahoru) a ted knourá že se jí nevěnuju :slight_smile:
co ta jeskyně?? pátek? :slight_smile:
24. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
jo a zamrazuju ve skleněných sklínkách. a tady dnes padaly kroupy
24. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
Zlobi, fenykl mají na Čepkově a brambory zamražuju, ale musí být hoooodně uvařené (až se rozpadají) jinak se tam tím mražení nějak mění škroby a není to dobré :wink:
No a s vládou mazec... a to se Paroubek kasal, že po dobu předsednictví bude tak" hodný", že nebude dávat podmět k hlasování o nedůvěře ... ale dlouho mu ten slib nevydržel... aspoň je vidět jaký je to charakterní politik :rolling_eyes: :confounded: :angry: .... jsem se naštvala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mur, tak to blahopřeji ke sportovnímu výkonu, jste šikulky :dizzy_face: ... já jsem lenoch ale potřebovala bych to jako sůl :sweat_smile:
24. bře 2009 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz
A taky zamražuju ve skle a nebo mám i pár spešl plastových misek na příkrmy... ale ty spíš používám na cesty...
24. bře 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.