• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
chudacek..peta zrovna tanci v sede :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
já jsem tady, ale zasekla jsem se na ICQ s kámoškama a na mailu se ségrou, mám toho nějak moc na psaní:slight_smile:

teda jen Mates na ničem nejezdí, prostě nechce.-(
30. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
mur..me chodit tak motorku ani neresim..petan si nechce ani moc stoupat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
My už taky chrupkáme :wink:
Murin, no taky doufám, že zapaříme, snad se sejdeme v hojném počtu....už se to blíží :sweat_smile:
Téda, vy jste "zubatí"....my zatím máme jen ty 4 :sunglasses:
Zlobi, Miška je šikulka, že už jí jde cupkání, za chvíli bude lítat s náma.
My je to taky jedno s tou jeskyní, mám to napůl cesty tam i tam :wink:
Holky, kukla jsem vám na nové fotečky, mooooc pěkné, je sranda vidět ty děti jak pěkně rostou a učí se stále nové kousky :wink: ...i když sem tam "krkolomné" :grinning: , že Zlob. :fearful: :sunglasses:
30. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
Murin, já to Nikči předváděla (samozřejmě "jako" :grinning: ), jak na odrážedle jezdit a naučila se to brzy, asi do 2dnů, co jsme jí ho koupily (dostala ho k Vánocům :wink: ).....ale Mates je zase šikovný na jiné věci :slight_smile:
Adel, neboj Peťan to brzy dožene a za půl roku nebude mezi dítkama žádný rozdíl, nikdo už se nebude ptát, kdy začal chodit atd....prostě budou lítat všichni a bude! Neboj, že ne :slight_smile:
30. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
Marky, já ho pouštím i z kopce do máme do garáže, že ho to nutí šlapat a prostě ne, on brzdí špičkama, takže boty odřené:frowning2: Vždy když jede někdo na ulici a odráží se tak mu to hned ukazuji, aby se díval:slight_smile:
Mony tak je to na tobě, vyber místo kde dáme tu jeskyni.
30. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
30. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
Teda Ined, a já pořád proč to nemůžu dočíst....no protože ty tu máš nejdelší přízpěvky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak super, že už je vám lépe, četla jsem o Matýnkových pokrocích a taky, že už se větral ve sporťáčku :sweat_smile: ...taky už netrpělivě čekáme na to teplé počasí :wink:
Ta solná by byla určo pro vás moc fajn :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jo a taky nám zdržuješ Zlobidlo na SKYPu :angry: :grinning: ....a ona na nás zapomíná :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
ined to je teda román:slight_smile: tak to nevím, neměla jsi tu vodu na mléko moc horkou, že to nechtěl? ale tak jestli kaši vypil, tak to bude dobré určitě.
Zítra se taky těším až vyrazím s Matesem ven. V kolik chodíš venčit?
Pokud pojedeš bez manži na ty trhy, tak se s Matesem přidáme:slight_smile:

V Otr., je ta solná dobré, vím to od spousty lidí. I naši tam chodí.
30. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
tak ja valim do postele..brou brou :pensive: :pensive:
zitra zase makam paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
30. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
dobrou noc Adel a pěkné sny.
30. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
bo já to taky píšu pomalu hodinu :grinning: !!!
marky nee,na icq :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
mur asi s manžou,ale ještě uvidíme,já tam pojedu klíďo i dvakrát :grinning: .venčím vždycky buď dopoledne okolo desáté,ale to většinou jen s deli,jinak mám chvilku doma pro sebe,to chodí matýnek chrupkat,ale sama spíš až po obědě,okolo 13-13.30 :slight_smile: .a ta solná je fakt super,já myslím,že by tam i matýnek tu hoďku v pohodě vydržel :wink: ,takže bych se připojila,ale ne hned,ještě není doléčený,tak by mohl někoho nakazit,nebo vlastně i já :frowning2: .
30. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
Holky, tak jestli budou velikonoční trhy i ve Zlíně, tak se můžeme zase sejít všechny, ne?...a pak třeba Beruška, co?
Jo, Murin, jak budeš zjištovat co a jak v té Berušce na cvíču, dej vědět :wink: ....a vy nebudete chodit na cvičení do těch Otrokovic?
Adel, dobrou ....ať se zítra daří :slight_smile: , ale to určitě bude, zatím byly všechna tvoje dílka moooc pěkná :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
tak dobrou noc at vám dítka vydrží spát celou noc :wink: ještě když tak sem kuknu a napíšu :grinning:
30. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
no mě Mates po obědě chrní v postýlce a až pak s ním jdu ven, ale není problém,klidně vyrazíms kočárem a bude chrnět v něm. Tak se na některý den můžeme domluvit, tento týden mám volný už jen pátek, ale další týden mám celý volný kromě čtvrtka.
Marky. no já zvažuji, to sluníčko je až od září tak se chci mrknout jestli tam je něco dřív a nebo bych chodila třeba do obou, ještě uvidíme.
Na ty trhy bychom se domluvit mohly a pak jít zařádit si, no teda dítka si zařádit:slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
holky my nespíme a nespíme
trhy já asi leda o víku předtím budu v praze st-pá před velikonocema
30. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
ps zkuste dát odkaz na jeskyni v otr a zkusíme zamluvit na pátek?
30. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
mur,no já mám volno spíš až ten další týden,ale to se v pohodě domluvíme,jsem pro :slight_smile: .jo a tu vodu jsem měla normál,jako vždy,na to dávám veliký pozor i u jídelka :sweat_smile:.
marky,jaké cvičení v otrokovicích :sweat_smile: ?já chci také někam začít s matýnkem chodit,ale o ničem tady nevím :frowning2: .
já se taky pomalu rozloučím,protože matýnek se už stačil jednou trošku vzbudit,tak nevím jakou mám zase čekat noc :frowning2: .tak raději brzy zalehnu :wink: .tak hezké sny a dobrou noc všem :slight_smile: ,páá zítra.
30. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
holky jdu na kutě taky. Přeji dobrou a klidnou noc. pa. Odkaz dodám zítra. čauky
30. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
30. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
holky, zítra dodám foto nehtíkiů, jsou The Best :wink:
30. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ined, já jsem myslela v Otrokovicích to sluníčko :wink: ...ale teda nevím pro jak staré děti to tam je :confounded:
Honzi, už se na foto těšíme, ale určitě budou krásné :slight_smile:
No nic holky, jdu taky spát....tak dobrou :slight_smile:
30. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
já jdu taky nakutě, jsem totálně unavená, doboru noc..
30. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz
ahoj holky, přejem dobré áno:slight_smile: vidím, že jsme první:slight_smile: já už od 3h nespím, nějak mi to nešlo, tak jsem se jen převalovala, přemýšlela.... ale je mi super,nálada dobrá, takže v pohodě. No uvidíme kdy to na mě padne, když tak si pujdu s Matesem schrupnout po obědě:slight_smile:
Marky to cvičení v tom sluníčku je od 15měs a začíná v září nový kurz.
Ined: zajdi se zeptat do Kloboučku(nevím jestli se to tak jmenuje) ale je to na středu někde jak je městský úřad.
31. bře 2009 v 08:16  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
tak to píšu po druhé,neboť se mi to vymazalo :frowning2: .u nás noc hrůza děs,asi 20x podat dudlík a podobně :frowning2: a z toho jsem ho třikrát našla jak pase koníčky :confused: .ale zdravotně už jsme na tom oba daleko lépe :slight_smile: a co se týče pití mléčka,tak zatím v pohodě,i u nočního papu,tak snad to byla jen nějaká vyjímka :sweat_smile: .
ve sluníčku vím,že je to až od 15.měsíců,hned po novém roce začneme chodit :grinning: a na ten klobouček se poptám,děkuji :slight_smile: .
dnes má být krásně,tak vyhlížím sluníčko,ale zatím nic :frowning2: ,ale snad se to potrhá a bude pěkně :grinning: .
31. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
jsem malého krmila a ještě došla mamka na chvíli. Taky pořád čekám slunko a zatím teda nic. Odpol. chci na brusle, tak snad vykoukne.
Teda to jsi měla fakt blbou noc. Mates naštěstí chrněl jak dřevo,jen jednou jsem podala dudel, jsem ho trošku vzbudila jsem se převalovala.

holky nechcete některá něco z LITEXU? budu si objednávat, tak kdyby jste něco chtěly, tak písněte.
31. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
ahojte,
my vstávaly v 8.30!:slight_smile: usnula ve 22, ležela tam sama přes 30min a usnula...
tady taky slunko není :frowning2: a na brusle už se těším
jinak mur v kenny se mi zalíbil kurs první pomoci chci tam jít :slight_smile:
31. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
jo ten litex - chci neco na squash vybíráš normálně z jejich netu?
31. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
ty jo, to Miška spala dlouho:slight_smile: to je kurz první pomoci pro děti nebo všeobecně. A kolik to stojí? já jdu volat dnes do kenny na to plavčo.
jj z netu. Mám i katalog, chodí mi pravidelně, mám od nich spoustu věcí a opravdu jsem s něma spokojená, protože vydrží a jsou dobré. Na netu je toho ale víc jak v tm katalogu. Chci nějaké sport.kalhoty na brusle, mikču a ještě se rozhoduji nad plavkama.
31. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.