• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojte holky, my už chrníme, ale mám něco rozjednaného tak tu budu jen sem tam. Marky zkusím vyfotit a dodat hadříky.
My jsme dnes spali nakonec jen 30min, pak řev, jídlo a šla jsem s kočárem ven,ale přidala se ségra a bylo po spánku, tak jsme šli dom čertit:slight_smile: Malý po večerníčku vytuhl únavou:slight_smile:
Honzi pěkná fotečka, čepička je moc pěkná.
26. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
my už taky spinkáme, jdu dělat pizzu, kukla jsem na Přátelé...je hezká, stojí 190Kč, ale vyhrála jsem 100K4 slevu u Zuzky, tak jsem jí malé objednala...bude jí i na podzim...
26. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
holky dodala jsem foto oblečků. Jinak přeji pěký večer všem:slight_smile:
26. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahojte holky,mě malá Emma vytvrdla po 20hod,jinak usíná až kolem 21h a budí se chvíli po půlnoci na jídlo,tak jsem zvědavá,jestli jí to vydrží..jinak v poslední době vstává kolem 5 ráno,ale dnes překvapila a spala až do 7hod.
26. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ty jsi tady nová, vid? Vítám Tě...
26. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
Nová,nová :wink:
26. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
ahojte
ahoj emo vítám tě:slight_smile: jsi přímo ze zlína? ted koukám že ema je malá a ty?:slight_smile:
holky máme tu asymetrickou vanu se sedátkem v rozku a miška tam dnes celá vylezla dodám foto..a pak slezla no děs...:slight_smile:
teda v 5 ráno je vražedné:frowning2:
26. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahojky holčiny :slight_smile: ,
v prvé řadě vítám emmaginu :slight_smile:,ahojky.vidím,že máš úplně malinkaté miminečko,tak moc gratuluji :sweat_smile:.
matýnek už spí :pensive: ,ale povrtkává se a má teplotu,tak ho budu hlídat :frowning2: .snad nebudeme v noci muset cestovat na pohotovost :frowning2:. já mám rýmu,že bych se mohla podělit minimálně s pěti lidma :frowning2: ,dnes jsem posmrkala všechno co šlo,teda myslím jako ubrousky a tahací kapesníky,abyste si nemyslely,že třeba smrkám do záclony,to nee :grinning: .a celkově je mi bídně,ale co já :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale co můj malinkatý chlapeček,chudáček :frowning2: .půjdu si dát rychlou sprchu a budu hlídat.tak se mějte moc krásně,všichni se dobře vyspinkejte a marodi ať jsou brzyčko zdraví :slight_smile: .
26. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahoj emmo:slight_smile: vítám tě taky tady.
Mony jinak jsem si teprve teď všimla toho fota Mišky. To dělal i Mates a čekal, že ho tak budu vozit a moc se mu to líbilo:slight_smile:
26. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
Já jsem byla též nemocná i s Emmou,14dnů,ale už to máme chválabohu za sebou,prskaly jsme na sebe navzájem :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a jsem z Malenovic :confused: brzo se uzdravte! :slight_smile:
26. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
ined: to je síla s tebou :frowning2: jsi mě pobavila s tou záclonou :grinning: :grinning: :grinning: Doufám, že se brzy oba uzdravíte!!!
Emmo:slight_smile: v Malenovicích mám kamarádku a jezdívám za ní často. Akorát teď si dělá autoškolu tak nemá čas. Jinak by jsi se mohla přidat k nám pak někdy do herničky nebo kočárkování, teda jestli se všechny sejdeme, ne¨moci pořád řádí:frowning2:
26. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jasně,to by bylo super! :sunglasses:
26. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
koli ti je? já jsem z Otr. takže kousíček, je mi skoro 28:slight_smile:
26. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
no ty nemoci :frowning2:
holky tak tohle dělala dnes ve vaně
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2571131&vReferer=%2Fphotos%2Fzlobidlo
jsou tam dvě fotky...
zase malenovice co máte sakra proti zlínu :-P - abys emi pochopila - tady jsou skoro všichni z otrokovic, jen já zes zlína :cry: :slight_smile: jsi taky ema?:slight_smile:
26. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
Mě bylo nedávno 29 let. :rolling_eyes:
26. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
Zlobi, nejsem Emma ,to je spojení jmen mojí dcery a naší kočky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
no jsem přemýšlala ze ema je dcerka a gina co je to :slight_smile:
a jak se teda jmenuješ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
Mony Miška opravdu nemá chybu :grinning: to je taky pěkné číslo!!! :grinning: no nejsou ty děti vynalézavé?
Emma: tak to je dobrá přezdívka:slight_smile:
26. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
jsem mrtvá,jdu do hajan,tak dobrou noc.. :grinning:
26. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
dobrou noc emmo.
Mony já taky mizím si lehnout. Jsem sice jakási probraná:slight_smile: ale tak jdu se natáhnout, zítra mám náročný den a ještě musím s Matesem na kontrolu.
Přeji dobrou a klidnou noc. pa
26. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
já jdu taky mám tu radka, dobrou všici :slight_smile:
26. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
Zdravím všechny :wink: a vítám novou Emmu :slight_smile: ...mimochodem moc krásné jméno, já jsem chtěla pro malou, ale bohužel neprošlo u manžela :rolling_eyes: , jo a já jsem taky z Malenovic, tak už se těším na nějakou procházku ať už se pořád netrajdám sama :slight_smile:
Já jsem se pustila do žehlení, nějak se mi to tady zase nahromadilo :unamused: ...jinak by dneska spinkáme už od té osmé a dneska usínání v klídku :slight_smile:
Zlobi, úžasné fotečky, Miška je čiperka :grinning: ...něco podobného máme doma a teď jak se rozchodí, to budou "prdy" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ......je to šikulka :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahojky tak ja jen nakukuji..
dnesky byla silena noc petan spal od 20 do 23 a pak od 23 do 2h.brecel a jecel a je porad posranej tak si zoubek :unamused: :unamused:
dneska dobre na kurzu a zitra delam zaverecne zkousky a jeste jsem to ani necetla tak jdu aspon precist no snad me nevyhodi :confused: :confused: :confused:

pa pa a dobrou myslete na me

teda tady se to rozrusta :grinning: vitam :grinning:

honzi mam pro tebe neco tak bych zitra jukla k tobe na kafco jo??pokud nic nebudes chtit tak nevadi
26. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
Murin, dobrý kup :wink: pěkné věcičky ...Mates bude v létě fešák, už aby to bylo, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: , taky tam zajdu mrknout.
26. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
Vidím, že pomalu mizíte.........tak dobrou noc všem :slight_smile:
26. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
mon ..krasne fotecky
kde je janista??ze by nemohla psat s novejma nehtikama?? :confused: :confused: :confused:
tak ja letim paaaaaaaaaaaaaaaaa..zitra me drzte pesti :grinning:
26. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoooooj Emmagina :wink:
Už jsem Ti psala IP :slight_smile:
26. bře 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz
teď jsem ještě něco maličko dočetla a Jen chdi popřát Ined brzké uzdravení... ny nemoci jsou náročné, když musíme pečovat o drobečky :pensive: ... tak ať je brzy líp :slight_smile:
Zlobííí, a co my??? My jsme taky ze Zlína přeci :sweat_smile: .... a Miška je teda šikulka :grinning: .... ta vám teda bude šplhat po horách jedna báseň :dizzy_face:
Emma to vstávámí v pět je asi veselé, co :frowning2: ... já už teď jen se slzou v oku vzpomínám, jak jsme vstávávali v 10 dopoledne :sweat_smile: ... teď tak kolem 6 až 7.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic jdu chrnět... dobrou
26. bře 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
jejda zase těch překlepů... :pensive:
26. bře 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
bré ránko :slight_smile: ! tak jak vidím jsem tu první a jak jsem si všimla máme tu novou maminu :grinning: tak tě vítám Emmagino :slight_smile: noc nic moc :unamused: malý začíná pokašlávat a Míša už kašle :frowning2: tak snad se to už nezhorší. :wink: jinak všem hezký patek a ještě hezčí víkend :slight_smile: :wink:
27. bře 2009 v 07:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.