• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Holky, tak my dnes fungujeme od 5hod. :frowning2: Malá půjde zachvíli spát a já bych šla taky...ale musím pracovat, uklidit, jít nakoupit...at už je Jirka doma.
27. bře 2009 v 07:23  • Odpověz
Adeli, klidně dojdi na kafé a v kolik se stavíš? Jsi hodná, však já se mrknu a řeknu Ti co a jak...tajně doufám, že dnes Jirka dorazí domů brzy...vidím, že Miška je pěkný třeštprdýlko, my taky ve vaně děláme psí kusy...pořád vstává sedá...kde jsou ty časy, co byla ještě ležící miminko...
Nic holky, jdu pracovat, moc se mi nechce, ale co nadělám...
27. bře 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
dobré ráno
my spali do 8!! :slight_smile: teda od 6 u mě a vrtěla se ale paráda :slight_smile:
bobull promiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :confused:
za chvíli jdu do města zařizovat mraky věcí snad bude miška spát nebo se neunudí :frowning2:
27. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahojky,
Zlobí, to nic.... :grinning:
Dneska mám školu a poprvé bude hlídat moje mamka... tak jsem zvědavá... :sweat_smile:
Hezký den všem... :slight_smile:
27. bře 2009 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz
autor
tak si to užij bobull :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak to mamka nehlídala ještě??
27. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
Zlobí, nee, ještě nikdo nehlídal, jen tchýňka 2x vozila :wink:
27. bře 2009 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, tak mám uklizené a pádím na nákup, tak snad malá usne a bude spát tak 2hod, at udělám něco i do práce...
27. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
jejda to máš těžké a pročpak? a chodí aspon na návštěvy??
27. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
Zlobii, to jo, na návštěvy chodí oni k nám a my k nim... Klárku mají moc rádi, ale asi se bojí či co :sweat_smile: ... a já zase si říkám, že až se na hlídání budou cítit, že samy řeknou.. :wink: ... A mě to ani nevadí, jsem stejně na malé závislák a beru ji všude s sebou... k doktorům, na úřady a někdy i do školy (na studijní a zkoušky)... volno potřebuju jen na školu a to hlídá tatínek ... a pařit mě nebaví, když tam není Kláruš se mnou :grinning: ....
27. bře 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
autor
bobull to znám...já jdu ted taky na úřad s malou, když jsem v práci tak tam babi hlídá malou u mě v kanclu atd...taky neumím být bez ní :slight_smile:)
27. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
Vy jste stejní jako já...jednou mi hlídala tchýně a my šli k známým v RBKu a já u nich když se začali smát řekla:" ticho, at se malá nevzbudí"....prostě jsem pořád s ní.
Tak tatínek mi ted psal, že ve 3hod rozhodně nepříjde, že mašina má dost závad, že bude rád, když dojde do 20hod...ach jo :frowning2:
27. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
ahojte holky, my noc super, malý spal do 6h do rána bez probuzení, zakašlání...:slight_smile: pak už ale nespal. Dopol. jsme vyrazili na kontrolu k Dr. dobré, Mates se tam smál a i Dr. neboť ho chtěl aposlouchat a Mates nedýchal, pořád zadržoval dech. Říkala, že by mohl být potápěč s tím dechcem:slight_smile: Rýma už skoro není, jen kašel trošku, napsala nám jiné kapky. Dojít máme jen kdyby se to zhoršilo.
Potkala jsem tam Ined s malým, akorát šli Dr. a my dom. Mates pak vytuhl v kočáře a spal v něm 1,5h, takže odpol. už asi spát nebude a to ho bude hlídat ségra a já jedu na výlet bez něj:slight_smile: U nás je hlídání často a já někam jdu. Už jsem si na to zvykla a jsem i ráda, že Mates vydrží i s někým jiným, že fakt můžu sem tam někam jít.
Adeli: držím pěsti ohledně testů, ale zvládneš to.

Mony: prosím tě v nevíš jestli se v nekky plave i přes prázdniny? chtěla jsem chodit do Tečovic, má se mi ozvat z tama paní, ale ined mi dnes řekla, že se tam přes prázdniny neplave a to teda nechci. Tak úřemýšlím o nekky jestli mě vezmou
27. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
ahojky holčinky :slight_smile: ,
tak jsem dostali dle očekávání atb a na ko jdeme ve středu,pouze kdyby se to zhoršilo,tak hned v pondělí :wink: .teplotu matýnek zatím nemá,ale je to pořád na hranici :unamused: .v noci spinkal docela dobře,na to,že je tak zahleněný,ale vzbudil se v 5.30 a šlus,nechtěl už spinkat :cry: .já jsem si pořídila poprvé za dvacet let kapky do nosu,nesnáším to,ale musím tu rýmu vyléčit,aby jsme si to pořád nepředávali :wink: .sestřičku jsem pobavila svým nebývalým výkonem na spinningu,no aspoň jsme se zasmáli :grinning: ,matýnek paní doktorce neustále vehementně ukazoval jak se umí přetáčet na bříško,musela jsem ho držet,aby ho mohla aspoň poslechnout :grinning: ,na to jak je chuďátko zachrchlaný je čilý ažaž :grinning: ,to se ovšem o mamince říct nedá :sweat_smile: .za chvilku nám ale přijde tatínek z práce,tak aspoň trošku spočnu.na víkend mám naplánovaný tradiční úklid plus ještě vygruntování a zprovoznění balkonu,čekám už jaro a krásné počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
chtěli jsme jet do zlína některý den,ale nevypadá,že by nám to vyšlo,takže opět příště :frowning2: .

adeli :slight_smile: ...držím moc palečky :slight_smile: .ty to zvládneš za 1 s hvězdičkou :grinning: .

mur :slight_smile: ...hezky si to dnes užij!!! :grinning:

zlobi :slight_smile: ...krásné fotečky :grinning: ,miška je chodící a lezoucí miminečko malinkaté,ale božííí :grinning: .

emmmagino :slight_smile: ...a jak se tedy jmenuješ,nebo mi to někde ušlo :grinning: ?jsem zvědavka :sweat_smile: .

bobuli :slight_smile:....s tím hlídáním to máme stejné,ikdyž si říkám,že někdy by to docela bodlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,hlavně třeba teď s tou nemocí,je to pak náročné,ale tak jde to,když člověk musí,tak vydrží hodně a zvláště pak kvůli děťátku :sweat_smile: .

deli :slight_smile: ...jejda,tak že i na vás to přišlo :frowning2: ?to je mi líto,tak držím palečky ať je to jen lehké nachlazení které brzy zmizí :wink: .

přeji všem hezký den a hezký víkend :slight_smile: ,určitě přijdu nakouknout,jen nevím kdy :sunglasses: :slight_smile: .
27. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
ined:moc děkuji za poděkování doufám že se teda uzdravíme vám taky držíme palečky :wink: aby jste byli zdraví,malý je pěkný otrava tak doufám že mu přejde :slight_smile:!!!!!!! mur:vy se máte že v noci se ti malý ani jednou nevzbudil nám se budí aspon tak jednou :wink: :unamused: objevila jsem www.ciciban.cz :slight_smile: jsou tam dětské botičky a také moc hezké věci jsou zde:www.juniors.cz :wink: tak počkám jestli tu někdo něco napíše. :grinning:
27. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
Adelinka dovezla Adélce nádherné věcičky :wink:
27. bře 2009 v 15:17  • Odpověz
moje album mám přidané fotky :wink: tak se podívejte http:www.modrýkoník.cz/album/album.php?valbumid=297046 :wink:
27. bře 2009 v 15:28  • Odpověz
už na to kašlu na ty fotky :wink: zkuste se podívat normalně do alba :unamused:
27. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
ahojte

tak jsme dopoledne lítaly. už jsme se definitivně rozhodly pro multiway golfky, ještě jsme je byly zkoušet, pak jsem podala daňové přiznání (a už se těším na skoro 15tis super:slight_smile:) pak lejstro na legitku, lékárna a pak oběd s tatínkem - smažák ten miiiluju.
miška spala do 8 ráno a usnula až teĎ v 15hod! jak jsme přišli domů tak se probrala a lítala s hračkama úplně šťastná :slight_smile:

ined co bych ti psala s tebou mluvím furt :-P

mur užij si výlet :wink: co se týče plavání v nekky tak nevím vaničky byly, ale plavání fakt nevím, cvičení přes prázdniny není. ale dobrý nápad nebude yamaha, beruška bude tak že bychom chodili plavat? d. řekla že v létě to zkusíme...

tak jdu makat...zatím ahoj
27. bře 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
deli tebe nějak zlobí ty adresy, nesmíš tam psát s diaktritikou ,nejlepší je to zkopírovat přímo z prohlíčeče :wink:
tam fotíš výbavičku? :slight_smile:
27. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
jo holky - nevím jestli někdo má zájem - ale jak jsem si kupovala tu kosmetiku tak mi pani ukazovala jak se líčit a bylo to fajn. tak kdybyste někdo měl zájem (není to podmíněné nákupem :slight_smile:) tak je možnost :slight_smile:
27. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
http:www.modrykonik.cz/album/album.php?valbumid=297046 :wink: jo dík zlobi: za poradění já hlava díravá napsala i s tečkama a...,jo fotím tam výbavičku ale už nebudu mám 3 alba a jstou výbavičkou to tam mám už uplně plné není tam místo :wink:
27. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
ahojky tak jsem doma ze skole jsem se stavila u honzinecky a jeste nakoupit..
zkousky za 1 :grinning: tak jsem rada
rano jsem mela aj prujem :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 17:09  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...moc gratuluju,jsem to říkala,že budeš výborná :grinning: .teď jsem se dívala na petříčka do roku a jsou to moc krásné fotečky,hlavně z toho ateliéru :slight_smile: .kde jste se byli fotit prosím tě,máme v plánu jít se s matýnkem taky vyfotit,ale asi až bude sám hačkat,takže počítám někdy v létě.ale pomalinku už to obhlížím :wink: .

deli :slight_smile: ...nerozčiluj se,nervy máš jen jedny a ty budeš potřebovat na děti :grinning: .myslím s těma adresama,já to taky vždycky zkoním

:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zlobi :slight_smile: ...ale jako něco jsi mi mohla napsat,víš :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
27. bře 2009 v 17:40  • Odpověz
ahojky adeli: zkoušky za jedna gratuluji :wink: :grinning: já jsem věděla že vzládneš :slight_smile: ined:však mě znáš :grinning: prostě děti nikdy neuklidníš :unamused: pořád něco vymýšlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já nemůžu mět nikdy klid lukyš chodí pořád za mnou a zlobí ale asi si chce z někým hrát!!!!!!! :wink:
27. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
ahoj
adel gratuluju :slight_smile:
ined tak jo tak píšu...:-P už jsi odstranila králikovi hlavu? :slight_smile:
jo máme další novinku, máme doma pidi odrážedlo - tak pidi, že i miška dosáhne na zem :slight_smile: a už se naučila odrážet a jezdí na něm doma :slight_smile:)
27. bře 2009 v 19:10  • Odpověz
zlobi:my máme doma enduro odrážedlo větší jestli víš co to je za motorku :grinning: víš? taky chcem kupovat tříkolku z madlem (rodičovským.) malý aspon nemusí jezdit a až je větší tak jede samo. :wink:
27. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
deli nevím co to je :slight_smile: my máme nějaké větší ale tam zdaleka nedosáhne na zem. toto je malilinkaté :slight_smile:
27. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
zlobi:taková ta obyčejné odražedlo :grinning: co mají všechny dítka
27. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
takové to obyč máme taky ale to bude trvat než dosáhne na zem z něj :slight_smile:)
27. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.