• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Marky přeji dobrou noc.
Teda já kolo ano i se sedačkou. Jezdím na kole ráda a hodlám dělat na kole v létě výlety. Pokud se to Matesovi bude líbit, tka budu jezdit hodně i za Janistou, tu mám kousek:slight_smile: Vozík bych nechtěla, to bych se bála, že ho někdo sejme a to dítě v něm není uvázané a nevíš co dělá. Když sedí na kole v sedačce, tak přece jen cítíš jeho pohyb a já mám sedačku s 5-ti bodovými pásy.
Mony já dávám pít převařenou, protože dělám čajíky, ale když dávám vodu, tak jedině kojeneckou, popř.dobrou vodu, když mi dojde a jsem někde na cestě.
Jinak krosnu plánuji taky koupit, dívala jsem se od chicca, ta mi stačí. U nás s ním chtějí chodit babička s dědou s krosnou:slight_smile:
24. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
mur v tom vozítku je připásaný normálně 5ibodovými pásy. oni to mají i na brusle. ale taky bych se necítila. ale na kole bych se taky bála, ale tak to je asi mým nevztahem ke kolu taky :slight_smile:
my chceme nějakou co má i batůžek a stříšku atd. chceme hodně chodit. já i v šátku ale právě si myslím,že na delší tůry bude krosna lepší
24. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
my máme hned u baráku cyklostesku až do Strážnice, na Velehrad, do Moravského Písku k Adelce, takže budu jezdit hodně i pro tatínka do práce a s ním se koupat do Ostrožské...kdybych bydlela na JS, tak to taky nekupuji. Krosnu jsme chtěli taky koupit, je to výborná věc :wink:
my dáváme převařenou z kohoutku :slight_smile:
24. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
24. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
ahojky..
honzi...jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ty budes jezdit k nam..to je super..
ja uz pujdu pomalu do postele

nevite kde se delaji vizitky??v uh nebo zline?? a kolik to asi stoji??
24. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
ještě jsem se dívala na selava nebo taknějak. název mám někde napsaný, ale u mě to není tak akční, ještě bude dost času na výběr
24. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
jo mur tu znám, ale my chcem takovou co má pod tím i batůžek.
nevím honzi jestli s prací budeš stíhat ještě jezdit na kole přes týden. je fakt že my chodíme často cvičit s miškou a to už pak nestíháme..
adel..mám pocit že kdekoliv jakákoliv tiskána či copycentrum a cena je od 0,1 kč do....
24. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
salewa - od nich se mi moc líbí krosny.
24. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
jj to bude ona. tu mi našla mamka, že by jim vyhovovala na výšlapy, tůry... zatím je času dost.
24. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
mon..a neco navrhnou nebo to tam musim donest a oni me to udelaji co ja udelam?
24. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
adel jak kde, jde oboje - ale za návrh od nich se platí s tím počítej
24. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
No já pracuji jen dopoledne a odpoledne šlus...ráno vstávám s Jirkou a vařím a pak práce a pak zábava...pracuji max do 13hod...mám to dost volné, záleží jen a jen na mě :wink:
24. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
no to já taky dělám kdy já mám čas, ale s tím cvičením 3x týdně se to řídí podle toho. a když tě adélka nechá tak je to hned lepší, já s miškou neudělám nic, až takhle večer. teď tak 5 min spí tak můžu jít poklízet...
24. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
No tak to uklízení naštěstí zvládnu ráno, zůstane v postýlce tak hodinku a hraje si a pak jde za mnou a hrajeme si spolu, snídáme a pak už se jí chce spát, spí tak 20min...to je vše, dnes to bylo jediné její spaní a padla v 19.30hod, Jirka jí spával. Taky to s ní není jednoduché, od 17hod už je nevrlá, ale neusne,.
24. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
hodinu sama v postýlce!! ježiš to je poklad, to absolutně neznám teda :frowning2:
já pak někdy dělám o víkendu nebo večer když je potřeba nebo je průser...
24. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
ted mě napadá to si hraje v ložnici v postýlce? zvládne být v jiném pokoji než ty?
24. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
jj, zvládne, sem tam kuknu a ona se usměje, ale to jen ráno, zkoušela jsem to odpolende nebo dopoledne a plakala, ale ráno jak je vyspinkaná a vyka...á, tak je klidná a hodná...
24. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak to já taky neznám mít dítě v postýlce, jen když v noci sí, přes den,a by tam byl a hrál si to nehrozí ani kdybych seděla vedle něj.
24. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
ty jo víš že máš doma poklad??:slight_smile:) miška nevydrží ani v obýváku když já jsem v kuchyni a to je hned vedle a je to otevřené bez dveří..já chci taky takové hodné klidné mimi co vydrží samo si hrát a pak v kočárku :slight_smile:
24. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
No já jsem za ni ráda...oproti tomu co dnes bylo v ordinaci, hodinu a třičtvrtě dítě plakalo a plakalo, to já neznám...
No my jsme takoví jen ráno, odpoledne chce být taky jen u mě, přileze si a hraje si tam kde jsem já...ale jak sednu k notebooku, tak u něj stojí a chce za mnou...to je právě blbé :frowning2:
24. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
no to stačí i jen ráno, já fakt neudělám nic moc jak je vhůru, něco poklidit max, ale vařit ani omylem, i pračku dávám třeba natřikrát než to udělám.někdy se třeba dívá na kouzelnou školku baví jí to tak zajdu do kuchyně a hned je u mě ale když sedím u ní tak se v klidu dívá těch 15min , ale musím být u ní...ona si hraje sama, ale musím být tak max metr od ní :slight_smile: a jak staré bylo dítko a proč plakalo? ho měli vzít dřív ..
24. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz
tak u mě je Mates pořád, jak doma někd eodejdu o prá metrů dál nedej bože do jiné místnosti tak řev a hned chvátá za mnou a to i když na mě vidí. Ale jak je v herně, tak ho nezajímám. Normálně holky, prý Mates si hrál dnes s mou fotkou a řekl mama. To mě říkala mamka. Se na to vy... když jsem doma, tak to neřekne a jen vytáhnu paty z domu,tak to řekne k mému obrázku.
Holky přeji dobrou a klidnou noc, mizím do hajan. pa
24. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
Asi tak 2měsíce a podle mě plakalo hlady...nechápu proč maminka neměla něco po ruce, ale sestřička říkala, že pláče pokaždé a hrozně...
No já pračku naházím a peru, dnes jsem prala a pak mi Adélka pomáhá věšet...
j, my Františka taky milujeme...ale já mám televizi opravdu málokdy puštěnou dopoledne...
24. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
mur tak to je přesné...ale já ji zajímám i v herně...
jéé to ti to brzo řekne! :slight_smile:)
no naházím - nenaházím, kdyžmi miška vedle řve nebo uřvaně doleze ke mně. já ji nenechám řvát tak ji pochovám a proto navíckrát...věšet=vyhazovat prádlo z lavoru ji taky baví to už jde líp :slight_smile:
a dopol mám puštěnou tu kouzelnou školku abych se aspon nasnídala..
24. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
tak jestli pláče pokaždé tak to asi není hlady ne?a po ruce má prso ne? :slight_smile: ono těžko říct asi :frowning2: jí nemají nechat čekat když má takové mimi...
24. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
hlady se pozná jak pláče...sestřička říkala, že pokaždé pláče, ale podle dnes hlady, chtěl prso, sápal se k němu a nedala mu, já bych to neřešila a dala mu ho, jedna paní tam taky kojila...dávala mu dudlík a on to sál...
No bylo to i pro nás vyčerpávající...
24. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
já kojím kdekoliv jednou i v praze v metru :slight_smile: to fakt neřeším. nemyslím, že poznáš proč pláče cizí mimi...šak i u vlastního to chvíli trvalo než to člověk poznal a někdy taky furt neví...
jste ji měli říct at jde by to pomohlo všem :slight_smile:
24. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
nechtěla, počkala si. No nebudeme jí nutit. No prostě chtěl prso a sál dudel jak blázen...
Já jsem to taky neřešila, má hlad, má hlad. My se najíme kdekoliv a proč ne i dítě...
Mony, jdu nakutě, zítra mě čeká zase perný den, musím do města do lékárny a chci navařit Adélce polévky a Jirkovi taky...
tak dobrou všem maminkám i dětem :wink:
24. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
jj jsem poklidila a pojedla a jdu taky dobrou
24. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz
já ted jím naposled v 18hod...tak dobrou :wink: Být hubená jako Ty, tak bych to taky neřešila...tak papa
24. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.