• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
teda jani proč jsi se neoblíkla! :slight_smile: a Fildovi se to líbilo? nic ho nebolelo? :slight_smile: a co karel? :slight_smile:
já si taky vozím za sebou auta když jedu ...no a co :slight_smile:
6. led 2009 v 17:18  • Odpověz
Já v zimě totiž čepku vůbec nenosím, vždycky mě zahřeje to moje háro, to už musí být fakt velké mrazy, abych nasadila na řepu nějakou plpu :grinning: , no a dneska jsem to prostě neodhadla, ani pod džíny jsem si nevzala žádné podlikačky a ten mráz dneska teda hodně štípal :sweat_smile:
Fildovi se samožřejmě na sáňky nechtělo...pořád se ptal "v kolik už skončí zima?"...ale kamoš ho drapl k sobě na boby a pak už řádili oba :grinning:
Karel dnes nejezdil, byl zababulaný v kočáru, jen oči mu trčely :grinning:
No cesty byly nakonec taky v pohodě, akorát Karel mi pak vytuhl v autě...nechtěla jsem ho budit jak jsme přijeli, tak jsem pak ještě 20 min. čekala u auta, než se probere :confused:
A co vy, co jste dneska dělaly?
6. led 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
takže filda nezklamal :slight_smile:
my jsme dnes doma, dr. říkala ať jsme aspoň tři dny doma a enchodíme mezi lidi. dopoledne spala hodinku tak jsem si uvařila svíčkovou kterou radek nejí takkdyž zase odjel...a odpoledne si dala 2,5!hod tak jsem si odpracovala a poklidila a teĎ si hrajeme=snažím se dělat cokoliv aby neřvala :frowning2: což se mi zrovna ted nedaří a já nevím proč:frowning2:
6. led 2009 v 18:45  • Odpověz
Kdybych měla zapisovat ty Fildovi hlášky, tak už to malu vydá na celou knihu :grinning:
Aha, tak vy dneska relaxujete...no to je blbé s těma ušima, asi to Mišku ještě bolí...mě v dětství pichali tuším 6x, ale děcka to naštěstí doufám nezdědily...
Karel je nějaký naprdlý, furt huláká :confounded: , což u něho není zvykem, na chvilku ho zabavil můj mobil, pak s ním šlahl o zem a začal olizovat pojezdy, co nám vypadly z posuvných dveří...hned jsem mu to zabavila a o té době jenom řve :rolling_eyes:
6. led 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
no fildovy hlášky a karlovy činy jsoiu opravdu na knihu :slight_smile:
miška si taky chvíli hraje pak jí něco vezmu zakážu nebo se praští a neutěšitelný řev...teď si stoupá o hrazdu , která se s ní vyvrátí a bude řev. nebo jí sundám a bude řev...
a relaxuju...no neví mjestli bych tomu řekla relax :grinning:
6. led 2009 v 19:09  • Odpověz
No někdy jsou to pěkní nerváčci :slight_smile:
S jedním se tomu ještě relax říkat může :grinning: , ale dvě ...to už je někdy fakt "na Kroměříž"....jak já říkám...odpočinu si až v hrobě nebo až půjdou mladí na vysokou :sweat_smile:
Teď je chvilku klid, Karel ukradl Fildovi rohlík a utekl s ním na chodbu...úplně se mu ho bojím vzít...zas bude hulázňat...a to před 5min vypil 180ml sunaru a snedl jogurt a 2 plátky rýžového chleba...
Já jsem dneska nakonec našla dvoje zánovní zimní botky, sice vypadají jako z roku 123, ale sešmajdané nejsou, dokonce i nové botky po Fildovi, ale boužel zatím jen jednu :-
6. led 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
opravdu karel je karel:slight_smile:
taky právě přemýšlím jestli ji nechat hrát s ovladačem když je u toho klid nebo jí ho vzít :slight_smile:
botky po fildovi pro karla jako?
6. led 2009 v 19:25  • Odpověz
No ovladač už máme taky rozbity...slepený izopelou...Karel si trošku hrál :sweat_smile:
Jo jo pro Karla, je k neudržení...celý den na nohách, když nespí :slight_smile:
6. led 2009 v 19:27  • Odpověz
...izolepou :grinning:
6. led 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
tak to už chce botičky :slight_smile:
ovladač jsem vzala a je řev..asi půjdu okoupat a uložit jestli to pomůže vypadá to že je z té nemoci unavenější ..
6. led 2009 v 19:29  • Odpověz
...my jdeme taky koupat, ale nevím, jestli to pomůže, vypadají ještě oba moc čile
6. led 2009 v 19:31  • Odpověz
Tak my spíme...dostala jsem sadu s mixerem, šlehačem a tak...pak halenku, peníze a od manži baíček čajíků a tyčinek, nechtěla jsem nic, dostala jsem na Vánoce hodně dárků...pojedeme do Ikey a tam si nakoupím něco...
6. led 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
honzi a řekneš nám něco o té práci?:slight_smile:
já jen mišku přepláchla kvůli tom uchu a vypadá unaveně tak jsem zvědavá...
nic se mi nechce jak jsem tu zase sama :frowning2: a ještě jsem chtěla něco napsat a už nevím co:slight_smile:
6. led 2009 v 19:58  • Odpověz
ahojte holky,
Janista mě jak jsem ráno dopsala tu zprávu tak to hlásilo, že jsou problémy se sítí na koníkovi, tak jsem to vypla. Malý mi spal v postýlce dopoledne jen 30min, pak řádil jak nevím co a ve 12.40h jsem s ním vyrazila ven s kočárem, teda to drncání na sněhu se mu moc nelíbí, ale nakonec vytuhl, spal 30min a už byl vyspaný. To jsem šla zrovna pro kámošku a šly jsme kočárkovat. Pak jsem šla naproti ségře do práce a vyrazily jsme domů. U baráku jsme malého povozily na sáňkách. S ohrádkou je to super, malý se řechtal, byl ve svém živlu, hlavně, když jsme s ním utíkaly a on jel rychle. Fakt paráda.
Já bych teda bez čepice, šály a rukavic nevyrazila ani omylem. Já radši s čepicí, aspoň se nemusím ráno česat.
Teda Karel je pěkný jedlík:slight_smile: Jinak ovladač s izolepou znám, taky mám doma takový :grinning: :grinning:

honzinecka: taky dodatečně s matýskem přejeme vše nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a hodnou Adélku:slight_smile:
6. led 2009 v 19:58  • Odpověz
zlobi sama, ale na pár dní. Co mám říkat já:frowning2: mě malý chrní od 18h, dneska jak spal málo a ještě k tomu ty sáňky, tak byl pěkně utahyný, už v 17h padal na pusu, tak jsem ho namazala krémem a dala chrnět, hned byl tuhý.
jestli chceš tak můžeme dát srazík ve Zlíně, aby jsi s Miškou nemusela trajflem, záleží na tobě.
6. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
murin já vím :frowning2: ach jo život je někdy taaaaak hnusnej....hlavně lidi....
miška taky vypadala unaveně už v 19 držela jsem ji do 20 a teĎ nic...hrála si tu pak tu začala řvát, tak do postýlky a teď tam stojí, žužlá postýlku a řve...:frowning2:
dovedu si Natýska úplně představit na těch saních jak se chláme :slight_smile: nemáš foto?
se srazíkem uvidíme, zítra si písneme jak na tom miška je...akorát kdyby byl z vás někdo nemocný byť trochu tak radši neúůjdem, teď je náchylnější..
6. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
my jsme zdraví, musím zaklepat ťuk ťuk ťuk... foto mám, dodám:slight_smile: byla to paráda a už mám dokonce dvoje sáňky, sousedi mi dali další, takže ty ségřiny zavezu k nim ať má i u nich a já si doma nechám ty sousedovic, ty jsou novější:slight_smile: Ještě máme 2 boby, ale bez opěradla se to s takovým prckem ještě nedá.
6. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
jé vy se máte já si zrovna říkala že musím něco koupit i když nevím jestli na to není ještě malá...ale už si přes den sedá, sice nejlépe ze stoje nebo když lozí po mně, ale to je asi nakjonec jedno jak k tomu dojde :slight_smile:
bysme mohli udělat i sáňkový sraz :slight_smile: my teda radši až příští týden :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
když už si sedá tak je to dobré. Však když bys dala polštář za ni, tak by nemusela vyloženě sedět, byla by jen opěřená. Klidně i ten sáňkový, mám kdyspozici sáňky navíc. My teda zatím z kopečka nejezdili, jen na rovince, ale malému to stačilo. To až povrčí z kopečka tak si myslím ze smíchu i cvrkne :grinning: Foto dodáno, tak mrkni :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
no tak to je úúúplně boží fakt :slight_smile: to je k nezaplacení :slight_smile:
tak pokud vydrží sníh do příštího týdne tak snad bude miška ok a bude už i sedět s takovou a vyrazíme :slight_smile: nebo o víkendu ? :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
víkendy taky můžu, kromě neděle dopoledne. Je to super, dnes jsem potkala plno mamin, co vozily dítka na bobech, sáňkách rovnou ze školky a i takové malé. Sníh si myslím vydrží, když jsou takové mrazy. Já si každý den odmetám auto, aby bylo připraveno, jen doufám, že až ho budu potřebovat tak nastartuji. Tady zatím sněžilo denně,hlavně přes noc.
6. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
tak se pak muzeme domluvit na vik ze bysme prijeli si zasankovat, pokud pujcis sane :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
jasně že bych půjčila. No nic, jdu do hajan, moc se poslední dobou nevyspím, mám noční můry:frowning2: a malý sebou taky pořád hází, převrací, ale naštěstí se nebudí, ale budí to mě. Dneska nad ránem mi ještě k tomu z ničeho nic začal mluvit ten mluvící pejsek, já jsem měla šok, ale malého to neprobudilo. Tak dobrou a klidnou nec.
čauky
6. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
jasan hodím fotky na náš net poklidím a taky půjdu spát, dobrou a at se spí líp :slight_smile: :confounded:
6. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
teda tady je mrtvo :frowning2: tak já jdu spát dobrou :slight_smile:
6. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
Pěkný večer,
jsem zrovna příjemně ovíněná, měla jsem tu kámošky ze střední i s dítkama, tak byla sranda :grinning:
Jdu vás trošku podočítat, ať jsem v obraze :wink:
6. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
jé ty se máš marky :slight_smile: no nic jdu vážně spát dobrou :slight_smile:
6. led 2009 ve 22:19  • Odpověz
Tak vidím, že u vás se sáňkovalo o 106 :wink: ...my máme sáňky v Březolupech u babi, takže budeme zase až o víkendu, dneska jsme daly odpoledne jen krátkou prochajdu, ale teda zima byla fest :confounded: ...a ještě jezdit v neprohrnutém chodníku, taky nic moc.
Honzi, taky dodatečně vše nejlepší k narozeninkám, hodně štěstí, zdraví, ať vše vyjde podle představ, malá ať dělá jen samou radost :dizzy_face:
Zlobi, dobrou :slight_smile: ...snad bude klidná noc :slight_smile:
6. led 2009 ve 22:28  • Odpověz
Tak jsem zkoukla ty vaše fotečky, no úžasné, je vidět, že děti mají zimu moc rády, hlavně ty radovánky :grinning:
Vidím, že už asi všechny spinkáte, tak hlavně si odpočiňte :dizzy_face: ...Já už pomalu taky mizím.
Zítra snad nakuknu a na srazík by jsme tedy dorazit mohly, jen dejte vědět kdy a kde :wink:
6. led 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
dobré ráno
my noc děs v podstatě ji strávila u mě s odhalenou kozou protože jinak bysme nespala ani jedna :frowning2: uvidíme jaká bude přes den, říkala nám dr. že kdyby byla furt uplakaná at přijdeme už zítra takže bych možná dopol šla k dr.
7. led 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.