• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
deli..dobrou noc ja asi taky zalehnu :pensive: :pensive: :pensive:
jeste si dam vanu a jeste juknu :grinning:
25. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
dobrou noc deli: já brouzdám po MMB:slight_smile: a dělám pořádek v mailech, už to konečně budu mít pročištěné:slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
dobrou noc kdo jde spát :slight_smile:
mur jsem si všimla že čistíš maily taky bych to potřebovala! :slight_smile:
taky si myslím honzi že by mohla dojet?
tak miška se už dvakrát sama pustila ve stoje...asi nám to začne...no nevím jestli se mám těšit..:slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
mony dokud se nenaučí padat na zadek, tak je to děs, protože jka spadne ze stoje a bouchne se do hlavičky, tak to docela bolí :frowning2: ale jak se rychle třeba chytne a nebo spadne vždy na zadek, tak je to dobré, jinak je to náročné a jak se rozchodí, to už je nejlepší. Ale stejně pořád musíš být ve střehu co kde...
ješt ěmi tu zůstává asi 10meilů co je super, měla jsem jich přes 50:slight_smile:
25. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
tak ona si sedá nebo kleká už dlouho..tak otázka jak to bude až bude stát sama....
no já jich mám asi 300 :frowning2:
25. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak jestli už si sedá nebo kleá teď, tak to bude v pohodě. Však Mates se taky rozběhl poprvní dal 3kroky a šup na kolena. Ještě teď sem tam spadne na kolena nebo zadek i venku. Se rozběhne a je tam hrbol a už letí:frowning2:
25. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
Honzi, ty návody jsou na pravé liště :wink:
Mur, už jsem tak nějak z diskuse vytušila že jsi sama... a chci Ti říct, že máš můj obdiv a držím pěsti ať se najde někdo mooooc fajn :dizzy_face:
Adel, jsi sikula :wink:
Nám taky nikdo nehlídá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz
autor
musím říct že ted už padá málokdy uvidíme až bude stát sama...
to jsou boje s odsávačkou:frowning2:
tak někdy příští týden jeskyni? út odp chodím do berušky ve čt je dopol yamaha a odp mám asi jednání v práci tak ty další dny můžu :slight_smile:
25. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
bobulko, díky...stáhůa jsem si dnes paint.net, no moje nervy...co v tom děláš za úpravu?
25. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
já kromě té yamahy příští týden nemám zatím nic naplánované. Takže je mi to jedno.

Bobul: ano vytušila jsi správně, jsem sama bez chlapa, ale s úžasným mimi a to je to nejlepší co může být. Jak už má baba dítě, tak to i bez chlapa vydrží a zvládne. Je pravda, že mi teď hodně pomáhají naši i ségra, mám víc pomocníků než jsem měla dřív:slight_smile:
25. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
jejda, jsem si vzpomněla, že vlastně středa v 16,30-17.30h mám spinning
25. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
Honzi, v paint.netu jas, kontrast, ČB, sepii, část obrazká čb... no jde v tom myslím vše co jse dělala u Tebe (a samozřejmě mnohem víc) kromě toho vnitřního průsvitného rámečku.... chce to čas a trochu si v tom pohrát... :wink:
25. bře 2009 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz
No to ano...ale jště tomu rozumět, já mám gimp a zatím jsem v tom uměla akorát fotku odbarvit...je to těžké ty vrstvy...
No jinak návody super, ale moje nervy...já na to moc nejsem...šít umím na samé jedinčky, to mě fakt baví, hlavně na malou, ale není na to čas. Stroj jsem dostala na Vánoce a zatím jsem na něm ani jednou nešila.. :frowning2: Snad o víkendu, chci ušít malé povlečení a kapsář...
25. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
Mur, já jsem vyrostla taky jen s mamkou... měla to dost těžké... dnes je naštěstí jiná doba a společnost to tak neřeší... a hlavně je dobře že máš rodinu, která je Ti oporou a hlavně že máš Matýska :dizzy_face: ... Dřív jsem si říkala že bych nezvládla být sama s dítětem, ale dnes už vím, že pro toho malého tvorečka bych udělala všechno na světě... :slight_smile: ... takže jak jsem psala, držím pěsti ať se nějaký skvělý táta najde :slight_smile:
25. bře 2009 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz
Bobulko, moc Tě prosím, nemohla by jsi mi poslat jak to odbarvíš tak, aby zůstalo něco barevné? v powerpointu to je kouzelná hůlka, ale tady nevím jak na to...to mi stačí a to psaní děláš taky tady nebo v jiném? Kamarádka chce udělat fotku od Tebe...prý ti peníze za to pošle...ale asi čeká zázraky z těch jejích foteček...je fkat že ta má byla taky obyč a je ted nádhnerná, chci si ji nechat vytisknout pro všechyn babičky :wink:
25. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jé, tak to mi můžeš Honzi pro malou ušít bílé tříčtvrťáky... :grinning: .... já nikde nemůžu žádné sehnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a "nutně" je potřebuju :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz
bobul: díky:slight_smile: jinak pláťáky měli v taku a různé barvy. Byly to jako dlouhé, ale daly se ohrnout a knoflíkem připnout na 3/4. Ale nevím jestli je tam ještě mají.
25. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
No to bych mohla, malé se šije dobře, jen nemám obnitku, tak pokud by Ti nevadilo začištěné jen cikcakem...já mám hodně věcí z Kiku, měli jsme tam nádherné třičtvrtáky a jak se ochladilo, tak se stáhly na normální katata...byly skvělé :wink:
25. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
honzi co ta tvoje mamka, proč se nenavštěvujete častěji?
mně snad dojede na mišky narozky máma a bráška už se těším
bobul na co potřebuješ tříčtvrtáky? :slight_smile:)
25. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
Honzi ten návod máš v IP :wink:
Mur, děkuju... zkusím mrknout... :slight_smile: nevíš prosím kolik stály?
Dnes jsem byla holky s kamarádkou v Berušce v bazarku a měli tam nááááádherné oblečky za pár korun. Paní říkala že jim teď došlo nové zboží a není to ještě probrané, tak doporučuju :dizzy_face:
Hozi, já si dělala legraci, máš určitě svojí práce dost :wink: ... a kde je Kiko (a)???
Zlobi, mám několik krásných nátělníčků a tuniček na léto a nemáme k nim žádné kaťata :grinning: ...já jsem blázen do hadříků pro Kláru, ale sobě nejsem schopná koupit ani rifle... nějak mě to nebaví :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz
Vidíme se každý týden, má toho v práci taky dost...a zachvíli začne na zahrádce, tak budu jezdit na zahrádku k jejimu přiteli za ní, není to zase tak daleko...ono k nám z nádraží je to půlhodina a tam také. Taky si potřebuje odpočinout a dojela by sem tak v 17hod a v 19hod by musela zpět a u nás by byla hodinu...
25. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
tak to bydlíte daleko od nádraží...
já mám pocit, že by tu tchýně byla nejradši pořád jí leckdy musím řícct at nejezdí, že si od ní chci odpočinout já :slight_smile:)
já na hadříky nejsem vůbec ani pro sebe ani pro mišku...
25. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
bobul: stály něco kolem 300kč. Jinak já sháním pro kamarádku uplé dívčí leginy-elasťáky, vel.86. nevíte kde se dají sehnat, brouzdám po netu a nic:frowning2: teď e dívám na MMB a našla jsem jen 1:frowning2: jinak já jsem taky blázen do oblečení pro Matesa, zatím kupuji vše nové,akorát na doma teda už začínám kupovat v bazaru a nebo už dávám ty co už má špinavé, že to nejde vyprat...
25. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
bobul, to jsme stejné...my už máme plný kufr malých hadříků...malá má větší skřín jak já...ted mi kamarádka dovezla z Anglie krásné kousky...na MMB jsem si zakázala chodit a do obchůdků už taky...
Kukala jsem na to, jdu to zkusit do gimpu, tne už trošku zná a je hlavně česky...
25. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
tak ja jsem sejte nesla pac za chvilku zacina krasobrusleni :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
mně přijde zbytečné utrácet za hadry i pro mě i pro ni hlavně když to mimi má chvilku..kámoška mi koupila něco ve skotsku za pár kaček krásné kousky to jo, ale nějak to moc neřeším. řeším pak kvalitní krosnu a takové věci..
krasobruslení kde co?
25. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
to já kupuji, ale je pravda, že ještě než byl Mates na světě, tka jsem měla hodně věcí do zásoby nakoupených, ještě něco čerpám ze zásob, nakupovala jsem si i větší kouskyněkteré. A teď když něco pěkného vidím, tka neodolám. To u nás Mates má hezčí oblečky jak já. Já nakonec taky budu muset kupovat sobě, aspoň kalhoty, protože ž mám jen 1rifle co mám dobré, jinak všechny na mě vyloženě visí:frowning2: a trička ty mám zase krátké a teď mi to dělá zle, tak budu muset nakoupit delší.
25. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
my máme leginky z nextíku, zkus se zajít podívat tady do Nextu... :wink:
25. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
No tak já jsem hromadu věcí do 1 roku podělila po kamarádčině malé, takže kupuju jen co se mi líbí, ale spíš nakupuju po bazárcích a MMB... nové věci se mi samozřejmě líbí, ale dát 500 za mikinu na 3 měsíce, tak na to fakt nemám :sweat_smile: .... ale jinak si to strojení Klárky docela užívám :wink:
Mur, děkuju, zkusím mrknout :wink: ... a s leginama nevím...
25. bře 2009 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz
užjsem narazila na MMB, ale teda trošku dražší, ale pokud neseženu jinde, tka pořídím. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21817149&tab=0
25. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.