• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
holky, my tady měli babi...dovezla nám obídek a koláče, mnam. No jinak počasí hnus...zítra se na nehtíky k Adélce moc moc těším...už vím i jaké si nechám udělat :wink: my jsme dostali sadu na jezení s krtečkem od tety, pracuje v karlovarské porcelánce, tak to Adélce poslala k Vánocům, měla jsem z toho moc velkou radost...
29. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
ined:no jak jsme byli v tom Pompu :wink: tak jsem se tam dívala na kočárky ale jenom na rychlovku :unamused: ale viděla jsem tam jumper jsou to golfky ale jsou taky moc hezké uvažuji o nich :wink: potom tam byli lehké golfky :sweat_smile: moc hezké za 1000 něco viděla jsem tam hodně malých věciček tak pro Matynka :wink: moc roztomilé dupačky bodynky nebo botičky pro nechodící miminka :grinning: i jídelní věcičky pro batolata :wink: i miminka např.jídelní set Tomáš mašinka :wink: ale skleněné to by jsem se bála :frowning2: aby to nerozbil to by bylo škoda :cry: stálo to tak 300 něco,potom jsem tam objevila Medvídek Pú set tak jsem to koupila :wink: je to celkem plastové ale hezké :wink: Dáši já mám taky špatnou náladu :frowning2: pořád něco ale bude zase líp :wink: zlobi:už jste byli venku s tim kočárkem? :wink:
29. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
ahojte,
tak místo výletu do kromclu jsme byli u babi a pak když miška spala šli jsme do makra a tesca. koupili jsme mišce hračku do vanu a takové ty nandavací kroužky dřevěné. jinak nálada bléé taková otrávená.
miška dnes spala jen jednou a jen 2hodinky tak je taky pěkně protifná.
s tou dřevěnou židličkou - do ní se dají koupit kšíry, miška v ní taky stoupá, ale jak se připoutá tak se vzteká. v práci v židličce jí poutám jen dole abych jí připoutala přes ramena to by se zbláznila a myslím, že je miška hodně divoká a dá se to uhlídat. představa že mám v obýváku mezi tím hezkým nábytkem tu plastovou věc se mi ani trochu nelíbí :slight_smile:
deli jo hned z obchodu v něm miška jela protože jsme jeli po dalších nákupech a hned v něm i spala. je fajn.
29. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
zlobi:ahojky!!! :wink: my když malého přivážem v židličce :unamused: tak taky řve :angry: když ho nepřivážu tak taky vylézá ze židličky :frowning2: tak že to máš pravdu at máš dřevěnou či plastovou tak vyleze :unamused: my jsme měli dřevěnou u Míši
29. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
zlobi je i na cestovaní jídelní židlička :wink: ale nevím jestli to má cenu kupovat :astonished: ???????? poradíte mi někdo :slight_smile:
29. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
mám nové fotky!!!!!!! :wink:
29. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
deli my krmíme v kočárku, autosedačce na klíně, nebo sedí na normální židli a jeden jí drží...takže...:slight_smile:
29. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
:grinning: malý jedl v autosedačce do 8 měsíců, tak to vypadá zlobi že jsme tady jenom my dvě :grinning:
29. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
No my ji máme v kuchyni, takže je nám fuk jaká je, chtěli jsme dřevěnou, ale po rozmluvě se Štěpánkou jsme pořídili plastovou a jsem s ní max spokojená...neřve a vydrží si v ní i hrát, když je se mnou v kuchyni a je fakt, že je výborně omyvatelná...
29. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
honzi:to máš pravdu že plastová je omyvatelná my máme Fábulu :wink: a jsme s ní spokojení :grinning:
29. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
no my jsme s Galilelo židlí taky moc spokojení.... :wink: Jdu nakutě, zítra mám moc práce a odpoledne jdu k Adel na nehtíky... :wink:
29. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak dobrou noc :slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
ahojky..no ined aby jse mela pravdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja mam doma plastovou a drevenou tady u mamky jeste po me malickosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
No já jsem neměla žádnou a taky jsem vyrostla a mám kamarádku, která pro malou taky nemá a žije...takže není důležité vyhrát která je lepší, ale zůčastnin se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
tak jsme usnuli..
a dřevěná snad není omyvatelná?? :slight_smile: je úplně normálně. a když se koupí kšíry tak je to to samé. jen nemám moc ráda plasty, šak ani pleny nemáme papírové prostě se i snažíme ekologicky :slight_smile:
honzi bud ráda za tak klidné dítko co si hraje samo v postýlce, židličce :slight_smile:
adel nehty vypadají dobře tak si myslím, že o práci mít nouzi nebudeš :slight_smile: co janista bude k tobě chodit na doplnování?
taky jdeme spát tak dobrou noc všem :slight_smile:
29. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahojte holky, na nás čas nějak vliv neměl. Mates teď spává v noci jak dřevo a vzbudí se až v 6.30h a to jí, takže nádhera. Zlaté spací dítě:slight_smile: Akorát včera ho uspávala mamka a podle nového vytuhl ve 20.30h, takže to bude problémek teď, aby chodil spát po večerníčku. No uvidíme. Já včera byla na badmintonu a super, kámoš mě opět pěkně prohnal, jsem byla pěkně spocená. Pak jsme byli v kině na Líbáš jako bůh-líbilo se nám to. Večer byl úžasný :grinning: :grinning: :grinning:
co se týče jídelní židličky, tak mi v ní vydržíme sotva na jídlo. Po půlce už Mates vylézá...Přivázat ho nemůžu jinak dělá hysterické scény. Ale někdy ho fakt uvázat musím.

Ined: no snad bude dobře a s Matýnkem bude líp a líp.

deli: taky jsem byla v pompu a rozhodovala se nad tou jídelní sadou, ale nekoupila jsem ji. Očumovala jsem taky kočárky:slight_smile:
30. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
dobré ráno,
tak my v novém čase usnuli v 21.30 a vstávali v 8 takže dobré moc dobré :slight_smile:) uvidíme jak jí to dlouho vydrží :slight_smile: ale večer (ťuk ťuk ťuk ať to nezakřiknu) usíná už krásně sama. většinou tam ani nejdeme, nebo jednou. vykládá si a pak usne.
v židličce jak mur, vylézá, připouttaná být nechce...ale jak striktně dodržujeme že se jí jen v židličce, když stojí tak jí nedáme jídlo musí si sednout...tak už chodí si stoupat k židličce když má hlad a když chce jíst tak si vážně zpátky sama sedá a když nechce tak stojí. to je paráda jak už si "řekne" co chce. :slight_smile:)
30. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
jo a včera jsme jeli trajflem do otrokovic a krásně to vydržela tak že by se nám blýskalo na lepší časy? :slight_smile: je fakt že zpátkyjsme jeli autem tak nevím jakby to dala ale snad to bude už jen lepší :slight_smile:
jak vůbec máte v otrokách? tady furt hnuuuus :frowning2:
30. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojky!My jsme dnes vstávali o půl sedmé,noc celkem v pohodě.Počasí hnus fialový ale aspon už neprší :unamused:
30. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
počasí je hnus všude...já chci jaro.Ráno se nám ani vstávat s Jirkou nechtělo, tak jsme si přispali...jinak na kočárku mám asi píchlé kolo...ych jo :frowning2: jdu pracovat, malá spí :slight_smile:
30. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
tak to je Miška šikula s tím jídlem. Mates jak se v židli ročiluje tak jde ven a buď jí na kuch.lince, že se dívá z okna na psy a nebo na normální židli v kuchyni. On když spustí, tka to je fakt mazec. A ten trajfl, tak to je super, to budeš moct někdy dojet:slight_smile:
tady je taky hnusně, vůbec se mi nebude chtít jít s malým ven o obědě.
30. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
no a ted je tu tchýně a rozhazuje mi výchovu. když miška moc stojí a blbne přestanu ji krmit a ona si musí dojít znova k židli a pak v ní sedět když chce ještě jíst. a ted je tu tchýně a začala jí prostě bez domluvy krmit i když zlobila :frowning2:
honzi my ho měli asi třikrát to se jednoduše zalepí
30. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
30. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
Holky, já jsem teď našla 9 zoubek, víc mě Mates do pusy nepustil. Paráda:slight_smile: Jinak normálně umíme mrkat jestli jsem to tady nepsala. Mrká na každého, řeknu mrkni na mě a on prčovně zamrká. Já se tomu musím smát.
Tak se tak dívám do nekky do plavání, že zavolám tam. Měla se mi min.týden ozvat paní z Tečovic, ale nevolala, tak zkusím nekky. Možná to bude lepší, v Tečovicích se přes prázdniny neplave:frowning2: Jsem se ptala jak to bude v UH, když se zavře bazén, tak prý to bude na Synotu-tam je to moc pěkné a nebo Hodonín, ale tak to mám opravdu už z ruky. Takže zkusím nekky a asi JS. Uvidíme jestli nás vezmou, klidně až další kurz od června, to by tak vyšlo. Teď bych ještě jezdila do UH.
Holky kdy dáme to rodinné plavání? jsem se na to teď mrkala. A co nějaká ta herna, jestli jste fit. Nám nic není ani po tom plavání, takže super:slight_smile:
30. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
mur teda to je šikula filutacký s tím mrkáním :slight_smile:
nekky zkus, ale na JS se plave až od dvou let, zatím tam mladší nesmí. taky na ten slaný bazén čekám
rodinné my zatím nebudeme riskovat a hernu bych dala...příští týden jedeme asi do prahy ale
30. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
No my si ted zase pořád tleskáme :wink: tcýně někdy rády dělají to, s čím nesouhlasíme :angry:
30. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
tak už jsem tady opět, ale nevím na jak dlouho.Mates spí, ale teď se probral, tak jsem ho znova uložila.
Mony ve čtvrtek ukážeme, je to fakt sranda, když na tebe mrkne:slight_smile: Na těch JS je jen ta slaná voda? tam je taky psané děti od půl roku, teda teď jestli si to nepletu. No zkusím brnknout a uvidím.
Nějakou tu hernu bychom dát mohly. Co holky?
30. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
no a nechcete dojet na sraz do UH? :wink:
30. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
mě je to jedno kam do herny, bude záležet na ostatních jestli se jim bude chtít.
Já možná zítra pojedu do UH, teda podle počasí, protože jestli bude upršené,tak to bych nejela. nebo ve středu než půjdu na spinning.
30. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
no my jdeme zítra na kožní, takže práce asi moc neudělám...jinak od těch 13hod mám volno... :wink:
30. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.