• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojte holky, já jsem první:slight_smile: My noc dobrá, sice tak do 23h chtěl Mates dudlík, ale pak spal ak dřevo. Akorát teda mluvil ze spaní. Vstával v 5.15h, jsem mu udělala mléko, ale jak to viděl, tak začal plakat a odvracel hlavičku, tak jsem ho položila na postel k sobě a on vytuhl, spal 30min, pak si to mléko vzal sám, ještě chvíli polehával, ale pak už řádil. Teda zasoplený je dost a kašle víc. Ty kapky a ten sirup ho nutí kašlat:frowning2: teplotu nemá už vůbec, tak snad i toho kašle a rýmy se zbavíme.
Tak to já teda pomalu teď nepoznám jestli řve Mates hlady a nebo se mu něco nelíbí, řev je to totiž stejný a Mates by jedl nejradši pořád:slight_smile: A prvních několik měsíců to nepozná žádná mamina. Některé dítě řve celý den i celou noc a hlady to třeba není. To já bych tu maminku pusila přednostně.
Já včera došla ze spinningu a nadlábla se v 19h pizzou, to byla dietka :grinning: Holky nic mě nebolí, žádný sval, nic, ot je paráda :grinning:
Vypadá to dnes na pěkný den:slight_smile:
25. bře 2009 v 07:37  • Odpověz
ahojky..tak u nas se noc celkem dala a budik v pul seste
tak ja se jdu uz chystat pa :grinning:
25. bře 2009 v 07:50  • Odpověz
ahoj Adeli: já nedojedu, tatínek nechce hlídat malou:frowning2:
25. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
ahojky, my dnes noc super, už jsem uvařila kraličí polívečku malé se zeleninkou, ona je polivková....
A jde se pracovat...teda a to nechce hlídat Matesa tatínek nebo Tvůj?
25. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
ahojík holkyyyyy
25. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
honzi: můj, že má rýmu:frowning2: to já dneska dávám skleničku jehněčího,takže mám klid a čistím si maily. Malý tady dědovi vyskládává kufřík s nářadím, on totiž montuje shrnovací dveře:slight_smile: mates je z nářadí hotový:slight_smile:

Adeli: ozvu se ohledně pátku, to bych možná už teoreticky mohla. Příští týden budeš ještě dělat taky ten kurz?

ahoj Dashav: co ucho, už je to lepší?
25. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
ahojky holčinky :slight_smile: ,

včera jsem už nebyla,protože matýnkovi se kašel rozjel naplno :frowning2: ,a taky nemohl chuďátko usnout a pak už jsem byla unavená i já.noc nebyla až tak hrozná,několikrát jsem byla podat dudlík a přikrýt,protože se bobek pořád odkopává :pensive: .ale ve 4 h.papal,pak nemohl usnout,nakonec zabral,ale jen na půl hodiny,takže dnešní budíček byl ve 5.15 :confused: ,už si říkám ať se posune ten čas,protože to brzké světlo ty dětičky prostě budí až moc brzy :grinning: .
tak...a jdu se vrátit ke včerejšímu spinningu a nebudu se šetřit :cry: ,mur to šlo naprosto skvěle,opravdu na jedničku,ale já tam byla tak za blbečka,protože jsem to prostě nedávala,šlapat ještě,to jo,ale nějaké zvedačky,tak to vůbec,prostě mě okamžitě začaly chytat křeče do stehna a nazdar :frowning2: ,no je zkrátka vidět,že jsem hodně dlouho nic nedělala,když jsem to potom počítala,došla jsem k neuvěřitelným 29 měsícům :astonished: ,no tak to pak ale není divu,že to moje sportování skončilo takovým fiaskem,alespoň pro mě.jako neodešla jsem,to bylo pro mě těžší než tam zůstat a šlapat a šlapat,ale musím říct,že i to mi bohatě stačilo :unamused: ,nutno však přiznat,že kdyby mi to nebylo opravdu blbé,tak se asi sbalím a počkám na mur venku :cry: .takže tak dopadlo mé sportování na které jsem se tolik těšila :frowning2: .nicméně jsem i přese všechnu tu ostudu rozhodnutá tak na 85%,že to asi ještě zkusím,to se přece musí zlepšovat,no ne :grinning: ?teď už to beru docela s humorem,ale přiznávám,že jsem z toho měla docela depku :pensive: .akorát teda se mi podařilo někde nastydnout,buď to mám od matýnka,anebo z ventilátoru ze spinningu,protože už v noci mě začalo docela dost bolet v krku a ráno se přidala i hlava a rýma :frowning2: .jinak nohy mě nějak nebolí,taky není velice z čeho,že jo :zipper_mouth: ,ale s těma tangama má mur pravdu,to nebyl dobrý nápad,trošku si dnes připadám jako po porodu :grinning: ,co se týče sezení.

a co jste se tady bavily o tom pláči miminek u dr.no,náš matýnek asi do 8 týdnů plakal téměř pořád,před jídlem,po jídle,to ho zase bolelo bříško,takže to je těžké.je pravda,že naše sestřička se snaží brát miminka přednostně co to jde,ale ne vždy je to prostě možné.a co se týče určování pláče miminka,kor cizího,tak to bych si teda netroufla.u matýnka teď už třeba poznám jestli pláče že ho něco bolí,nebo jen tak,že se třeba nudí,ale ze začátku vůbec,to jsem prostě jen tipovala a snažila se co nejdříve udělat ho spokojeným ve smyslu,nakojit,přebalit,pochovat a podobně.ovšem někdy ani všechen servis nebyl nic platný a prostě plakal a plakal.
:frowning2:
25. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
murin:no moc ne ale asi to je od zubu
25. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
ahoj Ined: to je mi líto, že tě bolí v krku :frowning2: Já tě tady vychválila včera a ty se bonzneš. Neboj zlepšovat se to bude. Já kdybych neměla trénink v létě na bruslích a teď ten badminton, tak to tady nedám. ale i to šlapání hodinu je dost,takže neboj, příště to bude určitě lepší. Já bych teda chodit chtěla, aspoň 1x týdně. Půjdeš některý den příští týden? to jestli se mám někde napsat a nebo počkat na tebe. Já jsem se tak dívala ve středu na 16.30h k Davidovi. Je tam ještě volno.
PŘIDÁ SE NĚKDO NA TEN SPINNING?
25. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
dala jsem novy fotky do alba
25. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
mur :slight_smile: ahojky...nebud se přece chlubit cizím peřím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .ale jsi hodná,myslela jsi to dobře,děkuju :slight_smile: .ve středu to určitě nejde,kuba dělá po,út,st,točí si ty směny,pak má ale volno čt,pá,so,tak leda v některém z těchto dní :wink: .ale třeba by šla s tebou marka :slight_smile: ?

dáši :slight_smile: ...jestli máš v uchu zalehlé,skoč si do lékárny a oni ti poradí,já jsem měla kdysi to samé a koupila jsem na to nějakou vodičku co se do ucha kape a pomohlo to skoro hnedka :wink: .je to nepříjemné,já vím :unamused: .a jestli to máš od zubu tak rychle šupajdi k zubařovi,čím dřív tím líp ať nechytněš probůh nějaký zánět :confused: ,to by nebylo dobré :frowning2: .
25. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
ined: tak kdyby jsi chtěla ve čvrtek nebo pátek tak napiš, klidně si to přehodím, mě je to jedno kdy půjdu, ale chtěla bych aspoň jedenkrát jít.
25. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
hned77:musim se objednat k zubari..snad to bude dobry...ale ucho uzz je lepsi
holky poradte nejakou rychlou lehkou polivku prosim
25. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
tak zuby to je děs. To si radši zajdi k zubaři.
Holky já se loučím, jdu si hrát s malým, od rána sedím na pc a už se mu to opravdu nelíbí. tak pa :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
mur :slight_smile: ...dnes to promyslím a písnu,ju :wink: ?pozdravuj matýska,čertíka jednoho :grinning: .

dáši :slight_smile: ...já dělávám hodně polévku drůbeží...stačí kousek drůb.masa,i třeba jen prsa,dám tam mrkev,hrášek třeba,nebo nějakou mraž.zeleninu a trošinku vegety nebo bujónu,povařím a přidám buď nudle,nebo rýži a nebo jen zavařím vejce.je to poměrně rychlé,zvlášť když mrkev nakrájíš na drobné kousky,výživné a přitom lehké a samozřejmě zdravé :grinning: .
25. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
inhed:dekuji jdu na to.udelam tu s mrkvickou
25. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
dáši :slight_smile: ...dobrou chuť :slight_smile: .
25. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojte všichni,
už jsem tu nebyla celou věčnost, takže vůbec nevím, co se tady děje. Doufám, že se máte všichni dobře a jste zdraví. My zatím jo, akorát nám možná lezou zuby, takže má Bety sem tam záchvat pláče... :cry: Jo, a už víc než týden Betynka nekakala, ale paní doktorka říkala, že to je u kojených dětí normální. Máte s tím někdo zkušenost?
25. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
my máme dnes králičí polívečku se zeleninkou.
25. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
holky dekuju za odkazy na bazarky :wink:
25. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
prosím prosím odkaz na háčkování :slight_smile:
25. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
tak už jsme po jídle a hned jsme vytuhli:slight_smile: tak mám chvíli klid.
honzi: tento odkaz mám od bobul. http://hackovanecepicky.wgz.cz/
25. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
děkuji murin :wink:
25. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
nemáš za co.
25. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
jen tam nejsou návody :frowning2: béééé :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
ahojte
my měli dobrou noc a zajímavé ráno. miška se vzbudila v 6 a pobrekávala protože nebyla dospaná. tak jsem se jí pokoušle auspat ale nešlo to. tak byla se mnou v posteli, lezla po mně a hráli jsme si a pak si začlala lehat a nakonec v 7 usnula na mě a spala do 9 :slight_smile:) ale pak jsme zdrhali na cvičení :slight_smile:)
akorát má zase ošklivou rýmu se z toho POS!!! :frowning2:
s jídlem - já co kojím jsem popelnice musím se cpát fakt...a s miškou sama se nenajím. někdy mě nechá oběd, ale večer už ne, tk se vklidu můžu najíst až když usne.
ined to po pár hodinách bude lepší fakt...dlouho jsi nic nedělala ..
a před chvílí došla miška za ruce až ke dveřím a pak stála sama asi 10s! :slight_smile:)
25. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
ahojky tak ja uz jsem doma..
dneska jsem delal troje i janis dosla..
mur..no aj pristi tyden ale jen utery a streda..pac jedeme na vylet do prahy
25. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
Adeli, jsem asi mimo, ale kde si to děláš ten kurz?a co to stálo? a můžu si nechat udělat taky nehty a za kolik je děláš?
25. bře 2009 v 16:49  • Odpověz
honzi delam to v uh a stalo to 9000,v kurzu ti je udelm zadara..jestli mas hlidani dojdi zitra ve 13hod. :grinning: nebo pristi tyden v utery nebo streda pak uz je konec ted v patek mame pisemne zkousky a prakticke
25. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.