• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Holky dnes končím a jdu se učit.... krásný večer :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem tady...mám ještě práci, ale budu tady i s vámi :wink:
24. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
holky fakt makačka, pěkně z nás lilo. Jsem zvědavá jak budu zítra vypadat. Měli jsme instruktorku a byla fakt dobrá! Já neměla na sobě tanga pomalu 2roky a nechápu proč zrovna dnes jsme si je vzala, no magor. Příště si budu pamatovat, že normální plťky:slight_smile:
mony v normálních skleničkách co v nich bývá to jídlo? já to dávala do nich a teda mě to smrdělo. No možná to cítím jen já, protože mamka mi říkala, že nic necítí, ale já nevím, já nemám jídla z mražáku ráda. Tak radši vařím denně a nebo ob den, ale je to náročné. Asi budu muset taky začít zamrazovat. Dneska měl na sváču Mates zamrž.švestky, meruňky, višně a borůvky z mražáku, teda ten si mlaskal:slight_smile: Mony Mates usnul se mnou, dojela jsem akorát na večerníček dom a po něm jsme se šli dát do pyžamka, dát prášky a spinkat. Ani nedopil flašku a padl za vlast. Dnes spal 40min jen dopoledne jak jsme šli od Dr, takže by totálně hotový.
v pátek kd chceš dát tu jeskyni? odpol nebo spíš navečer nemůžu. ale jinakbych šla.

bobul tak pojď někdy s nama na ten spinning? já se už chtěla objednat na další,ale ined se musí doluvit s manžou
24. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
No my máme těch 78cm, kamarádky malá má 72 a je fakt o moc malá...mně právě přišly stejně velké v té herně. Musíme podniknout někdy něco, at porovnáme :wink:
Kde jste našly nějaké návody na háčkování? Taky se to chci naučit
24. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
My měly těch 72 cm v roce :sweat_smile: ...teď to bude možná tak 73-74 ale oproti Matýskovi jsme malý, my to porovnávaly jak šly vedle sebe ve Sluníčku :slight_smile:
Mě ten pátek moc nevyhovuje, navíc možná odpoledne pojedeme ke švagrové do Otr., takže já pátek moc nee
24. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Honzi,návody na háčkování sem vkládala myslím Bobull, ale to by jsi musela hledat zpětně v diskuzi :wink:
24. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
marky, to by jsi byla hodná, já nejsem expert na hledání v diskuzi...musím se to naučit taky háčkovat, moc se mi to líbí...umím jen řetízek, víc ne...ted nám teta poslala 3čepičky, tak od janči ani nebudu chtít..
24. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
holkyyy help me..mam porad zalehly jedno ucho co mam delat :frowning2:
Honzi byla Adélka menší, ale to je jedno. My jsme obřík i ve váze:slight_smile:
taky bych tu jeskyni dala na jiný den, myslím si, že stejně už to tam bude plné. Příští týden zatím můžu kdykoliv.
měřila to MUDr, z mé hlavy to není...to mi věř a nelhala bych...
kolik má Mates na váze? My jsme drobní, byla tam holčička 9kg a 4měsíce, tipovala jsem jí 8měsíců....
24. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
Mates měl v roce 9,97kg, takže teď bych tipovala do 10,30kg že se vejde:slight_smile: šmakuje mu:slight_smile: holt to má po mě, já taky bývala tučík.
24. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
dashav: to se mi taky sem tam stane, ale přejde mě to samo,nic s tím nedělám. Ale je to fakt nepříjemné:frowning2:
24. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
No hOnzi, já právě taky neumím v diskuzích vyhledávat :sweat_smile: ...počkej, zítra ti sem Bobullka písne odkaz :slight_smile:
Zlobi, právě jsem se koukala na vaše nové fotky, moc pěkné, je vidět, že MIška taky pěkné šídlo, hlavně v té jídelní židličce :grinning: ....tam úplně vidím toho našeho čertíka, jak ji vždycky naháním po stole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
jj je to uz to mam od vcera vecera...tak me to stve..ale jinak dobry...co u tebe novyho?
24. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
No my naháníme s večerní kaší, je to boj...
Dobře, písnu bobulce...
A co Niki? Jak jí jde chození? No jsem zvědavá, kdy začneme my...
24. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
Dashav, tak to bohužel nevím co pomáhá, většinou to přejde samo....Jinak GT3 jsem měla i já, ale už je u jiného miminka, byl to fakt dobrý a hlavně vychytaný kočárek, jen ta váha je u něho velké mínus :frowning2:
24. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
No Niky lítá jako čert :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už to není jen cupky cup, ale už to jsou opravdu pěkné "prdy" :grinning: , často zavzpomínám na ty časy "jen" lezoucího miminka :sunglasses: :sweat_smile: .........Ale je to sranda! Honzi na chození máte ještě čas, my se pořádně rozchodily ve 13měs. :wink:
24. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
No to je za 3měsíce, ono to uteče jako voda... :slight_smile: Už se na to těším...hlavně se těším na ježdění na kole...mžeme dát někdy sraz v půlce cesty, ne? :wink:
24. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
tak teda já nemám na ruční práce ani čas ani náladu. umím plést i háčkovat ale nemám trpělivost a takovéto věcičky nejsou ani můj šálek kávy teda...jako teda klobouk dolů kdo to dělá ! :slight_smile:
my ted objevili kaši,která mišce chutná - jáhlová.
jinak jak jsme jen kojili jak byla nemocná a ted už zase normálně jí, tak mě tááák bolí prsa až se bojím že se to tam nějak zatvrdne nebo něco :frowning2:
a vařit denně s našema cvičeníma a prací bych fakt nestíhala
miška tu kasíruje odsavačku, asi jí dává co proto za to zlobení :slight_smile:)
teda vaše míry...:slight_smile:
marky díky za pochvalu, no šídlo to je hrozné :slight_smile:
24. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
já teda nevím jestli se mám těšit...myslím, že to pak bude záhul a užívám si ted těch jejích pokroků myslím,že to utíká až moc rychle...v čem ji budeš vozit honzi?
teda já vám závidím ty klidná dítka co vám vydrží v kočárku hodinové procházky...my chceme o víkendech jezdit na výlety, jenže kvůli mišce zatím nemůžeme jak nevydrží :frowning2:
24. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak my kaše teda už nechceme, takže je ani už nedávám. Jen sem tam zahušťuji polévku rýžovou kaší.
Mony neboj nezatvrdne. Bolení prsou já znám moc dobře, jak Mates nechtěl pít, tak jsem myslela, že zešílím a jak se odstavil úplně, tak týden to byla kalamita, ale pak už dobré. Ale nezatvrdlo i to tam.
Já to naštěstí střídám i se skleničkama co maso neseženu-telecí,jehněčí, králík. takže taky vyloženě denně nevařím.
My jsme začali chodit ve 12měs. a ve 13 už lítá jak profík. Jak jsem byla dnes u kámošky, tak její klučík začíná dělat první krůčky, no byla to sranda, to zase vidět:slight_smile:
24. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
Chceme koupit sedačku na kolo, byli jsme se už i dívat...
24. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
my sháníme krosnu na mišku na chození kolo nemáme rádi. nemáte tu někdo krosnu??
24. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
J8 bych měla v tom dnešním provozu strach na kolo sednout kolikrát sama, natoš tak s malou :frowning2: ...ale tak pokud je v okolí nějaká cesta mimo hlavní silnici tak jo, ono stejně si myslím, že ty dítka na kole asi dlouho nevydrží :confounded:
Zlobi, krosnu bohužel nee.
24. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
No nic holky, pro dnešek se loučím :wink:
Mějte pěknou dobrou noc.........Pa zítra :slight_smile:
24. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
no já se právě i na silnici bojím furt jsou nějaké smrtáky že auto srazilo cyklistu...a nebo se pak vyhýbat haldám cyklistů na cyklostezkách..nějak ráda chodím po svých. jinak švagrová mají na kolo "kočárek" cruiser - vozítko s velkými koly kde je dítko zavřené ale stejně bych se bála
hele dotaz - jakou vodu dáváte dítkám? převařenou, kojeneckou, obyč? znám 10měs mimi co dostávají vodu z kohoutku..
24. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
marka, bobul, dekuju za pochvaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja si furt planuju, jak vas podocitam ale kdyz to moje zlobidlo je tak hyperaktivnii :sweat_smile: :grinning: navic se vecer odreagovavam bazenem, posilovnou nebo hackovanim, ale snad to nekdy prectu :grinning:
a zdravim fsecky zlinacky, holky poradte, je nekde dobrej baazar na golface???
24. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
Já dávám pořád kojeneckou, převařenou :wink: ...i já ji piju :slight_smile:
a už mizím! :wink:
24. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
no já taky..tu vodu. dobrou marky :slight_smile:
ahoj selu
o bazaru vím jediném a to na kvítkové www.kocarky-zlin.cz
jinak zkus aukro a mimibazar
to je dobréto odreagování a hlídá tatínek? :slight_smile:
24. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Tak přece ještě....ahoj Selu, tak to moc nevím, ale možná Nebíčko v Otrok. (nevím ale jestli tam mají bazar i kočárků) a pak ve Zlíně na Kvítkové http://www.kocarky-zlin.cz/index.php?akce=kontakt
Tady se o golfáčích taky hodně diskutovalo :grinning:
Tak a teď už vážné ..........Dobrou :zipper_mouth: :wink:
24. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.