• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
ined snad usne brzo :slight_smile:
my jezdíme na odrážedle.
vůbec nevím co čekat za noc, protože mišce se klube zub tak, že jí tam úplně visí kousek urvané dásně vypadá to děsivě :frowning2:
no už ti to začíná! :slight_smile:
protože nemám ráda takové velké kusy plastu :slight_smile: a protože mi dřevěná příjde "zdravější" i hezčí :slight_smile: a máme ji u stolu z masivu tak by tam kus plastu nebyl pěkný :slight_smile:
28. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
tak jsem si objednala kočárek chicco multiway taky, zrovna teď:slight_smile: Prodává ho holka použitý červené barvy za 2200kč, jsem ji napsala, že bych měla zájem pokud je to ještě reálné, tak uvidíme jestli to vyjde.

Ined: pokračovat budeme pouze zítra, neboť pak jede na půl roku do zahraničí, ale jinak se mnou asi počítá i po tom, tak uvidíme. Nemám kam spěchat, takže tu dobu v pohodě vydržím:slight_smile:
Nebj Matýnkovi se to zalíbí a bude v tom pokračovat pořád a pak ho budeš honit po bytě, tak jak já Matese:slight_smile:
Jinak židličky jsou opravdu podobné. Ty plastové jsou všechny stejné akorát se u některých platí za značku.
28. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
takže to asi nevyjde ten kočárek, někdo ho už má zamluvený, já jsem 2 v pořadí:frowning2:
28. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
tak už spíme,uf :sweat_smile: .holky já už mám tu rýmu takovou,že necítím chuť ani vůni :frowning2: a to mi vadí,taky hlavně proto,že nepoznám jestli není matýnek pokakušaný :frowning2: ,no a taky začínám pozvolna kašlat,takže opravdu super.vypadá to tak,že nakonec budu muset zajet do zlína ke své dr.na nějaké léky nebo něco :unamused: .

zlobi :slight_smile: ...miška opět řádí,potfůrka :grinning: ?to je taky takové nočńátko :sweat_smile: .tak už to chápu s tou židličkou :wink: .no upřímně my jsme si od začátku říkali,že chceme dřevěnou s tím stolečkem,jenže pak mi došlo,že tam fakt může až když bude sám sedět a navíc my tady toho místa už opravdu nemáme :frowning2: a ta plastová jde prý snadno složit,říkala deli :slight_smile: .takže koupíme tu plastovou,nejsou zase tak škaredé,ikdyž dřevo je dřevo :wink: .

mur :slight_smile: ...jj,vím,říkala jsi :wink: .to bude dobré,určitě,půlrok uteče jako voda,zvlášť když je to přes léto :slight_smile: .koupák,sluníčko,brusle,výlety a podobně a máš ho doma :grinning: .a ty židličky...jj,všimla jsem si,že je to v podtatě to samé,jen u té ''mojí''pinty nejsou polstrované ty ...teď mi vypadlo,jak se tomu říká :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no ty kšíry :grinning: ,víš určitě co mám na mysli.jsou tam v nabídce tři,ta tvoje,fabula a pinta,tak nevím,asi půjdu zlatou střední a objednám tu co máš ty :wink: .máš i tu oranžovou barvu?mě se to moc líbí,je to taková veselá barva,ještě je tam taková zelenkavá,ta taky není špatná,ale zůstanu u té oranž :wink: .
28. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
ještě jsem zapoměla :wink: ,

deli :slight_smile: ...půjdeš s lukinkem toho 10.4.do sluníčka do herny :slight_smile: ?jen mě napadlo,že by jsi tam mohla vzít mur ty kalhoty :slight_smile: ,ať si to zkusí,já myslím,že jí to na 100% bude,spíš si říkám,jestli jí to nebude velké :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale tak vyzkoušet to může :wink: .aspoň je někde udám,co já s tím doma :sweat_smile: .my tam zcela určitě s matýnkem bohužel nepůjdeme :frowning2: ,protože jestli teda budeme zdraví a já doufám,že snad už ano :sweat_smile: ,tak 14. v poradně by ho měli konečně rozočkovat hexou,v 7. měsících :confused: ,to je opravdu mazec :unamused: .takže zase až příště,ale na prochajdu určitě půjdeme brzy :grinning: ,bo jsem špizovala počasí na nově a má být teploučko,sice občas s deštěm,ale co... :slight_smile: :wink:
28. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
28. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
gratuluji ke spánku. S tou rýmou je to fakt děs u tebe. Zkus se napařit, třeba ti to pomůže. Na kašel mi vždy pomáhá horké mléko s máslem a medem, to opravdu zabírá a nebo cibula s cukrem nebo medem(ale to moc nemusím). Mimochodem tu cibuli jsem teď dávala Matesovi a jedl to a teda zakašle opravdu jen sem tam, spíš už nic.
já mám tu pepe a tam taky nejsou polstrováné šráky, ale to nevadí. Já mám modrou se zebrou, původně byla kupovaná aby se hodila do kuchyně a já jsem ještě k tomu na modrou:slight_smile: ale jinak jsem chtěla oranžovou, ale neprošla doma.
jj půl rok opravdu uteče jak voda, protože mě utekl rok s Matesem ani nevím jak. a jak bude telo,t ak budeme jezdit na výlety... a v létě opavdu ten koupák, brusle... a pak... no uvidíme jestli nezmění názor.
28. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
zlobi :slight_smile: ...tak mě napadá,že asi nejspíš ve středu bych měla konečně zajet do zlína na tu neuro a pak možná ke své dr.no uvidím jak mi bude,ale že bychom se mohli potkat :slight_smile: ?!no a teď jsem si uvědomila,že jdeme na kontrolu s matýnkem,takže prdlačky,ach jo :frowning2: .
28. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
adel: přesně tyto jsem měla vyhlídlé ve VaV a rozhodovala jsem se mezi něma a multiway, ale nespěchám na ně, tak jsem je nevzala. AKorát u nich je nevýhoda, že tam není nánožník, což je na zimu dost blbé:frowning2: a já nejsem zaregistrovaná, tak bych se nemohla účastnit aukce:frowning2:
28. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
adel? tak jsem se tam chtěla zaregistrovat a zjistila jsem, že už tam jsem:slight_smile:
28. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
Denčo asi ne Míša bude mít narozky tak budeme slavit ale můžu ti je dát jak půjdeme na prochajdu.Někdy ,snad už brzo :slight_smile:
28. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
mur :slight_smile: ...určitě ne,půlrok zase není tak dlouhá doba :wink: .no z té rýmy jsem už fakt otrávená,navíc ani teď nemůžu pořádně smrkat,abych nevzbudila matýnka :frowning2: a chodit pořád do koupelny mě nebaví,to bych si tam rovnou to pc mohla sestavit :grinning: .kdyby tam teda bylo místo a já to uměla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
a jak tu cibuli jako děláš,myslíš že by to matýnek mohl,není moc malinký :confused: ?ten kočárek mě mrzí :frowning2: ,ale ten co dala odkaz adeli na aukci je kráááásný :grinning: ,ten by matýskovi mooooc slušel :slight_smile: .
kdybych se napařovala,tak sebou asi seknu,nesnáším saunu ani páru :frowning2: a když si to jeom představím,ten kouřící hrnec,tak už mi teče z nosu jako z potoka :grinning: .
28. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
deli :slight_smile: ...a jo vlastně,miška má 10. 10let :grinning: ,vypadlo mi to promiň :wink: ,no však jo,my se s mur někde potkáme,třeba na spinningu :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .a společnou prochajdu brzy domluvíme,jen co se trochu zrychtuju ať na vás neprskám,a že mi to teďka jde,to bys koukala :grinning: ,no vždyť jsi mě v telefonu slyšela,hlas mám jako 60-letá propitá šansoniérka :grinning: .

adeli :slight_smile: ...ahojky,tak co :slight_smile: ?oslaveno důkladně :grinning: ?
28. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
jo holky :wink: ...nechci plašit,ale víte že už je vlastně čtvrt na jedenáct :confused: ?asi půjdu do spršky a brzy zalehnu,bo jestli bude tato noc jako minulá,tak ještě chytnu srdeční slabost od nervů :grinning: .
28. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
ined: jak čtvrt na jedenáct? vždy je čtvrt na 10:slight_smile:
No Maatýnkovi bych ještě tu cibuli asi nedávala, do oku by neměl mít med. Já to udělala jen teď Matesovi, že kašlal, ale je to fakt dobré. To nakrájíš cibuli na jemno, dáš do sítka a to do nějakého hrnečku. Cibuli posypeš moučkovým cukrem a nebo poliješ medem a necháš vylohovat. Ono to pustí šťávu a tu si dáváš po lžičkách a nebo piješ. Mě to moc nejede, ale je to dobré. Já si radši vždy dělávala mléko s tím máslem a medem.
Na to kočárkování se někdy domluvím:slight_smile:
Ined co se týče sestavování pc tak ani nemluv. půl hodiny jsme s máti cpali klávesnici di pc a pořád to nechtělo jet:frowning2: tak jsme vyply pc a pak ho zaply a už to jelo. No pat a mat:slight_smile:
28. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
ined: ty golfky jsou fakt super, ale nemají nánožník, takže jsou jen na léto a nebo jedině si pořídit od emitexu nánožník. Já se teď dívámna použité golfky
28. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
mur :slight_smile: ...dnes v noci se posunuje čas ve 2na 3 :wink: :cry: .já asi zkusím raději to máslo a mléko s medem :slight_smile: .a co se týče pc,tak to jsem na tom asi stejně :grinning: .
28. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
ty jo, ještěže jsi mi to řekla, protože já bych to nevěděla. Jen jsem si říkala, proč mi kámoška píše, že je badminton na 15h, přitom vím, že se objednával na 16h. no jo to je tím, že nesleduji tv.
28. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
valím do hajan, tak přeji všem dobrou noc a pěknou neděli. pa pa
28. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
tak jdu taky spát dobrou a klidnou noc :slight_smile:
28. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
dobrou noc všem ,taky jdu,jsem hin :slight_smile: .
a užijte si pěknou neděli :slight_smile: .
28. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
ined..jen malicko oslavim to az dojede petr :grinning: :dizzy_face:
mur..no me se libi a i ta barva..tak tys ani nevedela ze jsi tam registrovana?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja taky valim spat paaaaaaaaaaa :pensive: :pensive: :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ránko!my jsme vstávali o půl sedmé.Jinak všem krásnou a pohodovou neděli i když počasí nic moc. :slight_smile:
29. bře 2009 v 07:54  • Odpověz
autor
ahojte
my vstávali v 7 starého času. odpoledne jedem na výlet do kroměříže s kámošema a 7měs matýskem, tak doufám, že bude pěkně!
mur myslím že ten jané by byl pro tvé účely lepší. uvidíš co se ti povede sehnat..
jsem zvědavá co děti na změnu času já to nesu těžce :frowning2:
29. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojky holky,

my včera byli na výletě, 8km, to byli jsme unavení, ale super jsme se prošli kolem štěrků a pak jsme se stavili u Jirkové kolegyně, má taky mimi, teda 11měsíčního chlapečka, tak to bylo moc fajn...

my máme tuto jídelní židli a max spokojenost. Když jsem viděla včera malou v dřevěné, tak jsem ráda, že máme plastovou, vylezla z ní natotata... :confused:
29. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
ahojky holky!!!! tak malý je dnes hodný :wink: jak jste se bavili o tych nánožníkách (kočárkách) :grinning: tak my budem kupovat i s nanožníkem s pláštěnkou a s celou výbavou :sweat_smile: na lehkém golfáči asi žádná výbava není ale to nevadí můžu si to přendat z toho těžšího golfáču :wink: když to bude sedět :confounded: včera jsme byli v Pompu na čepkově dívala jsem se na golfky a výbavu moc hezkých věci tam měli :wink: já jsem malému koupila sadu na jezení :grinning: je tam talířek lžička hrneček a ještě jeden talířek třeba na polívku!!!!!! :sweat_smile: :slight_smile:
29. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
ahojky..
tak u nas budik v sedum noveho casu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prsi je hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
odpolko jsem byla na kaficko u kamosky tak pohodka..zitra jedu zase do skoly a mam 4lidi i honzi :grinning:
29. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
adeli:u nás taky prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak že dnešní neděle se nevydařila :unamused: ale včera bylo jak na jaře :grinning:
29. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
ahojík holkyyy..jak se mate?ja mam dneska nejakou spatnou naladu... a asi jsem nakazila tim i vice lidi :frowning2:
29. bře 2009 v 17:52  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
29. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.