• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
holky dekuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ined..v dolnim nemci..pani je uuuuuuuuuuuuuuuuuzasna :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
Adel, blahopřeju :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem se došla mrknout, měli jsme tu odpoledne návštěvičku, tak se malé vyřádily...manžovi se věcičky Adelí moc líbí. Ty jsi říkala, že příští víkend jedete pryč, že? Můj pojede do MP a že bych se stavila u Tebe...
27. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
jdu spát - teda zkouknout něco s radkem a spát - jsem právě zdlábla čtvrt velké sklínky nugety...mnam :slight_smile:

dobrou noc :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahoj holky, už jsem dorazila. Dnes byla moc pěkně :grinning: :grinning: :grinning: Než jsem došla, tak malý chrněl, usnul s mou ségrou-teda jen on:slight_smile: takže super, budu moct někdy vyrazit i přes jeho uspávání, usne i beze mě:slight_smile: hurááá:slight_smile:

adeli: moc gratuluji,jsi šikovná.

Ined: já se byla s malým fotit na Baťově u Laďky a super, jsem s ní moc spokojená. Měla jsem jet kdysi s Adelinkou, ale nevyšlo to, tak jsem šla sem a super. Však mrkni....

Mony tak to je super, že jste se už rozhodly. Já ho včera taky očumovala:slight_smile: Jakou barvu dáte? Asi dám inezrát na prodej hlubokého i toho sporťáku a když by se prodaly, tak bych šla do těch golfek. No ještě uvidím.Odrážedlo vyfoť. Miška je šikula, to my se neodrážíme, zaboha nechce, nechává se jen vozit.

Deli: já vím co myslíš, to máme taky, ale jen vypůjčené, zatím jsme to ale ještě netestovali.
27. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
dobrou noc Mony:slight_smile: jé ty se máš, taky bych si dala. ALe dneska jsem dostala Mozartovy koule, pravé, tak si asi dám do nosu:slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
Mur:děláte mi chutě budu si muset vzít taky něco sladkého :slight_smile: U nás už to všechno spí,tatka vpráci a tak užívám toho klídku :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
no já už dneska sladkého měla dost, tak si je nechávám na zítra. Teď jsem se dívala na foto co jsem si nechala zvětšit ve schleckeru jak mají tu akci 20x30 za 19,90kč. Fotky vypadají super i jak jsem zvětšená s malým.
to je pohodička když dítka chrní:slight_smile: :grinning:
27. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
tak už taky valím do postele. Přeji všem dobrou noc. pa
27. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
tak dobrou a hlavně klidnou noc čauky.
27. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak po dlouhé době nakukuju..
Jak se máte..?
27. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
bré ranko! :wink: tak malý budíček v 5:30 tak já jsem myslela že bude ještě spat a už vyváděl tak jsem věděla že už spat nebude :unamused:! :pensive: a on měl hlad tak jsem mu dala snídani najedl se :grinning: pohrál si a potom se díval na Bebe tv a potom byl tak otravný až usnul :grinning: a co vám holky???????? :wink: spí vám dítka? :grinning:
28. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahojky holky, tak my se dnes vzvbudili jen jednou na kojení v noci, takže jsme se super vyspali. Umyla jsem podlahy a zachvíli pojedeme na výlet, tak se těším...dnes změna, jedeme vláčkem, tak se těšíme...včera tady měla Adélka společnici, tak přihodím fotečky, jak si drndy hrály..

Všem přeji hezkou sobotu a celý víkend...
28. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
ahojky ..
tak u nas noc nic moc...lezou mu zoubky :unamused:

honzi...a kdy budes v pisku??ja budu doma si az streda odpolko a ve ctvrtek mame do te prahy frcet,ale uvidim jak dojede petr..mozna pojedeme az v patek..sak si pisneme :dizzy_face:
28. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
V Písku budeme příští sobotu, dnes tam nejedeme...za týden. No musíme si pak po Velikonocích dát sraz na Modré, zašly bychom na kafíčko a podívat se do toho bazárku a prošly se třeba po Velehradě a tak...já to tam mám moc ráda´...na Modré jsme měli svatbu, vy vlastně taky...a měli jsme tam taky první rande, tak je to pro mě takové nostalgické...
my jedeme do Ostrožské Nové Vsi projít se kolem štěrků a zpátky pěšky, je to docela štreka, ale my chodíme rádi pěšky...jak budu mít sedačku na kolo, budu jezdit hodně na kole, dojela bych i za Tebou, to neńí zase tak daleko...
Nic, jdu udělat malé jídlo, najíme se a jedeme...
Díky moc za hadříky, všem se moc líbily... :wink: Už jsou vyprané a visí venku...
28. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
honzi..no ja tam mela taky prvni rande a taky svatbu :grinning: :grinning: :grinning:
jasne domluvime se a dojedes..tak ja nebudu doma vik pac jedem asi v ten ctvrtek do prahy a domu az v pondeli
28. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
ahojte
my noc děs, furt se budila plakala, má hooodně oteklou dásen nahoře jedničku takže asi zub :frowning2:
jinak jsme dopoledne lítali po nákupech - máme golfky multiway oranžové (na obchodnáku i za dobrou cenu :slight_smile:) rovnou jsme jí do nich dali protože jsme šli po dalších obchodech a usnula a spala krásně v nich. zkoušeli jsme nějaké krosny a líbilo se jí v nich.
jinak mur já kdybych chtěla golfky jen do města rozhodně bych si koupil ajiné, tyto jsou dost těžké protože jsou bytelné do terénu. ale napadlo mě že ti je ráda půjčím a vyzkoušej :slight_smile: he fajt že se řádá jrásně :slight_smile:odpoledne jedeme na oslavu ale zítra jede radek pomáhat rodičům na barák tak tu budu celý den sama ach jo :frowning2:
tak se mějte hezky hezký vík - zítra asi budu :slight_smile:
28. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
jdu jen na skok,zatím teda,musím vyžehlit a pak napíšu co nového :wink: ,jen...dnes jsme se s manžou bavili,že už přichází čas koupit jídelní židličku a vybrali jsme asi tuto http://www.eshopbaby.cz/katalog/pinta-jidelni-zidlicka-babypoint-p1834/showdetail.php?prev=1834&p=pinta-06.jpg
máte s ní někdo prosím zkušenost,nebo doporučíte nějakou jinou :slight_smile: ?předem moc děkuji a zatím pááá :grinning:
28. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
tak malá si koupila gumové boty jestli víte co to je :wink: i malému ale mě se moc nelíbí na ven použila bych to spíš na doma Míša to měla i ve vodě ty boty tak na to je užitečné :wink: potom si Míša koupila vonavku od high school musical :wink: a náramek strašně tahle skupina letí
28. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
ahojky podruhé :slight_smile: ,
tak mám vyžehleno a pro dnešek klid :grinning: ,teda snad,pokud matýnek usne jako obyčejně okolo osmé a ne jako včera až kdesi ve 21.45 :astonished: ,už jsem myslela,že mě opravdu klepne pepka :cry: .noc hrozná,co chvilinku kňoural a vůbec prostě spinkal špatně :cry: .budíček 5.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
dnes jsem na oběd pekla králíka,takového bobka malého,ale byl asi opravdu mlaďunký,protože byl brzy měkkoučký a bylo to mňáááám :slight_smile: .akorát ho teda manžílek donesl sice staženého a vykuchaného,ale s hlavou :confused: a to já nemůžu vidět,takže hned ráno jsem ho zaúkolovala,že ještě než půjdou s matýnkem na prochajdu,musí toho králíka připravit,jinak že jsme bez oběda :grinning: .
jink jsem vygruntovala od zimní špíny balkon,no hodinu a půl jsem tam strávila :confused: ,ale hodně času mi zabralo natahování nových šňůr,to mě teda nebaví ani trochu :sweat_smile: ,ale hned jsem tam pověsila prádlo a v tom větru to bylo za dvě hodinky suché,prostě paráda,už se těším až nám tady ten sušák zase na čas definitivně zmizí :wink: .no jinak klasický úklid,nic zajímavého :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
matýnek spal dnes jen dopoledne venku 1,5 hod. a půl hodiny odpoledne,nezmar jeden malý,tak jsem zvědavá co bude večer :wink: .jooooo a dnes poprvé zaválel sudy :grinning: a trošku popolézá,ale hrozně u toho nadává :grinning: ,bo mu to nejde.takže se nám zdárně uzdravuje :slight_smile: ,atb zjevně zabrali,jen ještě pořád kašle,ale aspoň už ne tak strašně a pořád má rýmu,ale tu mám teda větší já,je to děs,už mám odřený celý nos :frowning2: a krk se nějak uzdravit asi nemíní.cucám nějaké tantum verde,ale nějak to nepomáhá :frowning2: .tak snad se to zlepší :wink: .
zítra pokud bude hezky,chceme jít odpoledne všichni na prochajdu a stavit se do cukrárny na nějaké dobré kafíno :grinning: a pak se ještě pěkně provětrat :slight_smile: .a plánuju pokud bude už nějak přijatelně hezky a aspoň trošku tepleji,poskládám už z našeho tanku sporťáček,ať má matýnek nový pohled na svět :slight_smile: .tak a už fakt nic nevím,protože se prostě nic zajímavého neděje a nedělo,večer asi chvilkama budu,záleží víceméně na matýnkovi,ale jak to tady bývá o víkendu,bude jistě opět pusto prázdno,tak uvidíme :slight_smile: .manžílek mi totiž večer prchne do hospody na velmi kulturní program-fotbal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže budu sama samotinká :confounded: .
tak všem přeji hezký sobotní večer a pěknou neděli a doufám,že se tady některá večír ukážete :slight_smile: !!!

mur :slight_smile: ...tak jak včera :grinning: ?doufám,že se vše vydařilo :wink: .na fotečky mrknu,no asi bychom šli taky na baťov,je to blízko :slight_smile: .prý i ve zlíně dělají velice pěkné fotečky,ale je to zase cestování :confounded: .

zlobi :slight_smile: ...nee,já králíkovi hlavu v životě neuřežu,ani jinému zvířeti :sweat_smile: .jo a dnes budu slavit :grinning: ...opravdu jste zakoupili kočárek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,není možná :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .všimni si,jak jsem krásně napoprvé zkopírovala adresu :grinning:...to vše díky tobě :slight_smile:.

deli :slight_smile: ...u nás je to durch to samé :frowning2: ,ale dnes se mění čas,tak snad nám ti naši kohoutci budou spát déle :grinning: .

adeli :slight_smile: ...jejda,to je daleko...ale jsou opravdu moc krásné,paní je šikula :slight_smile: .
28. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
ined:to doufám že budou spát ti naši médové :wink: ale kdyby tak nespali tak si pošlem armádu skřítků usínáčků :grinning: ju!!!!! zlobi vy už jste koupili ten multiway :grinning: tak to je dobré i hezké barvy my budem kupovat asi modré nebo zelené nevím nemůžu se ještě rozhodnout :grinning: tak uvidíme my je budeme mít v dubnu :slight_smile: ty multiway a v červnu nějaké ty lehké :wink: honzi vy jste v časopisu miminko že :wink: mám ho totiž doma :grinning: moc hezké fotky i Adélka je na tych fotkách hezká :grinning: :wink:
28. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
tak jsme po oslavě, totálně unavení. Radek má být zítra ráno v 8 v Otrokách a jde pomáhat rodičům na barák, chudák tak ráno. tak a čí chlapi budou nalepení u tv dnes večer? radek teda jo :slight_smile:)
ined to jsi šikulka a jsem ráda, že tě tak pěkně učím :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně se brzo vyleč nějak :frowning2: ale aspon že je matýnkovi líp. s židličkou jsem ti psala - máme doma dřevěnou do doby než seděla (konec ledna čili nějaký 10.měs) jsme krmili v lehátku. v práci mám fabulu plastovou ale ty plastové jsou asi všechny podobné. je fakt, že doma bych ji ale nechtěla.
dneska bylo suuuper počasí snad už bude jen kráááásně a teploučko!!! :slight_smile:
28. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
my máme Fábulu a malý pořad s toho pořád chce vylézat :unamused:
28. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
tak ve fábule ho prostě připoutáš ne? miška ve dřevěné furt stojí, ale připoutaná ve fabule s hrozně vzteká...tak si vyber :slight_smile:
28. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
ahojky..

¨dneska bylo krasne a tak jsem byla na hristi :dizzy_face: :dizzy_face:

vecer mel uraz,ja jsem strihala brachu a mamka dala malemu jablko a jak to krajela tak nechala nuz na stole a pohotovej petan po nem chnapl a porezal se..to bylo revu :confused: ale uz spinka
28. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
adelinko: malý nám dneska zas rozbil talíř myslela jsem že se pořeže :angry: hrozně jsem se bála :frowning2:
28. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
ahojte holky, chrníme a já mám relax. Dneska byl super den. Dopoledne jsem vyvezla moje rodiče na nákupy, nakoupili jsme si všichni v hervisu trek.obuv-mají tam akci kup 3 zaplať 2, takže naši chtěli nové, takže já na tom vydělala měla jsem je zdarma. No sice měl je mít otec zdarma, jelikož ten si vybral nejlevnější a já s mamkou za 2490kč, ale tak dají mi je jako k narozkám. Sice si na ně ještě pokám ale neva. Zkoušela jsem si plno hader i plavky, no děs, kost a kůže, takže jak budou prachy, tak asi valím na tu plastiku, i když bojím bojím. Rifle mi byly všechny volné, takže jsem si nic nepořídila. Ale v taku jsem nakoupila oblečky pro kámoščiného chlapečka, který má teď rok. Pak jsme jeli na hřbitov, do terna, obi a dom. Mates spal jen 30min v autě. Po obědě jsem se s ním šla projít na Šterk a byly tam kačeny a labutě, Mates hotový z nich, moc lidí je krmilo, tak jsem rychle otočila směr náš barák a šla taky pro rohlíky a chleba a valila zpátky. Tak jsem s Matesem krmila, malý se řechtal, fakt super. Zkoušeli jsme i ovečky tam, ale byly zavřené:frowning2: pak jsem byla s Matesem na zahrádce a pomáhal tam našim, no spíš jedl hlínu, ožužlával kamínky, málem zahučel do jezírka, do pařeňáku házel kameny... prostě ďábel:slight_smile: jdu akorát stahovat foto, protože jsem pořád fotila, tak nějaké pak dodám.

Mony tak to gratuluji. No já se dnes taky dívala na ty golfáče a jestli teda půjdu do něj, tak do těch Jane, co jsem si vybrala ve VaV. Ty chicco se mamce moc nelíbily. Ještě uvidím. Zkusím dát na prodej ten sporťák a podle toho bych pořizovala.

Ined:včera to bylo supéééér :grinning: akorát to rychle uteklo. Zítra je pokračování:slight_smile: Gratuluji Matýnkovi k válení sudů:slight_smile: a tob přeji,a by jsi se z toho co nejdřív dostala.

delI. tak ty botky, co si koupila Míša, nejsou můj styl. Jak se jí v nich chodí?
28. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
28. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Miska je má od lonska chodí se jí vnich dobře ani je nemá zničené a vlétě v nich chodila i do vody :slight_smile:
28. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
u nás se ještě nespinká :frowning2: ,matýnek se tam vrtí a poskakuje,ach jo,zas to vypadá špatně :cry: .manžílka jsem už vyprovodila,aby pak nelomozil a matýnka třeba nevzbudil :grinning:.

mur :slight_smile: ...tak to jsem moc ráda,že sis to užila,a že budete pokračovat :grinning: .ta židlička je taky moc pěkná,je to v podstatě podobné :slight_smile: ,asi ji teda koupíme :wink: .a děkujeme za gratulaci :slight_smile:,dnes to udělal poprvé a je to prča,hlavně i on byl z toho docela překvapený :grinning:.za chvilku nám tady bude lítat jako matýsek :grinning:,to bude teprve prča :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:.

zlobi :slight_smile: ...a proč bys tu plastovou doma nechtěla? :slight_smile:
28. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.