• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Hlídání nemám :frowning2: Ale na ten příští týden bych to zkusila zařídit... :wink: A kde to tady děláš? to je levné...
25. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
Navíc Jirka jede zítra pryč...musí si něco zařídit, chtějí s kolegou něco rozjet a tak budu s Adel až do večera sama :frowning2:
25. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
ahojte¨
adel pěkné :slight_smile: a jak ti jde broušení to nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo sama celé dny a noci to nás to tu zná hodně co? :frowning2:
25. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
No budu znát i já, dnes prý dorazí tak o půl noci, doletěla jim mašina a musí ještě dnes být OK a letět :unamused:
25. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
si zvykneš honzi...
25. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
ahojte holky, už asi chrníme.
Mony jdeš s Miškou do yamahy? já právě nevím jestli jít, protože Mates má taky rýmu a docela dost. Tak nechci, aby mi tam někdo nenadal. Ale právě minule byla vedle nás mamina a ta její holčička měla taky pořád nudlu u nosu a ta jí to utírala, tak nevím jestli to Mates nechytil tam.
Jinak je Miška šikula, půjde ji to líp a líp a zachvíli bude lítat sama. Já na to měla to chodítko-vozítko-odrážedlo v 1, to je super, teď to používáme jako odrážedlo a nebo Mates chodil s žirafou co se do ní hází balónky. Ale tak mě napadlo, mám doma i klasické chodítko. Mates v něm nechtěl být, ale chodil s tím tak, že ho tlačil před sebou, tak kdyby jsi ho chtěla půjčit není problém.

Adeli: moc pěkné, já chci taky. Jen nevím co to hlídání. Můj mi první slíbil, že jo a pak že má rýmu a od 12h že nemůže. V pátek teda něco píšete, to neděláš?
25. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
ahoj mur
no uvidím ráno, ted má miška tu rýmu lepší, ale jestli to má mates špatné tak radši vynech asi.
jinak chodítko na tlačení jestli můžeš půjdčit tak jo, ona tu tlačí všechno před sebou :slight_smile:
užat je těm nemocem konec to je děsné :frowning2:
25. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
ahoj holky!nějak nestíhám a tak jsem tady nebyla.Adeli nehty jsou zase moc pěkné :slight_smile: at ti dobře dopadnou zkoušky :slight_smile: Manža odchází z Barumu protože ty prachy co jim tam dávají jsou už fakt trapné :confounded: jinak malý vstává ráno pořád brzo a je pěkný divočák :slight_smile:
25. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
tak jako není to strašné s tou rýmou, jen prostě co nejvíc odsávám a když jsem venku, tak utírám, aby mu to nevyselo u nosu:slight_smile: no taky uvidím ráno. Jinak je mu hej, kramuje všude, řádí jak kdyby mu nic nebylo....
chodítko ti klidně půjčím, už ho totiž nevozí, jen vyjímečně, ale stejně tady máme plno krámů na vození, takže v pohodě:slight_smile:

Adel: tak teď mi mamka řekla, že si klidně vezme půl dne dovču a jela by s Matesem na výlet do Zlína, abych si mohla zajít na nehty. Prý ve Zlíně viděla krásný dětský batůžek s nějakým zvířátkem a chce mu ho koupit. Takže Adel se s ní domluvím a zítra ráno písnu co a jak. Napiš jestli teda v pá.budeš taky moct nebo to máte jen ty testy.
25. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
ahoj Deli: a kam půjde dělat manžel, už má něco jiného nebo bude teprve hledat? kolem mě všichni pracují v Barumu a v pohodě.
25. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
murin, ty se máš, mně malou nemá kdo pohlídat...jsme s ní pořád jen já a nebo Jirka...
25. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Mur:půjde dělat k jedné firmě co zatepluje baráky.V Barumu snížili výrobu dokonce i propouští samozřejmě už bez odstupného.Dokonce ani víkendy nedělají a za to měli největší příplatky :unamused: Celkově ten autombilový průmysl jde do háje :angry:
25. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
no já moc nechci, aby si mamka kvůli tomu brala dovolenou, pak náhodou budu potřebovat nutně a nebude moct. Takže to uvidím ráno. Ještě se domluvím s mužem co a jak. Tak u mě je to teď dobré, kolem malého je teď hodně lidí, takže pohoda.
25. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
Já chci taky pohodu :frowning2: Snad dorazí maminka o víkendu a pohlídá mi a já uklidím a tak...
25. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
no nevím honzi kdybych si měla vybrat tvou situaci nebo murin tak stopro tvou....
25. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
honzi..no 9tisic je dost pro nas...pristi tyden muzu v utery a stredu pak jedu do prahy..jak je hernicka pro decka tak vedle je budova pres cestu..Slovac a pres cestu je ta budova..je to rohove kvetinarstvi..a v druhem patre to je

janis..to taky nasla :grinning:

mon..no ja taky nemam rada to pilovani :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mur..no nema nic jeste..a to jeste nedojede asi ani tento vik..tak to bude uz skoro sest tydnu me jeben :angry: :angry: :angry: :angry: kuwa
25. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
tak doufám adel že jsi aspon jemná a něžná u toho pilování to je fakt hnus u toho zatínám zuby :slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
Honzi:mě taky nemá kdo hlídat babičku mám vjednom domě a nepřijde,nezavolá a malého vozila tak jednou ato ještě se mnou.Moje mamka bydlí ve Zlíně tak občas přijede nebo Míšu si vezme k sobě. :slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak ja myslim ze jsem nezna :grinning: :grinning:
uvidim co rekne janis :grinning: :grinning:
honzi: já bych taky byla radši ve tvé situaci než jsem já. to se nedá srovnat, já kdybych mohla, tak jsem radši jinde než tady. Ale bohužel:frowning2:
Adeli: ty janistiny nehty jsou pěkné, škoda, že nejde vidět úplně detail. No já jsem zvědavá co vymyslíš mě:slight_smile: jinak je to děs tak dlouho být pryč. To by mě taky vadilo!!! :frowning2:
No jasně murin, nemyslela jsem to zle :sweat_smile:
No babičky by se přetrhlx, ale jsou daleko :frowning2:
No ten další týden bych to zkusila a do kolika tam jsi???v kolik bereš poslední?No v Praze to stojí o 5tis víc...
25. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
mur..no co nadelam ale uz mu neco hledam ale kamion neeeeeeeeeeee
neboj neco vymyslim podle toho co budes chtit :grinning:
25. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ty janisty nehtíky jsou The Best, takové bych brala taky...zkusím si to příští týden domluvit s mojím a došla bych...jsi šikulka... :wink: A budeš to dělat hned po kurzu kde? Asi doma, že? Budu jezdit do MP často. Jirka půjde k Hanušovi a já k Tobě :wink:
25. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
honzi a co dělá tvoje maminka že nemůže přijet? tchýně jezdí z otrokovic a trvá jí to tak 50min. to bus k vám do uh jede kratší dobu, by jí to vyšlo taky tak ne?
25. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
honzi však já vím. Ale řeknu ti radši bez hlídání ve svojem a s úplnou rodinou....

kdy dáme tu solnou jeskyni?
25. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
pracuje v divadle, končí v 15.30hod, dělá někdy i víkendy...
25. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahojky holky,
jsem dnes byla v jednou kole tak jsem k PC zasedla až teď...
Honzi, tady jsou ty stránky http://hackovanecepicky.wgz.cz/
Murin, děkuju za nabídku na spinning... já už nad ním taky přemášlela, že bych ho zkusila... tak se můžeme domluvit :wink:
25. bře 2009 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz
Tak holky dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
honzi..tak jak budes mit hlidani dej vedet at si te muzu zaradit :grinning: :grinning:

no budu to zatim delat jen kamoskam a doma si to pak zaridim..uz tam mam podlahu a vymalovano ale vse stoji moc tak snad do leta to bude..
honzi to by klíďo mohla za tebou mamka dojet. Busy ze ZL do UH jezdí často, já tk jezdila denně do práce a z práce. Moje mamka sem tam za mnou jezdívala, že dojela v 17h ke mě a třeba v 19h jela zpátky domů a někdy jela až ve 21h, sice dojela později domů, ale tak si užila malého a já si mohla poklidit odpočinout...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.