• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
já bych se ti ráno ozvala jestli bych do toho UH jela a zašly bychom zase do herny. Já tam chci jet na ten pas a ještě na tu tříkolku, protože ve ZL ji nemají a nikde jinde taky ne:frowning2:
30. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
No to by šlo...ve středu, ju?porovnaly bychom ty naše děti... :wink:
30. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
nechci jet do uh :slight_smile:
jinak uvidíme miška furt trochu chrčí my se snad té rými nezbavíme.
koukala jsem na stránky kenny a je tam plavání od 30.4. do června prázdniny nevím ani jsem nevyčetla co je přesně na těch JS, jen že tam bude ted i herna
30. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
co máš proti UH?
30. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
no právě, tam není nic psané:frowning2: No uvidíme. Zatím mi to nikdo nebere. Ale tak ještě asi ten jeden kurz dochodím v UH a pak se teda uvidí. Teď je mi to jedno jestli jedu do UH nebo do ZL, vyjde to nastejno časově. Ale časem bude pro mě lepší ten Zlín:slight_smile:
30. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Chcete chodit do toho plavání, ju? Já jsem nad tím tak přemýšlela a asi neee...i MUDr říká, že nejde ani tak o ekzem, ale o to, že jsou z toho záněty, zvlášt u holčiček a taky zánět středniho ucha a když to tady tak čtu, kdo už to všechno měl, tak zatím neee....
30. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
jako nemám proti UH nic, jen denně musím minimálně dvě hodiny dělat, když jdu do kanclu je to se vším všudy i 4hod (s cestou, krmením), 3x týdně mám s miškou kroužky, 2 dny mám radka doma. tak prostě nemám čas jezdit tak daleko "jen" do herny.
30. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
no ono záněty ucha mají i neplavající děti a některé plavací to nemají. já si osobně myslím, když to vidím, že je miška víc nemocná a je skoro jedno kam s ní chodím nebo ne...když si vezmeš procentuálně kolik plavajících miminek je víc nemocných tak to podle mě nebude závratné číslo, ale to je každého věc. ne každému se to plavání líbí :slight_smile:
30. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
No i já, dělám většinou 4hod, , kroužky teda nemáme a tatínka máme doma jen víkend. A co to spojit s velikonočními trhy tady, když nevyšly vánoční?
30. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
vždyt jsi psala že budeš dělat taky dvě ne? já víc nemůžu dělám jen když miška spí nebo jí hlídá babi. Na velikonoce jedeme asi do prahy. teda určitě ty tři dny předtím a na víkend a velikonocenevím jeestli se vrátíme nebo ne.
navíc moje auto nejezdí a v buse to včera bylo poprvé co vydržela půl hodinu v klidu v kočárku
30. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
2hod volám, ale není to je o volání, musím ty fy rozebrat a dát je do tabulky a pak vložil údaje do databáze, v pátek jsem se nad tím sekla 5,5hod...tak to nezávidím, my v pohodě vydržíme všude...no dnes bude tatínek 3hod s Adélkou, tak se těším..
30. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
honzi to máš individuální. Jestli to dítko má mít ten zánět toho ucha, tak ho mít bude a je jedno jestli plave nebo neplave. TO si myslím, že zase takový vliv to nemá, neboť i doma malou musíš koupat.
Mony máš nějaký kontakt do té berušky, že bych se taky mrkla na nějaký ten kroužek pro nás. Bych se domluvila třeba s Marky, jsme stejně staří:slight_smile:
Holky malý už vstal, tak končím, půjdeme ven na pěší prochajdu, dokud neprší a pak kočár po svačině. pa pa
30. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
no právě, miška řádí je divoká nevydrží cestování, v kočárku..teda to se jí snažím ted naučit že chodíme ven vždy o kousek dýl a dýl. ale ona chce prostě lítat a řádit, jak dojedeme domů tak pak je jak z divokých vajec.
jako buď ráda za tak klidné dítko co tě nechá takhle pracovat, to já bych neoddělala pokud nespí nebo není nikdo s ní. to je pak o něčem jiném :slight_smile:
odkaz na ty JS, je to jen slaná voda a přímo tam píšou že to má léčivé účinky na děti s ekzémy a alergií
http://www.nekky.cz/index.php?a=centrum2
jo a co ta solná jeskyně tu bych dala kvůli té mišky rýmě
30. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
30. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
No já se jdu pomalu chystat na nehty, ještě pár věci zařídit a je to...tak se mějte zatím hezky, kdyžtak večer, uvidím...
30. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
honzi od kdy jsou tam ty trhy? to bych se chtěla mrknout, v UH je to vždy vše pěkné. Já ani nevím kdy jsou velikonoce:frowning2:
já jsem co by malá plavčit nechodila a uši mi pichali několikrát. Malému zatím nepichali, měl to jen zarudlé a blbý tlak. Ale měl to spojené s horečkama, rýmou a rostením zubů.
No nic mizíme.
30. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
mony díky za odkaz. Do solné jeskyně bych šla. Ještě marky říkala a myslím janista, ale dlouho tady nebyly.
30. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravíme po víkendu :slight_smile:
My se měly naprosto úžasně, v pátek jsme besedovaly u švagrové v Otrokovicích, malá je moc krásný, bylo to úplně malé 14denní mimi, Nikča byla správně vykulená :sweat_smile:
No a v sobotu jsme hned dopoledne vyrazily k babi, Nikča samozřejmě s děckama ve svém živlu, tak myslím, ani večer nepostřehla, že mamka vyrazila na pařbu :slight_smile: ...Babička říkala, že vůbec neplakala, jen se chtěla mazlit a pak usnula.
No a já jsem si vyhodila z kopýtka, po dlouhé době, první jsme s kámoškama zašly na jednoho panáčka do hospůdky a pak na srazík :wink: ...měly jsme to u spolužáka ve sklípku a naprosto perfektní, už dlouho jsem se tak nebavila a tolik se nenasmála :grinning: pařily jsme do 4hod ráno! :fearful: ...ráno vstávání sice nic moc, ale vzhledem ke kojení jsem pila jen tak na oko :wink: , tak se to dalo.
Jdu vás trochu podočítat ať jsem v obraze :wink:
Nikča zrovna kouká na "školku", tak mě tu aspoň chvíli snad nechá na PC :slight_smile:
30. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

matýnek spinká,tak jdu napsat ''novinky'' :grinning: .dnes jsem ho poprvé dala do kočárku do polosedu a oblékla jako do sporťáčku,normálně ho mám vždy v kombinézce,ale v tom by se mu tam asi špatně ''sedělo'' :wink: .dopoledne spal 1,5 hodiny-krása a tak jsme po obídku hned vyrazili.nejdřív pěkně čučkal,ale za chvilku ho to začalo na čerstvém vzduchu brát a usnul :pensive: .šla jsem do nebíčka a mám objednanou jídelní židličku pepe-oranžovou :grinning: a tam se mi vzbudil,tak jsem ho vytáhla z kočárku a šla nahlásit paní tel.číslo,aby mi mohla poslat sms nebo zavolat,až židlička dorazí.kdy to bude přesně nevěděla,ale říkala,že to může být zítra,za týden nebo za tři týdny :sweat_smile: ,ale nějak na to nespěchám,takže je mi to šumák :stuck_out_tongue_closed_eyes: .pak jsme opět vyrazili,já jsem mu povídala a matýnek koukal po všem možném.šli jsme do billy nakoupit a pořád v pohodě,až když jsem ukládala věci,tak začal dělat eeeeeeeee,tak jsem honem vyrazila a dobré,pak zase usnul,asi to už bylo na něj dost :slight_smile: .ale bylo to super,takové jiné :grinning: ,už se těším až bude pěkně :slight_smile: .nebudu ho muset tak navlékat,protože to je strašné :frowning2: .jinak zdravotně už jsme na tom daleko lépe oba,ale...pro změnu mi už tak dva dny špatně papá,ale dnes to opravdu vyvrcholilo :frowning2: .ráno ještě jakžtakž,ale na obídek spapal jenom zeleninu s masíčkem-skleničku 125 ml a mléko nechtěl vůbec a na svačinku vypil jen 90ml a šlus a když jsem mu tu láhev jen ukázala,začal úplně hystericky ječet,nechápu to :frowning2: .takže dnes dohromady vypil i s nočním mléčkem jen 330 ml :frowning2: ,večer mu dělám kaši,ta mu moc cutná,atk uvidíme,ale každopádně zítra zavolám dr.co si o tom myslí,ve středu jdeme na kontrolu,tak aspoň ho uvidí.teď se probudil a vypil bez problémů trošku čajíku :confused: ,tak jsem z toho jelen proč to mléčko nechce :frowning2: .uvidíme,snad se to zlepší,zkrátka máme pořád něco :frowning2: .
jinak do herny my určitě ještě nemůžeme a dlouho moct nebudeme,protože musíme být úplně fit do další poradny,kvůli té hexe,takže kdyžtak až někdy potom :wink: .
30. bře 2009 v 17:24  • Odpověz
ahojky!!!!!! :wink: holky malý ted pěkně zlobí :unamused: pořád něco vytahuje :frowning2: se skříněk,s poliček, no prostě hrůza :angry: hází mi do vany mýdla které jsou schované :frowning2: před hodinou rozházel plno hraček že se o to zakopávalo tak Míša řekla že to uklidí uklidila to a za půl hodiny zas pěkný binec :confounded: tak že i když uklidíš tak zas máš milion věci kolem sebe :unamused: neříkám že musíme mět pořad doma uklizené ale tohle teda :unamused: hrůza kdyby jste to viděli :sweat_smile: !!!!!!!!!!!! ined:šla bys někdy na prochajdu :wink: až budete fit :slight_smile: rádi by jsme vás zas viděli :slight_smile: :grinning: až uvidíš toho našeho malého zkoumáčka :grinning: fakt pořád něco vymyšlí :wink: :unamused: ale dítka už jsou takové :grinning: tak to je dobré že už se dívala na tu židličku potom řekni jestli se mu v ní líbí jú :wink: :grinning: !!!!!!!! ahojky Marky!!!!!! tak tě zas vítam :grinning: mě taky někdy malý nenechá u Pc :frowning2: ale už jsem poznala proč mi to vypíná protože si chce asi hrát :grinning:
30. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
ahojky..ja jsem dneska dojela v pul seste z kurzu
v uh jsou trhy??ted nebo kdy??
30. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
no a máš fotku honzi nehtů? :slight_smile:
deli je to zábava s těma děckama :slight_smile:
ined fakt ti nebudu nic psát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
jo marky to jsi si teda užila :slight_smile: tiše závidím :slight_smile:)
koukám že škola je dobrá všude :slight_smile:
co ta solná jeskyně marky šla bys? a máte nějakou v otr? asi bysme dojeli jestli byste šly vy tři z otr :slight_smile:
30. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
tak malý nám před hodinou krásně spal :wink: a ted je zas živý :frowning2: tak ted si vařím čaj :grinning: kdo si dá? :sweat_smile: je to už je 19:47 :frowning2: to je hrozné že to tak letí mě se jaro i léto líbí ale v čase teda moc né :confounded: :angry: ale Míše to utíká ve škole tak říká že je to dobrý!!! :wink:
30. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
tak holky chrníme:slight_smile: hurááá :grinning: Byla za mnou kámoška s 2měs. mimi. Má mamku kousek ode mě, tak byla u ní a jezdila s kočárem na bruslích,takže se zítra k ní přidám pokud bude pěkně:slight_smile:
Ined: i mě se stává že Mates nechce flašku. Zkus mu ji chvilku nedát, ale nechej mu ji na očích a nebo nakrm všechny jeho oblíbené hračky a pak mu ji dej do pusinky. Já to tak dělám a většinou to zabere, ale teda musím nakrmit skoro celý pokojíček a pak už se sám sápe po flašce:slight_smile:

Deli: u nás je to samé, taky vše musí být vyházené, pak na něco děda stoupne a řve jak tygr... chodí pořád Matesovi za zadkem a uklízí vše, ale Mates to opět hned vyháže. No ještěže Míša je taková šikula, že pomůže s úklidem, to bych taky potřebovala:slight_smile:

MOny: v Otr. solná je. Mě je jedno kam do ní půjdeme, záleží na tom kdo půjde.

Marky: to byl teda víkend:slight_smile: tak bych zapařila a to pořádně, no sand zapaříme na sraze ze střední:slight_smile:

Honzi+Adeli: dojdete foto nehtíků:slight_smile:
30. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
a holky našla jsem 10zoubek:slight_smile: možná zítra najdu další. Jak dám Matesovi prst do pusy, tak mě hned hryzne, tak to hned prst vytáhnu, ale nové tam jsou:slight_smile:
30. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
mur:no ted před chvilou šel malý na záchod a dělal že kaká :grinning: a já jsem mu vysvětlovala že až bude čas tak pujde na nočník kakat a čůrat :slight_smile: ale nevím nevím jestli to pujde si sednout na nočník malý je pěkný neposeda :confused: :unamused:
30. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
kde je kdo???????? :frowning2: jsem tady sama samotinka :confounded:
30. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
tak petan jeste nespinka a cuci na cobru :grinning: :grinning: neeeeeeeeeeee jen taky lozi..na motorce uz je prebornik :grinning: :grinning: skoda ze sem nejde vlozit video :confounded:

ja je nemam vyfocene..treba hodi honzi :grinning:

ja jsem taky nasla a treba ma jeste neco..ale kouse :astonished:
30. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
malý je taky vzhuru a asi ho něco bolí :frowning2: tak pořád brečí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.